Резултати Друга лига ''Војводина''

2021/2022
Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

1
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Раднички
Јаша Томић
2
Граничар
Гаково
- 18/09/2021
3
Зрењанин
Зрењанин
34 - 29
(18 - 12)
Сента
Сента
18/09/2021 17:00
4
ЖСК 1955
Жабаљ
-
5
Металац
Футог
-
Далматинац
Риђица
29/09/2021 19:30
6
Будућност
Алибунар
30 - 30
(14 - 15)
Рума
Рума
19/09/2021 15:00
7
ПИК Пригревица
Пригревица
45 - 30
(22 - 13)
Црепаја
Црепаја
19/09/2021 20:00

2. коло

8
Раднички
Јаша Томић
34 - 26
(14 - 14)
Црепаја
Црепаја
25/09/2021 19:30
9
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
28 - 13
(16 - 6)
Граничар
Гаково
26/09/2021 20:00
10 -
Зрењанин
Зрењанин
11
Сента
Сента
18 - 21
(8 - 12)
ЖСК 1955
Жабаљ
26/09/2021 20:00
12 23 - 33
(8 - 16)
Металац
Футог
26/09/2021 19:00
13
Далматинац
Риђица
31 - 27
(15 - 13)
Будућност
Алибунар
26/09/2021 14:00
14
Рума
Рума
28 - 32
(18 - 15)
ПИК Пригревица
Пригревица
25/09/2021 20:00

3. коло

15
Граничар
Гаково
-
Раднички
Јаша Томић
16
Зрењанин
Зрењанин
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
17
ЖСК 1955
Жабаљ
-
18
Металац
Футог
-
Сента
Сента
19
Будућност
Алибунар
-
20
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Далматинац
Риђица
21
Црепаја
Црепаја
-
Рума
Рума

4. коло

22
Раднички
Јаша Томић
-
Рума
Рума
23
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
ЖСК 1955
Жабаљ
24
Граничар
Гаково
-
Зрењанин
Зрењанин
25 -
Металац
Футог
26
Сента
Сента
-
Будућност
Алибунар
27 -
ПИК Пригревица
Пригревица
28
Далматинац
Риђица
-
Црепаја
Црепаја

5. коло

29
Зрењанин
Зрењанин
-
Раднички
Јаша Томић
30
Металац
Футог
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
31
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Граничар
Гаково
32
Будућност
Алибунар
-
33
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Сента
Сента
34
Црепаја
Црепаја
-
35
Рума
Рума
-
Далматинац
Риђица

6. коло

36
Раднички
Јаша Томић
-
Далматинац
Риђица
37
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Будућност
Алибунар
38
Граничар
Гаково
-
Металац
Футог
39
Зрењанин
Зрењанин
-
ЖСК 1955
Жабаљ
40 -
ПИК Пригревица
Пригревица
41
Сента
Сента
-
Црепаја
Црепаја
42 -
Рума
Рума

7. коло

43
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Раднички
Јаша Томић
44
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
45
Будућност
Алибунар
-
Граничар
Гаково
46
Металац
Футог
-
Зрењанин
Зрењанин
47
Црепаја
Црепаја
-
48
Рума
Рума
-
Сента
Сента
49
Далматинац
Риђица
-

8. коло

50
Раднички
Јаша Томић
-
51
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Црепаја
Црепаја
52
Граничар
Гаково
-
ПИК Пригревица
Пригревица
53
Зрењанин
Зрењанин
-
Будућност
Алибунар
54
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Металац
Футог
55 -
Рума
Рума
56
Сента
Сента
-
Далматинац
Риђица

9. коло

57 -
Сента
Сента
58
Металац
Футог
-
Раднички
Јаша Томић
59
Рума
Рума
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
60
Црепаја
Црепаја
-
Граничар
Гаково
61
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Зрењанин
Зрењанин
62
Будућност
Алибунар
-
ЖСК 1955
Жабаљ
63
Далматинац
Риђица
-

10. коло

64 -
65
Раднички
Јаша Томић
-
Сента
Сента
66
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Далматинац
Риђица
67
Граничар
Гаково
-
Рума
Рума
68
Зрењанин
Зрењанин
-
Црепаја
Црепаја
69
ЖСК 1955
Жабаљ
-
ПИК Пригревица
Пригревица
70
Металац
Футог
-
Будућност
Алибунар

11. коло

71
Сента
Сента
-
72
Будућност
Алибунар
-
Раднички
Јаша Томић
73 -
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
74
Далматинац
Риђица
-
Граничар
Гаково
75
Рума
Рума
-
Зрењанин
Зрењанин
76
Црепаја
Црепаја
-
ЖСК 1955
Жабаљ
77
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Металац
Футог

12. коло

78
Раднички
Јаша Томић
-
79
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Сента
Сента
80
Граничар
Гаково
-
81
Зрењанин
Зрењанин
-
Далматинац
Риђица
82
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Рума
Рума
83
Металац
Футог
-
Црепаја
Црепаја
84
Будућност
Алибунар
-
ПИК Пригревица
Пригревица

13. коло

85
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Раднички
Јаша Томић
86 -
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
87
Сента
Сента
-
Граничар
Гаково
88 -
Зрењанин
Зрењанин
89
Далматинац
Риђица
-
ЖСК 1955
Жабаљ
90
Рума
Рума
-
Металац
Футог
91
Црепаја
Црепаја
-
Будућност
Алибунар

14. коло

92
Раднички
Јаша Томић
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
93 -
Граничар
Гаково
94
Сента
Сента
-
Зрењанин
Зрењанин
95 -
ЖСК 1955
Жабаљ
96
Далматинац
Риђица
-
Металац
Футог
97
Рума
Рума
-
Будућност
Алибунар
98
Црепаја
Црепаја
-
ПИК Пригревица
Пригревица

15. коло

99
Црепаја
Црепаја
-
Раднички
Јаша Томић
100
Граничар
Гаково
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
101
Зрењанин
Зрењанин
-
102
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Сента
Сента
103
Металац
Футог
-
104
Будућност
Алибунар
-
Далматинац
Риђица
105
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Рума
Рума

16. коло

106
Раднички
Јаша Томић
-
Граничар
Гаково
107
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Зрењанин
Зрењанин
108 -
ЖСК 1955
Жабаљ
109
Сента
Сента
-
Металац
Футог
110 -
Будућност
Алибунар
111
Далматинац
Риђица
-
ПИК Пригревица
Пригревица
112
Рума
Рума
-
Црепаја
Црепаја

17. коло

113
Рума
Рума
-
Раднички
Јаша Томић
114
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
115
Зрењанин
Зрењанин
-
Граничар
Гаково
116
Металац
Футог
-
117
Будућност
Алибунар
-
Сента
Сента
118
ПИК Пригревица
Пригревица
-
119
Црепаја
Црепаја
-
Далматинац
Риђица

18. коло

120
Раднички
Јаша Томић
-
Зрењанин
Зрењанин
121
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Металац
Футог
122
Граничар
Гаково
-
ЖСК 1955
Жабаљ
123 -
Будућност
Алибунар
124
Сента
Сента
-
ПИК Пригревица
Пригревица
125 -
Црепаја
Црепаја
126
Далматинац
Риђица
-
Рума
Рума

19. коло

127
Далматинац
Риђица
-
Раднички
Јаша Томић
128
Будућност
Алибунар
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
129
Металац
Футог
-
Граничар
Гаково
130
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Зрењанин
Зрењанин
131
ПИК Пригревица
Пригревица
-
132
Црепаја
Црепаја
-
Сента
Сента
133
Рума
Рума
-

20. коло

134
Раднички
Јаша Томић
-
ЖСК 1955
Жабаљ
135
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
ПИК Пригревица
Пригревица
136
Граничар
Гаково
-
Будућност
Алибунар
137
Зрењанин
Зрењанин
-
Металац
Футог
138 -
Црепаја
Црепаја
139
Сента
Сента
-
Рума
Рума
140 -
Далматинац
Риђица

21. коло

141 -
Раднички
Јаша Томић
142
Црепаја
Црепаја
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
143
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Граничар
Гаково
144
Будућност
Алибунар
-
Зрењанин
Зрењанин
145
Металац
Футог
-
ЖСК 1955
Жабаљ
146
Рума
Рума
-
147
Далматинац
Риђица
-
Сента
Сента

22. коло

148 -
Далматинац
Риђица
149
Сента
Сента
-
150
Раднички
Јаша Томић
-
Металац
Футог
151
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
Рума
Рума
152
Граничар
Гаково
-
Црепаја
Црепаја
153
Зрењанин
Зрењанин
-
ПИК Пригревица
Пригревица
154
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Будућност
Алибунар

23. коло

155 -
156
Сента
Сента
-
Раднички
Јаша Томић
157
Далматинац
Риђица
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
158
Рума
Рума
-
Граничар
Гаково
159
Црепаја
Црепаја
-
Зрењанин
Зрењанин
160
ПИК Пригревица
Пригревица
-
ЖСК 1955
Жабаљ
161
Будућност
Алибунар
-
Металац
Футог

24. коло

162 -
Сента
Сента
163
Раднички
Јаша Томић
-
Будућност
Алибунар
164
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
165
Граничар
Гаково
-
Далматинац
Риђица
166
Зрењанин
Зрењанин
-
Рума
Рума
167
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Црепаја
Црепаја
168
Металац
Футог
-
ПИК Пригревица
Пригревица

25. коло

169 -
Раднички
Јаша Томић
170
Сента
Сента
-
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
171 -
Граничар
Гаково
172
Далматинац
Риђица
-
Зрењанин
Зрењанин
173
Рума
Рума
-
ЖСК 1955
Жабаљ
174
Црепаја
Црепаја
-
Металац
Футог
175
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Будућност
Алибунар

26. коло

176
Раднички
Јаша Томић
-
ПИК Пригревица
Пригревица
177
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
-
178
Граничар
Гаково
-
Сента
Сента
179
Зрењанин
Зрењанин
-
180
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Далматинац
Риђица
181
Металац
Футог
-
Рума
Рума
182
Будућност
Алибунар
-
Црепаја
Црепаја

Жене


1. коло

1
Беочин 1959
Беочин
18 - 32
(9 - 16)
Железничар 2
Инђија
26/09/2021 13:00
2
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Оџаци
Оџаци
3
Тријумф
Србобран
29 - 25
(14 - 11)
Апатин (ж)
Апатин
25/09/2021 20:00
4 22 - 18
(9 - 9)
Нафтагас (ж)
Елемир
26/09/2021 16:00
5
Граднулица
Зрењанин
31 - 23
(14 - 14)
Раднички
Бајмок
25/09/2021 16:00

2. коло

6
Железничар 2
Инђија
-
Раднички
Бајмок
7
Беочин 1959
Беочин
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
8
Оџаци
Оџаци
-
Тријумф
Србобран
9
Апатин (ж)
Апатин
- 02/10/2021 20:00
10
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Граднулица
Зрењанин

3. коло

11
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Железничар 2
Инђија
12
Тријумф
Србобран
-
Беочин 1959
Беочин
13 -
Оџаци
Оџаци
14
Граднулица
Зрењанин
-
Апатин (ж)
Апатин
15
Раднички
Бајмок
-
Нафтагас (ж)
Елемир

4. коло

16
Железничар 2
Инђија
-
Нафтагас (ж)
Елемир
17
Беочин 1959
Беочин
-
18
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Тријумф
Србобран
19
Оџаци
Оџаци
-
Граднулица
Зрењанин
20
Апатин (ж)
Апатин
-
Раднички
Бајмок

5. коло

21
Тријумф
Србобран
-
Железничар 2
Инђија
22
Граднулица
Зрењанин
-
Беочин 1959
Беочин
23 -
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
24
Раднички
Бајмок
-
Оџаци
Оџаци
25
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Апатин (ж)
Апатин

6. коло

26
Железничар 2
Инђија
-
Апатин (ж)
Апатин
27
Беочин 1959
Беочин
-
Раднички
Бајмок
28
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Граднулица
Зрењанин
29
Тријумф
Србобран
-
30
Оџаци
Оџаци
-
Нафтагас (ж)
Елемир

7. коло

31 -
Железничар 2
Инђија
32
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Беочин 1959
Беочин
33
Раднички
Бајмок
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
34
Граднулица
Зрењанин
-
Тријумф
Србобран
35
Апатин (ж)
Апатин
-
Оџаци
Оџаци

8. коло

36
Железничар 2
Инђија
-
Оџаци
Оџаци
37
Беочин 1959
Беочин
-
Апатин (ж)
Апатин
38
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Нафтагас (ж)
Елемир
39
Тријумф
Србобран
-
Раднички
Бајмок
40 -
Граднулица
Зрењанин

9. коло

41
Граднулица
Зрењанин
-
Железничар 2
Инђија
42
Оџаци
Оџаци
-
Беочин 1959
Беочин
43
Апатин (ж)
Апатин
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
44
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Тријумф
Србобран
45
Раднички
Бајмок
-

10. коло

46
Железничар 2
Инђија
-
Беочин 1959
Беочин
47
Оџаци
Оџаци
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
48
Апатин (ж)
Апатин
-
Тријумф
Србобран
49
Нафтагас (ж)
Елемир
-
50
Раднички
Бајмок
-
Граднулица
Зрењанин

11. коло

51
Раднички
Бајмок
-
Железничар 2
Инђија
52
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Беочин 1959
Беочин
53
Тријумф
Србобран
-
Оџаци
Оџаци
54 -
Апатин (ж)
Апатин
55
Граднулица
Зрењанин
-
Нафтагас (ж)
Елемир

12. коло

56
Железничар 2
Инђија
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
57
Беочин 1959
Беочин
-
Тријумф
Србобран
58
Оџаци
Оџаци
-
59
Апатин (ж)
Апатин
-
Граднулица
Зрењанин
60
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Раднички
Бајмок

13. коло

61
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Железничар 2
Инђија
62 -
Беочин 1959
Беочин
63
Тријумф
Србобран
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
64
Граднулица
Зрењанин
-
Оџаци
Оџаци
65
Раднички
Бајмок
-
Апатин (ж)
Апатин

14. коло

66
Железничар 2
Инђија
-
Тријумф
Србобран
67
Беочин 1959
Беочин
-
Граднулица
Зрењанин
68
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
69
Оџаци
Оџаци
-
Раднички
Бајмок
70
Апатин (ж)
Апатин
-
Нафтагас (ж)
Елемир

15. коло

71
Апатин (ж)
Апатин
-
Железничар 2
Инђија
72
Раднички
Бајмок
-
Беочин 1959
Беочин
73
Граднулица
Зрењанин
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
74 -
Тријумф
Србобран
75
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Оџаци
Оџаци

16. коло

76
Железничар 2
Инђија
-
77
Беочин 1959
Беочин
-
Нафтагас (ж)
Елемир
78
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Раднички
Бајмок
79
Тријумф
Србобран
-
Граднулица
Зрењанин
80
Оџаци
Оџаци
-
Апатин (ж)
Апатин

17. коло

81
Оџаци
Оџаци
-
Железничар 2
Инђија
82
Апатин (ж)
Апатин
-
Беочин 1959
Беочин
83
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
84
Раднички
Бајмок
-
Тријумф
Србобран
85
Граднулица
Зрењанин
-

18. коло

86
Железничар 2
Инђија
-
Граднулица
Зрењанин
87
Беочин 1959
Беочин
-
Оџаци
Оџаци
88
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Апатин (ж)
Апатин
89
Тријумф
Србобран
-
Нафтагас (ж)
Елемир
90 -
Раднички
Бајмок