Друга лига ''Север''
Мушкарци 2017/2018

Будућност

Алибунар
34

Сомборелектро

Сомбор
37
10.коло Банатски Карловац 19/11/2017 17:00

Службена лица, записник и број гледалаца

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Будућност-Раднички 1958
28-28
2.
Будућност-Металац
32-28
3.
Зрењанин - Пролетер 2-Будућност
29-30
4.
Будућност-Раднички
40-27
5.
Нова Пазова 1957-Будућност
24-18
6.
Будућност-Далматинац
41-37
7.
Потисје Плетекс-Будућност
30-24
8.
Будућност-Војвода Степа
36-34
9.
Тител-Будућност
32-35
10.
Будућност-Сомборелектро
34-37
11.
Славија-Будућност
42-31
12.
Будућност-Панчево
36-32
13.
ПИК Пригревица-Будућност
42-42
14.
Раднички 1958-Будућност
35-30
15.
Металац-Будућност
28-25
16.
Будућност-Зрењанин - Пролетер 2
33-21
17.
Раднички-Будућност
31-34
18.
Будућност-Нова Пазова 1957
27-30
19.
Далматинац-Будућност
35-30
20.
Будућност-Потисје Плетекс
39-32
21.
Војвода Степа-Будућност
36-33
22.
Будућност-Тител
34-30
23.
Сомборелектро-Будућност
44-37
24.
Будућност-Славија
32-30
25.
Панчево-Будућност
36-33
26.
Будућност-ПИК Пригревица
32-34
Коло Утакмица Рез
1.
Нова Пазова 1957-Сомборелектро
32-28
2.
Сомборелектро-Далматинац
29-25
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
25-29
4.
Сомборелектро-Војвода Степа
28-27
5.
Тител-Сомборелектро
22-38
6.
Раднички 1958-Сомборелектро
31-26
7.
Сомборелектро-Славија
25-27
8.
Панчево-Сомборелектро
30-21
9.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
24-17
10.
Будућност-Сомборелектро
34-37
11.
Сомборелектро-Металац
29-26
12.
Зрењанин - Пролетер 2-Сомборелектро
23-42
13.
Сомборелектро-Раднички
44-31
14.
Сомборелектро-Нова Пазова 1957
29-25
15.
Далматинац-Сомборелектро
23-29
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
27-23
17.
Војвода Степа-Сомборелектро
27-24
18.
Сомборелектро-Тител
33-24
19.
Сомборелектро-Раднички 1958
30-30
20.
Славија-Сомборелектро
31-29
21.
Сомборелектро-Панчево
37-31
22.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
26-26
23.
Сомборелектро-Будућност
44-37
24.
Металац-Сомборелектро
31-31
25.
Сомборелектро-Зрењанин - Пролетер 2
39-22
26.
Раднички-Сомборелектро
36-46