Распоред утакмица - Друга лига ''Војводина''

2021/2022
Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Раднички
Јаша Томић
Нова Пазова 06/10/2021
20:30
2
Граничар
Гаково
Гаково 18/09/2021
3
Зрењанин
Зрењанин
Сента
Сента
Зрењанин 18/09/2021
17:00
4
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ 30/09/2021
21:00
5
Металац
Футог
Далматинац
Риђица
Футог 29/09/2021
19:30
6
Будућност
Алибунар
Рума
Рума
Банатски Карловац 19/09/2021
15:00
7
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја
Црепаја
Пригревица 19/09/2021
20:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
8
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
Црепаја
Јаша Томић 25/09/2021
19:30
9
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Граничар
Гаково
Нова Пазова 26/09/2021
20:00
10
Зрењанин
Зрењанин
Сомбор
11
Сента
Сента
ЖСК 1955
Жабаљ
Сента 26/09/2021
20:00
12
Металац
Футог
Мокрин 26/09/2021
19:00
13
Далматинац
Риђица
Будућност
Алибунар
Риђица 26/09/2021
14:00
14
Рума
Рума
ПИК Пригревица
Пригревица
Рума 25/09/2021
20:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Граничар
Гаково
Раднички
Јаша Томић
Гаково 03/10/2021
12:00
16
Зрењанин
Зрењанин
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Зрењанин 03/10/2021
18:00
17
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ
18
Металац
Футог
Сента
Сента
Футог 03/10/2021
16:30
19
Будућност
Алибунар
Банатски Карловац 03/10/2021
20:00
20
ПИК Пригревица
Пригревица
Далматинац
Риђица
Пригревица 03/10/2021
19:00
21
Црепаја
Црепаја
Рума
Рума
Дебељача 02/10/2021
16:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Раднички
Јаша Томић
Рума
Рума
Јаша Томић 10/10/2021
20:00
23
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
ЖСК 1955
Жабаљ
Нова Пазова 10/10/2021
20:00
24
Граничар
Гаково
Зрењанин
Зрењанин
Сомбор, Градска хала "Мостонга" 10/10/2021
14:00
25
Металац
Футог
Сомбор
26
Сента
Сента
Будућност
Алибунар
Сента 09/10/2021
19:00
27
ПИК Пригревица
Пригревица
Мокрин 10/10/2021
19:00
28
Далматинац
Риђица
Црепаја
Црепаја
Риђица 09/10/2021
20:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
29
Зрењанин
Зрењанин
Раднички
Јаша Томић
Зрењанин - Хала спортова "Медисон" 17/10/2021
18:00
30
Металац
Футог
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Футог 17/11/2021
19:30
31
ЖСК 1955
Жабаљ
Граничар
Гаково
Жабаљ 17/10/2021
19:00
32
Будућност
Алибунар
Алибунар
33
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента
Сента
Пригревица 16/10/2021
19:00
34
Црепаја
Црепаја
Дебељача 16/10/2021
19:00
35
Рума
Рума
Далматинац
Риђица
Рума 17/10/2021
13:30

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
36
Раднички
Јаша Томић
Далматинац
Риђица
Јаша Томић 23/10/2021
19:30
37
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Будућност
Алибунар
Нова Пазова 24/10/2021
20:00
38
Граничар
Гаково
Металац
Футог
Гаково 24/10/2021
12:00
39
Зрењанин
Зрењанин
ЖСК 1955
Жабаљ
Зрењанин, Медисон 24/10/2021
18:00
40
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
41
Сента
Сента
Црепаја
Црепаја
Сента 24/10/2021
19:00
42
Рума
Рума
Мокрин 24/10/2021
19:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
ЖСК 1955
Жабаљ
Раднички
Јаша Томић
Жабаљ 30/10/2021
17:00
44
ПИК Пригревица
Пригревица
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Пригревица 29/10/2021
20:00
45
Будућност
Алибунар
Граничар
Гаково
Банатски Карловац 31/10/2021
20:00
46
Металац
Футог
Зрењанин
Зрењанин
Футог 31/10/2021
18:30
47
Црепаја
Црепаја
Црепаја
48
Рума
Рума
Сента
Сента
Рума 31/10/2021
17:30
49
Далматинац
Риђица
Риђица 30/10/2021
20:30

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
50
Раднички
Јаша Томић
Јаша Томић 06/11/2021
19:30
51
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Црепаја
Црепаја
Нова Пазова 07/10/2021
20:00
52
Граничар
Гаково
ПИК Пригревица
Пригревица
Риђица 05/11/2021
21:00
53
Зрењанин
Зрењанин
Будућност
Алибунар
Зрењанин - Кристална дворана 07/11/2021
17:00
54
ЖСК 1955
Жабаљ
Металац
Футог
Жабаљ 07/11/2021
19:00
55
Рума
Рума
Сомбор
56
Сента
Сента
Далматинац
Риђица
Сента 06/11/2021
19:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
58
Металац
Футог
Раднички
Јаша Томић
Футог 14/11/2021
18:30
59
Рума
Рума
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Рума 14/11/2021
17:30
60
Црепаја
Црепаја
Граничар
Гаково
Дебељача 13/11/2021
16:00
61
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин
Зрењанин
Пригревица 12/11/2021
20:00
62
Будућност
Алибунар
ЖСК 1955
Жабаљ
Банатски Карловац 14/11/2021
17:00
63
Далматинац
Риђица
Риђица
57
Сента
Сента
Мокрин 14/11/2021
17:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
65
Раднички
Јаша Томић
Сента
Сента
Јаша Томић 20/11/2021
18:00
66
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Далматинац
Риђица
Нова Пазова 21/11/2021
20:00
67
Граничар
Гаково
Рума
Рума
Риђица 21/11/2021
12:00
68
Зрењанин
Зрењанин
Црепаја
Црепаја
Дебељача 20/11/2021
19:00
69
ЖСК 1955
Жабаљ
ПИК Пригревица
Пригревица
Жабаљ 21/11/2021
19:00
70
Металац
Футог
Будућност
Алибунар
Футог 21/11/2021
18:30
64 Сомбор

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
72
Будућност
Алибунар
Раднички
Јаша Томић
Банатски Карловац, Пролетерска бб 27/11/2021
20:00
73
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Мокрин 28/11/2021
20:00
74
Далматинац
Риђица
Граничар
Гаково
Риђица 26/11/2021
20:30
75
Рума
Рума
Зрењанин
Зрењанин
Рума 28/11/2021
17:30
76
Црепаја
Црепаја
ЖСК 1955
Жабаљ
Дебељача 27/11/2021
16:00
77
ПИК Пригревица
Пригревица
Металац
Футог
Пригревица 28/11/2021
19:00
71
Сента
Сента
Сента

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
78
Раднички
Јаша Томић
Јаша Томић
79
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Сента
Сента
Нова Пазова 04/12/2021
19:00
80
Граничар
Гаково
Риђица 05/12/2021
20:00
81
Зрењанин
Зрењанин
Далматинац
Риђица
Зрењанин - Кристална дворана 15/12/2021
19:30
82
ЖСК 1955
Жабаљ
Рума
Рума
Жабаљ 05/12/2021
19:00
83
Металац
Футог
Црепаја
Црепаја
Футог 05/12/2021
18:30
84
Будућност
Алибунар
ПИК Пригревица
Пригревица
Банатски Карловац, Пролетерска бб 04/12/2021
15:30

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
85
ПИК Пригревица
Пригревица
Раднички
Јаша Томић
Пригревица 11/12/2021
19:00
86
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Сомбор
87
Сента
Сента
Граничар
Гаково
Ада 12/12/2021
17:00
88
Зрењанин
Зрењанин
Мокрин 11/12/2021
20:00
89
Далматинац
Риђица
ЖСК 1955
Жабаљ
Риђица 12/12/2021
20:00
90
Рума
Рума
Металац
Футог
Рума 15/12/2021
20:00
91
Црепаја
Црепаја
Будућност
Алибунар
Дебељача 11/12/2021
19:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
92
Раднички
Јаша Томић
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Јаша Томић 19/02/2022
19:00
93
Граничар
Гаково
Сомбор
94
Сента
Сента
Зрењанин
Зрењанин
Сента 20/02/2022
19:00
95
ЖСК 1955
Жабаљ
Мокрин 20/02/2022
19:00
96
Далматинац
Риђица
Металац
Футог
Риђица 20/02/2022
19:30
97
Рума
Рума
Будућност
Алибунар
Рума 20/02/2022
16:00
98
Црепаја
Црепаја
ПИК Пригревица
Пригревица
Дебељача 20/02/2022
17:00

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
99
Црепаја
Црепаја
Раднички
Јаша Томић
Дебељача 26/02/2022
19:00
100
Граничар
Гаково
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Риђица 27/02/2022
20:00
101
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
102
ЖСК 1955
Жабаљ
Сента
Сента
Жабаљ 27/02/2022
20:00
103
Металац
Футог
"Дом спортова", Футог, Пролетерска бб 27/02/2022
18:30
104
Будућност
Алибунар
Далматинац
Риђица
Алибунар, Вука Караџића 3, OШ "Братство и јединство" 27/02/2022
16:00
105
ПИК Пригревица
Пригревица
Рума
Рума
Пригревица 26/02/2022
19:30

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
106
Раднички
Јаша Томић
Граничар
Гаково
Јаша Томић 05/03/2022
19:30
107
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Зрењанин
Зрењанин
Нова Пазова 06/03/2022
20:00
108
ЖСК 1955
Жабаљ
Сомбор
109
Сента
Сента
Металац
Футог
Сента 27/04/2022
20:00
110
Будућност
Алибунар
Мокрин 06/03/2022
19:00
111
Далматинац
Риђица
ПИК Пригревица
Пригревица
Риђица 05/03/2022
20:00
112
Рума
Рума
Црепаја
Црепаја
Рума 05/03/2022
17:30

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
113
Рума
Рума
Раднички
Јаша Томић
Рума 12/03/2022
12:30
114
ЖСК 1955
Жабаљ
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Жабаљ 12/03/2022
20:00
115
Зрењанин
Зрењанин
Граничар
Гаково
Зрењанин - Кристална дворана 12/03/2022
15:30
116
Металац
Футог
Футог
117
Будућност
Алибунар
Сента
Сента
Алибунар 13/03/2022
20:00
118
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 12/03/2022
19:00
119
Црепаја
Црепаја
Далматинац
Риђица
Дебељача 12/03/2022
19:00

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
120
Раднички
Јаша Томић
Зрењанин
Зрењанин
Јаша Томић 19/03/2022
19:30
121
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Металац
Футог
Нова Пазова 19/03/2022
20:30
122
Граничар
Гаково
ЖСК 1955
Жабаљ
Риђица 19/03/2022
19:00
123
Будућност
Алибунар
Сомбор
124
Сента
Сента
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента 20/03/2022
20:00
125
Црепаја
Црепаја
Мокрин 20/03/2022
19:00
126
Далматинац
Риђица
Рума
Рума
Риђица 20/03/2022
20:00

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
127
Далматинац
Риђица
Раднички
Јаша Томић
Риђица 27/03/2022
19:30
128
Будућност
Алибунар
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Алибунар 27/03/2022
17:00
129
Металац
Футог
Граничар
Гаково
Футог 27/03/2022
15:00
130
ЖСК 1955
Жабаљ
Зрењанин
Зрењанин
Жабаљ 26/03/2022
18:00
131
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица
132
Црепаја
Црепаја
Сента
Сента
Дебељача 26/03/2022
19:00
133
Рума
Рума
Рума 26/03/2022
18:00

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
134
Раднички
Јаша Томић
ЖСК 1955
Жабаљ
Јаша Томић 02/04/2022
19:00
135
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
ПИК Пригревица
Пригревица
Нова Пазова 02/04/2022
20:30
136
Граничар
Гаково
Будућност
Алибунар
Риђица 03/04/2022
12:00
137
Зрењанин
Зрењанин
Металац
Футог
Зрењанин 03/04/2022
16:00
138
Црепаја
Црепаја
Сомбор
139
Сента
Сента
Рума
Рума
Сента 03/04/2022
20:00
140
Далматинац
Риђица
Мокрин 03/04/2022
17:00

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
141
Раднички
Јаша Томић
Мокрин 09/04/2022
19:00
142
Црепаја
Црепаја
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Дебељача 10/04/2022
16:00
143
ПИК Пригревица
Пригревица
Граничар
Гаково
Пригревица 09/04/2022
20:30
144
Будућност
Алибунар
Зрењанин
Зрењанин
Алибунар, Вука Караџића 3, OШ "Братство и јединство" 09/04/2022
20:00
145
Металац
Футог
ЖСК 1955
Жабаљ
Футог 10/04/2022
18:30
146
Рума
Рума
Рума
147
Далматинац
Риђица
Сента
Сента
Риђица 10/04/2022
19:00

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
150
Раднички
Јаша Томић
Металац
Футог
Јаша Томић 16/04/2022
19:00
151
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Рума
Рума
Нова Пазова 16/04/2022
20:30
152
Граничар
Гаково
Црепаја
Црепаја
Риђица 17/04/2022
14:00
153
Зрењанин
Зрењанин
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин 27/04/2022
20:00
154
ЖСК 1955
Жабаљ
Будућност
Алибунар
Жабаљ 16/04/2022
17:00
148
Далматинац
Риђица
Сомбор
149
Сента
Сента
Сента 19/04/2022
19:30

23. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
156
Сента
Сента
Раднички
Јаша Томић
Сента 30/04/2022
16:00
157
Далматинац
Риђица
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Риђица 28/04/2022
20:00
158
Рума
Рума
Граничар
Гаково
Рума 29/04/2022
18:30
159
Црепаја
Црепаја
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин - Кристална дворана 30/04/2022
17:00
160
ПИК Пригревица
Пригревица
ЖСК 1955
Жабаљ
Пригревица 04/05/2022
20:00
161
Будућност
Алибунар
Металац
Футог
Алибунар 30/04/2022
13:00
155 Мокрин

24. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
163
Раднички
Јаша Томић
Будућност
Алибунар
Јаша Томић 07/05/2022
18:00
164
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нова Пазова 07/05/2022
20:30
165
Граничар
Гаково
Далматинац
Риђица
Гаково 07/05/2022
17:30
166
Зрењанин
Зрењанин
Рума
Рума
Зрењанин - Хала спортова "Медисон" 07/05/2022
16:00
167
ЖСК 1955
Жабаљ
Црепаја
Црепаја
Жабаљ 08/05/2022
19:30
168
Металац
Футог
ПИК Пригревица
Пригревица
Футог 08/05/2022
18:30
162
Сента
Сента
Сомбор

25. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
169
Раднички
Јаша Томић
Сомбор
170
Сента
Сента
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Сента 15/05/2022
20:30
171
Граничар
Гаково
Мокрин 16/05/2022
19:00
172
Далматинац
Риђица
Зрењанин
Зрењанин
Риђица 15/05/2022
19:00
173
Рума
Рума
ЖСК 1955
Жабаљ
Рума 13/05/2022
19:00
174
Црепаја
Црепаја
Металац
Футог
Дебељача 14/05/2022
20:30
175
ПИК Пригревица
Пригревица
Будућност
Алибунар
Пригревица 14/05/2022
19:00

26. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
176
Раднички
Јаша Томић
ПИК Пригревица
Пригревица
Јаша Томић
177
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Нова Пазова
178
Граничар
Гаково
Сента
Сента
Гаково
179
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин 17/05/2022
20:00
180
ЖСК 1955
Жабаљ
Далматинац
Риђица
Жабаљ
181
Металац
Футог
Рума
Рума
Футог 21/05/2022
18:30
182
Будућност
Алибунар
Црепаја
Црепаја
Алибунар 21/05/2022
19:00

Жене


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Беочин 1959
Беочин
Железничар 2
Инђија
Беочин 26/09/2021
13:00
2
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Оџаци
Оџаци
Нови Кнежевац
3
Тријумф
Србобран
Апатин (ж)
Апатин
Србобран 25/09/2021
20:00
4
Нафтагас (ж)
Елемир
Ада 26/09/2021
16:00
5
Раднички
Бајмок
Зрењанин 25/09/2021
16:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Железничар 2
Инђија
Раднички
Бајмок
Инђија 03/10/2021
17:00
7
Беочин 1959
Беочин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Беочин
8
Оџаци
Оџаци
Тријумф
Србобран
Оџаци 03/10/2021
19:30
9
Апатин (ж)
Апатин
Апатин 02/10/2021
20:00
10
Нафтагас (ж)
Елемир
Елемир 03/10/2021
15:30

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Железничар 2
Инђија
Нови Кнежевац
12
Тријумф
Србобран
Беочин 1959
Беочин
Србобран 09/10/2021
20:00
13
Оџаци
Оџаци
Ада 09/10/2021
16:00
14
Апатин (ж)
Апатин
Зрењанин 09/10/2021
15:30
15
Раднички
Бајмок
Нафтагас (ж)
Елемир
Бајмок 10/10/2021
18:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Железничар 2
Инђија
Нафтагас (ж)
Елемир
Инђија 16/10/2021
16:30
17
Беочин 1959
Беочин
Беочин 17/10/2021
16:30
18
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Тријумф
Србобран
Нови Кнежевац
19
Оџаци
Оџаци
Оџаци 16/10/2021
15:30
20
Апатин (ж)
Апатин
Раднички
Бајмок
Апатин 16/10/2021
20:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
21
Тријумф
Србобран
Железничар 2
Инђија
Србобран 23/10/2021
17:00
22
Беочин 1959
Беочин
Зрењанин, Медисон 24/10/2021
16:00
23
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Ада
24
Раднички
Бајмок
Оџаци
Оџаци
Бајмок 22/10/2021
20:30
25
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин (ж)
Апатин
Зрењанин, Медисон 23/10/2021
13:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
26
Железничар 2
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Инђија 31/10/2021
14:30
27
Беочин 1959
Беочин
Раднички
Бајмок
Бајмок 30/10/2021
17:30
28
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Нови Кнежевац
29
Тријумф
Србобран
Србобран 30/10/2021
20:00
30
Оџаци
Оџаци
Нафтагас (ж)
Елемир
Оџаци 26/11/2021
20:30

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Железничар 2
Инђија
Ада 01/12/2021
17:30
32
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин 1959
Беочин
Зрењанин - Кристална дворана 27/11/2021
13:30
33
Раднички
Бајмок
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Бајмок
34
Тријумф
Србобран
Зрењанин - Кристална дворана 07/11/2021
19:00
35
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
Оџаци
Апатин 07/11/2021
18:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
36
Железничар 2
Инђија
Оџаци
Оџаци
Инђија 13/11/2021
13:00
37
Беочин 1959
Беочин
Апатин (ж)
Апатин
Беочин 14/11/2021
14:00
38
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Нафтагас (ж)
Елемир
Нови Кнежевац
39
Тријумф
Србобран
Раднички
Бајмок
Србобран 14/11/2021
15:00
40 Ада 14/11/2021
16:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
41
Железничар 2
Инђија
Инђија, УСЦ Инђија 03/12/2021
19:15
42
Оџаци
Оџаци
Беочин 1959
Беочин
Оџаци 21/11/2021
17:30
43
Апатин (ж)
Апатин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Апатин
44
Нафтагас (ж)
Елемир
Тријумф
Србобран
Зрењанин - Кристална дворана 21/11/2021
13:00
45
Раднички
Бајмок
Бајмок 20/11/2021
16:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
46
Железничар 2
Инђија
Беочин 1959
Беочин
Инђија 16/03/2022
21:00
47
Оџаци
Оџаци
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Оџаци
48
Апатин (ж)
Апатин
Тријумф
Србобран
Апатин 06/03/2022
16:00
49
Нафтагас (ж)
Елемир
Зрењанин - Кристална дворана 05/03/2022
14:00
50
Раднички
Бајмок
Бајмок 06/03/2022
20:00

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
51
Раднички
Бајмок
Железничар 2
Инђија
Бајмок 12/03/2022
18:00
52
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Беочин 1959
Беочин
Нови Кнежевац
53
Тријумф
Србобран
Оџаци
Оџаци
Србобран 13/03/2022
15:30
54
Апатин (ж)
Апатин
Ада 09/03/2022
19:00
55
Нафтагас (ж)
Елемир
Зрењанин 11/04/2022
18:00

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
56
Железничар 2
Инђија
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Инђија
57
Беочин 1959
Беочин
Тријумф
Србобран
Беочин 19/03/2022
16:30
58
Оџаци
Оџаци
Оџаци 20/03/2022
19:30
59
Апатин (ж)
Апатин
Апатин 20/03/2022
17:00
60
Нафтагас (ж)
Елемир
Раднички
Бајмок
Зрењанин - Кристална дворана 20/03/2022
13:30

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Нафтагас (ж)
Елемир
Железничар 2
Инђија
Зрењанин - Кристална дворана 27/03/2022
13:30
62
Беочин 1959
Беочин
Ада 30/03/2022
21:00
63
Тријумф
Србобран
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Србобран
64
Оџаци
Оџаци
Зрењанин 20/04/2022
16:00
65
Раднички
Бајмок
Апатин (ж)
Апатин
Бајмок 29/03/2022
20:30

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
66
Железничар 2
Инђија
Тријумф
Србобран
Инђија 02/04/2022
17:00
67
Беочин 1959
Беочин
Беочин 02/04/2022
12:00
68
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Нови Кнежевац
69
Оџаци
Оџаци
Раднички
Бајмок
Оџаци 03/04/2022
17:00
70
Апатин (ж)
Апатин
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин 02/04/2022
17:00

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
71
Апатин (ж)
Апатин
Железничар 2
Инђија
Апатин 10/04/2022
16:00
72
Раднички
Бајмок
Беочин 1959
Беочин
Беочин 12/04/2022
19:00
73
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Зрењанин
74
Тријумф
Србобран
Ада 10/04/2022
16:30
75
Нафтагас (ж)
Елемир
Оџаци
Оџаци
Зрењанин - Кристална дворана 20/04/2022
12:00

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
76
Железничар 2
Инђија
Инђија 27/04/2022
19:15
77
Беочин 1959
Беочин
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин 16/04/2022
13:00
78
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Раднички
Бајмок
Нови Кнежевац
79
Тријумф
Србобран
Србобран 17/04/2022
14:00
80
Оџаци
Оџаци
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци 17/04/2022
17:00

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
81
Оџаци
Оџаци
Железничар 2
Инђија
Оџаци 30/04/2022
19:00
82
Апатин (ж)
Апатин
Беочин 1959
Беочин
Апатин 29/04/2022
18:00
83
Нафтагас (ж)
Елемир
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Елемир
84
Раднички
Бајмок
Тријумф
Србобран
Бајмок 03/05/2022
20:30
85 Зрењанин 30/04/2022
15:00

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
86
Железничар 2
Инђија
Зрењанин - Хала спортова "Медисон" 07/05/2022
14:00
87
Беочин 1959
Беочин
Оџаци
Оџаци
Беочин 08/05/2022
17:00
88
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Апатин (ж)
Апатин
Нови Кнежевац
89
Тријумф
Србобран
Нафтагас (ж)
Елемир
Србобран 08/05/2022
18:00
90
Раднички
Бајмок
Ада 08/05/2022
20:00