Резултати Прва лига ''Север''

2020/2021
(Архива)
Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

1
Младост ТСК
Бачки Јарак
29 - 28
(10 - 12)
Јабука
Јабука
14/10/2020 18:30
2 30 - 18
(14 - 9)
Долово
Долово
11/10/2020 18:00
3 33 - 18
(16 - 8)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
13/10/2020 20:00
4
Херцеговац
Гајдобра
34 - 27
(14 - 16)
09/10/2020 18:30
5
Банатски Карловац
Банатски Карловац
45 - 27
(21 - 16)
14/10/2020 19:00
6
Апатин
Апатин
25 - 21
(14 - 12)
10/10/2020 17:00

2. коло

7
Јабука
Јабука
18 - 18
(8 - 8)
17/10/2020 19:00
8
Младост ТСК
Бачки Јарак
32 - 25
(14 - 11)
18/10/2020 18:00
9
Долово
Долово
31 - 29
(15 - 12)
17/10/2020 15:00
10
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
32 - 35
(15 - 17)
Херцеговац
Гајдобра
17/10/2020 20:00
11 33 - 38
(19 - 20)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
18/10/2020 19:00
12 25 - 36
(13 - 12)
Апатин
Апатин
18/10/2020 17:00

3. коло

13 34 - 24
(18 - 11)
Јабука
Јабука
24/10/2020 17:30
14 35 - 27
(14 - 11)
Младост ТСК
Бачки Јарак
25/10/2020 18:00
15
Херцеговац
Гајдобра
36 - 29
(16 - 15)
Долово
Долово
24/10/2020 17:00
16
Банатски Карловац
Банатски Карловац
41 - 33
(19 - 13)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
24/10/2020 19:00
17
Апатин
Апатин
37 - 24
(17 - 11)
25/10/2020 18:00
18 34 - 25
(17 - 12)
24/10/2020 19:00

4. коло

19
Јабука
Јабука
32 - 26
(16 - 8)
01/11/2020 18:00
20
Младост ТСК
Бачки Јарак
34 - 37
(14 - 19)
Херцеговац
Гајдобра
30/10/2020 20:00
21 28 - 26
(13 - 11)
31/10/2020 18:00
22
Долово
Долово
32 - 32
(18 - 19)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
01/11/2020 20:00
23
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
25 - 28
(13 - 11)
Апатин
Апатин
01/11/2020 20:00
24 28 - 21
(15 - 9)
01/11/2020 12:00

5. коло

25 36 - 20
(17 - 8)
Јабука
Јабука
07/11/2020 19:00
26
Банатски Карловац
Банатски Карловац
36 - 32
(22 - 17)
Младост ТСК
Бачки Јарак
17/02/2021 18:00
27
Херцеговац
Гајдобра
32 - 36
(18 - 20)
06/11/2020 19:00
28
Апатин
Апатин
34 - 25
(15 - 15)
Долово
Долово
07/11/2020 17:00
29 24 - 24
(10 - 14)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
07/11/2020 20:00
30 32 - 31
(15 - 17)
07/11/2020 20:00

6. коло

31
Јабука
Јабука
27 - 25
(14 - 16)
11/11/2020 18:00
32
Младост ТСК
Бачки Јарак
38 - 34
(14 - 18)
Апатин
Апатин
11/11/2020 20:00
33 37 - 35
(20 - 17)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
11/11/2020 19:00
34 25 - 26
(12 - 13)
Херцеговац
Гајдобра
11/11/2020 19:00
35
Долово
Долово
29 - 25
(15 - 12)
11/11/2020 20:45
36
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
26 - 23
(11 - 15)
11/11/2020 21:00

7. коло

37
Херцеговац
Гајдобра
31 - 29
(17 - 16)
Јабука
Јабука
14/02/2021 18:00
38 28 - 32
(12 - 12)
Младост ТСК
Бачки Јарак
14/11/2020 19:00
39
Апатин
Апатин
23 - 25
(11 - 10)
15/11/2020 17:00
40
Банатски Карловац
Банатски Карловац
36 - 28
(16 - 16)
15/11/2020 18:00
41 33 - 34
(18 - 19)
Долово
Долово
14/11/2020 20:00
42 27 - 19
(17 - 6)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
15/11/2020 18:00

8. коло

43
Јабука
Јабука
33 - 28
(16 - 14)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
21/11/2020 17:00
44
Младост ТСК
Бачки Јарак
34 - 24
(17 - 10)
22/11/2020 18:00
45 33 - 25
(19 - 14)
02/12/2020 18:00
46 27 - 28
(15 - 13)
Апатин
Апатин
21/11/2020 20:00
47
Херцеговац
Гајдобра
38 - 35
(17 - 18)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22/11/2020 18:00
48
Долово
Долово
25 - 26
(17 - 13)
22/11/2020 15:30

9. коло

49
Банатски Карловац
Банатски Карловац
40 - 27
(20 - 12)
Јабука
Јабука
28/11/2020 18:00
50 37 - 35
(17 - 17)
Младост ТСК
Бачки Јарак
28/02/2021 18:00
51 25 - 38
(7 - 18)
27/02/2021 20:00
52 14 - 42
(6 - 19)
26/02/2021 20:30
53
Апатин
Апатин
28 - 24
(14 - 13)
Херцеговац
Гајдобра
28/02/2021 17:00
54
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
32 - 21
(11 - 13)
Долово
Долово
28/02/2021 20:00

10. коло

55
Јабука
Јабука
32 - 23
(18 - 8)
Долово
Долово
06/03/2021 18:00
56
Младост ТСК
Бачки Јарак
26 - 25
(11 - 15)
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
06/03/2021 18:30
57 46 - 31
(20 - 14)
06/03/2021 18:00
58 39 - 26
(18 - 15)
05/03/2021 20:30
59
Херцеговац
Гајдобра
42 - 30
(21 - 16)
06/03/2021 15:30
60
Банатски Карловац
Банатски Карловац
25 - 28
(13 - 13)
Апатин
Апатин
06/03/2021 19:00

11. коло

61
Апатин
Апатин
36 - 21
(17 - 8)
Јабука
Јабука
13/03/2021 19:30
62
Долово
Долово
29 - 41
(18 - 18)
Младост ТСК
Бачки Јарак
13/03/2021 19:00
63
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
32 - 23
(14 - 9)
14/03/2021 17:00
64 22 - 22
(11 - 16)
14/03/2021 19:00
65 33 - 39
(18 - 19)
Херцеговац
Гајдобра
27/02/2021 20:00
66 32 - 40
(20 - 18)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
14/03/2021 18:00

16. коло

91
Јабука
Јабука
29 - 24
(16 - 13)
17/04/2021 19:00
92
Младост ТСК
Бачки Јарак
40 - 42
(20 - 20)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
17/04/2021 19:00
93 36 - 29
(17 - 15)
Херцеговац
Гајдобра
17/04/2021 19:00
94
Долово
Долово
21 - 25
(10 - 14)
Апатин
Апатин
02/06/2021 19:00
95
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
39 - 25
(23 - 11)
18/04/2021 20:00
96 27 - 27
(15 - 16)
17/04/2021 19:00

Жене


1. коло

1
Темерин
Темерин
25 - 24
(12 - 12)
Рума
Рума
18/10/2020 20:00
2
Јадран
Фекетић
25 - 28
(12 - 13)
Спартак
Дебељача
3
Младост
Српска Црња
37 - 26
(22 - 18)
Мокрин
Мокрин
29/10/2020 20:00
4
Раванград
Сомбор
-
Раднички
Бајмок
29/10/2020 19:00
5
Пролетер (ж)
Зрењанин
43 - 25
(22 - 12)
Лаки
Црвенка
13/02/2021 15:30
6 31 - 21
(18 - 6)
Словен
Рума
04/11/2020 19:30

2. коло

7
Рума
Рума
25 - 18
(12 - 10)
Словен
Рума
25/10/2020 18:00
8
Темерин
Темерин
25 - 23
(13 - 12)
Јадран
Фекетић
25/10/2020 14:00
9
Спартак
Дебељача
34 - 23
(16 - 9)
Младост
Српска Црња
24/10/2020 19:00
10
Мокрин
Мокрин
19 - 13
(5 - 7)
Раванград
Сомбор
05/11/2020 19:30
11
Раднички
Бајмок
-
Пролетер (ж)
Зрењанин
24/10/2020 19:00
12
Лаки
Црвенка
15 - 33
(5 - 16)
25/10/2020 19:00

3. коло

13
Јадран
Фекетић
23 - 26
(10 - 15)
Рума
Рума
14
Младост
Српска Црња
23 - 25
(9 - 10)
Темерин
Темерин
31/10/2020 20:00
15
Раванград
Сомбор
14 - 48
(6 - 21)
Спартак
Дебељача
01/11/2020 16:00
16
Пролетер (ж)
Зрењанин
37 - 20
(21 - 10)
Мокрин
Мокрин
01/11/2020 15:00
17 -
Раднички
Бајмок
30/10/2020 18:00
18
Словен
Рума
25 - 21
(13 - 6)
Лаки
Црвенка
31/10/2020 11:00

4. коло

19
Рума
Рума
29 - 17
(15 - 6)
Лаки
Црвенка
08/11/2020 18:00
20
Темерин
Темерин
37 - 30
(18 - 17)
Раванград
Сомбор
08/11/2020 17:00
21
Јадран
Фекетић
29 - 32
(14 - 13)
Младост
Српска Црња
08/11/2020 17:00
22
Спартак
Дебељача
29 - 23
(15 - 9)
Пролетер (ж)
Зрењанин
07/11/2020 19:00
23
Мокрин
Мокрин
15 - 38
(5 - 19)
07/11/2020 17:30
24
Раднички
Бајмок
-
Словен
Рума
07/11/2020 15:00

5. коло

25
Словен
Рума
35 - 22
(17 - 9)
Мокрин
Мокрин
26
Лаки
Црвенка
-
Раднички
Бајмок
11/11/2020 14:00
27
Младост
Српска Црња
21 - 23
(11 - 11)
Рума
Рума
11/11/2020 20:00
28
Пролетер (ж)
Зрењанин
27 - 30
(15 - 18)
Темерин
Темерин
29
Раванград
Сомбор
18 - 32
(10 - 13)
Јадран
Фекетић
18/11/2020 18:00
30 24 - 20
(12 - 9)
Спартак
Дебељача
18/11/2020 19:00

6. коло

31
Спартак
Дебељача
26 - 21
(16 - 11)
Словен
Рума
14/11/2020 19:00
32
Мокрин
Мокрин
18 - 25
(9 - 16)
Лаки
Црвенка
15/11/2020 19:00
33
Рума
Рума
-
Раднички
Бајмок
15/11/2020 12:00
34
Темерин
Темерин
21 - 30
(8 - 14)
25/11/2020 20:30
35
Јадран
Фекетић
24 - 17
(9 - 9)
Пролетер (ж)
Зрењанин
14/11/2020 18:00
36
Младост
Српска Црња
38 - 31
(16 - 18)
Раванград
Сомбор
15/11/2020 18:00

7. коло

37
Лаки
Црвенка
17 - 38
(7 - 21)
Спартак
Дебељача
21/11/2020 14:00
38
Раднички
Бајмок
-
Мокрин
Мокрин
39
Раванград
Сомбор
13 - 29
(9 - 10)
Рума
Рума
21/11/2020 18:00
40
Словен
Рума
24 - 18
(5 - 10)
Темерин
Темерин
21/11/2020 19:00
41 27 - 18
(10 - 12)
Јадран
Фекетић
21/11/2020 17:30
42
Пролетер (ж)
Зрењанин
26 - 32
(10 - 14)
Младост
Српска Црња
21/11/2020 13:00

8. коло

43
Спартак
Дебељача
-
Раднички
Бајмок
44
Рума
Рума
37 - 18
(18 - 11)
Мокрин
Мокрин
04/03/2021 18:30
45
Темерин
Темерин
36 - 15
(22 - 6)
Лаки
Црвенка
21/02/2021 18:00
46
Јадран
Фекетић
26 - 29
(10 - 17)
Словен
Рума
03/03/2021 19:00
47
Младост
Српска Црња
24 - 33
(12 - 13)
21/02/2021 18:00
48
Раванград
Сомбор
19 - 37
(7 - 15)
Пролетер (ж)
Зрењанин

9. коло

49
Мокрин
Мокрин
18 - 42
(7 - 21)
Спартак
Дебељача
50
Пролетер (ж)
Зрењанин
24 - 26
(11 - 12)
Рума
Рума
28/02/2021 12:30
51
Раднички
Бајмок
-
Темерин
Темерин
52
Лаки
Црвенка
23 - 30
(9 - 13)
Јадран
Фекетић
28/02/2021 18:00
53
Словен
Рума
31 - 23
(13 - 11)
Младост
Српска Црња
27/02/2021 20:00
54 59 - 17
(28 - 9)
Раванград
Сомбор
01/03/2021 19:30

10. коло

55
Рума
Рума
27 - 21
(15 - 11)
Спартак
Дебељача
56
Темерин
Темерин
34 - 24
(19 - 7)
Мокрин
Мокрин
07/03/2021 19:00
57
Јадран
Фекетић
-
Раднички
Бајмок
58
Младост
Српска Црња
24 - 19
(10 - 9)
Лаки
Црвенка
59
Раванград
Сомбор
15 - 30
(9 - 15)
Словен
Рума
06/03/2021 19:00
60
Пролетер (ж)
Зрењанин
18 - 31
(11 - 16)
06/03/2021 13:30

11. коло

61 24 - 15
(11 - 9)
Рума
Рума
13/03/2021 19:30
62
Спартак
Дебељача
29 - 26
(16 - 13)
Темерин
Темерин
13/03/2021 19:00
63
Мокрин
Мокрин
26 - 36
(16 - 19)
Јадран
Фекетић
13/03/2021 20:30
64
Раднички
Бајмок
-
Младост
Српска Црња
65
Лаки
Црвенка
31 - 18
(13 - 10)
Раванград
Сомбор
14/03/2021 18:00
66
Словен
Рума
26 - 22
(16 - 9)
Пролетер (ж)
Зрењанин
14/03/2021 20:00

12. коло

67
Рума
Рума
35 - 27
(19 - 14)
Темерин
Темерин
68
Спартак
Дебељача
31 - 27
(19 - 9)
Јадран
Фекетић
69
Мокрин
Мокрин
28 - 35
(11 - 18)
Младост
Српска Црња
70
Раднички
Бајмок
-
Раванград
Сомбор
71
Лаки
Црвенка
21 - 35
(9 - 19)
Пролетер (ж)
Зрењанин
72
Словен
Рума
24 - 27
(16 - 15)

13. коло

73
Словен
Рума
19 - 18
(7 - 8)
Рума
Рума
74
Јадран
Фекетић
24 - 24
(14 - 13)
Темерин
Темерин
75
Младост
Српска Црња
23 - 33
(7 - 20)
Спартак
Дебељача
76
Раванград
Сомбор
15 - 37
(9 - 19)
Мокрин
Мокрин
77
Пролетер (ж)
Зрењанин
-
Раднички
Бајмок
78 34 - 15
(19 - 6)
Лаки
Црвенка

14. коло

79
Рума
Рума
31 - 21
(14 - 8)
Јадран
Фекетић
80
Темерин
Темерин
32 - 29
(16 - 15)
Младост
Српска Црња
81
Спартак
Дебељача
45 - 11
(23 - 3)
Раванград
Сомбор
82
Мокрин
Мокрин
24 - 24
(15 - 15)
Пролетер (ж)
Зрењанин
83
Раднички
Бајмок
-
84
Лаки
Црвенка
25 - 35
(13 - 16)
Словен
Рума

15. коло

85
Лаки
Црвенка
17 - 38
(4 - 16)
Рума
Рума
86
Раванград
Сомбор
17 - 35
(6 - 19)
Темерин
Темерин
87
Младост
Српска Црња
17 - 29
(7 - 16)
Јадран
Фекетић
88
Пролетер (ж)
Зрењанин
26 - 30
(14 - 14)
Спартак
Дебељача
89 41 - 28
(25 - 13)
Мокрин
Мокрин
90
Словен
Рума
-
Раднички
Бајмок

16. коло

91
Мокрин
Мокрин
20 - 36
(14 - 19)
Словен
Рума
15/04/2021 19:00
93
Рума
Рума
32 - 18
(15 - 11)
Младост
Српска Црња
17/04/2021 15:30
94
Темерин
Темерин
34 - 21
(18 - 10)
Пролетер (ж)
Зрењанин
95
Јадран
Фекетић
41 - 15
(23 - 9)
Раванград
Сомбор
17/04/2021 19:00
96
Спартак
Дебељача
18 - 22
(11 - 9)
17/04/2021 19:00

17. коло

97
Словен
Рума
31 - 30
(16 - 13)
Спартак
Дебељача
98
Лаки
Црвенка
29 - 17
(17 - 8)
Мокрин
Мокрин
100 31 - 26
(15 - 15)
Темерин
Темерин
101
Пролетер (ж)
Зрењанин
21 - 28
(7 - 12)
Јадран
Фекетић
102
Раванград
Сомбор
20 - 26
(8 - 16)
Младост
Српска Црња

18. коло

103
Спартак
Дебељача
34 - 19
(18 - 8)
Лаки
Црвенка
104
Мокрин
Мокрин
-
Раднички
Бајмок
105
Рума
Рума
48 - 3
(25 - 3)
Раванград
Сомбор
106
Темерин
Темерин
29 - 32
(14 - 14)
Словен
Рума
107
Јадран
Фекетић
22 - 25
(5 - 16)
108
Младост
Српска Црња
22 - 30
(6 - 14)
Пролетер (ж)
Зрењанин

19. коло

109
Раднички
Бајмок
-
Спартак
Дебељача
110
Мокрин
Мокрин
20 - 38
(11 - 20)
Рума
Рума
111
Лаки
Црвенка
23 - 34
(13 - 18)
Темерин
Темерин
112
Словен
Рума
30 - 23
(15 - 13)
Јадран
Фекетић
113 44 - 27
(25 - 22)
Младост
Српска Црња
114
Пролетер (ж)
Зрењанин
42 - 20
(21 - 7)
Раванград
Сомбор

20. коло

115
Спартак
Дебељача
39 - 25
(17 - 9)
Мокрин
Мокрин
116
Рума
Рума
39 - 30
(22 - 17)
Пролетер (ж)
Зрењанин
117
Темерин
Темерин
-
Раднички
Бајмок
118
Јадран
Фекетић
28 - 25
(12 - 14)
Лаки
Црвенка
119
Младост
Српска Црња
21 - 33
(11 - 15)
Словен
Рума
120
Раванград
Сомбор
12 - 41
(7 - 23)

21. коло

121
Спартак
Дебељача
30 - 29
(15 - 17)
Рума
Рума
122
Мокрин
Мокрин
25 - 32
(12 - 15)
Темерин
Темерин
123
Раднички
Бајмок
-
Јадран
Фекетић
124
Лаки
Црвенка
28 - 25
(14 - 11)
Младост
Српска Црња
125
Словен
Рума
31 - 11
(14 - 6)
Раванград
Сомбор
126 24 - 19
(16 - 9)
Пролетер (ж)
Зрењанин

22. коло

127
Рума
Рума
25 - 19
(14 - 9)
128
Темерин
Темерин
30 - 52
(10 - 20)
Спартак
Дебељача
129
Јадран
Фекетић
37 - 22
(16 - 10)
Мокрин
Мокрин
130
Младост
Српска Црња
-
Раднички
Бајмок
131
Раванград
Сомбор
24 - 25
(10 - 11)
Лаки
Црвенка
132
Пролетер (ж)
Зрењанин
29 - 30
(15 - 15)
Словен
Рума