Табела Друга лига ''Север''

2017/2018
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 26 18 4 4 763 666 +97 40
2
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
26 18 3 5 708 602 +106 39
3
Панчево
Панчево
26 18 2 6 802 716 +86 38
4 26 17 3 6 824 716 +108 37
5
Славија
Нови Сад
26 17 1 8 768 642 +126 35
6
Војвода Степа
Војвода Степа
26 15 0 11 769 719 +50 30
7
Металац
Футог
26 11 5 10 754 745 +9 27
8
Будућност
Алибунар
26 12 2 12 846 844 +2 26
9
Далматинац
Риђица
26 11 2 13 805 827 -22 24
10
ПИК Пригревица
Пригревица
26 9 5 12 712 710 +2 23
11 26 9 4 13 730 716 +14 22
12
Тител
Тител
26 6 1 19 643 801 -158 13
13
Раднички
Јаша Томић
26 5 0 21 677 850 -173 10
14
Зрењанин
Зрењанин
26 0 0 26 610 857 -247 0

Жене - група ''Банат''

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Долово (ж)
Долово
12 10 0 2 411 279 +132 20
2
Јабука (ж)
Јабука
12 9 0 3 327 204 +123 18
3
Нафтагас (ж)
Елемир
12 9 0 3 335 274 +61 18
4 12 7 0 5 354 331 +23 14
5 12 4 0 8 243 301 -58 8
6
Лехел
Мужља
12 2 0 10 236 375 -139 4
7
Обилић (м)
Нови Кнежевац
12 1 0 11 198 340 -142 2
8
Младост
Опово
0 0 0 0 0 0 0 0

Жене - група ''Срем - Бачка''

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Срем Santa
Сремска Митровица
14 14 0 0 461 238 +223 28
2 14 12 0 2 457 254 +203 24
3
Кленак 09
Кленак
14 10 0 4 389 266 +123 20
4
Апатин (ж)
Апатин
14 8 0 6 415 292 +123 16
5
Сента
Сента
14 5 0 9 273 335 -62 10
6
Милетић
Мошорин
14 5 0 9 228 365 -137 10
7
Русин
Руски Крстур
14 1 0 13 194 426 -232 2
8
Сонта
Сонта
14 1 0 13 166 407 -241 2

Жене - Плеј оф

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 2 2 0 0 49 32 +17 4
2
Јабука (ж)
Јабука
2 0 0 2 32 49 -17 0