Резултати ЛМК РСВ 14 - јесен

2021/2022
М14 - А М14 - Б М14 - В М14 - Г М14 - Д Ж14 - А Ж14 - Б Ж14 - В Ж14 - Г

М14 - А


1. коло

1
Графичар
Бездан
18 - 20
(8 - 10)
18/09/2021 10:40
2
Апатин
Апатин
-
ПИК Пригревица
Пригревица

2. коло

3
Црвенка
Црвенка
-
Графичар
Бездан
4 -
Апатин
Апатин

3. коло

5
Апатин
Апатин
-
Црвенка
Црвенка
6
ПИК Пригревица
Пригревица
-

4. коло

7
Црвенка
Црвенка
-
ПИК Пригревица
Пригревица
8
Графичар
Бездан
-
Апатин
Апатин

5. коло

9 10 - 18
(4 - 9)
Црвенка
Црвенка
18/09/2021 09:00
10
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Графичар
Бездан

6. коло

11 -
Графичар
Бездан
12
ПИК Пригревица
Пригревица
18 - 3
(9 - 1)
Апатин
Апатин
18/09/2021 09:50

7. коло

13
Графичар
Бездан
-
Црвенка
Црвенка
14
Апатин
Апатин
-

8. коло

15
Црвенка
Црвенка
-
Апатин
Апатин
16 -
ПИК Пригревица
Пригревица

9. коло

17
ПИК Пригревица
Пригревица
20 - 10
(12 - 4)
Црвенка
Црвенка
18/09/2021 11:30
18
Апатин
Апатин
1 - 17
(0 - 10)
Графичар
Бездан
18/09/2021 12:20

10. коло

19
Црвенка
Црвенка
-
20
Графичар
Бездан
-
ПИК Пригревица
Пригревица

11. коло

21
Графичар
Бездан
-
22
Апатин
Апатин
-
ПИК Пригревица
Пригревица

12. коло

23
Црвенка
Црвенка
-
Графичар
Бездан
24 -
Апатин
Апатин

13. коло

25
Апатин
Апатин
-
Црвенка
Црвенка
26
ПИК Пригревица
Пригревица
-

14. коло

27
Црвенка
Црвенка
-
ПИК Пригревица
Пригревица
28
Графичар
Бездан
-
Апатин
Апатин

15. коло

29 -
Црвенка
Црвенка
30
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Графичар
Бездан

М14 - Б


1. коло

1 23 - 22
(12 - 8)
Кањижа
Кањижа
19/09/2021 10:30
2
Пролетер
Зрењанин
-
Спартак (м)
Суботица

2. коло

3 -
4
Кањижа
Кањижа
-
Пролетер
Зрењанин

3. коло

5
Пролетер
Зрењанин
-
6
Спартак (м)
Суботица
-
Кањижа
Кањижа

4. коло

7 -
Спартак (м)
Суботица
8 -
Пролетер
Зрењанин

5. коло

9
Кањижа
Кањижа
3 - 34
(2 - 16)
19/09/2021 09:00
10
Спартак (м)
Суботица
-

6. коло

11
Кањижа
Кањижа
-
12
Спартак (м)
Суботица
9 - 29
(4 - 16)
Пролетер
Зрењанин
19/09/2021 09:50

7. коло

13 -
14
Пролетер
Зрењанин
-
Кањижа
Кањижа

8. коло

15 -
Пролетер
Зрењанин
16
Кањижа
Кањижа
-
Спартак (м)
Суботица

9. коло

17
Спартак (м)
Суботица
13 - 34
(5 - 19)
19/09/2021 11:30
18
Пролетер
Зрењанин
22 - 6
(12 - 3)
19/09/2021 12:20

10. коло

19 -
Кањижа
Кањижа
20 -
Спартак (м)
Суботица

11. коло

21 -
Кањижа
Кањижа
22
Пролетер
Зрењанин
-
Спартак (м)
Суботица

12. коло

23 -
24
Кањижа
Кањижа
-
Пролетер
Зрењанин

13. коло

25
Пролетер
Зрењанин
-
26
Спартак (м)
Суботица
-
Кањижа
Кањижа

14. коло

27 -
Спартак (м)
Суботица
28 -
Пролетер
Зрењанин

15. коло

29
Кањижа
Кањижа
-
30
Спартак (м)
Суботица
-

М14 - В


1. коло

1
Нови Сад
Нови Сад
11 - 30
(7 - 15)
ЖСК
Жабаљ
18/09/2021 10:40
2 -
Младост ТСК
Бачки Јарак

2. коло

3
Војводина
Нови Сад
-
Нови Сад
Нови Сад
4
ЖСК
Жабаљ
-

3. коло

5 -
Војводина
Нови Сад
6
Младост ТСК
Бачки Јарак
-
ЖСК
Жабаљ

4. коло

7
Војводина
Нови Сад
-
Младост ТСК
Бачки Јарак
8
Нови Сад
Нови Сад
-

5. коло

9
ЖСК
Жабаљ
11 - 25
(8 - 11)
Војводина
Нови Сад
18/09/2021 09:00
10
Младост ТСК
Бачки Јарак
-
Нови Сад
Нови Сад

6. коло

11
ЖСК
Жабаљ
-
Нови Сад
Нови Сад
12
Младост ТСК
Бачки Јарак
12 - 14
(6 - 8)
18/09/2021 09:50

7. коло

13
Нови Сад
Нови Сад
-
Војводина
Нови Сад
14 -
ЖСК
Жабаљ

8. коло

15
Војводина
Нови Сад
-
16
ЖСК
Жабаљ
-
Младост ТСК
Бачки Јарак

9. коло

17
Младост ТСК
Бачки Јарак
5 - 38
(1 - 19)
Војводина
Нови Сад
18/09/2021 11:30
18 13 - 8
(6 - 4)
Нови Сад
Нови Сад
18/09/2021 12:20

10. коло

19
Војводина
Нови Сад
-
ЖСК
Жабаљ
20
Нови Сад
Нови Сад
-
Младост ТСК
Бачки Јарак

11. коло

21
Нови Сад
Нови Сад
-
ЖСК
Жабаљ
22 -
Младост ТСК
Бачки Јарак

12. коло

23
Војводина
Нови Сад
-
Нови Сад
Нови Сад
24
ЖСК
Жабаљ
-

13. коло

25 -
Војводина
Нови Сад
26
Младост ТСК
Бачки Јарак
-
ЖСК
Жабаљ

14. коло

27
Војводина
Нови Сад
-
Младост ТСК
Бачки Јарак
28
Нови Сад
Нови Сад
-

15. коло

29
ЖСК
Жабаљ
-
Војводина
Нови Сад
30
Младост ТСК
Бачки Јарак
-
Нови Сад
Нови Сад

М14 - Г


1. коло

1
Долово
Долово
10 - 0
Јабука
Јабука
18/09/2021 10:40
2
Динамо
Панчево
-

2. коло

3
Нафтагас
Елемир
-
Долово
Долово
4
Јабука
Јабука
-
Динамо
Панчево

3. коло

5
Динамо
Панчево
-
Нафтагас
Елемир
6 -
Јабука
Јабука

4. коло

7
Нафтагас
Елемир
-
8
Долово
Долово
-
Динамо
Панчево

5. коло

9
Јабука
Јабука
0 - 0
Нафтагас
Елемир
18/09/2021 19:00
10 -
Долово
Долово

6. коло

11
Јабука
Јабука
-
Долово
Долово
12 36 - 10
(19 - 2)
Динамо
Панчево
18/09/2021 09:50

7. коло

13
Долово
Долово
-
Нафтагас
Елемир
14
Динамо
Панчево
-
Јабука
Јабука

8. коло

15
Нафтагас
Елемир
-
Динамо
Панчево
16
Јабука
Јабука
-

9. коло

17 10 - 0
Нафтагас
Елемир
18/09/2021 11:30
18
Динамо
Панчево
12 - 17
(7 - 10)
Долово
Долово
18/09/2021 12:20

10. коло

19
Нафтагас
Елемир
-
Јабука
Јабука
20
Долово
Долово
-

11. коло

21
Долово
Долово
-
Јабука
Јабука
22
Динамо
Панчево
-

12. коло

23
Нафтагас
Елемир
-
Долово
Долово
24
Јабука
Јабука
-
Динамо
Панчево

13. коло

25
Динамо
Панчево
-
Нафтагас
Елемир
26 -
Јабука
Јабука

14. коло

27
Нафтагас
Елемир
-
28
Долово
Долово
-
Динамо
Панчево

15. коло

29
Јабука
Јабука
-
Нафтагас
Елемир
30 -
Долово
Долово

М14 - Д


1. коло

1 -
Лавови БП
Бачка Паланка
2
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-

2. коло

3
Лавови БП
Бачка Паланка
-
4 -
Нова Пазова 1957
Нова Пазова

3. коло

5
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Лавови БП
Бачка Паланка
6 -

4. коло

7
Лавови БП
Бачка Паланка
-
8 -
Нова Пазова 1957
Нова Пазова

5. коло

9 -
Лавови БП
Бачка Паланка
10
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-

6. коло

11
Лавови БП
Бачка Паланка
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
12 -

7. коло

13 -
Лавови БП
Бачка Паланка
14
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-

8. коло

15
Лавови БП
Бачка Паланка
-
16 -
Нова Пазова 1957
Нова Пазова

9. коло

17
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Лавови БП
Бачка Паланка
18 -

Ж14 - А


1. коло

1
Сонта
Сонта
-
Круле
Сивац
2
Оџаци
Оџаци
14 - 5
(7 - 4)
Апатин (ж)
Апатин
26/09/2021 09:00
3
Дероње
Дероње
-
Пригревица
Пригревица

2. коло

4
Круле
Сивац
-
Пригревица
Пригревица
5
Сонта
Сонта
-
Оџаци
Оџаци
6
Апатин (ж)
Апатин
-
Дероње
Дероње

3. коло

7
Оџаци
Оџаци
-
Круле
Сивац
8
Дероње
Дероње
-
Сонта
Сонта
9
Пригревица
Пригревица
-
Апатин (ж)
Апатин

4. коло

10
Круле
Сивац
-
Апатин (ж)
Апатин
11
Сонта
Сонта
5 - 11
(3 - 6)
Пригревица
Пригревица
26/09/2021 10:40
12
Оџаци
Оџаци
10 - 0
Дероње
Дероње
26/09/2021 11:30

5. коло

13
Дероње
Дероње
0 - 10
Круле
Сивац
26/09/2021 09:30
14
Апатин (ж)
Апатин
-
Сонта
Сонта
15
Пригревица
Пригревица
-
Оџаци
Оџаци

6. коло

16
Круле
Сивац
10 - 8
(5 - 6)
Сонта
Сонта
26/09/2021 13:10
17
Апатин (ж)
Апатин
-
Оџаци
Оџаци
18
Пригревица
Пригревица
-
Дероње
Дероње

7. коло

19
Пригревица
Пригревица
-
Круле
Сивац
20
Оџаци
Оџаци
-
Сонта
Сонта
21
Дероње
Дероње
-
Апатин (ж)
Апатин

8. коло

22
Круле
Сивац
-
Оџаци
Оџаци
23
Сонта
Сонта
-
Дероње
Дероње
24
Апатин (ж)
Апатин
2 - 8
(1 - 7)
Пригревица
Пригревица
26/09/2021 12:20

9. коло

25
Апатин (ж)
Апатин
-
Круле
Сивац
26
Пригревица
Пригревица
-
Сонта
Сонта
27
Дероње
Дероње
-
Оџаци
Оџаци

10. коло

28
Круле
Сивац
-
Дероње
Дероње
29
Сонта
Сонта
-
Апатин (ж)
Апатин
30
Оџаци
Оџаци
-
Пригревица
Пригревица

Ж14 - Б


1. коло

1
Темерин
Темерин
-
2
Врбас
Врбас
-
Zitzer
Трешњевац
3
Сента
Сента
-
Нафтагас
Елемир

2. коло

4 27 - 2
(13 - 0)
Нафтагас
Елемир
25/09/2021 12:20
5
Темерин
Темерин
0 - 10
Врбас
Врбас
25/09/2021 13:10
6
Zitzer
Трешњевац
0 - 10
Сента
Сента
25/09/2021 11:30

3. коло

7
Врбас
Врбас
-
8
Сента
Сента
-
Темерин
Темерин
9
Нафтагас
Елемир
-
Zitzer
Трешњевац

4. коло

10 -
Zitzer
Трешњевац
11
Темерин
Темерин
-
Нафтагас
Елемир
12
Врбас
Врбас
-
Сента
Сента

5. коло

13
Сента
Сента
2 - 34
(1 - 19)
25/09/2021 09:50
14
Zitzer
Трешњевац
-
Темерин
Темерин
15
Нафтагас
Елемир
-
Врбас
Врбас

6. коло

16 -
Темерин
Темерин
17
Zitzer
Трешњевац
-
Врбас
Врбас
18
Нафтагас
Елемир
-
Сента
Сента

7. коло

19
Нафтагас
Елемир
-
20
Врбас
Врбас
-
Темерин
Темерин
21
Сента
Сента
-
Zitzer
Трешњевац

8. коло

22 -
Врбас
Врбас
23
Темерин
Темерин
-
Сента
Сента
24
Zitzer
Трешњевац
-
Нафтагас
Елемир

9. коло

25
Zitzer
Трешњевац
-
26
Нафтагас
Елемир
-
Темерин
Темерин
27
Сента
Сента
-
Врбас
Врбас

10. коло

28 -
Сента
Сента
29
Темерин
Темерин
0 - 0
Zitzer
Трешњевац
25/09/2021 09:00
30
Врбас
Врбас
9 - 13
(4 - 7)
Нафтагас
Елемир
25/09/2021 10:40

Ж14 - В


1. коло

1
Феникс
Петроварадин
-
Рума
Рума
2
Војводина ж
Нови Сад
-
ЛСК
Лаћарак
3
Словен
Рума
-
Лавови БП
Бачка Паланка

2. коло

4
Рума
Рума
24 - 21
(12 - 8)
Лавови БП
Бачка Паланка
19/09/2021 14:10
5
Феникс
Петроварадин
3 - 38
(0 - 23)
Војводина ж
Нови Сад
19/09/2021 13:20
6
ЛСК
Лаћарак
6 - 27
(2 - 19)
Словен
Рума
19/09/2021 12:30

3. коло

7
Војводина ж
Нови Сад
-
Рума
Рума
8
Словен
Рума
-
Феникс
Петроварадин
9
Лавови БП
Бачка Паланка
-
ЛСК
Лаћарак

4. коло

10
Рума
Рума
-
ЛСК
Лаћарак
11
Феникс
Петроварадин
-
Лавови БП
Бачка Паланка
12
Војводина ж
Нови Сад
-
Словен
Рума

5. коло

13
Словен
Рума
23 - 10
(12 - 4)
Рума
Рума
19/09/2021 10:00
14
ЛСК
Лаћарак
-
Феникс
Петроварадин
15
Лавови БП
Бачка Паланка
-
Војводина ж
Нови Сад

6. коло

16
Рума
Рума
-
Феникс
Петроварадин
17
ЛСК
Лаћарак
-
Војводина ж
Нови Сад
18
Лавови БП
Бачка Паланка
-
Словен
Рума

7. коло

19
Лавови БП
Бачка Паланка
-
Рума
Рума
20
Војводина ж
Нови Сад
-
Феникс
Петроварадин
21
Словен
Рума
-
ЛСК
Лаћарак

8. коло

22
Рума
Рума
-
Војводина ж
Нови Сад
23
Феникс
Петроварадин
-
Словен
Рума
24
ЛСК
Лаћарак
-
Лавови БП
Бачка Паланка

9. коло

25
ЛСК
Лаћарак
-
Рума
Рума
26
Лавови БП
Бачка Паланка
-
Феникс
Петроварадин
27
Словен
Рума
-
Војводина ж
Нови Сад

10. коло

28
Рума
Рума
-
Словен
Рума
29
Феникс
Петроварадин
6 - 11
(2 - 6)
ЛСК
Лаћарак
19/09/2021 10:50
30
Војводина ж
Нови Сад
24 - 7
(11 - 3)
Лавови БП
Бачка Паланка
19/09/2021 11:40

Ж14 - Г


1. коло

1
Јабука
Јабука
12 - 14
(8 - 9)
Црепаја
Црепаја
26/09/2021 12:20
2
Спартак
Дебељача
-
Панчево
Панчево

2. коло

3
Црепаја
Црепаја
-
Панчево
Панчево
4
Јабука
Јабука
8 - 7
(4 - 6)
Спартак
Дебељача
26/09/2021 11:30

3. коло

5
Спартак
Дебељача
12 - 10
(6 - 3)
Црепаја
Црепаја
26/09/2021 09:50
6
Панчево
Панчево
-
Јабука
Јабука

4. коло

7
Црепаја
Црепаја
-
Јабука
Јабука
8
Панчево
Панчево
-
Спартак
Дебељача

5. коло

9
Панчево
Панчево
17 - 5
(9 - 3)
Црепаја
Црепаја
26/09/2021 10:40
10
Спартак
Дебељача
-
Јабука
Јабука

6. коло

11
Црепаја
Црепаја
-
Спартак
Дебељача
12
Јабука
Јабука
4 - 12
(2 - 5)
Панчево
Панчево
26/09/2021 09:00

7. коло

13
Јабука
Јабука
-
Црепаја
Црепаја
14
Спартак
Дебељача
-
Панчево
Панчево

8. коло

15
Црепаја
Црепаја
-
Панчево
Панчево
16
Јабука
Јабука
-
Спартак
Дебељача

9. коло

17
Спартак
Дебељача
-
Црепаја
Црепаја
18
Панчево
Панчево
-
Јабука
Јабука