Резултати ЛМК РСВ 16 - јесен Штампање

М16 - А М16 - Б М16 - В М16 - Г Ж16 - А Ж16 - Б

М16 - А


1. коло

1 Сомборелектро - Црвенка
6 - 17
(1 - 8)
28/11/2020 11:30
2 Сомбор - Сивац 69
0 - 10 18/10/2020 13:10
3 Апатин - ПИК Пригревица
0 - 10 01/11/2020 09:00

2. коло

4 Црвенка - ПИК Пригревица
19 - 14
(12 - 6)
14/11/2020 11:30
5 Сомборелектро - Сомбор
14 - 10
(8 - 3)
14/11/2020 10:40
6 Сивац 69 - Апатин
10 - 0
(0 - 0)
28/11/2020 12:30

3. коло

7 Сомбор - Црвенка
8 - 24 01/11/2020 09:50
8 Апатин - Сомборелектро
14 - 14 18/10/2020 10:40
9 ПИК Пригревица - Сивац 69
-

4. коло

10 Црвенка - Сивац 69
18 - 14 01/11/2020 13:10
11 Сомборелектро - ПИК Пригревица
-
12 Сомбор - Апатин
10 - 0 01/11/2020 11:30

5. коло

13 Апатин - Црвенка
0 - 10
(0 - 10)
14/11/2020 09:50
14 Сивац 69 - Сомборелектро
12 - 12
(7 - 6)
28/11/2020 09:50
15 ПИК Пригревица - Сомбор
10 - 0 18/10/2020 11:30

6. коло

16 Црвенка - Сомборелектро
33 - 9 18/10/2020 12:20
17 Сивац 69 - Сомбор
26 - 20
(15 - 11)
14/11/2020 12:30
18 ПИК Пригревица - Апатин
10 - 0
(0 - 0)
28/11/2020 09:00

7. коло

19 ПИК Пригревица - Црвенка
16 - 23 18/10/2020 09:00
20 Сомбор - Сомборелектро
-
21 Апатин - Сивац 69
12 - 18 18/10/2020 09:50

8. коло

22 Црвенка - Сомбор
19 - 7
(11 - 4)
28/11/2020 13:10
23 Сомборелектро - Апатин
10 - 0
(10 - 0)
14/11/2020 13:10
24 Сивац 69 - ПИК Пригревица
17 - 25
(7 - 13)
14/11/2020 09:00

9. коло

25 Сивац 69 - Црвенка
-
26 ПИК Пригревица - Сомборелектро
17 - 10 01/11/2020 12:20
27 Апатин - Сомбор
-

10. коло

28 Црвенка - Апатин
-
29 Сомборелектро - Сивац 69
8 - 17 01/11/2020 10:40
30 Сомбор - ПИК Пригревица
5 - 24
(2 - 12)
28/11/2020 10:40

М16 - Б


1. коло

1 Спартак (м) - Војводина
13 - 30 31/10/2020 13:10
2 Кикинда Grindex - Хајдук
27 - 13
(13 - 6)
14/11/2020 12:20
3 Потисје Плетекс - Врбас
-

2. коло

4 Војводина - Врбас
21 - 17
(9 - 9)
14/11/2020 13:10
5 Спартак (м) - Кикинда Grindex
-
6 Хајдук - Потисје Плетекс
10 - 0 31/10/2020 09:50

3. коло

7 Кикинда Grindex - Војводина
0 - 10
(0 - 0)
28/11/2020 13:10
8 Потисје Плетекс - Спартак (м)
0 - 10
(0 - 10)
14/11/2020 11:30
9 Врбас - Хајдук
-

4. коло

10 Војводина - Хајдук
33 - 11
(17 - 4)
14/11/2020 10:40
11 Спартак (м) - Врбас
17 - 27
(8 - 15)
28/11/2020 09:00
12 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
-

5. коло

13 Потисје Плетекс - Војводина
0 - 10 17/10/2020 12:20
14 Хајдук - Спартак (м)
17 - 17
(7 - 6)
28/11/2020 10:40
15 Врбас - Кикинда Grindex
10 - 0
(0 - 0)
28/11/2020 12:20

6. коло

16 Војводина - Спартак (м)
-
17 Хајдук - Кикинда Grindex
13 - 18 17/10/2020 09:50
18 Врбас - Потисје Плетекс
10 - 0
(10 - 0)
14/11/2020 09:50

7. коло

19 Врбас - Војводина
15 - 24 17/10/2020 10:40
20 Кикинда Grindex - Спартак (м)
23 - 17
(13 - 8)
14/11/2020 09:00
21 Потисје Плетекс - Хајдук
0 - 10
(0 - 0)
28/11/2020 11:30

8. коло

22 Војводина - Кикинда Grindex
28 - 11 31/10/2020 10:40
23 Спартак (м) - Потисје Плетекс
10 - 0 17/10/2020 09:00
24 Хајдук - Врбас
15 - 35 31/10/2020 09:00

9. коло

25 Хајдук - Војводина
-
26 Врбас - Спартак (м)
36 - 15 31/10/2020 11:30
27 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
0 - 10 31/10/2020 12:20

10. коло

28 Војводина - Потисје Плетекс
10 - 0
(0 - 0)
28/11/2020 09:50
29 Спартак (м) - Хајдук
22 - 22 17/10/2020 11:30
30 Кикинда Grindex - Врбас
11 - 21 17/10/2020 13:10

М16 - В


1. коло

1 Рума - Нова Пазова 1957
0 - 10
(0 - 0)
29/11/2020 09:00
2 Хајдук - Инђија
24 - 8
(14 - 2)
29/11/2020 09:50

2. коло

3 Раднички 1958 - Рума
-
4 Нова Пазова 1957 - Хајдук
0 - 10
(0 - 10)
14/11/2020 09:00

3. коло

5 Хајдук - Раднички 1958
19 - 19 31/10/2020 11:10
6 Инђија - Нова Пазова 1957
11 - 17
(4 - 10)
29/11/2020 10:50

4. коло

7 Раднички 1958 - Инђија
33 - 14 17/10/2020 12:20
8 Рума - Хајдук
0 - 10 17/10/2020 09:00

5. коло

9 Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
0 - 10
(0 - 10)
14/11/2020 09:00
10 Инђија - Рума
10 - 0 17/10/2020 10:40

6. коло

11 Нова Пазова 1957 - Рума
10 - 0 31/10/2020 10:20
12 Инђија - Хајдук
17 - 37 31/10/2020 09:00

7. коло

13 Рума - Раднички 1958
0 - 10 31/10/2020 12:50
14 Хајдук - Нова Пазова 1957
32 - 16 17/10/2020 11:30

8. коло

15 Раднички 1958 - Хајдук
0 - 10
(0 - 0)
29/11/2020 12:20
16 Нова Пазова 1957 - Инђија
25 - 14 31/10/2020 12:00

9. коло

17 Инђија - Раднички 1958
12 - 29
(4 - 17)
14/11/2020 09:50
18 Хајдук - Рума
10 - 0
(10 - 0)
14/11/2020 09:00

10. коло

19 Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
21 - 15 17/10/2020 09:50
20 Рума - Инђија
0 - 10
(0 - 10)

М16 - Г


1. коло

1 Зрењанин - Долово
0 - 10
(0 - 10)
14/11/2020 12:20
2 Пролетер - РА "Динамо"
10 - 30 31/10/2020 09:00
3 Црепаја - Јабука
-

2. коло

4 Долово - Јабука
17 - 30 31/10/2020 09:50
5 Зрењанин - Пролетер
6 - 21 17/10/2020 13:10
6 РА "Динамо" - Црепаја
29 - 9 31/10/2020 12:20

3. коло

7 Пролетер - Долово
-
8 Црепаја - Зрењанин
14 - 4 31/10/2020 10:40
9 Јабука - РА "Динамо"
11 - 24
(9 - 12)
14/11/2020 11:30

4. коло

10 Долово - РА "Динамо"
-
11 Зрењанин - Јабука
-
12 Пролетер - Црепаја
20 - 16 17/10/2020 10:40

5. коло

13 Црепаја - Долово
15 - 5
(7 - 3)
14/11/2020 10:40
14 РА "Динамо" - Зрењанин
-
15 Јабука - Пролетер
-

6. коло

16 Долово - Зрењанин
26 - 6 17/10/2020 09:50
17 РА "Динамо" - Пролетер
-
18 Јабука - Црепаја
21 - 17 17/10/2020 12:20

7. коло

19 Јабука - Долово
-
20 Пролетер - Зрењанин
-
21 Црепаја - РА "Динамо"
-

8. коло

22 Долово - Пролетер
11 - 21 31/10/2020 11:30
23 Зрењанин - Црепаја
-
24 РА "Динамо" - Јабука
25 - 9 17/10/2020 09:00

9. коло

25 РА "Динамо" - Долово
19 - 9 17/10/2020 11:30
26 Јабука - Зрењанин
26 - 11 31/10/2020 13:10
27 Црепаја - Пролетер
11 - 13
(5 - 5)
14/11/2020 13:10

10. коло

28 Долово - Црепаја
-
29 Зрењанин - РА "Динамо"
0 - 10
(0 - 10)
14/11/2020 09:00
30 Пролетер - Јабука
9 - 16
(6 - 8)
14/11/2020 09:50

Ж16 - А


1. коло

1 Раванград - Пролетер (ж)
-
2 Халас Јожеф - Темерин
-

2. коло

3 Пролетер (ж) - Темерин
-
4 Раванград - Халас Јожеф
-

3. коло

5 Халас Јожеф - Пролетер (ж)
-
6 Темерин - Раванград
-

4. коло

7 Пролетер (ж) - Раванград
-
8 Темерин - Халас Јожеф
-

5. коло

9 Темерин - Пролетер (ж)
15 - 11
(5 - 7)
29/11/2020 10:50
10 Халас Јожеф - Раванград
26 - 2
(14 - 2)
29/11/2020 10:00

6. коло

11 Пролетер (ж) - Халас Јожеф
12 - 20
(4 - 8)
29/11/2020 12:40
12 Раванград - Темерин
13 - 25
(9 - 13)
29/11/2020 11:50

Ж16 - Б


1. коло

1 Железничар - Срем
-
2 Јабука (ж) - Словен
-

2. коло

3 Срем - Словен
-
4 Железничар - Јабука (ж)
-

3. коло

5 Јабука (ж) - Срем
-
6 Словен - Железничар
-

4. коло

7 Срем - Железничар
-
8 Словен - Јабука (ж)
-

5. коло

9 Словен - Срем
18 - 22
(12 - 11)
28/11/2020 09:50
10 Јабука (ж) - Железничар
10 - 20
(4 - 13)
28/11/2020 09:00

6. коло

11 Срем - Јабука (ж)
21 - 14
(10 - 5)
28/11/2020 11:40
12 Железничар - Словен
17 - 16
(8 - 9)
28/11/2020 10:30