Табела Прва лига ''Север''

2020/2021
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Апатин
Апатин
22 19 0 3 694 574 +120 38
2 22 17 1 4 725 636 +89 35
3
Херцеговац
Гајдобра
22 17 0 5 780 708 +72 34
4
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22 12 2 8 805 727 +78 26
5 22 11 1 10 699 590 +109 23
6
Младост ТСК
Бачки Јарак
22 10 2 10 728 725 +3 22
7
Јабука
Јабука
22 9 4 9 611 625 -14 22
8 22 8 3 11 650 693 -43 19
9
Долово
Долово
22 7 3 12 608 690 -82 17
10
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
22 7 2 13 642 656 -14 16
11 22 3 2 17 635 759 -124 8
12 22 1 2 19 560 754 -194 4

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 20 19 0 1 638 400 +238 38
2
Рума
Рума
20 16 0 4 594 408 +186 32
3
Спартак
Дебељача
20 16 0 4 657 461 +196 32
4
Словен
Рума
20 16 0 4 561 462 +99 32
5
Темерин
Темерин
20 12 1 7 580 538 +42 25
6
Јадран
Фекетић
20 9 1 10 546 492 +54 19
7
Младост
Српска Црња
20 7 0 13 520 586 -66 14
8
Пролетер (ж)
Зрењанин
20 6 1 13 551 534 +17 13
9
Лаки
Црвенка
20 5 0 15 435 598 -163 10
10
Мокрин
Мокрин
20 2 1 17 452 660 -208 5
11
Раванград
Сомбор
20 0 0 20 336 731 -395 0
12
Раднички
Бајмок
0 0 0 0 0 0 0 0