Резултати ЛМК РСВ 12 - јесен

2019/2020
(Архива)
М12 - А М12 - Б М12 - В М12 - Г Ж12 - А Ж12 - Б Ж12 - В Ж12 - Г

М12 - А


15. коло

44
Црвенка
Црвенка
5 - 17 10/11/2019 10:20
45
Спартак (м)
Суботица
1 - 25
ПИК Пригревица
Пригревица
23/11/2019 12:20

14. коло

41 18 - 9
Спартак (м)
Суботица
26/10/2019 09:00
42
ПИК Пригревица
Пригревица
19 - 8 12/10/2019 13:20

13. коло

38 11 - 15 23/11/2019 09:40
39
Спартак (м)
Суботица
10 - 14
Црвенка
Црвенка
23/11/2019 09:00

12. коло

35 4 - 14
ПИК Пригревица
Пригревица
10/11/2019 09:00
36
Црвенка
Црвенка
12 - 10 12/10/2019 10:00

11. коло

32
ПИК Пригревица
Пригревица
27 - 9
Црвенка
Црвенка
23/11/2019 10:20
33 17 - 12
Спартак (м)
Суботица
23/11/2019 11:00

10. коло

29 18 - 13
Црвенка
Црвенка
23/11/2019 11:40
30
ПИК Пригревица
Пригревица
26 - 0
Спартак (м)
Суботица
26/10/2019 12:20

9. коло

26
Спартак (м)
Суботица
8 - 19 10/11/2019 11:40
27 5 - 18
ПИК Пригревица
Пригревица
10/11/2019 11:00

8. коло

23 14 - 7 26/10/2019 11:40
24
Црвенка
Црвенка
13 - 15
Спартак (м)
Суботица
26/10/2019 11:00

7. коло

20
ПИК Пригревица
Пригревица
19 - 8 26/10/2019 10:20
21 19 - 10
Црвенка
Црвенка
26/10/2019 09:40

6. коло

17
Црвенка
Црвенка
2 - 16
ПИК Пригревица
Пригревица
10/11/2019 12:20
18
Спартак (м)
Суботица
18 - 23 10/11/2019 09:40

5. коло

14
Црвенка
Црвенка
7 - 20 12/10/2019 12:40
15
Спартак (м)
Суботица
2 - 23
ПИК Пригревица
Пригревица
29/09/2019 12:00

4. коло

11 17 - 10
Спартак (м)
Суботица
12/10/2019 10:40
12
ПИК Пригревица
Пригревица
19 - 3 29/09/2019 10:00

3. коло

8 6 - 8 29/09/2019 11:20
9
Спартак (м)
Суботица
8 - 9
Црвенка
Црвенка
29/09/2019 10:40

2. коло

5 0 - 12
ПИК Пригревица
Пригревица
29/09/2019 13:20
6
Црвенка
Црвенка
15 - 10 29/09/2019 12:40

1. коло

2
ПИК Пригревица
Пригревица
18 - 6
Црвенка
Црвенка
12/10/2019 11:20
3 13 - 11
Спартак (м)
Суботица
12/10/2019 12:00

М12 - Б


15. коло

44
Пролетер
Зрењанин
22 - 4
Кањижа
Кањижа
12/10/2019 12:20
45 12 - 8
Кикинда Grindex
Кикинда
09/11/2019 11:40

14. коло

41
Кањижа
Кањижа
6 - 15 26/10/2019 09:40
42
Кикинда Grindex
Кикинда
9 - 15 26/10/2019 09:00

13. коло

38 19 - 12
Кањижа
Кањижа
23/11/2019 11:00
39 13 - 12
Пролетер
Зрењанин
23/11/2019 10:20

12. коло

35
Кањижа
Кањижа
15 - 10
Кикинда Grindex
Кикинда
23/11/2019 09:40
36
Пролетер
Зрењанин
11 - 15 23/11/2019 12:20

11. коло

32
Кикинда Grindex
Кикинда
11 - 16
Пролетер
Зрењанин
09/11/2019 09:00
33 14 - 9 23/11/2019 09:00

10. коло

29
Кањижа
Кањижа
14 - 19
Пролетер
Зрењанин
09/11/2019 11:00
30
Кикинда Grindex
Кикинда
7 - 18 23/11/2019 11:40

9. коло

26 15 - 9
Кањижа
Кањижа
29/09/2019 11:40
27 16 - 6
Кикинда Grindex
Кикинда
09/11/2019 10:20

8. коло

23
Кањижа
Кањижа
7 - 15 12/10/2019 11:00
24
Пролетер
Зрењанин
9 - 14 12/10/2019 10:20

7. коло

20
Кикинда Grindex
Кикинда
12 - 13
Кањижа
Кањижа
26/10/2019 11:40
21 10 - 9
Пролетер
Зрењанин
29/09/2019 11:00

6. коло

17
Пролетер
Зрењанин
22 - 9
Кикинда Grindex
Кикинда
26/10/2019 10:30
18 16 - 8 26/10/2019 11:00

5. коло

14
Пролетер
Зрењанин
14 - 10
Кањижа
Кањижа
29/09/2019 09:00
15 18 - 11
Кикинда Grindex
Кикинда
12/10/2019 11:40

4. коло

11
Кањижа
Кањижа
13 - 17 12/10/2019 09:00
12
Кикинда Grindex
Кикинда
5 - 16 12/10/2019 09:40

3. коло

8 21 - 10
Кањижа
Кањижа
09/11/2019 09:40
9 13 - 13
Пролетер
Зрењанин
09/11/2019 12:20

2. коло

5
Кањижа
Кањижа
12 - 7
Кикинда Grindex
Кикинда
29/09/2019 10:20
6
Пролетер
Зрењанин
12 - 7 26/10/2019 12:20

1. коло

2
Кикинда Grindex
Кикинда
8 - 10
Пролетер
Зрењанин
29/09/2019 12:20
3 11 - 14 29/09/2019 09:40

М12 - В


15. коло

43
Растимо
Нови Сад
0 - 10
Војводина
Нови Сад
24/11/2019 12:20
44
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10
Лавови БП
Бачка Паланка
03/11/2019 06:30

14. коло

40
Војводина
Нови Сад
10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
12/10/2019 12:20
41
Лавови БП
Бачка Паланка
8 - 21 24/11/2019 11:40

13. коло

37
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10
Растимо
Нови Сад
24/11/2019 11:00
39 17 - 12
Војводина
Нови Сад
09/11/2019 10:00

12. коло

34
Растимо
Нови Сад
0 - 10 09/11/2019 12:40
36
Војводина
Нови Сад
17 - 15
Лавови БП
Бачка Паланка
24/11/2019 10:20

11. коло

31
Лавови БП
Бачка Паланка
10 - 0
Растимо
Нови Сад
24/11/2019 09:00
32 10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
24/11/2019 09:40

10. коло

28
Војводина
Нови Сад
10 - 0
Растимо
Нови Сад
03/11/2019 06:33
29
Лавови БП
Бачка Паланка
10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
28/09/2019 12:40

9. коло

25
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10
Војводина
Нови Сад
09/11/2019 12:00
26 14 - 11
Лавови БП
Бачка Паланка
09/11/2019 11:20

8. коло

22
Растимо
Нови Сад
0 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
09/11/2019 10:40
24
Војводина
Нови Сад
12 - 15 03/11/2019 06:32

7. коло

19 10 - 0
Растимо
Нови Сад
12/10/2019 09:40
21
Лавови БП
Бачка Паланка
12 - 18
Војводина
Нови Сад
09/11/2019 13:20

6. коло

16
Растимо
Нови Сад
0 - 10
Лавови БП
Бачка Паланка
28/09/2019 10:40
17
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10 28/09/2019 11:20

5. коло

13
Растимо
Нови Сад
0 - 10
Војводина
Нови Сад
28/09/2019 12:00
14
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10
Лавови БП
Бачка Паланка
12/10/2019 09:00

4. коло

10
Лавови БП
Бачка Паланка
8 - 17 12/10/2019 11:40
12
Војводина
Нови Сад
10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
28/09/2019 10:00

3. коло

7
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 0
Растимо
Нови Сад
12/10/2019 11:00
9 16 - 8
Војводина
Нови Сад
28/09/2019 13:20

2. коло

4
Растимо
Нови Сад
0 - 10 03/11/2019 06:29
6
Војводина
Нови Сад
13 - 15
Лавови БП
Бачка Паланка
12/10/2019 10:20

1. коло

1
Лавови БП
Бачка Паланка
10 - 0
Растимо
Нови Сад
03/11/2019 06:32
2 10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
03/11/2019 06:33

М12 - Г


15. коло

44 20 - 15
Бијељина
Бијељина
09/11/2019 11:40
45
Срем СМ
Сремска Митровица
14 - 25
РА "Динамо"
Панчево
12/10/2019 12:20

14. коло

41
Бијељина
Бијељина
19 - 11
Срем СМ
Сремска Митровица
09/11/2019 09:00
42
РА "Динамо"
Панчево
21 - 10
Динамо
Панчево
26/10/2019 08:40

13. коло

38
Динамо
Панчево
5 - 29
Бијељина
Бијељина
23/11/2019 12:40
39
Срем СМ
Сремска Митровица
15 - 27 23/11/2019 13:20

12. коло

35
Бијељина
Бијељина
16 - 22
РА "Динамо"
Панчево
23/11/2019 10:40
36 25 - 4
Динамо
Панчево
23/11/2019 10:00

11. коло

32
РА "Динамо"
Панчево
9 - 12 23/11/2019 12:00
33
Динамо
Панчево
11 - 17
Срем СМ
Сремска Митровица
23/11/2019 11:20

10. коло

29
Бијељина
Бијељина
11 - 19 12/10/2019 09:40
30
РА "Динамо"
Панчево
28 - 16
Срем СМ
Сремска Митровица
09/11/2019 11:00

9. коло

26
Срем СМ
Сремска Митровица
14 - 23
Бијељина
Бијељина
26/10/2019 09:20
27
Динамо
Панчево
7 - 18
РА "Динамо"
Панчево
29/09/2019 10:40

8. коло

23
Бијељина
Бијељина
23 - 6
Динамо
Панчево
09/11/2019 10:20
24 27 - 8
Срем СМ
Сремска Митровица
29/09/2019 10:00

7. коло

20
РА "Динамо"
Панчево
28 - 19
Бијељина
Бијељина
29/09/2019 09:20
21
Динамо
Панчево
8 - 17 26/10/2019 10:00

6. коло

17 15 - 16
РА "Динамо"
Панчево
09/11/2019 09:40
18
Срем СМ
Сремска Митровица
21 - 7
Динамо
Панчево
12/10/2019 10:20

5. коло

14 17 - 10
Бијељина
Бијељина
26/10/2019 08:00
15
Срем СМ
Сремска Митровица
9 - 28
РА "Динамо"
Панчево
29/09/2019 11:20

4. коло

11
Бијељина
Бијељина
22 - 10
Срем СМ
Сремска Митровица
29/09/2019 08:00
12
РА "Динамо"
Панчево
22 - 9
Динамо
Панчево
12/10/2019 09:00

3. коло

8
Динамо
Панчево
5 - 19
Бијељина
Бијељина
12/10/2019 11:40
9
Срем СМ
Сремска Митровица
7 - 23 26/10/2019 11:20

2. коло

5
Бијељина
Бијељина
17 - 31
РА "Динамо"
Панчево
26/10/2019 10:40
6 20 - 3
Динамо
Панчево
29/09/2019 08:40

1. коло

2
РА "Динамо"
Панчево
10 - 5 12/10/2019 11:00
3
Динамо
Панчево
9 - 11
Срем СМ
Сремска Митровица
09/11/2019 12:20

Ж12 - А


9. коло

18 0 - 0
БСК 2012
Бачки Брестовац
10/11/2019 10:00

8. коло

16
БСК 2012
Бачки Брестовац
0 - 10
Лаки
Црвенка
10/11/2019 11:20

7. коло

14
Лаки
Црвенка
10 - 0 10/11/2019 10:40

6. коло

12
БСК 2012
Бачки Брестовац
10 - 0 13/10/2019 11:20

5. коло

10
Лаки
Црвенка
23 - 5
БСК 2012
Бачки Брестовац
13/10/2019 10:40

4. коло

8 0 - 10
Лаки
Црвенка
13/10/2019 10:00

3. коло

6 0 - 0
БСК 2012
Бачки Брестовац
27/10/2019 10:40

2. коло

4
БСК 2012
Бачки Брестовац
0 - 10
Лаки
Црвенка
27/10/2019 10:00

1. коло

2
Лаки
Црвенка
10 - 0 27/10/2019 11:20

Ж12 - Б


9. коло

18 10 - 0
Кањижа
Кањижа
10/11/2019 10:40

8. коло

16
Кањижа
Кањижа
0 - 0
Мокрин
Мокрин
10/11/2019 10:00

7. коло

14
Мокрин
Мокрин
0 - 10 10/11/2019 11:20

6. коло

12
Кањижа
Кањижа
0 - 10 13/10/2019 10:00

5. коло

10
Мокрин
Мокрин
0 - 0
Кањижа
Кањижа
13/10/2019 11:20

4. коло

8 10 - 0
Мокрин
Мокрин
13/10/2019 10:40

3. коло

6 10 - 0
Кањижа
Кањижа
27/10/2019 11:20

2. коло

4
Кањижа
Кањижа
0 - 0
Мокрин
Мокрин
27/10/2019 10:40

1. коло

2
Мокрин
Мокрин
0 - 10 27/10/2019 10:00

Ж12 - В


6. коло

11
Словен
Рума
10 - 0
Војка
Војка
12/10/2019 09:00
12
Војводина ж
Нови Сад
16 - 7
Рума
Рума
27/10/2019 12:00

5. коло

9
Рума
Рума
3 - 26
Словен
Рума
09/11/2019 10:20
10
Војка
Војка
0 - 10
Војводина ж
Нови Сад
09/11/2019 11:00

4. коло

7
Словен
Рума
9 - 10
Војводина ж
Нови Сад
09/11/2019 09:40
8
Рума
Рума
10 - 0
Војка
Војка
09/11/2019 09:00

3. коло

5
Војка
Војка
0 - 10
Словен
Рума
27/10/2019 11:20
6
Рума
Рума
3 - 19
Војводина ж
Нови Сад
12/10/2019 09:40

2. коло

3
Словен
Рума
21 - 9
Рума
Рума
27/10/2019 10:00
4
Војводина ж
Нови Сад
10 - 0
Војка
Војка
27/10/2019 10:40

1. коло

1
Војводина ж
Нови Сад
6 - 9
Словен
Рума
12/10/2019 11:00
2
Војка
Војка
0 - 10
Рума
Рума
12/10/2019 10:20

Ж12 - Г


9. коло

18
Црепаја
Црепаја
6 - 5
Јабука (ж)
Јабука
10/11/2019 10:00

8. коло

16
Јабука (ж)
Јабука
3 - 8
Панчево (ж)
Панчево
10/11/2019 10:40

7. коло

14
Панчево (ж)
Панчево
3 - 9
Црепаја
Црепаја
13/10/2019 10:40

6. коло

12
Јабука (ж)
Јабука
1 - 12
Црепаја
Црепаја
26/10/2019 10:50

5. коло

10
Панчево (ж)
Панчево
10 - 6
Јабука (ж)
Јабука
26/10/2019 10:10

4. коло

8
Црепаја
Црепаја
10 - 8
Панчево (ж)
Панчево
26/10/2019 09:30

3. коло

6
Црепаја
Црепаја
9 - 3
Јабука (ж)
Јабука
13/10/2019 11:20

2. коло

4
Јабука (ж)
Јабука
5 - 13
Панчево (ж)
Панчево
13/10/2019 10:00

1. коло

2
Панчево (ж)
Панчево
7 - 10
Црепаја
Црепаја
10/11/2019 11:20