Табела Прва лига ''Север''

2019/2020
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Инђија
Инђија
13 11 1 1 410 318 +92 23
2
Банатски Карловац
Банатски Карловац
12 9 2 1 400 328 +72 20
3
Јабука
Јабука
13 9 1 3 380 323 +57 19
4 13 8 2 3 377 332 +45 18
5
Младост ТСК
Бачки Јарак
13 6 1 6 395 393 +2 13
6 13 6 0 7 376 374 +2 12
7 13 5 1 7 378 400 -22 11
8
Долово
Долово
13 4 2 7 356 363 -7 10
9 13 5 0 8 363 398 -35 10
10
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
13 4 1 8 327 367 -40 9
11 12 3 1 8 314 364 -50 7
12
Апатин
Апатин
13 1 0 12 311 427 -116 2

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Срем Santa
Сремска Митровица
14 11 1 2 411 325 +86 23
2
Спартак
Дебељача
13 11 1 1 363 285 +78 23
3 13 11 0 2 385 280 +105 22
4
Петроварадин
Петроварадин
13 8 1 4 355 315 +40 17
5
Јадран
Фекетић
13 8 0 5 359 349 +10 16
6
Словен
Рума
13 7 1 5 363 335 +28 15
7
Младост
Српска Црња
13 7 1 5 400 391 +9 15
8
Пролетер (ж)
Зрењанин
13 4 1 8 343 343 0 9
9
Темерин
Темерин
13 3 1 9 351 396 -45 7
10
Мокрин
Мокрин
13 2 2 9 304 355 -51 6
11
Долово (ж)
Долово
13 2 1 10 307 390 -83 5
12
Раднички
Бајмок
14 0 0 14 321 498 -177 0