Прва лига ''Север''
Мушкарци 2020/2021

Младост ТСК

Бачки Јарак
42
(20)

Сомборелектро

Сомбор
(13)
26
18.коло Бачки Јарак 01/01/1970 00:00

Младост ТСК

Играч гол 2` дк МВП
Берић Мирослав
3 0
Гаковић Мирко
3 0
Ђукић Драженко
6 0
Зец Марко
3 1
Ивановић Вељко
0 0
Љубисављевић Лука
0 0
Павлов Јова
7 1
Павлов Милан
0 0
Планчак Владимир
0 0
Подунавац Мирко
7 0
Родић Драган
7 0
Ћетковић Душан
2 0
Шијан Симо
4 0

Сомборелектро

Играч гол 2` дк МВП
Веселовски Марко
0 0
Гајин Душан
6 2
Гарајски Бранко
5 0
Домић Дамјан
1 0
Зељко Лука
0 0
Келић Станко
0 1
Купрешанин Михајло
6 0
Петровић Никола
0 0
Прекпалај Филип
0 0
Рњак Лука
1 1
Терзић Александар
1 0
Швељо Марко
6 2

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Тања Белош
Б судија: Маја Зекоња
Делегат: Вера Вранеш
Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Младост ТСК-Јабука
29-28
2.
Младост ТСК-Херцеговина
32-25
3.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
35-27
4.
Младост ТСК-Херцеговац
34-37
5.
Банатски Карловац-Младост ТСК
36-32
6.
Младост ТСК-Апатин
38-34
7.
Сомборелектро-Младост ТСК
28-32
8.
Младост ТСК-Црвена звезда
34-24
9.
Раднички 1958-Младост ТСК
37-35
10.
Младост ТСК-Нова Пазова 1957
26-25
11.
Долово-Младост ТСК
29-41
12.
Јабука-Младост ТСК
22-22
13.
Херцеговина-Младост ТСК
38-31
14.
Младост ТСК-Потисје Плетекс
31-30
15.
Херцеговац-Младост ТСК
38-31
16.
Младост ТСК-Банатски Карловац
40-42
17.
Апатин-Младост ТСК
38-32
18.
Младост ТСК-Сомборелектро
42-26
19.
Црвена звезда-Младост ТСК
35-38
20.
Младост ТСК-Раднички 1958
34-39
21.
Нова Пазова 1957-Младост ТСК
45-33
22.
Младост ТСК-Долово
34-34
Коло Утакмица Рез
1.
Апатин-Сомборелектро
25-21
2.
Јабука-Сомборелектро
18-18
3.
Сомборелектро-Црвена звезда
34-25
4.
Раднички 1958-Сомборелектро
28-21
5.
Сомборелектро-Нова Пазова 1957
24-24
6.
Долово-Сомборелектро
29-25
7.
Сомборелектро-Младост ТСК
28-32
8.
Херцеговина-Сомборелектро
33-25
9.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
14-42
10.
Херцеговац-Сомборелектро
42-30
11.
Сомборелектро-Банатски Карловац
32-40
12.
Сомборелектро-Апатин
23-34
13.
Сомборелектро-Јабука
18-29
14.
Црвена звезда-Сомборелектро
32-26
15.
Сомборелектро-Раднички 1958
30-32
16.
Нова Пазова 1957-Сомборелектро
39-25
17.
Сомборелектро-Долово
26-37
18.
Младост ТСК-Сомборелектро
42-26
19.
Сомборелектро-Херцеговина
27-40
20.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
38-18
21.
Сомборелектро-Херцеговац
39-44
22.
Банатски Карловац-Сомборелектро
49-30