Делегирање - Друга лига ''Војводина''

2021/2022
Мушкарци Жене

Мушкарци


26. коло

17/05/2022
20:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211426179

25. коло

15/05/2022
20:30
Сента
Сента
Сента
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211425170
16/05/2022
19:00
Мокрин
Граничар
Гаково
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211425171
15/05/2022
19:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211425172
13/05/2022
19:00
Рума
Рума
Рума
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211425173
14/05/2022
20:30
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Металац
Футог
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211425174
14/05/2022
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Будућност
Алибунар
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211425175

24. коло

07/05/2022
18:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Будућност
Алибунар
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211424163
07/05/2022
20:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211424164
07/05/2022
17:30
Гаково
Граничар
Гаково
Далматинац
Риђица
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211424165
07/05/2022
16:00
Зрењанин - Хала спортова "Медисон"
Зрењанин
Зрењанин
Рума
Рума
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211424166
08/05/2022
19:30
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Црепаја
Црепаја
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 211424167
08/05/2022
18:30
Футог
Металац
Футог
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Бориша Милосављевић
Судија Б: Данијел Тривковић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 211424168

23. коло

30/04/2022
16:00
Сента
Сента
Сента
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211423156
28/04/2022
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211423157
29/04/2022
18:30
Рума
Рума
Рума
Граничар
Гаково
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211423158
30/04/2022
17:00
Зрењанин - Кристална дворана
Црепаја
Црепаја
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211423159
04/05/2022
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211423160
30/04/2022
13:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Металац
Футог
Судија А: Бранислав Ћирковић
Судија Б: Дејан Мартиновић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 211423161

22. коло

19/04/2022
19:30
Сента
Сента
Сента
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211422149
16/04/2022
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Металац
Футог
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211422150
16/04/2022
20:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Рума
Рума
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211422151
17/04/2022
14:00
Риђица
Граничар
Гаково
Црепаја
Црепаја
Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Марко Пена
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211422152
27/04/2022
20:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211422153
16/04/2022
17:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Будућност
Алибунар
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211422154

21. коло

09/04/2022
19:00
Мокрин
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Тања Белош
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211421141
10/04/2022
16:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211421142
09/04/2022
20:30
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Граничар
Гаково
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211421143
09/04/2022
20:00
Алибунар, Вука Караџића 3, OШ "Братство и јединство"
Будућност
Алибунар
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 211421144
10/04/2022
18:30
Футог
Металац
Футог
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211421145
10/04/2022
19:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Сента
Сента
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211421147

20. коло

02/04/2022
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211420134
02/04/2022
20:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 211420135
03/04/2022
12:00
Риђица
Граничар
Гаково
Будућност
Алибунар
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211420136
03/04/2022
16:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Металац
Футог
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211420137
03/04/2022
20:00
Сента
Сента
Сента
Рума
Рума
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211420139
03/04/2022
17:00
Мокрин
Далматинац
Риђица
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211420140

19. коло

27/03/2022
19:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211419127
27/03/2022
17:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 211419128
27/03/2022
15:00
Футог
Металац
Футог
Граничар
Гаково
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211419129
26/03/2022
18:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 211419130
26/03/2022
19:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Сента
Сента
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211419132
26/03/2022
18:00
Рума
Рума
Рума
Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Марко Пена
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211419133

18. коло

19/03/2022
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 211418120
19/03/2022
20:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Металац
Футог
Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211418121
19/03/2022
19:00
Риђица
Граничар
Гаково
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211418122
20/03/2022
20:00
Сента
Сента
Сента
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 211418124
20/03/2022
19:00
Мокрин
Црепаја
Црепаја
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211418125
20/03/2022
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Рума
Рума
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211418126

17. коло

12/03/2022
12:30
Рума
Рума
Рума
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211417113
12/03/2022
20:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211417114
12/03/2022
15:30
Зрењанин - Кристална дворана
Зрењанин
Зрењанин
Граничар
Гаково
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211417115
13/03/2022
20:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Сента
Сента
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211417117
12/03/2022
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211417118
12/03/2022
19:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Далматинац
Риђица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211417119

16. коло

05/03/2022
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Граничар
Гаково
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211416106
06/03/2022
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211416107
27/04/2022
20:00
Сента
Сента
Сента
Металац
Футог
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211416109
06/03/2022
19:00
Мокрин
Будућност
Алибунар
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 211416110
05/03/2022
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211416111
05/03/2022
17:30
Рума
Рума
Рума
Црепаја
Црепаја
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211416112

15. коло

26/02/2022
19:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211415099
27/02/2022
20:00
Риђица
Граничар
Гаково
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211415100
27/02/2022
20:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Сента
Сента
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 211415102
27/02/2022
18:30
"Дом спортова", Футог, Пролетерска бб
Металац
Футог
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211415103
27/02/2022
16:00
Алибунар, Вука Караџића 3, OШ "Братство и јединство"
Будућност
Алибунар
Далматинац
Риђица
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 211415104
26/02/2022
19:30
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Рума
Рума
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211415105

14. коло

19/02/2022
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211414092
20/02/2022
19:00
Сента
Сента
Сента
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211414094
20/02/2022
19:00
Мокрин
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211414095
20/02/2022
19:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Металац
Футог
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211414096
20/02/2022
16:00
Рума
Рума
Рума
Будућност
Алибунар
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211414097
20/02/2022
17:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211414098

13. коло

11/12/2021
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211413085
12/12/2021
17:00
Ада
Сента
Сента
Граничар
Гаково
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211413087
11/12/2021
20:00
Мокрин
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211413088
12/12/2021
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211413089
15/12/2021
20:00
Рума
Рума
Рума
Металац
Футог
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211413090
11/12/2021
19:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Будућност
Алибунар
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 211413091

12. коло

04/12/2021
19:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Сента
Сента
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211412079
05/12/2021
20:00
Риђица
Граничар
Гаково
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211412080
15/12/2021
19:30
Зрењанин - Кристална дворана
Зрењанин
Зрењанин
Далматинац
Риђица
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211412081
05/12/2021
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Рума
Рума
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211412082
05/12/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Црепаја
Црепаја
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211412083
04/12/2021
15:30
Банатски Карловац, Пролетерска бб
Будућност
Алибунар
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 211412084

11. коло

27/11/2021
20:00
Банатски Карловац, Пролетерска бб
Будућност
Алибунар
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211411072
28/11/2021
20:00
Мокрин
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 211411073
26/11/2021
20:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Граничар
Гаково
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211411074
28/11/2021
17:30
Рума
Рума
Рума
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211411075
27/11/2021
16:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211411076
28/11/2021
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Металац
Футог
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 211411077

10. коло

20/11/2021
18:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Сента
Сента
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211410065
21/11/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Далматинац
Риђица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211410066
21/11/2021
12:00
Риђица
Граничар
Гаково
Рума
Рума
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 211410067
20/11/2021
19:00
Дебељача
Зрењанин
Зрењанин
Црепаја
Црепаја
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211410068
21/11/2021
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 211410069
21/11/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Будућност
Алибунар
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211410070

9. коло

14/11/2021
17:00
Мокрин
Сента
Сента
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 211409057
14/11/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211409058
14/11/2021
17:30
Рума
Рума
Рума
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211409059
13/11/2021
16:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Граничар
Гаково
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211409060
12/11/2021
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211409061
14/11/2021
17:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211409062

8. коло

06/11/2021
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211408050
07/10/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Црепаја
Црепаја
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211408051
05/11/2021
21:00
Риђица
Граничар
Гаково
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 211408052
07/11/2021
17:00
Зрењанин - Кристална дворана
Зрењанин
Зрењанин
Будућност
Алибунар
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211408053
07/11/2021
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Металац
Футог
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211408054
06/11/2021
19:00
Сента
Сента
Сента
Далматинац
Риђица
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211408056

7. коло

30/10/2021
17:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211407043
29/10/2021
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 211407044
31/10/2021
20:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Граничар
Гаково
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211407045
31/10/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 211407046
31/10/2021
17:30
Рума
Рума
Рума
Сента
Сента
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211407048
30/10/2021
20:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211407049

6. коло

23/10/2021
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Далматинац
Риђица
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211406036
24/10/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Будућност
Алибунар
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211406037
24/10/2021
12:00
Гаково
Граничар
Гаково
Металац
Футог
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211406038
24/10/2021
18:00
Зрењанин, Медисон
Зрењанин
Зрењанин
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211406039
24/10/2021
19:00
Сента
Сента
Сента
Црепаја
Црепаја
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211406041
24/10/2021
19:00
Мокрин
Рума
Рума
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211406042

5. коло

17/10/2021
18:00
Зрењанин - Хала спортова "Медисон"
Зрењанин
Зрењанин
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211405029
17/11/2021
19:30
Футог
Металац
Футог
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 211405030
17/10/2021
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Граничар
Гаково
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211405031
16/10/2021
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента
Сента
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211405033
16/10/2021
19:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211405034
17/10/2021
13:30
Рума
Рума
Рума
Далматинац
Риђица
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 211405035

4. коло

10/10/2021
20:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Рума
Рума
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211404022
10/10/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211404023
10/10/2021
14:00
Сомбор, Градска хала "Мостонга"
Граничар
Гаково
Зрењанин
Зрењанин
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 211404024
09/10/2021
19:00
Сента
Сента
Сента
Будућност
Алибунар
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 211404026
10/10/2021
19:00
Мокрин
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211404027
09/10/2021
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211404028

3. коло

03/10/2021
12:00
Гаково
Граничар
Гаково
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211403015
03/10/2021
18:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 211403016
03/10/2021
16:30
Футог
Металац
Футог
Сента
Сента
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211403018
03/10/2021
20:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 211403019
03/10/2021
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Далматинац
Риђица
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211403020
02/10/2021
16:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Рума
Рума
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211403021

2. коло

25/09/2021
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
Црепаја
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211402008
26/09/2021
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Граничар
Гаково
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211402009
26/09/2021
20:00
Сента
Сента
Сента
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211402011
26/09/2021
19:00
Мокрин
Металац
Футог
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211402012
26/09/2021
14:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Будућност
Алибунар
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211402013
25/09/2021
20:00
Рума
Рума
Рума
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 211402014

1. коло

06/10/2021
20:30
Нова Пазова
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211401001
18/09/2021
00:00
Гаково
Граничар
Гаково
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211401002
18/09/2021
17:00
Зрењанин
Зрењанин
Зрењанин
Сента
Сента
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Игор Скубан
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211401003
30/09/2021
21:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211401004
29/09/2021
19:30
Футог
Металац
Футог
Далматинац
Риђица
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211401005
19/09/2021
15:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Рума
Рума
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211401006
19/09/2021
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211401007

Жене


18. коло

07/05/2022
14:00
Зрењанин - Хала спортова "Медисон"
Железничар 2
Инђија
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211518086
08/05/2022
17:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Оџаци
Оџаци
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211518087
08/05/2022
18:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211518089
08/05/2022
20:00
Ада
Раднички
Бајмок
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211518090

17. коло

30/04/2022
19:00
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Железничар 2
Инђија
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 211517081
29/04/2022
18:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211517082
03/05/2022
20:30
Бајмок
Раднички
Бајмок
Тријумф
Србобран
Судија А: Алекса Костелник
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211517084
30/04/2022
15:00
Зрењанин
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 211517085

16. коло

27/04/2022
19:15
Инђија
Железничар 2
Инђија
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211516076
16/04/2022
13:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 211516077
17/04/2022
14:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211516079
17/04/2022
17:00
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211516080

15. коло

10/04/2022
16:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Железничар 2
Инђија
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211515071
12/04/2022
19:00
Беочин
Раднички
Бајмок
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211515072
10/04/2022
16:30
Ада
Тријумф
Србобран
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211515074
20/04/2022
12:00
Зрењанин - Кристална дворана
Нафтагас (ж)
Елемир
Оџаци
Оџаци
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211515075

14. коло

02/04/2022
17:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Тријумф
Србобран
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 211514066
02/04/2022
12:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 211514067
03/04/2022
17:00
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Раднички
Бајмок
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211514069
02/04/2022
17:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211514070

13. коло

27/03/2022
13:30
Зрењанин - Кристална дворана
Нафтагас (ж)
Елемир
Железничар 2
Инђија
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 211513061
30/03/2022
21:00
Ада
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211513062
20/04/2022
16:00
Зрењанин
Оџаци
Оџаци
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 211513064
29/03/2022
20:30
Бајмок
Раднички
Бајмок
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211513065

12. коло

19/03/2022
16:30
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Тријумф
Србобран
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211512057
20/03/2022
19:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211512058
20/03/2022
17:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Алекса Костелник
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211512059
20/03/2022
13:30
Зрењанин - Кристална дворана
Нафтагас (ж)
Елемир
Раднички
Бајмок
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 211512060

11. коло

12/03/2022
18:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Железничар 2
Инђија
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211511051
13/03/2022
15:30
Србобран
Тријумф
Србобран
Оџаци
Оџаци
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211511053
09/03/2022
19:00
Ада
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211511054
11/04/2022
18:00
Зрењанин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211511055

10. коло

16/03/2022
21:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211510046
06/03/2022
16:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Тријумф
Србобран
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211510048
05/03/2022
14:00
Зрењанин - Кристална дворана
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211510049
06/03/2022
20:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211510050

9. коло

03/12/2021
19:15
Инђија, УСЦ Инђија
Железничар 2
Инђија
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211509041
21/11/2021
17:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211509042
21/11/2021
13:00
Зрењанин - Кристална дворана
Нафтагас (ж)
Елемир
Тријумф
Србобран
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211509044
20/11/2021
16:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 211509045

8. коло

13/11/2021
13:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Оџаци
Оџаци
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 211508036
14/11/2021
14:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 211508037
14/11/2021
15:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Раднички
Бајмок
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211508039
14/11/2021
16:00
Ада
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211508040

7. коло

01/12/2021
17:30
Ада
Железничар 2
Инђија
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 211507031
27/11/2021
13:30
Зрењанин - Кристална дворана
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211507032
07/11/2021
19:00
Зрењанин - Кристална дворана
Тријумф
Србобран
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 211507034
07/11/2021
18:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
Оџаци
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211507035

6. коло

31/10/2021
14:30
Инђија
Железничар 2
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211506026
30/10/2021
17:30
Бајмок
Беочин 1959
Беочин
Раднички
Бајмок
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211506027
30/10/2021
20:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211506029
26/11/2021
20:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211506030

5. коло

23/10/2021
17:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Железничар 2
Инђија
Судија А: Ана Марчетић
Судија Б: Мила Аврамовић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 211505021
24/10/2021
16:00
Зрењанин, Медисон
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211505022
22/10/2021
20:30
Бајмок
Раднички
Бајмок
Оџаци
Оџаци
Судија А: Георгије Гибуловић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 211505024
23/10/2021
13:00
Зрењанин, Медисон
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Тања Белош
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211505025

4. коло

16/10/2021
16:30
Инђија
Железничар 2
Инђија
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 211504016
17/10/2021
16:30
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211504017
16/10/2021
15:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 211504019
16/10/2021
20:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Раднички
Бајмок
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 211504020

3. коло

09/10/2021
20:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 211503012
09/10/2021
16:00
Ада
Оџаци
Оџаци
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 211503013
09/10/2021
15:30
Зрењанин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 211503014
10/10/2021
18:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211503015

2. коло

03/10/2021
17:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Раднички
Бајмок
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 211502006
03/10/2021
19:30
Оџаци
Оџаци
Оџаци
Тријумф
Србобран
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211502008
02/10/2021
20:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 211502009
03/10/2021
15:30
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 21150210

1. коло

26/09/2021
13:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Железничар 2
Инђија
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 211501001
25/09/2021
20:00
Србобран
Тријумф
Србобран
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 211501003
26/09/2021
16:00
Ада
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 211501004
25/09/2021
16:00
Зрењанин
Раднички
Бајмок
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 211501005