Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16 - јесен

2019/2020
(Архива)
М16 - А М16 - Б М16 - В Ж16 - А Ж16 - Б Ж16 - В

М16 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Апатин
Апатин
Црвенка
Црвенка
Пригревица 27/10/2019
10:50
2
ПИК Пригревица
Пригревица
Спартак (м)
Суботица
Сомбор 23/11/2019
09:20
3
Сомбор
Сомбор
Сомбор 23/11/2019
08:30

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Црвенка
Црвенка
Црвенка 28/09/2019
13:20
5
Апатин
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин 12/10/2019
09:00
6
Спартак (м)
Суботица
Сомбор
Сомбор
Пригревица 27/10/2019
13:20

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка
Црвенка
Црвенка 28/09/2019
10:00
8
Сомбор
Сомбор
Апатин
Апатин
Апатин 12/10/2019
11:30
9
Спартак (м)
Суботица
Апатин 12/10/2019
10:40

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Црвенка
Црвенка
Спартак (м)
Суботица
Апатин 12/10/2019
13:10
11
Апатин
Апатин
Црвенка 28/09/2019
11:40
12
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Црвенка 28/09/2019
12:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Сомбор
Сомбор
Црвенка
Црвенка
Апатин 12/10/2019
09:50
14
Спартак (м)
Суботица
Апатин
Апатин
Црвенка 28/09/2019
14:10
15
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор 23/11/2019
11:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Црвенка
Црвенка
Апатин
Апатин
Сомбор 23/11/2019
10:10
17
Спартак (м)
Суботица
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 27/10/2019
10:00
18
Сомбор
Сомбор
Пригревица 27/10/2019
11:40

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Црвенка
Црвенка
Црвенка 09/11/2019
09:50
20
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин
Апатин
Црвенка 09/11/2019
12:20
21
Сомбор
Сомбор
Спартак (м)
Суботица
Црвенка 28/09/2019
10:50

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Црвенка
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 27/10/2019
12:30
23
Апатин
Апатин
Сомбор
Сомбор
Сомбор 23/11/2019
11:50
24
Спартак (м)
Суботица
Црвенка 09/11/2019
11:30

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Спартак (м)
Суботица
Црвенка
Црвенка
Сомбор 23/11/2019
12:40
26
Апатин
Апатин
Пригревица 27/10/2019
14:10
27
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка 09/11/2019
10:40

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Црвенка
Црвенка
Сомбор
Сомбор
Црвенка 09/11/2019
13:10
29
Апатин
Апатин
Спартак (м)
Суботица
Црвенка 09/11/2019
09:00
30
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин 12/10/2019
12:20

М16 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина
Нови Сад
Рума
Рума
Рума 13/10/2019
09:00
2 Бачка Паланка 10/11/2019
10:40
3
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Сад 27/10/2019
13:20

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Рума
Рума
Шид 29/09/2019
12:30
5
Војводина
Нови Сад
Шид 29/09/2019
11:40
6
Лавови БП
Бачка Паланка
Рума 13/10/2019
13:10

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Рума
Рума
Врбас 23/11/2019
10:00
8
Лавови БП
Бачка Паланка
Војводина
Нови Сад
Шид 29/09/2019
14:10
9 Рума 13/10/2019
09:50

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Рума
Рума
Шид 29/09/2019
10:00
11
Војводина
Нови Сад
Врбас 23/11/2019
12:00
12
Лавови БП
Бачка Паланка
Рума 13/10/2019
10:40

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Лавови БП
Бачка Паланка
Рума
Рума
Нови Сад 27/10/2019
10:00
14
Војводина
Нови Сад
Врбас 23/11/2019
13:20
15 Врбас 23/11/2019
13:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Рума
Рума
Војводина
Нови Сад
Бачка Паланка 10/11/2019
09:50
17 Шид 29/09/2019
13:20
18
Лавови БП
Бачка Паланка
Шид 29/09/2019
10:50

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Рума
Рума
Бачка Паланка 10/11/2019
11:30
20
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 27/10/2019
14:10
21
Лавови БП
Бачка Паланка
Врбас 23/11/2019
12:30

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Рума
Рума
Рума 13/10/2019
12:20
23
Војводина
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 10/11/2019
09:00
24 Бачка Паланка 10/11/2019
13:10

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Рума
Рума
Нови Сад 27/10/2019
12:30
26
Војводина
Нови Сад
Рума 13/10/2019
11:30
27
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 10/11/2019
12:20

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Рума
Рума
Лавови БП
Бачка Паланка
Врбас 23/11/2019
10:50
29
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 27/10/2019
10:50
30 Нови Сад 27/10/2019
11:40

М16 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Динамо
Панчево
Панчево
2
Инђија
Инђија
Пролетер
Зрењанин
Панчево 26/10/2019
10:40
3
Јабука
Јабука
Каћ 12/10/2019
11:40

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
5
Динамо
Панчево
Инђија
Инђија
Јабука 28/09/2019
12:30
6
Пролетер
Зрењанин
Јабука
Јабука
Инђија 09/11/2019
10:50

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Инђија
Инђија
Инђија
8
Јабука
Јабука
Динамо
Панчево
Панчево 26/10/2019
11:30
9
Пролетер
Зрењанин
Јабука 28/09/2019
11:40

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Пролетер
Зрењанин
11
Динамо
Панчево
Инђија 09/11/2019
11:40
12
Инђија
Инђија
Јабука
Јабука
Инђија 09/11/2019
12:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Јабука
Јабука
Јабука
14
Пролетер
Зрењанин
Динамо
Панчево
Инђија 09/11/2019
13:20
15
Инђија
Инђија
Јабука 28/09/2019
10:50

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Динамо
Панчево
17
Пролетер
Зрењанин
Инђија
Инђија
Каћ 12/10/2019
10:50
18
Јабука
Јабука
Панчево 26/10/2019
09:50

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19 Каћ
20
Инђија
Инђија
Динамо
Панчево
Панчево 26/10/2019
09:00
21
Јабука
Јабука
Пролетер
Зрењанин
Јабука 28/09/2019
13:20

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Инђија
Инђија
23
Динамо
Панчево
Јабука
Јабука
Јабука 28/09/2019
10:00
24
Пролетер
Зрењанин
Панчево 26/10/2019
12:20

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин
26
Динамо
Панчево
Каћ 12/10/2019
10:00
27
Јабука
Јабука
Инђија
Инђија
Каћ 12/10/2019
13:20

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Јабука
Јабука
29
Динамо
Панчево
Пролетер
Зрењанин
Каћ 12/10/2019
12:30
30
Инђија
Инђија
Инђија 09/11/2019
10:00

Ж16 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Врбас
Врбас
Сивац 69
Сивац
Сомбор 24/11/2019
11:40
2
Раванград
Сомбор
Раднички
Бајмок
Врбас 14/12/2019
10:40

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Сивац 69
Сивац
Раднички
Бајмок
Сивац 08/12/2019
09:00
4
Врбас
Врбас
Раванград
Сомбор
Врбас 14/12/2019
09:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Раванград
Сомбор
Сивац 69
Сивац
Сомбор 24/11/2019
10:00
6
Раднички
Бајмок
Врбас
Врбас
Сомбор 24/11/2019
10:50

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Сивац 69
Сивац
Врбас
Врбас
Врбас 14/12/2019
11:30
8
Раднички
Бајмок
Раванград
Сомбор
Сомбор 24/11/2019
12:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Раднички
Бајмок
Сивац 69
Сивац
Врбас 14/12/2019
09:50
10
Раванград
Сомбор
Врбас
Врбас
Сивац 08/12/2019
09:50

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Сивац 69
Сивац
Раванград
Сомбор
Сивац 08/12/2019
10:40
12
Врбас
Врбас
Раднички
Бајмок
Сивац 08/12/2019
11:30

Ж16 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина ж
Нови Сад
Темерин
Темерин
Мокрин 08/12/2019
11:40
2
Кикинда
Кикинда
Пролетер (ж)
Зрењанин
Мокрин 08/12/2019
12:30

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Темерин
Темерин
Пролетер (ж)
Зрењанин
Зрењанин 22/12/2019
12:30
4
Војводина ж
Нови Сад
Кикинда
Кикинда
Зрењанин 22/12/2019
11:40

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Кикинда
Кикинда
Темерин
Темерин
Мокрин 08/12/2019
10:00
6
Пролетер (ж)
Зрењанин
Војводина ж
Нови Сад
Мокрин 08/12/2019
10:50

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Темерин
Темерин
Војводина ж
Нови Сад
Зрењанин 22/12/2019
10:50
8
Пролетер (ж)
Зрењанин
Кикинда
Кикинда
Зрењанин 22/12/2019
10:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Пролетер (ж)
Зрењанин
Темерин
Темерин
Нови Сад 15/12/2019
16:10
10
Кикинда
Кикинда
Војводина ж
Нови Сад
Нови Сад 15/12/2019
17:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Темерин
Темерин
Кикинда
Кикинда
Нови Сад 15/12/2019
15:20
12
Војводина ж
Нови Сад
Пролетер (ж)
Зрењанин
Нови Сад 15/12/2019
14:30

Ж16 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Јабука (ж)
Јабука
Јабука
2
Срем
Сремска Митровица
Панчево (ж)
Панчево
Сремска Митровица 24/11/2019
12:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Панчево (ж)
Панчево
4
Јабука (ж)
Јабука
Срем
Сремска Митровица
Јабука 07/12/2019
11:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Срем
Сремска Митровица
Сремска Митровица
6
Панчево (ж)
Панчево
Јабука (ж)
Јабука
Сремска Митровица 23/11/2019
11:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Јабука (ж)
Јабука
8
Панчево (ж)
Панчево
Срем
Сремска Митровица
Јабука 07/12/2019
10:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Панчево (ж)
Панчево
Панчево
10
Срем
Сремска Митровица
Јабука (ж)
Јабука
Сремска Митровица 24/11/2019
10:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Срем
Сремска Митровица
12
Јабука (ж)
Јабука
Панчево (ж)
Панчево
Јабука 07/12/2019
10:00