Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16 - јесен    Штампање

М16 - А М16 - Б М16 - В М16 - Г Ж16 - А Ж16 - Б

М16 - А



1. коло

1 Сомборелектро - Црвенка
Сивац
28/11/2020
11:30
2 Сомбор - Сивац 69
Црвенка
18/10/2020
13:10
3 Апатин - ПИК Пригревица
Апатин
01/11/2020
09:00

2. коло

4 Црвенка - ПИК Пригревица
Пригревица
14/11/2020
11:30
5 Сомборелектро - Сомбор
Пригревица
14/11/2020
10:40
6 Сивац 69 - Апатин
Сивац
28/11/2020
12:30

3. коло

7 Сомбор - Црвенка
Апатин
01/11/2020
09:50
8 Апатин - Сомборелектро
Црвенка
18/10/2020
10:40
9 ПИК Пригревица - Сивац 69
Пригревица

4. коло

10 Црвенка - Сивац 69
Апатин
01/11/2020
13:10
11 Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор
12 Сомбор - Апатин
Апатин
01/11/2020
11:30

5. коло

13 Апатин - Црвенка
Пригревица
14/11/2020
09:50
14 Сивац 69 - Сомборелектро
Сивац
28/11/2020
09:50
15 ПИК Пригревица - Сомбор
Црвенка
18/10/2020
11:30

6. коло

16 Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
18/10/2020
12:20
17 Сивац 69 - Сомбор
Пригревица
14/11/2020
12:30
18 ПИК Пригревица - Апатин
Сивац
28/11/2020
09:00

7. коло

19 ПИК Пригревица - Црвенка
Црвенка
18/10/2020
09:00
20 Сомбор - Сомборелектро
Сомбор
21 Апатин - Сивац 69
Црвенка
18/10/2020
09:50

8. коло

22 Црвенка - Сомбор
Сивац
28/11/2020
13:10
23 Сомборелектро - Апатин
Пригревица
14/11/2020
13:10
24 Сивац 69 - ПИК Пригревица
Пригревица
14/11/2020
09:00

9. коло

25 Сивац 69 - Црвенка
Сивац
26 ПИК Пригревица - Сомборелектро
Апатин
01/11/2020
12:20
27 Апатин - Сомбор
Апатин

10. коло

28 Црвенка - Апатин
Црвенка
29 Сомборелектро - Сивац 69
Апатин
01/11/2020
10:40
30 Сомбор - ПИК Пригревица
Сивац
28/11/2020
10:40

М16 - Б



1. коло

1 Спартак (м) - Војводина
Врбас
31/10/2020
13:10
2 Кикинда Grindex - Хајдук
Врбас
14/11/2020
12:20
3 Потисје Плетекс - Врбас
Нови Сад
12/12/2020
09:50

2. коло

4 Војводина - Врбас
Врбас
14/11/2020
13:10
5 Спартак (м) - Кикинда Grindex
Нови Сад
12/12/2020
12:20
6 Хајдук - Потисје Плетекс
Врбас
31/10/2020
09:50

3. коло

7 Кикинда Grindex - Војводина
Врбас
28/11/2020
13:10
8 Потисје Плетекс - Спартак (м)
Врбас
14/11/2020
11:30
9 Врбас - Хајдук
Нови Сад
12/12/2020
11:30

4. коло

10 Војводина - Хајдук
Врбас
14/11/2020
10:40
11 Спартак (м) - Врбас
Врбас
28/11/2020
09:00
12 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
Кикинда

5. коло

13 Потисје Плетекс - Војводина
Ада
17/10/2020
12:20
14 Хајдук - Спартак (м)
Врбас
28/11/2020
10:40
15 Врбас - Кикинда Grindex
Врбас
28/11/2020
12:20

6. коло

16 Војводина - Спартак (м)
Нови Сад
12/12/2020
10:40
17 Хајдук - Кикинда Grindex
Ада
17/10/2020
09:50
18 Врбас - Потисје Плетекс
Врбас
14/11/2020
09:50

7. коло

19 Врбас - Војводина
Ада
17/10/2020
10:40
20 Кикинда Grindex - Спартак (м)
Врбас
14/11/2020
09:00
21 Потисје Плетекс - Хајдук
Врбас
28/11/2020
11:30

8. коло

22 Војводина - Кикинда Grindex
Врбас
31/10/2020
10:40
23 Спартак (м) - Потисје Плетекс
Ада
17/10/2020
09:00
24 Хајдук - Врбас
Врбас
31/10/2020
09:00

9. коло

25 Хајдук - Војводина
Нови Сад
12/12/2020
09:00
26 Врбас - Спартак (м)
Врбас
31/10/2020
11:30
27 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
Врбас
31/10/2020
12:20

10. коло

28 Војводина - Потисје Плетекс
Врбас
28/11/2020
09:50
29 Спартак (м) - Хајдук
Ада
17/10/2020
11:30
30 Кикинда Grindex - Врбас
Ада
17/10/2020
13:10

М16 - В



1. коло

1 Рума - Нова Пазова 1957
Нова Пазова
29/11/2020
09:00
2 Хајдук - Инђија
Нова Пазова
29/11/2020
09:50

2. коло

3 Раднички 1958 - Рума
Шид
4 Нова Пазова 1957 - Хајдук
Рума
14/11/2020
09:00

3. коло

5 Хајдук - Раднички 1958
Инђија
31/10/2020
11:10
6 Инђија - Нова Пазова 1957
Нова Пазова
29/11/2020
10:50

4. коло

7 Раднички 1958 - Инђија
Шид
17/10/2020
12:20
8 Рума - Хајдук
Шид
17/10/2020
09:00

5. коло

9 Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
Рума
14/11/2020
09:00
10 Инђија - Рума
Шид
17/10/2020
10:40

6. коло

11 Нова Пазова 1957 - Рума
Инђија
31/10/2020
10:20
12 Инђија - Хајдук
Инђија
31/10/2020
09:00

7. коло

13 Рума - Раднички 1958
Рума
31/10/2020
12:50
14 Хајдук - Нова Пазова 1957
Шид
17/10/2020
11:30

8. коло

15 Раднички 1958 - Хајдук
Нова Пазова
29/11/2020
12:20
16 Нова Пазова 1957 - Инђија
Инђија
31/10/2020
12:00

9. коло

17 Инђија - Раднички 1958
Рума
14/11/2020
09:50
18 Хајдук - Рума
Рума
14/11/2020
09:00

10. коло

19 Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
Шид
17/10/2020
09:50
20 Рума - Инђија
Рума

М16 - Г



1. коло

1 Зрењанин - Долово
Зрењанин
14/11/2020
12:20
2 Пролетер - РА "Динамо"
Зрењанин
31/10/2020
09:00
3 Црепаја - Јабука
Црепаја

2. коло

4 Долово - Јабука
Зрењанин
31/10/2020
09:50
5 Зрењанин - Пролетер
Јабука
17/10/2020
13:10
6 РА "Динамо" - Црепаја
Зрењанин
31/10/2020
12:20

3. коло

7 Пролетер - Долово
Зрењанин
8 Црепаја - Зрењанин
Зрењанин
31/10/2020
10:40
9 Јабука - РА "Динамо"
Панчево
14/11/2020
11:30

4. коло

10 Долово - РА "Динамо"
Долово
11 Зрењанин - Јабука
Зрењанин
12 Пролетер - Црепаја
Јабука
17/10/2020
10:40

5. коло

13 Црепаја - Долово
Панчево
14/11/2020
10:40
14 РА "Динамо" - Зрењанин
Панчево
15 Јабука - Пролетер
Јабука

6. коло

16 Долово - Зрењанин
Јабука
17/10/2020
09:50
17 РА "Динамо" - Пролетер
Панчево
18 Јабука - Црепаја
Јабука
17/10/2020
12:20

7. коло

19 Јабука - Долово
Јабука
20 Пролетер - Зрењанин
Зрењанин
21 Црепаја - РА "Динамо"
Црепаја

8. коло

22 Долово - Пролетер
Зрењанин
31/10/2020
11:30
23 Зрењанин - Црепаја
Зрењанин
24 РА "Динамо" - Јабука
Јабука
17/10/2020
09:00

9. коло

25 РА "Динамо" - Долово
Јабука
17/10/2020
11:30
26 Јабука - Зрењанин
Зрењанин
31/10/2020
13:10
27 Црепаја - Пролетер
Панчево
14/11/2020
13:10

10. коло

28 Долово - Црепаја
Долово
29 Зрењанин - РА "Динамо"
Панчево
14/11/2020
09:00
30 Пролетер - Јабука
Панчево
14/11/2020
09:50

Ж16 - А



1. коло

1 Раванград - Пролетер (ж)
Сомбор
2 Халас Јожеф - Темерин
Ада

2. коло

3 Пролетер (ж) - Темерин
Зрењанин
4 Раванград - Халас Јожеф
Сомбор

3. коло

5 Халас Јожеф - Пролетер (ж)
Ада
6 Темерин - Раванград
Темерин

4. коло

7 Пролетер (ж) - Раванград
Зрењанин
8 Темерин - Халас Јожеф
Темерин

5. коло

9 Темерин - Пролетер (ж)
Ада
29/11/2020
10:50
10 Халас Јожеф - Раванград
Ада
29/11/2020
10:00

6. коло

11 Пролетер (ж) - Халас Јожеф
Ада
29/11/2020
12:40
12 Раванград - Темерин
Ада
29/11/2020
11:50

Ж16 - Б



1. коло

1 Железничар - Срем
Инђија
13/12/2020
10:00
2 Јабука (ж) - Словен
Инђија
13/12/2020
10:50

2. коло

3 Срем - Словен
Инђија
13/12/2020
12:40
4 Железничар - Јабука (ж)
Инђија
13/12/2020
11:50

3. коло

5 Јабука (ж) - Срем
Рума
06/12/2020
09:50
6 Словен - Железничар
Рума
06/12/2020
09:00

4. коло

7 Срем - Железничар
Рума
06/12/2020
11:40
8 Словен - Јабука (ж)
Рума
06/12/2020
10:50

5. коло

9 Словен - Срем
Јабука
28/11/2020
09:50
10 Јабука (ж) - Железничар
Јабука
28/11/2020
09:00

6. коло

11 Срем - Јабука (ж)
Јабука
28/11/2020
11:40
12 Железничар - Словен
Јабука
28/11/2020
10:30