Делегирање - ЛМК РСВ 14 - јесен

2021/2022
(Архива)
М14 - А М14 - Б М14 - В М14 - Г М14 - Д Ж14 - А Ж14 - Б Ж14 - В Ж14 - Г

М14 - А


15. коло

27/11/2021
11:30
Врбас
Црвенка
Црвенка
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 015029
14/11/2021
12:20
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Графичар
Бездан
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 015030

14. коло

30/10/2021
11:30
Пригревица
Црвенка
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 014027
27/11/2021
12:20
Врбас
Графичар
Бездан
Апатин
Апатин
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Валентина Јурић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 014028

13. коло

14/11/2021
09:00
Апатин
Апатин
Апатин
Црвенка
Црвенка
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 013025
27/11/2021
09:00
Врбас
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 013026

12. коло

27/11/2021
09:50
Врбас
Црвенка
Црвенка
Графичар
Бездан
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Валентина Јурић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 012023
14/11/2021
11:30
Врбас
Апатин
Апатин
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 012024

11. коло

30/10/2021
10:40
Пригревица
Графичар
Бездан
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 011021
27/11/2021
10:40
Врбас
Апатин
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 011022

10. коло

16/10/2021
11:30
Врбас
Црвенка
Црвенка
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 010019
03/10/2021
12:20
Апатин
Графичар
Бездан
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 010020

9. коло

18/09/2021
11:30
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка
Црвенка
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 009017
18/09/2021
12:20
Црвенка
Апатин
Апатин
Графичар
Бездан
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 009018

8. коло

03/10/2021
11:30
Апатин
Црвенка
Црвенка
Апатин
Апатин
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 008015
03/10/2021
10:40
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 008016

7. коло

14/11/2021
10:40
Апатин
Графичар
Бездан
Црвенка
Црвенка
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 007013
03/10/2021
09:00
Апатин
Апатин
Апатин
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 007014

6. коло

16/10/2021
09:00
Врбас
Графичар
Бездан
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 006011
18/09/2021
09:50
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин
Апатин
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 006012

5. коло

18/09/2021
09:00
Црвенка
Црвенка
Црвенка
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 005009
30/10/2021
09:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Графичар
Бездан
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 00510

4. коло

16/10/2021
09:50
Врбас
Црвенка
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 004007
16/10/2021
10:40
Врбас
Графичар
Бездан
Апатин
Апатин
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 004008

3. коло

30/10/2021
09:50
Пригревица
Апатин
Апатин
Црвенка
Црвенка
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 003005
14/11/2021
09:50
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 003006

2. коло

03/10/2021
09:50
Апатин
Црвенка
Црвенка
Графичар
Бездан
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 002003
30/10/2021
12:20
Пригревица
Апатин
Апатин
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 002004

1. коло

18/09/2021
10:40
Црвенка
Графичар
Бездан
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 001001
16/10/2021
12:20
Врбас
Апатин
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 001002

М14 - Б


15. коло

27/11/2021
11:30
Ада
Кањижа
Кањижа
Судија А: Јована Мркшић
Судија Б: Милица Телечки
Контролор: Ана Косовац

Број утакмице: 015029
13/11/2021
09:00
Ада
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 015030

14. коло

31/10/2021
11:30
Суботица
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Димитрије Максимовић
Судија Б: Огњен Вукманов
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 014027
27/11/2021
12:20
Ада
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Милица Телечки
Контролор: Ана Косовац

Број утакмице: 014028

13. коло

13/11/2021
09:50
Ада
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Тамара Савковић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 013025
27/11/2021
09:00
Ада
Спартак (м)
Суботица
Кањижа
Кањижа
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јована Мркшић
Контролор: Ана Косовац

Број утакмице: 013026

12. коло

27/11/2021
09:50
Ада
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Милица Телечки
Контролор: Ана Косовац

Број утакмице: 012023
13/11/2021
12:20
Ада
Кањижа
Кањижа
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Тамара Савковић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 012024

11. коло

31/10/2021
10:40
Суботица
Кањижа
Кањижа
Судија А: Димитрије Максимовић
Судија Б: Огњен Вукманов
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 011021
27/11/2021
10:40
Ада
Пролетер
Зрењанин
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Јована Мркшић
Контролор: Ана Косовац

Број утакмице: 011022

10. коло

16/10/2021
11:30
Кањижа
Кањижа
Кањижа
Судија А: Димитрије Максимовић
Судија Б: Огњен Вукманов
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 010019
02/10/2021
12:20
Зрењанин
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 010020

9. коло

19/09/2021
11:30
Ада
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 009017
19/09/2021
12:20
Ада
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 009018

8. коло

02/10/2021
09:00
Зрењанин
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 008015
02/10/2021
09:50
Зрењанин
Кањижа
Кањижа
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Зорана Јаковљевић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 008016

7. коло

13/11/2021
11:30
Ада
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 007013
02/10/2021
11:30
Зрењанин
Пролетер
Зрењанин
Кањижа
Кањижа
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 007014

6. коло

16/10/2021
09:00
Кањижа
Кањижа
Кањижа
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 006011
19/09/2021
09:50
Ада
Спартак (м)
Суботица
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 006012

5. коло

19/09/2021
09:00
Ада
Кањижа
Кањижа
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 005009
31/10/2021
09:00
Суботица
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 00510

4. коло

16/10/2021
09:50
Кањижа
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Димитрије Максимовић
Судија Б: Огњен Вукманов
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 004007
16/10/2021
10:40
Кањижа
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 004008

3. коло

31/10/2021
09:50
Суботица
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 003005
13/11/2021
10:40
Ада
Спартак (м)
Суботица
Кањижа
Кањижа
Судија А: Маријана Савковић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 003006

2. коло

02/10/2021
10:40
Зрењанин
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 002003
31/10/2021
12:20
Суботица
Кањижа
Кањижа
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Димитрије Максимовић
Судија Б: Огњен Вукманов
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 002004

1. коло

19/09/2021
10:30
Ада
Кањижа
Кањижа
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 001001
16/10/2021
12:20
Кањижа
Пролетер
Зрењанин
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 001002

М14 - В


15. коло

28/11/2021
11:30
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Војводина
Нови Сад
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 015029
14/11/2021
11:30
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад
Нови Сад
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 015030

14. коло

30/10/2021
09:50
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 014027
28/11/2021
12:20
Жабаљ
Нови Сад
Нови Сад
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 014028

13. коло

14/11/2021
12:20
Темерин
Војводина
Нови Сад
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 013025
28/11/2021
09:00
Жабаљ
Младост ТСК
Бачки Јарак
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 013026

12. коло

28/11/2021
09:50
Жабаљ
Војводина
Нови Сад
Нови Сад
Нови Сад
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 012023
30/10/2021
10:40
Нови Сад
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Ана Марија Палангетић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 012024

11. коло

30/10/2021
09:00
Нови Сад
Нови Сад
Нови Сад
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 011021
28/11/2021
10:40
Жабаљ
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 011022

10. коло

17/10/2021
11:30
Жабаљ
Војводина
Нови Сад
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Зорана Јаковљевић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 010019
02/10/2021
12:20
Темерин
Нови Сад
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 010020

9. коло

18/09/2021
19:00
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Војводина
Нови Сад
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 009017
18/09/2021
19:00
Нови Сад
Нови Сад
Нови Сад
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 009018

8. коло

02/10/2021
09:00
Темерин
Војводина
Нови Сад
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 008015
02/10/2021
09:50
Темерин
ЖСК 1955
Жабаљ
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 008016

7. коло

14/11/2021
09:50
Темерин
Нови Сад
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 007013
02/10/2021
11:30
Темерин
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 007014

6. коло

17/10/2021
09:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Нови Сад
Нови Сад
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 006011
18/09/2021
19:00
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 006012

5. коло

18/09/2021
19:00
Нови Сад
ЖСК 1955
Жабаљ
Војводина
Нови Сад
Судија А: Владан Андоновски
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 005009
30/10/2021
11:30
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад
Нови Сад
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 00510

4. коло

17/10/2021
09:50
Жабаљ
Војводина
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Зорана Јаковљевић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 004007
17/10/2021
10:40
Жабаљ
Нови Сад
Нови Сад
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 004008

3. коло

30/10/2021
12:20
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Судија А: Зорана Јаковљевић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 003005
14/11/2021
09:00
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 003006

2. коло

02/10/2021
10:40
Темерин
Војводина
Нови Сад
Нови Сад
Нови Сад
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 002003
14/11/2021
10:40
Темерин
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 002004

1. коло

18/09/2021
19:00
Нови Сад
Нови Сад
Нови Сад
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 001001
17/10/2021
12:20
Жабаљ
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 001002

М14 - Г


15. коло

27/11/2021
11:30
Панчево
Јабука
Јабука
Нафтагас
Елемир
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 015029
13/11/2021
12:20
Јабука
Долово
Долово
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 015030

14. коло

30/10/2021
11:30
Инђија
Нафтагас
Елемир
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Јован Лековић


Број утакмице: 014027
27/11/2021
12:20
Панчево
Долово
Долово
Динамо
Панчево
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 014028

13. коло

13/11/2021
09:00
Јабука
Динамо
Панчево
Нафтагас
Елемир
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 013025
27/11/2021
09:00
Панчево
Јабука
Јабука
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 013026

12. коло

27/11/2021
09:50
Панчево
Нафтагас
Елемир
Долово
Долово
Судија А: Милорад Влајнић
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 012023
13/11/2021
11:35
Јабука
Јабука
Јабука
Динамо
Панчево
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 012024

11. коло

30/10/2021
10:40
Инђија
Долово
Долово
Јабука
Јабука
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Јован Лековић


Број утакмице: 011021
27/11/2021
10:40
Панчево
Динамо
Панчево
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 011022

10. коло

16/10/2021
11:30
Јабука
Нафтагас
Елемир
Јабука
Јабука
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 010019
02/10/2021
12:20
Панчево
Долово
Долово
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 010020

9. коло

18/09/2021
11:30
Зрењанин
Нафтагас
Елемир
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 009017
18/09/2021
12:20
Зрењанин
Динамо
Панчево
Долово
Долово
Судија А: Зорана Јаковљевић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 009018

8. коло

02/10/2021
09:00
Панчево
Нафтагас
Елемир
Динамо
Панчево
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 008015
02/10/2021
09:50
Панчево
Јабука
Јабука
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Давор Тарајић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 008016

7. коло

13/11/2021
10:40
Јабука
Долово
Долово
Нафтагас
Елемир
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 007013
02/10/2021
11:30
Панчево
Динамо
Панчево
Јабука
Јабука
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 007014

6. коло

16/10/2021
09:00
Јабука
Јабука
Јабука
Долово
Долово
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 006011
18/09/2021
09:50
Зрењанин
Динамо
Панчево
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 006012

5. коло

30/10/2021
09:00
Инђија
Долово
Долово
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Јован Лековић


Број утакмице: 00510

4. коло

16/10/2021
09:50
Јабука
Нафтагас
Елемир
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Јелена Колоски
Делегат: Јован Лековић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 004007
16/10/2021
10:40
Јабука
Долово
Долово
Динамо
Панчево
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 004008

3. коло

30/10/2021
09:50
Инђија
Динамо
Панчево
Нафтагас
Елемир
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Јован Лековић


Број утакмице: 003005
13/11/2021
09:50
Јабука
Јабука
Јабука
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 003006

2. коло

02/10/2021
10:40
Панчево
Нафтагас
Елемир
Долово
Долово
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 002003
30/10/2021
12:20
Инђија
Јабука
Јабука
Динамо
Панчево
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Јован Лековић


Број утакмице: 002004

1. коло

18/09/2021
10:40
Зрењанин
Долово
Долово
Јабука
Јабука
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 001001
16/10/2021
12:20
Јабука
Динамо
Панчево
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 001002

М14 - Д


9. коло

30/10/2021
09:50
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 009017
30/10/2021
10:40
Нова Пазова
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Младен Крстић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 009018

8. коло

13/11/2021
10:40
Хртковци
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Мила Аврамовић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 008015
13/11/2021
11:30
Хртковци
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 008016

7. коло

30/10/2021
11:30
Нова Пазова
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Младен Крстић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 007013
13/11/2021
09:50
Хртковци
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 007014

6. коло

16/10/2021
11:30
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 006011
16/10/2021
10:40
Бачка Паланка
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 006012

5. коло

02/10/2021
12:20
Шид
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 005009
16/10/2021
09:50
Бачка Паланка
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 00510

4. коло

13/11/2021
09:00
Хртковци
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 004007
02/10/2021
11:30
Шид
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 004008

3. коло

02/10/2021
09:50
Шид
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 003005
02/10/2021
09:00
Шид
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Мила Аврамовић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 003006

2. коло

16/10/2021
09:00
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 002003
30/10/2021
09:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Јелена Колоски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 002004

1. коло

02/10/2021
10:40
Шид
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 001001
30/10/2021
12:20
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 001002

Ж14 - А


10. коло

16/10/2021
11:30
Оџаци
Круле
Сивац
Дероње
Дероње
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 010028
16/10/2021
10:40
Оџаци
Сонта
Сонта
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 010029
02/10/2021
12:20
Сонта
Оџаци
Оџаци
Пригревица
Пригревица
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 010030

9. коло

02/10/2021
13:10
Сонта
Апатин (ж)
Апатин
Круле
Сивац
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Георгије Гибуловић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 009025
16/10/2021
12:20
Оџаци
Пригревица
Пригревица
Сонта
Сонта
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 009026
31/10/2021
10:40
Сивац
Дероње
Дероње
Оџаци
Оџаци
Судија А: Марија Радоичић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 009027

8. коло

16/10/2021
09:00
Оџаци
Круле
Сивац
Оџаци
Оџаци
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 008022
14/11/2021
12:20
Пригревица
Сонта
Сонта
Дероње
Дероње
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 008023
26/09/2021
12:20
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Пригревица
Пригревица
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 008024

7. коло

02/10/2021
10:40
Сонта
Пригревица
Пригревица
Круле
Сивац
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Георгије Гибуловић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 007019
31/10/2021
12:20
Сивац
Оџаци
Оџаци
Сонта
Сонта
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 007020
02/10/2021
09:50
Сонта
Дероње
Дероње
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 007021

6. коло

26/09/2021
13:10
Апатин
Круле
Сивац
Сонта
Сонта
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 006016
16/10/2021
13:10
Оџаци
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
Оџаци
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Никола Зорић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 006017
16/10/2021
09:50
Оџаци
Пригревица
Пригревица
Дероње
Дероње
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Вељко Десница
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 006018

5. коло

26/09/2021
09:30
Апатин
Дероње
Дероње
Круле
Сивац
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 005013
14/11/2021
10:40
Пригревица
Апатин (ж)
Апатин
Сонта
Сонта
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 005014
14/11/2021
11:30
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Оџаци
Оџаци
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 005015

4. коло

14/11/2021
13:10
Пригревица
Круле
Сивац
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 00410
26/09/2021
10:40
Апатин
Сонта
Сонта
Пригревица
Пригревица
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 004011
26/09/2021
11:30
Апатин
Оџаци
Оџаци
Дероње
Дероње
Судија А: Георгије Гибуловић
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 004012

3. коло

14/11/2021
09:50
Пригревица
Оџаци
Оџаци
Круле
Сивац
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 003007
02/10/2021
11:30
Сонта
Дероње
Дероње
Сонта
Сонта
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Марко Слива
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 003008
31/10/2021
09:50
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 003009

2. коло

31/10/2021
11:30
Сивац
Круле
Сивац
Пригревица
Пригревица
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 002004
02/10/2021
09:00
Сонта
Сонта
Сонта
Оџаци
Оџаци
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Марко Слива
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 002005
31/10/2021
13:10
Сивац
Апатин (ж)
Апатин
Дероње
Дероње
Судија А: Марија Радоичић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 002006

1. коло

31/10/2021
09:00
Сонта
Сонта
Сонта
Круле
Сивац
Судија А: Марија Радоичић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 001001
26/09/2021
09:00
Апатин
Оџаци
Оџаци
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Георгије Гибуловић
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 001002
14/11/2021
09:00
Пригревица
Дероње
Дероње
Пригревица
Пригревица
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 001003

Ж14 - Б


10. коло

31/10/2021
13:10
Ада
Сента
Сента
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 010028
25/09/2021
10:40
Темерин
Врбас
Врбас
Нафтагас
Елемир
Судија А: Марко Батинић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 010030

9. коло

31/10/2021
09:50
Сента
Zitzer
Трешњевац
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 009025
10/11/2021
09:00
Зрењанин
Нафтагас
Елемир
Темерин
Темерин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 009026

8. коло

17/10/2021
10:40
Врбас
Врбас
Врбас
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 008022
10/11/2021
09:50
Зрењанин
Темерин
Темерин
Сента
Сента
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 008023

7. коло

17/10/2021
12:20
Врбас
Нафтагас
Елемир
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 007019
17/10/2021
09:00
Врбас
Врбас
Врбас
Темерин
Темерин
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 007020
17/10/2021
11:30
Врбас
Сента
Сента
Zitzer
Трешњевац
Судија А: Георгије Гибуловић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 007021

6. коло

17/10/2021
14:00
Врбас
Zitzer
Трешњевац
Врбас
Врбас
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 006017
03/10/2021
09:50
Ада
Нафтагас
Елемир
Сента
Сента
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Марко Слива
Контролор: Ана Косовац

Број утакмице: 006018

5. коло

25/09/2021
09:50
Темерин
Сента
Сента
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 005013
31/10/2021
14:00
Сента
Zitzer
Трешњевац
Темерин
Темерин
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 005014
31/10/2021
10:40
Елемир
Нафтагас
Елемир
Врбас
Врбас
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 005015

3. коло

17/10/2021
13:10
Врбас
Сента
Сента
Темерин
Темерин
Судија А: Георгије Гибуловић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 003008
17/10/2021
09:50
Врбас
Нафтагас
Елемир
Zitzer
Трешњевац
Судија А: Георгије Гибуловић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 003009

2. коло

25/09/2021
12:20
Темерин
Нафтагас
Елемир
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 002004
25/09/2021
13:10
Темерин
Темерин
Темерин
Врбас
Врбас
Судија А: Марко Батинић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 002005
25/09/2021
11:30
Темерин
Zitzer
Трешњевац
Сента
Сента
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 002006

1. коло

31/10/2021
11:30
Сента
Темерин
Темерин
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 001001
31/10/2021
12:20
Сента
Врбас
Врбас
Zitzer
Трешњевац
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 001002
31/10/2021
09:00
Сента
Сента
Сента
Нафтагас
Елемир
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 001003

Ж14 - В


10. коло

30/10/2021
09:00
Рума
Рума
Рума
Словен
Рума
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 010028
19/09/2021
10:50
Рума
Феникс
Петроварадин
ЛСК
Лаћарак
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 010029
19/09/2021
11:40
Рума
Војводина ж
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 010030

9. коло

03/10/2021
11:30
Нови Сад
ЛСК
Лаћарак
Рума
Рума
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић


Број утакмице: 009025
13/11/2021
11:30
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Феникс
Петроварадин
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 009026
13/11/2021
13:10
Бачка Паланка
Словен
Рума
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 009027

8. коло

16/10/2021
11:30
Нови Сад
Рума
Рума
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 008022
13/11/2021
09:50
Бачка Паланка
Феникс
Петроварадин
Словен
Рума
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 008023
13/11/2021
09:00
Бачка Паланка
ЛСК
Лаћарак
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 008024

7. коло

16/10/2021
09:50
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Рума
Рума
Судија А: Ана Марија Палангетић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 007019
16/10/2021
13:10
Нови Сад
Војводина ж
Нови Сад
Феникс
Петроварадин
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 007020
16/10/2021
10:40
Нови Сад
Словен
Рума
ЛСК
Лаћарак
Судија А: Ана Марија Палангетић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 007021

6. коло

03/10/2021
09:50
Нови Сад
Рума
Рума
Феникс
Петроварадин
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Немања Теслић


Број утакмице: 006016
03/10/2021
13:10
Нови Сад
ЛСК
Лаћарак
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Немања Теслић


Број утакмице: 006017
03/10/2021
10:40
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Словен
Рума
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Немања Теслић


Број утакмице: 006018

5. коло

19/09/2021
10:00
Рума
Словен
Рума
Рума
Рума
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 005013
30/10/2021
10:40
Рума
ЛСК
Лаћарак
Феникс
Петроварадин
Судија А: Марко Батинић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 005014
30/10/2021
09:50
Рума
Лавови БП
Бачка Паланка
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Александар Сокић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 005015

4. коло

13/11/2021
12:20
Бачка Паланка
Рума
Рума
ЛСК
Лаћарак
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 00410
03/10/2021
12:20
Нови Сад
Феникс
Петроварадин
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Немања Теслић


Број утакмице: 004011
03/10/2021
09:00
Нови Сад
Војводина ж
Нови Сад
Словен
Рума
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић


Број утакмице: 004012

3. коло

13/11/2021
10:40
Бачка Паланка
Војводина ж
Нови Сад
Рума
Рума
Судија А: Ђорђе Урошев
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 003007
16/10/2021
09:00
Нови Сад
Словен
Рума
Феникс
Петроварадин
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 003008
16/10/2021
12:20
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
ЛСК
Лаћарак
Судија А: Ана Марија Палангетић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 003009

2. коло

19/09/2021
14:10
Рума
Рума
Рума
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 002004
19/09/2021
13:20
Рума
Феникс
Петроварадин
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 002005
19/09/2021
12:30
Рума
ЛСК
Лаћарак
Словен
Рума
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 002006

1. коло

30/10/2021
12:20
Рума
Феникс
Петроварадин
Рума
Рума
Судија А: Александар Сокић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 001001
30/10/2021
13:10
Рума
Војводина ж
Нови Сад
ЛСК
Лаћарак
Судија А: Марко Батинић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 001002
30/10/2021
11:30
Рума
Словен
Рума
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 001003

Ж14 - Г


9. коло

17/10/2021
09:50
Дебељача
Спартак
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 009017
17/10/2021
10:40
Дебељача
Панчево (ж)
Панчево
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 009018

8. коло

13/11/2021
09:00
Панчево
Црепаја
Црепаја
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 008015
Дебељача
Јабука (ж)
Јабука
Спартак
Дебељача
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 008016

7. коло

13/11/2021
10:40
Панчево
Јабука (ж)
Јабука
Црепаја
Црепаја
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 007013
17/10/2021
09:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 007014

6. коло

02/10/2021
13:30
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Спартак
Дебељача
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 006011
26/09/2021
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 006012

5. коло

26/09/2021
19:00
Јабука
Панчево (ж)
Панчево
Црепаја
Црепаја
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 005009
13/11/2021
09:50
Панчево
Спартак
Дебељача
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 00510

4. коло

02/10/2021
11:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 004007
13/11/2021
11:30
Панчево
Панчево (ж)
Панчево
Спартак
Дебељача
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 004008

3. коло

26/09/2021
19:00
Јабука
Спартак
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 003005
02/10/2021
12:50
Дебељача
Панчево (ж)
Панчево
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 003006

2. коло

17/10/2021
11:30
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 002003
26/09/2021
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Спартак
Дебељача
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 002004

1. коло

26/09/2021
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Црепаја
Црепаја
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 001001
02/10/2021
11:50
Дебељача
Спартак
Дебељача
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 001002