Друга лига ''Север''
Мушкарци 2017/2018

Раднички 1958

Шид
32

Војвода Степа

Војвода Степа
27
2.коло Шид 23/09/2017 18:00

Службена лица, записник и број гледалаца

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Будућност-Раднички 1958
28-28
2.
Раднички 1958-Војвода Степа
32-27
3.
Металац-Раднички 1958
28-29
4.
Раднички 1958-Тител
33-18
5.
Зрењанин - Пролетер 2-Раднички 1958
21-31
6.
Раднички 1958-Сомборелектро
31-26
7.
Раднички-Раднички 1958
28-23
8.
Раднички 1958-Славија
22-21
9.
Нова Пазова 1957-Раднички 1958
25-25
10.
Раднички 1958-Панчево
37-31
11.
Далматинац-Раднички 1958
37-29
12.
Раднички 1958-ПИК Пригревица
27-22
13.
Потисје Плетекс-Раднички 1958
33-33
14.
Раднички 1958-Будућност
35-30
15.
Војвода Степа-Раднички 1958
33-23
16.
Раднички 1958-Металац
22-21
17.
Тител-Раднички 1958
23-30
18.
Раднички 1958-Зрењанин - Пролетер 2
28-22
19.
Сомборелектро-Раднички 1958
30-30
20.
Раднички 1958-Раднички
37-19
21.
Славија-Раднички 1958
22-30
22.
Раднички 1958-Нова Пазова 1957
27-23
23.
Панчево-Раднички 1958
25-22
24.
Раднички 1958-Далматинац
39-25
25.
ПИК Пригревица-Раднички 1958
24-31
26.
Раднички 1958-Потисје Плетекс
29-24
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
28-29
2.
Раднички 1958-Војвода Степа
32-27
3.
Војвода Степа-Тител
40-20
4.
Сомборелектро-Војвода Степа
28-27
5.
Војвода Степа-Славија
23-22
6.
Панчево-Војвода Степа
29-26
7.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
28-24
8.
Будућност-Војвода Степа
36-34
9.
Војвода Степа-Металац
33-24
10.
Зрењанин - Пролетер 2-Војвода Степа
29-36
11.
Војвода Степа-Раднички
36-24
12.
Нова Пазова 1957-Војвода Степа
35-29
13.
Војвода Степа-Далматинац
36-30
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
31-25
15.
Војвода Степа-Раднички 1958
33-23
16.
Тител-Војвода Степа
17-26
17.
Војвода Степа-Сомборелектро
27-24
18.
Славија-Војвода Степа
26-23
19.
Војвода Степа-Панчево
29-35
20.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
22-23
21.
Војвода Степа-Будућност
36-33
22.
Металац-Војвода Степа
42-25
23.
Војвода Степа-Зрењанин - Пролетер 2
30-23
24.
Раднички-Војвода Степа
28-27
25.
Војвода Степа-Нова Пазова 1957
26-28
26.
Далматинац-Војвода Степа
32-29