Резултати Друга лига ''Север''

2017/2018
(Архива)
Мушкарци Жене - група ''Банат'' Жене - група ''Срем - Бачка'' Жене - Плеј оф

Мушкарци


1. коло

Металац
Футог
25 - 25
ПИК Пригревица
Пригревица
15/11/2017 19:30
Зрењанин
Зрењанин
24 - 29
Панчево
Панчево
20/09/2017 19:30
Раднички
Јаша Томић
20 - 31
Славија
Нови Сад
16/09/2017 19:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
32 - 28 17/09/2017 16:00
Далматинац
Риђица
33 - 26
Тител
Тител
17/09/2017 19:00
28 - 29
Војвода Степа
Војвода Степа
17/09/2017 18:00
Будућност
Алибунар
28 - 28 15/09/2017 19:00

2. коло

ПИК Пригревица
Пригревица
39 - 19
Зрењанин
Зрењанин
23/09/2017 19:00
Панчево
Панчево
29 - 23
Раднички
Јаша Томић
23/09/2017 15:30
Славија
Нови Сад
26 - 20
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24/09/2017 17:00
29 - 25
Далматинац
Риђица
11/10/2017 21:00
Тител
Тител
18 - 21 24/09/2017 17:00
32 - 27
Војвода Степа
Војвода Степа
23/09/2017 18:00
Будућност
Алибунар
32 - 28
Металац
Футог
11/10/2017 20:00

3. коло

Раднички
Јаша Томић
23 - 33
ПИК Пригревица
Пригревица
30/09/2017 19:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24 - 26
Панчево
Панчево
30/09/2017 16:30
Далматинац
Риђица
21 - 31
Славија
Нови Сад
01/10/2017 19:00
25 - 29 01/10/2017 18:00
Војвода Степа
Војвода Степа
40 - 20
Тител
Тител
29/09/2017 19:30
Металац
Футог
28 - 29 25/10/2017 20:00
Зрењанин
Зрењанин
29 - 30
Будућност
Алибунар
01/10/2017 16:00

4. коло

ПИК Пригревица
Пригревица
20 - 20
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
07/10/2017 19:00
Панчево
Панчево
37 - 30
Далматинац
Риђица
08/10/2017 20:00
Славија
Нови Сад
33 - 25 08/10/2017 17:00
28 - 27
Војвода Степа
Војвода Степа
04/10/2017 21:00
33 - 18
Тител
Тител
08/10/2017 19:00
Будућност
Алибунар
40 - 27
Раднички
Јаша Томић
08/10/2017 15:00
Металац
Футог
37 - 26
Зрењанин
Зрењанин
08/10/2017 19:30

5. коло

Далматинац
Риђица
28 - 27
ПИК Пригревица
Пригревица
15/10/2017 19:00
31 - 30
Панчево
Панчево
14/10/2017 19:00
Војвода Степа
Војвода Степа
23 - 22
Славија
Нови Сад
14/10/2017 19:00
Тител
Тител
22 - 38 14/10/2017 17:00
Зрењанин
Зрењанин
21 - 31 14/10/2017 15:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24 - 18
Будућност
Алибунар
15/10/2017 17:00
Раднички
Јаша Томић
25 - 32
Металац
Футог
14/10/2017 19:00

6. коло

Зрењанин
Зрењанин
25 - 26
Раднички
Јаша Томић
22/10/2017 19:30
ПИК Пригревица
Пригревица
30 - 26 21/10/2017 19:00
Панчево
Панчево
29 - 26
Војвода Степа
Војвода Степа
22/10/2017 18:30
Славија
Нови Сад
27 - 27
Тител
Тител
22/10/2017 19:00
31 - 26 21/10/2017 16:00
Будућност
Алибунар
41 - 37
Далматинац
Риђица
21/10/2017 17:00
Металац
Футог
30 - 26
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
22/10/2017 19:30

7. коло

Нова Пазова 1957
Нова Пазова
36 - 18
Зрењанин
Зрењанин
29/10/2017 17:00
Војвода Степа
Војвода Степа
28 - 24
ПИК Пригревица
Пригревица
28/10/2017 19:00
Тител
Тител
25 - 26
Панчево
Панчево
29/10/2017 19:30
25 - 27
Славија
Нови Сад
28/10/2017 19:00
Раднички
Јаша Томић
28 - 23 28/10/2017 19:00
30 - 24
Будућност
Алибунар
29/10/2017 18:00
Далматинац
Риђица
37 - 37
Металац
Футог
27/10/2017 20:00

8. коло

Зрењанин
Зрењанин
27 - 33
Далматинац
Риђица
04/11/2017 14:30
Раднички
Јаша Томић
24 - 28
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
04/11/2017 19:00
ПИК Пригревица
Пригревица
31 - 22
Тител
Тител
04/11/2017 19:00
Панчево
Панчево
30 - 21 04/11/2017 18:00
22 - 21
Славија
Нови Сад
04/11/2017 17:00
Будућност
Алибунар
36 - 34
Војвода Степа
Војвода Степа
04/11/2017 17:00
Металац
Футог
29 - 28 05/11/2017 17:00

9. коло

34 - 16
Зрењанин
Зрењанин
12/11/2017 18:00
Далматинац
Риђица
38 - 24
Раднички
Јаша Томић
11/11/2017 19:00
24 - 17
ПИК Пригревица
Пригревица
12/11/2017 19:00
Славија
Нови Сад
33 - 20
Панчево
Панчево
12/11/2017 15:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
25 - 25 12/11/2017 14:00
Тител
Тител
32 - 35
Будућност
Алибунар
12/11/2017 16:00
Војвода Степа
Војвода Степа
33 - 24
Металац
Футог
11/11/2017 17:30

10. коло

Зрењанин
Зрењанин
29 - 36
Војвода Степа
Војвода Степа
18/11/2017 17:00
Раднички
Јаша Томић
28 - 30 18/11/2017 19:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
30 - 24
Далматинац
Риђица
18/11/2017 20:00
ПИК Пригревица
Пригревица
28 - 34
Славија
Нови Сад
18/11/2017 19:00
37 - 31
Панчево
Панчево
18/11/2017 17:00
Будућност
Алибунар
34 - 37 19/11/2017 17:00
Металац
Футог
29 - 31
Тител
Тител
19/11/2017 18:00

11. коло

Тител
Тител
38 - 28
Зрењанин
Зрењанин
25/11/2017 16:00
Војвода Степа
Војвода Степа
36 - 24
Раднички
Јаша Томић
26/11/2017 16:00
19 - 21
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
26/11/2017 18:00
Панчево
Панчево
26 - 20
ПИК Пригревица
Пригревица
26/11/2017 16:30
Далматинац
Риђица
37 - 29 24/11/2017 19:30
Славија
Нови Сад
42 - 31
Будућност
Алибунар
25/11/2017 17:00
29 - 26
Металац
Футог
25/11/2017 19:00

12. коло

Зрењанин
Зрењанин
23 - 42 03/12/2017 18:30
Раднички
Јаша Томић
34 - 31
Тител
Тител
02/12/2017 20:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
35 - 29
Војвода Степа
Војвода Степа
02/12/2017 20:00
Далматинац
Риђица
38 - 31 02/12/2017 19:00
27 - 22
ПИК Пригревица
Пригревица
02/12/2017 17:00
Будућност
Алибунар
36 - 32
Панчево
Панчево
02/12/2017 20:00
Металац
Футог
29 - 26
Славија
Нови Сад
03/12/2017 18:00

13. коло

Панчево
Панчево
42 - 26
Металац
Футог
10/12/2017 15:30
Славија
Нови Сад
32 - 19
Зрењанин
Зрењанин
09/12/2017 18:00
44 - 31
Раднички
Јаша Томић
09/12/2017 19:00
Тител
Тител
19 - 34
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
10/12/2017 16:00
Војвода Степа
Војвода Степа
36 - 30
Далматинац
Риђица
10/12/2017 16:00
33 - 33 07/12/2017 19:00
ПИК Пригревица
Пригревица
42 - 42
Будућност
Алибунар
09/12/2017 19:00

14. коло

ПИК Пригревица
Пригревица
25 - 33
Металац
Футог
24/02/2018 19:00
Панчево
Панчево
32 - 24
Зрењанин
Зрењанин
24/02/2018 17:30
Славија
Нови Сад
36 - 20
Раднички
Јаша Томић
25/02/2018 17:00
29 - 25
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24/02/2018 20:00
Тител
Тител
34 - 27
Далматинац
Риђица
24/02/2018 16:00
Војвода Степа
Војвода Степа
31 - 25 25/02/2018 18:00
35 - 30
Будућност
Алибунар
24/02/2018 17:30

15. коло

Зрењанин
Зрењанин
22 - 23
ПИК Пригревица
Пригревица
03/03/2018 16:00
Раднички
Јаша Томић
27 - 31
Панчево
Панчево
04/03/2018 20:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
25 - 17
Славија
Нови Сад
03/03/2018 21:00
Далматинац
Риђица
23 - 29 03/03/2018 18:30
29 - 12
Тител
Тител
04/03/2018 18:00
Војвода Степа
Војвода Степа
33 - 23 04/03/2018 19:30
Металац
Футог
28 - 25
Будућност
Алибунар
03/03/2018 19:00

16. коло

ПИК Пригревица
Пригревица
30 - 28
Раднички
Јаша Томић
10/03/2018 19:00
Панчево
Панчево
21 - 21
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
11/03/2018 18:30
Славија
Нови Сад
39 - 27
Далматинац
Риђица
11/03/2018 17:00
27 - 23 10/03/2018 20:00
Тител
Тител
17 - 26
Војвода Степа
Војвода Степа
10/03/2018 16:00
22 - 21
Металац
Футог
11/03/2018 17:00
Будућност
Алибунар
33 - 21
Зрењанин
Зрењанин
10/03/2018 15:30

17. коло

Нова Пазова 1957
Нова Пазова
30 - 19
ПИК Пригревица
Пригревица
17/03/2018 17:30
Далматинац
Риђица
26 - 30
Панчево
Панчево
16/03/2018 20:00
21 - 20
Славија
Нови Сад
18/03/2018 18:00
Војвода Степа
Војвода Степа
27 - 24 17/03/2018 19:30
Тител
Тител
23 - 30 14/03/2018 18:30
Раднички
Јаша Томић
31 - 34
Будућност
Алибунар
17/03/2018 19:00
Зрењанин
Зрењанин
25 - 31
Металац
Футог
28/03/2018 19:15

18. коло

ПИК Пригревица
Пригревица
30 - 31
Далматинац
Риђица
24/03/2018 17:00
Панчево
Панчево
40 - 26 25/03/2018 19:30
Славија
Нови Сад
26 - 23
Војвода Степа
Војвода Степа
24/03/2018 19:00
33 - 24
Тител
Тител
24/03/2018 20:00
28 - 22
Зрењанин
Зрењанин
23/03/2018 19:30
Будућност
Алибунар
27 - 30
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24/03/2018 19:30
Металац
Футог
33 - 27
Раднички
Јаша Томић
25/03/2018 18:00

19. коло

Раднички
Јаша Томић
24 - 23
Зрењанин
Зрењанин
31/03/2018 18:30
26 - 26
ПИК Пригревица
Пригревица
31/03/2018 16:30
Војвода Степа
Војвода Степа
29 - 35
Панчево
Панчево
01/04/2018 19:00
Тител
Тител
26 - 33
Славија
Нови Сад
31/03/2018 18:00
30 - 30 30/03/2018 19:00
Далматинац
Риђица
35 - 30
Будућност
Алибунар
31/03/2018 17:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24 - 20
Металац
Футог
31/03/2018 20:30

20. коло

Зрењанин
Зрењанин
17 - 29
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
15/04/2018 16:00
ПИК Пригревица
Пригревица
22 - 23
Војвода Степа
Војвода Степа
15/04/2018 19:00
Панчево
Панчево
40 - 19
Тител
Тител
14/04/2018 19:30
Славија
Нови Сад
31 - 29 15/04/2018 16:30
37 - 19
Раднички
Јаша Томић
15/04/2018 14:00
Будућност
Алибунар
39 - 32 14/04/2018 15:30
Металац
Футог
36 - 30
Далматинац
Риђица
15/04/2018 17:00

21. коло

Далматинац
Риђица
41 - 34
Зрењанин
Зрењанин
22/04/2018 18:30
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
29 - 26
Раднички
Јаша Томић
17/05/2018 20:00
Тител
Тител
21 - 38
ПИК Пригревица
Пригревица
22/04/2018 18:00
37 - 31
Панчево
Панчево
21/04/2018 19:00
Славија
Нови Сад
22 - 30 22/04/2018 17:00
Војвода Степа
Војвода Степа
36 - 33
Будућност
Алибунар
20/04/2018 20:00
23 - 23
Металац
Футог
21/04/2018 19:30

22. коло

Зрењанин
Зрењанин
24 - 41 29/04/2018 19:00
Раднички
Јаша Томић
34 - 43
Далматинац
Риђица
28/04/2018 20:00
ПИК Пригревица
Пригревица
26 - 26 28/04/2018 19:00
Панчево
Панчево
31 - 30
Славија
Нови Сад
29/04/2018 20:00
27 - 23
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
27/04/2018 20:00
Будућност
Алибунар
34 - 30
Тител
Тител
28/04/2018 16:00
Металац
Футог
42 - 25
Војвода Степа
Војвода Степа
29/04/2018 17:00

23. коло

Војвода Степа
Војвода Степа
30 - 23
Зрењанин
Зрењанин
04/05/2018 20:00
39 - 20
Раднички
Јаша Томић
06/05/2018 20:00
Далматинац
Риђица
19 - 23
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
15/05/2018 21:00
Славија
Нови Сад
33 - 24
ПИК Пригревица
Пригревица
05/05/2018 21:00
Панчево
Панчево
25 - 22 05/05/2018 20:30
44 - 37
Будућност
Алибунар
05/05/2018 18:00
Тител
Тител
30 - 23
Металац
Футог
04/05/2018 18:30

24. коло

Зрењанин
Зрењанин
25 - 33
Тител
Тител
12/05/2018 15:00
Раднички
Јаша Томић
28 - 27
Војвода Степа
Војвода Степа
13/05/2018 20:00
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
32 - 25 13/05/2018 20:00
ПИК Пригревица
Пригревица
33 - 30
Панчево
Панчево
12/05/2018 20:00
39 - 25
Далматинац
Риђица
12/05/2018 17:00
Будућност
Алибунар
32 - 30
Славија
Нови Сад
12/05/2018 20:00
Металац
Футог
31 - 31 12/05/2018 17:00

25. коло

Славија
Нови Сад
36 - 20
Металац
Футог
19/05/2018 20:00
39 - 22
Зрењанин
Зрењанин
18/05/2018 18:30
Тител
Тител
22 - 20
Раднички
Јаша Томић
20/05/2018 18:30
Војвода Степа
Војвода Степа
26 - 28
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
19/05/2018 20:00
35 - 35
Далматинац
Риђица
27/05/2018 19:30
ПИК Пригревица
Пригревица
24 - 31 19/05/2018 19:00
Панчево
Панчево
36 - 33
Будућност
Алибунар
19/05/2018 19:30

26. коло

Металац
Футог
33 - 33
Панчево
Панчево
27/05/2018 17:00
Зрењанин
Зрењанин
24 - 30
Славија
Нови Сад
27/05/2018 18:00
Раднички
Јаша Томић
36 - 46 26/05/2018 19:30
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
34 - 23
Тител
Тител
27/05/2018 16:30
Далматинац
Риђица
32 - 29
Војвода Степа
Војвода Степа
27/05/2018 17:00
29 - 24 23/05/2018 18:00
Будућност
Алибунар
32 - 34
ПИК Пригревица
Пригревица
29/05/2018 20:00

Жене - група ''Банат''


1. коло

Јабука (ж)
Јабука
-
Младост
Опово
18/10/2017 20:00
Обилић (м)
Нови Кнежевац
19 - 42
Долово (ж)
Долово
18/10/2017 16:30
Нафтагас (ж)
Елемир
26 - 10 18/10/2017 17:00
Лехел
Мужља
31 - 33 14/11/2017 18:30

2. коло

Младост
Опово
- 01/10/2017 16:00
Јабука (ж)
Јабука
28 - 3
Обилић (м)
Нови Кнежевац
30/09/2017 19:00
Долово (ж)
Долово
27 - 24
Нафтагас (ж)
Елемир
01/10/2017 14:30
34 - 10
Лехел
Мужља
09/11/2017 19:30

3. коло

Обилић (м)
Нови Кнежевац
-
Младост
Опово
08/10/2017 14:00
Нафтагас (ж)
Елемир
21 - 17
Јабука (ж)
Јабука
07/10/2017 16:30
Лехел
Мужља
20 - 28
Долово (ж)
Долово
07/10/2017 13:00
35 - 15 08/10/2017 16:00

4. коло

Младост
Опово
- 14/10/2017
Јабука (ж)
Јабука
42 - 7
Лехел
Мужља
14/10/2017 19:00
Обилић (м)
Нови Кнежевац
18 - 31
Нафтагас (ж)
Елемир
15/10/2017 14:00
Долово (ж)
Долово
44 - 30 14/10/2017 12:00

5. коло

Нафтагас (ж)
Елемир
-
Младост
Опово
22/10/2017 16:00
27 - 21
Јабука (ж)
Јабука
22/10/2017 16:00
Лехел
Мужља
21 - 12
Обилић (м)
Нови Кнежевац
22/10/2017 13:00
19 - 37
Долово (ж)
Долово
22/10/2017 15:00

6. коло

Младост
Опово
-
Долово (ж)
Долово
29/10/2017 14:00
Јабука (ж)
Јабука
23 - 14 28/10/2017 19:00
Обилић (м)
Нови Кнежевац
20 - 43 29/10/2017 18:00
Нафтагас (ж)
Елемир
29 - 22
Лехел
Мужља
29/10/2017 15:30

7. коло

Лехел
Мужља
-
Младост
Опово
04/11/2017 12:00
Долово (ж)
Долово
30 - 24
Јабука (ж)
Јабука
04/11/2017 15:30
28 - 17
Обилић (м)
Нови Кнежевац
04/11/2017 17:00
36 - 31
Нафтагас (ж)
Елемир
05/11/2017 17:00

8. коло

Младост
Опово
-
Јабука (ж)
Јабука
Долово (ж)
Долово
36 - 13
Обилић (м)
Нови Кнежевац
17/03/2018 17:00
21 - 34
Нафтагас (ж)
Елемир
14/04/2018 15:00
35 - 22
Лехел
Мужља
02/05/2018 13:00

9. коло

-
Младост
Опово
Обилић (м)
Нови Кнежевац
13 - 30
Јабука (ж)
Јабука
25/03/2018 16:00
Нафтагас (ж)
Елемир
35 - 29
Долово (ж)
Долово
26/04/2018 20:00
Лехел
Мужља
29 - 23 27/03/2018 19:00

10. коло

Младост
Опово
-
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Јабука (ж)
Јабука
30 - 17
Нафтагас (ж)
Елемир
02/04/2018 19:30
Долово (ж)
Долово
44 - 20
Лехел
Мужља
07/04/2018 15:00
27 - 21 31/03/2018 13:00

11. коло

-
Младост
Опово
Лехел
Мужља
19 - 34
Јабука (ж)
Јабука
14/04/2018 17:00
Нафтагас (ж)
Елемир
25 - 17
Обилић (м)
Нови Кнежевац
15/04/2018 16:00
27 - 33
Долово (ж)
Долово
15/04/2018 15:00

12. коло

Младост
Опово
-
Нафтагас (ж)
Елемир
Јабука (ж)
Јабука
32 - 14 21/04/2018 20:00
Обилић (м)
Нови Кнежевац
28 - 11
Лехел
Мужља
21/04/2018 16:00
Долово (ж)
Долово
37 - 22 22/04/2018 17:00

13. коло

Долово (ж)
Долово
-
Младост
Опово
15 - 20
Јабука (ж)
Јабука
08/05/2018 19:00
30 - 26
Обилић (м)
Нови Кнежевац
29/04/2018 16:00
Лехел
Мужља
24 - 33
Нафтагас (ж)
Елемир
29/04/2018 18:00

14. коло

Младост
Опово
-
Лехел
Мужља
Јабука (ж)
Јабука
26 - 24
Долово (ж)
Долово
05/05/2018 20:00
Обилић (м)
Нови Кнежевац
12 - 15 05/05/2018 16:00
Нафтагас (ж)
Елемир
29 - 23 05/05/2018 16:00

Жене - група ''Срем - Бачка''


1. коло

36 - 21
Кленак 09
Кленак
04/10/2017 20:45
Апатин (ж)
Апатин
27 - 15
Сента
Сента
11/11/2017 19:30
Милетић
Мошорин
21 - 18
Сонта
Сонта
05/11/2017 11:00
Срем
Сремска Митровица
31 - 15
Русин
Руски Крстур
07/10/2017 11:00

2. коло

Кленак 09
Кленак
34 - 15
Русин
Руски Крстур
01/10/2017 15:00
30 - 17
Апатин (ж)
Апатин
01/10/2017 17:00
Сента
Сента
20 - 22
Милетић
Мошорин
30/09/2017 11:00
Сонта
Сонта
13 - 36
Срем
Сремска Митровица
20/10/2017 20:00

3. коло

Апатин (ж)
Апатин
23 - 26
Кленак 09
Кленак
08/10/2017 16:00
Милетић
Мошорин
15 - 40 07/10/2017 16:00
Срем
Сремска Митровица
36 - 24
Сента
Сента
09/10/2017 20:00
Русин
Руски Крстур
30 - 19
Сонта
Сонта
08/10/2017 19:00

4. коло

Кленак 09
Кленак
37 - 10
Сонта
Сонта
15/10/2017 15:00
29 - 32
Срем
Сремска Митровица
14/10/2017 18:00
Апатин (ж)
Апатин
35 - 12
Милетић
Мошорин
15/10/2017 17:30
Сента
Сента
27 - 12
Русин
Руски Крстур
15/10/2017 14:30

5. коло

Милетић
Мошорин
16 - 28
Кленак 09
Кленак
22/10/2017 17:00
Русин
Руски Крстур
16 - 42 22/10/2017 17:00
Срем
Сремска Митровица
32 - 17
Апатин (ж)
Апатин
22/10/2017 13:00
Сонта
Сонта
7 - 25
Сента
Сента
25/10/2017 20:00

6. коло

Кленак 09
Кленак
26 - 17
Сента
Сента
29/10/2017 15:00
32 - 9
Сонта
Сонта
29/10/2017 17:00
Апатин (ж)
Апатин
48 - 18
Русин
Руски Крстур
28/10/2017 16:00
Милетић
Мошорин
10 - 38
Срем
Сремска Митровица
26/10/2017 18:00

7. коло

Срем
Сремска Митровица
29 - 24
Кленак 09
Кленак
12/11/2017 16:00
Сента
Сента
14 - 34 05/11/2017 19:00
Сонта
Сонта
13 - 31
Апатин (ж)
Апатин
04/11/2017 20:00
Русин
Руски Крстур
16 - 26
Милетић
Мошорин
05/11/2017 17:00

8. коло

Кленак 09
Кленак
24 - 26 17/03/2018 16:30
Сента
Сента
21 - 33
Апатин (ж)
Апатин
18/03/2018 16:00
Сонта
Сонта
17 - 22
Милетић
Мошорин
Русин
Руски Крстур
7 - 35
Срем
Сремска Митровица
26/03/2018 17:30

9. коло

Русин
Руски Крстур
9 - 27
Кленак 09
Кленак
24/03/2018 17:00
Апатин (ж)
Апатин
24 - 27 24/03/2018 15:00
Милетић
Мошорин
9 - 11
Сента
Сента
25/03/2018 15:00
Срем
Сремска Митровица
41 - 5
Сонта
Сонта
08/05/2018 19:15

10. коло

Кленак 09
Кленак
38 - 26
Апатин (ж)
Апатин
24/04/2018 18:30
36 - 12
Милетић
Мошорин
01/04/2018 16:00
Сента
Сента
17 - 45
Срем
Сремска Митровица
03/04/2018 19:30
Сонта
Сонта
19 - 15
Русин
Руски Крстур
31/03/2018 18:00

11. коло

Сонта
Сонта
5 - 26
Кленак 09
Кленак
14/04/2018 19:00
Срем
Сремска Митровица
25 - 22 14/04/2018 11:30
Милетић
Мошорин
16 - 40
Апатин (ж)
Апатин
14/04/2018 18:00
Русин
Руски Крстур
11 - 25
Сента
Сента
15/04/2018 17:00

12. коло

Кленак 09
Кленак
27 - 13
Милетић
Мошорин
22/04/2018 17:00
37 - 8
Русин
Руски Крстур
21/04/2018 16:00
Апатин (ж)
Апатин
20 - 27
Срем
Сремска Митровица
21/04/2018 17:00
Сента
Сента
22 - 8
Сонта
Сонта
22/04/2018 19:15

13. коло

Сента
Сента
14 - 31
Кленак 09
Кленак
28/04/2018 16:00
Сонта
Сонта
16 - 32 29/04/2018 18:00
Русин
Руски Крстур
10 - 37
Апатин (ж)
Апатин
29/04/2018 17:00
Срем
Сремска Митровица
27 - 15
Милетић
Мошорин
24/04/2018 19:15

14. коло

Кленак 09
Кленак
20 - 27
Срем
Сремска Митровица
08/05/2018 20:30
34 - 21
Сента
Сента
05/05/2018 16:30
Апатин (ж)
Апатин
37 - 7
Сонта
Сонта
05/05/2018 17:00
Милетић
Мошорин
19 - 12
Русин
Руски Крстур
04/05/2018 17:00

Жене - Плеј оф


1. коло

Јабука (ж)
Јабука
19 - 23 12/05/2018 20:30

2. коло

26 - 13
Јабука (ж)
Јабука
25/05/2018 20:00