Друга лига ''Војводина''
Мушкарци 2021/2022

Раднички

Јаша Томић
34
(14)

Црепаја

Црепаја
(14)
26
2.коло Јаша Томић 25/09/2021 19:30

Раднички

Играч гол 2` дк МВП
Марко Авдаловић
0 0
Данило Рикало
6 0
Драган Радошевић
0 0
Милован Новчић
1 0
Дамир Калапиш
5 0
Љубиша Зубац
0 0
Лука Гломазић
7 2
Немања Поповић
2 2
Александар Гађан
0 0
Горан Паркајић
4 1
Спасоје Јањић
3 1
Горан Јањић
1 0
Дејан Молнар
5 1

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Данијел Свирчев
0 0
Далибор Георгијевски
0 0
Марко Војнов
0 1
Данијел Алексић
3 1
Лазар Гајић
0 0
Иван Јовић
0 0
Душан Цветановски
5 1
Милутин Ивков
1 1
Немања Раденковић
11 0
Синиша Батнога
0 0
Лука Остојић
2 1
Марко Георгијевски
1 0
Лука Кукић
3 1
Иван Стокић
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Немања Теслић
Б судија: Дени Вукмановић
Контролор: Милан Репија
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Нова Пазова 1957-Раднички
39-29
2.
Раднички-Црепаја
34-26
3.
Граничар-Раднички
33-29
4.
Раднички-Рума
31-32
5.
Зрењанин - Пролетер 2-Раднички
31-22
6.
Раднички-Далматинац
36-35
7.
ЖСК 1955-Раднички
38-27
8.
Раднички-Црвена звезда
33-22
9.
Металац-Раднички
32-32
10.
Раднички-Сента
25-24
11.
Будућност-Раднички
25-23
13.
ПИК Пригревица-Раднички
46-34
14.
Раднички-Нова Пазова 1957
21-25
15.
Црепаја-Раднички
35-28
16.
Раднички-Граничар
26-19
17.
Рума-Раднички
35-24
18.
Раднички-Зрењанин - Пролетер 2
20-23
19.
Далматинац-Раднички
41-29
20.
Раднички-ЖСК 1955
22-22
21.
Црвена звезда-Раднички
41-31
22.
Раднички-Металац
21-32
23.
Сента-Раднички
44-24
24.
Раднички-Будућност
26-22
26.
Раднички-ПИК Пригревица
33-25
Коло Утакмица Рез
1.
ПИК Пригревица-Црепаја
45-30
2.
Раднички-Црепаја
34-26
3.
Црепаја-Рума
32-26
4.
Далматинац-Црепаја
30-35
5.
Црепаја-Црвена звезда
36-29
6.
Сента-Црепаја
25-26
8.
Нова Пазова 1957-Црепаја
34-26
9.
Црепаја-Граничар
29-26
10.
Зрењанин - Пролетер 2-Црепаја
30-31
11.
Црепаја-ЖСК 1955
26-32
12.
Металац-Црепаја
29-25
13.
Црепаја-Будућност
0-10
14.
Црепаја-ПИК Пригревица
0-10
15.
Црепаја-Раднички
35-28
16.
Рума-Црепаја
26-30
17.
Црепаја-Далматинац
34-32
18.
Црвена звезда-Црепаја
39-35
19.
Црепаја-Сента
24-27
21.
Црепаја-Нова Пазова 1957
27-28
22.
Граничар-Црепаја
47-39
23.
Црепаја-Зрењанин - Пролетер 2
30-36
24.
ЖСК 1955-Црепаја
37-34
25.
Црепаја-Металац
25-35
26.
Будућност-Црепаја
28-24