Резултати ЛМК РСВ 12 - јесен

2019/2020
(Архива)
М12 - А М12 - Б М12 - В М12 - Г Ж12 - А Ж12 - Б Ж12 - В Ж12 - Г

М12 - А


1. коло

1 -
2
ПИК Пригревица
Пригревица
18 - 6
Црвенка
Црвенка
12/10/2019 11:20
3 13 - 11
Спартак (м)
Суботица
12/10/2019 12:00

2. коло

4 -
Спартак (м)
Суботица
5 0 - 12
ПИК Пригревица
Пригревица
29/09/2019 13:20
6
Црвенка
Црвенка
15 - 10 29/09/2019 12:40

3. коло

7
ПИК Пригревица
Пригревица
-
8 6 - 8 29/09/2019 11:20
9
Спартак (м)
Суботица
8 - 9
Црвенка
Црвенка
29/09/2019 10:40

4. коло

10 -
Црвенка
Црвенка
11 17 - 10
Спартак (м)
Суботица
12/10/2019 10:40
12
ПИК Пригревица
Пригревица
19 - 3 29/09/2019 10:00

5. коло

13 -
14
Црвенка
Црвенка
7 - 20 12/10/2019 12:40
15
Спартак (м)
Суботица
2 - 23
ПИК Пригревица
Пригревица
29/09/2019 12:00

6. коло

16 -
17
Црвенка
Црвенка
2 - 16
ПИК Пригревица
Пригревица
10/11/2019 12:20
18
Спартак (м)
Суботица
18 - 23 10/11/2019 09:40

7. коло

19
Спартак (м)
Суботица
-
20
ПИК Пригревица
Пригревица
19 - 8 26/10/2019 10:20
21 19 - 10
Црвенка
Црвенка
26/10/2019 09:40

8. коло

22 -
ПИК Пригревица
Пригревица
23 14 - 7 26/10/2019 11:40
24
Црвенка
Црвенка
13 - 15
Спартак (м)
Суботица
26/10/2019 11:00

9. коло

25
Црвенка
Црвенка
-
26
Спартак (м)
Суботица
8 - 19 10/11/2019 11:40
27 5 - 18
ПИК Пригревица
Пригревица
10/11/2019 11:00

10. коло

28 -
29 18 - 13
Црвенка
Црвенка
23/11/2019 11:40
30
ПИК Пригревица
Пригревица
26 - 0
Спартак (м)
Суботица
26/10/2019 12:20

11. коло

31 -
32
ПИК Пригревица
Пригревица
27 - 9
Црвенка
Црвенка
23/11/2019 10:20
33 17 - 12
Спартак (м)
Суботица
23/11/2019 11:00

12. коло

34 -
Спартак (м)
Суботица
35 4 - 14
ПИК Пригревица
Пригревица
10/11/2019 09:00
36
Црвенка
Црвенка
12 - 10 12/10/2019 10:00

13. коло

37
ПИК Пригревица
Пригревица
-
38 11 - 15 23/11/2019 09:40
39
Спартак (м)
Суботица
10 - 14
Црвенка
Црвенка
23/11/2019 09:00

14. коло

40 -
Црвенка
Црвенка
41 18 - 9
Спартак (м)
Суботица
26/10/2019 09:00
42
ПИК Пригревица
Пригревица
19 - 8 12/10/2019 13:20

15. коло

43 -
44
Црвенка
Црвенка
5 - 17 10/11/2019 10:20
45
Спартак (м)
Суботица
1 - 25
ПИК Пригревица
Пригревица
23/11/2019 12:20

М12 - Б


1. коло

1
Кањижа
Кањижа
-
2
Кикинда Grindex
Кикинда
8 - 10
Пролетер
Зрењанин
29/09/2019 12:20
3 11 - 14 29/09/2019 09:40

2. коло

4 -
5
Кањижа
Кањижа
12 - 7
Кикинда Grindex
Кикинда
29/09/2019 10:20
6
Пролетер
Зрењанин
12 - 7 26/10/2019 12:20

3. коло

7
Кикинда Grindex
Кикинда
-
8 21 - 10
Кањижа
Кањижа
09/11/2019 09:40
9 13 - 13
Пролетер
Зрењанин
09/11/2019 12:20

4. коло

10 -
Пролетер
Зрењанин
11
Кањижа
Кањижа
13 - 17 12/10/2019 09:00
12
Кикинда Grindex
Кикинда
5 - 16 12/10/2019 09:40

5. коло

13 -
14
Пролетер
Зрењанин
14 - 10
Кањижа
Кањижа
29/09/2019 09:00
15 18 - 11
Кикинда Grindex
Кикинда
12/10/2019 11:40

6. коло

16 -
Кањижа
Кањижа
17
Пролетер
Зрењанин
22 - 9
Кикинда Grindex
Кикинда
26/10/2019 10:30
18 16 - 8 26/10/2019 11:00

7. коло

19 -
20
Кикинда Grindex
Кикинда
12 - 13
Кањижа
Кањижа
26/10/2019 11:40
21 10 - 9
Пролетер
Зрењанин
29/09/2019 11:00

8. коло

22 -
Кикинда Grindex
Кикинда
23
Кањижа
Кањижа
7 - 15 12/10/2019 11:00
24
Пролетер
Зрењанин
9 - 14 12/10/2019 10:20

9. коло

25
Пролетер
Зрењанин
-
26 15 - 9
Кањижа
Кањижа
29/09/2019 11:40
27 16 - 6
Кикинда Grindex
Кикинда
09/11/2019 10:20

10. коло

28 -
29
Кањижа
Кањижа
14 - 19
Пролетер
Зрењанин
09/11/2019 11:00
30
Кикинда Grindex
Кикинда
7 - 18 23/11/2019 11:40

11. коло

31
Кањижа
Кањижа
-
32
Кикинда Grindex
Кикинда
11 - 16
Пролетер
Зрењанин
09/11/2019 09:00
33 14 - 9 23/11/2019 09:00

12. коло

34 -
35
Кањижа
Кањижа
15 - 10
Кикинда Grindex
Кикинда
23/11/2019 09:40
36
Пролетер
Зрењанин
11 - 15 23/11/2019 12:20

13. коло

37
Кикинда Grindex
Кикинда
-
38 19 - 12
Кањижа
Кањижа
23/11/2019 11:00
39 13 - 12
Пролетер
Зрењанин
23/11/2019 10:20

14. коло

40 -
Пролетер
Зрењанин
41
Кањижа
Кањижа
6 - 15 26/10/2019 09:40
42
Кикинда Grindex
Кикинда
9 - 15 26/10/2019 09:00

15. коло

43 -
44
Пролетер
Зрењанин
22 - 4
Кањижа
Кањижа
12/10/2019 12:20
45 12 - 8
Кикинда Grindex
Кикинда
09/11/2019 11:40

М12 - В


1. коло

1
Лавови БП
Бачка Паланка
10 - 0
Растимо
Нови Сад
03/11/2019 06:32
2 10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
03/11/2019 06:33
3
Војводина
Нови Сад
-

2. коло

4
Растимо
Нови Сад
0 - 10 03/11/2019 06:29
5 -
Младост ТСК
Бачки Јарак
6
Војводина
Нови Сад
13 - 15
Лавови БП
Бачка Паланка
12/10/2019 10:20

3. коло

7
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 0
Растимо
Нови Сад
12/10/2019 11:00
8
Лавови БП
Бачка Паланка
-
9 16 - 8
Војводина
Нови Сад
28/09/2019 13:20

4. коло

10
Лавови БП
Бачка Паланка
8 - 17 12/10/2019 11:40
11 -
Растимо
Нови Сад
12
Војводина
Нови Сад
10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
28/09/2019 10:00

5. коло

13
Растимо
Нови Сад
0 - 10
Војводина
Нови Сад
28/09/2019 12:00
14
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10
Лавови БП
Бачка Паланка
12/10/2019 09:00
15 -

6. коло

16
Растимо
Нови Сад
0 - 10
Лавови БП
Бачка Паланка
28/09/2019 10:40
17
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10 28/09/2019 11:20
18 -
Војводина
Нови Сад

7. коло

19 10 - 0
Растимо
Нови Сад
12/10/2019 09:40
20
Младост ТСК
Бачки Јарак
-
21
Лавови БП
Бачка Паланка
12 - 18
Војводина
Нови Сад
09/11/2019 13:20

8. коло

22
Растимо
Нови Сад
0 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
09/11/2019 10:40
23 -
Лавови БП
Бачка Паланка
24
Војводина
Нови Сад
12 - 15 03/11/2019 06:32

9. коло

25
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10
Војводина
Нови Сад
09/11/2019 12:00
26 14 - 11
Лавови БП
Бачка Паланка
09/11/2019 11:20
27
Растимо
Нови Сад
-

10. коло

28
Војводина
Нови Сад
10 - 0
Растимо
Нови Сад
03/11/2019 06:33
29
Лавови БП
Бачка Паланка
10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
28/09/2019 12:40
30 -

11. коло

31
Лавови БП
Бачка Паланка
10 - 0
Растимо
Нови Сад
24/11/2019 09:00
32 10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
24/11/2019 09:40
33
Војводина
Нови Сад
-

12. коло

34
Растимо
Нови Сад
0 - 10 09/11/2019 12:40
35 -
Младост ТСК
Бачки Јарак
36
Војводина
Нови Сад
17 - 15
Лавови БП
Бачка Паланка
24/11/2019 10:20

13. коло

37
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10
Растимо
Нови Сад
24/11/2019 11:00
38
Лавови БП
Бачка Паланка
-
39 17 - 12
Војводина
Нови Сад
09/11/2019 10:00

14. коло

40
Војводина
Нови Сад
10 - 0
Младост ТСК
Бачки Јарак
12/10/2019 12:20
41
Лавови БП
Бачка Паланка
8 - 21 24/11/2019 11:40
42 -
Растимо
Нови Сад

15. коло

43
Растимо
Нови Сад
0 - 10
Војводина
Нови Сад
24/11/2019 12:20
44
Младост ТСК
Бачки Јарак
0 - 10
Лавови БП
Бачка Паланка
03/11/2019 06:30
45 -

М12 - Г


1. коло

1
Бијељина
Бијељина
-
2
РА "Динамо"
Панчево
10 - 5 12/10/2019 11:00
3
Динамо
Панчево
9 - 11
Срем СМ
Сремска Митровица
09/11/2019 12:20

2. коло

4 -
Срем СМ
Сремска Митровица
5
Бијељина
Бијељина
17 - 31
РА "Динамо"
Панчево
26/10/2019 10:40
6 20 - 3
Динамо
Панчево
29/09/2019 08:40

3. коло

7
РА "Динамо"
Панчево
-
8
Динамо
Панчево
5 - 19
Бијељина
Бијељина
12/10/2019 11:40
9
Срем СМ
Сремска Митровица
7 - 23 26/10/2019 11:20

4. коло

10 -
11
Бијељина
Бијељина
22 - 10
Срем СМ
Сремска Митровица
29/09/2019 08:00
12
РА "Динамо"
Панчево
22 - 9
Динамо
Панчево
12/10/2019 09:00

5. коло

13
Динамо
Панчево
-
14 17 - 10
Бијељина
Бијељина
26/10/2019 08:00
15
Срем СМ
Сремска Митровица
9 - 28
РА "Динамо"
Панчево
29/09/2019 11:20

6. коло

16 -
Бијељина
Бијељина
17 15 - 16
РА "Динамо"
Панчево
09/11/2019 09:40
18
Срем СМ
Сремска Митровица
21 - 7
Динамо
Панчево
12/10/2019 10:20

7. коло

19
Срем СМ
Сремска Митровица
-
20
РА "Динамо"
Панчево
28 - 19
Бијељина
Бијељина
29/09/2019 09:20
21
Динамо
Панчево
8 - 17 26/10/2019 10:00

8. коло

22 -
РА "Динамо"
Панчево
23
Бијељина
Бијељина
23 - 6
Динамо
Панчево
09/11/2019 10:20
24 27 - 8
Срем СМ
Сремска Митровица
29/09/2019 10:00

9. коло

25 -
26
Срем СМ
Сремска Митровица
14 - 23
Бијељина
Бијељина
26/10/2019 09:20
27
Динамо
Панчево
7 - 18
РА "Динамо"
Панчево
29/09/2019 10:40

10. коло

28 -
Динамо
Панчево
29
Бијељина
Бијељина
11 - 19 12/10/2019 09:40
30
РА "Динамо"
Панчево
28 - 16
Срем СМ
Сремска Митровица
09/11/2019 11:00

11. коло

31
Бијељина
Бијељина
-
32
РА "Динамо"
Панчево
9 - 12 23/11/2019 12:00
33
Динамо
Панчево
11 - 17
Срем СМ
Сремска Митровица
23/11/2019 11:20

12. коло

34 -
Срем СМ
Сремска Митровица
35
Бијељина
Бијељина
16 - 22
РА "Динамо"
Панчево
23/11/2019 10:40
36 25 - 4
Динамо
Панчево
23/11/2019 10:00

13. коло

37
РА "Динамо"
Панчево
-
38
Динамо
Панчево
5 - 29
Бијељина
Бијељина
23/11/2019 12:40
39
Срем СМ
Сремска Митровица
15 - 27 23/11/2019 13:20

14. коло

40 -
41
Бијељина
Бијељина
19 - 11
Срем СМ
Сремска Митровица
09/11/2019 09:00
42
РА "Динамо"
Панчево
21 - 10
Динамо
Панчево
26/10/2019 08:40

15. коло

43
Динамо
Панчево
-
44 20 - 15
Бијељина
Бијељина
09/11/2019 11:40
45
Срем СМ
Сремска Митровица
14 - 25
РА "Динамо"
Панчево
12/10/2019 12:20

Ж12 - А


1. коло

1
БСК 2012
Бачки Брестовац
-
2
Лаки
Црвенка
10 - 0 27/10/2019 11:20

2. коло

3 -
4
БСК 2012
Бачки Брестовац
0 - 10
Лаки
Црвенка
27/10/2019 10:00

3. коло

5
Лаки
Црвенка
-
6 0 - 0
БСК 2012
Бачки Брестовац
27/10/2019 10:40

4. коло

7 -
БСК 2012
Бачки Брестовац
8 0 - 10
Лаки
Црвенка
13/10/2019 10:00

5. коло

9 -
10
Лаки
Црвенка
23 - 5
БСК 2012
Бачки Брестовац
13/10/2019 10:40

6. коло

11 -
Лаки
Црвенка
12
БСК 2012
Бачки Брестовац
10 - 0 13/10/2019 11:20

7. коло

13
БСК 2012
Бачки Брестовац
-
14
Лаки
Црвенка
10 - 0 10/11/2019 10:40

8. коло

15 -
16
БСК 2012
Бачки Брестовац
0 - 10
Лаки
Црвенка
10/11/2019 11:20

9. коло

17
Лаки
Црвенка
-
18 0 - 0
БСК 2012
Бачки Брестовац
10/11/2019 10:00

Ж12 - Б


1. коло

1
Кањижа
Кањижа
-
2
Мокрин
Мокрин
0 - 10 27/10/2019 10:00

2. коло

3 -
4
Кањижа
Кањижа
0 - 0
Мокрин
Мокрин
27/10/2019 10:40

3. коло

5
Мокрин
Мокрин
-
6 10 - 0
Кањижа
Кањижа
27/10/2019 11:20

4. коло

7 -
Кањижа
Кањижа
8 10 - 0
Мокрин
Мокрин
13/10/2019 10:40

5. коло

9 -
10
Мокрин
Мокрин
0 - 0
Кањижа
Кањижа
13/10/2019 11:20

6. коло

11 -
Мокрин
Мокрин
12
Кањижа
Кањижа
0 - 10 13/10/2019 10:00

7. коло

13
Кањижа
Кањижа
-
14
Мокрин
Мокрин
0 - 10 10/11/2019 11:20

8. коло

15 -
16
Кањижа
Кањижа
0 - 0
Мокрин
Мокрин
10/11/2019 10:00

9. коло

17
Мокрин
Мокрин
-
18 10 - 0
Кањижа
Кањижа
10/11/2019 10:40

Ж12 - В


1. коло

1
Војводина ж
Нови Сад
6 - 9
Словен
Рума
12/10/2019 11:00
2
Војка
Војка
0 - 10
Рума
Рума
12/10/2019 10:20

2. коло

3
Словен
Рума
21 - 9
Рума
Рума
27/10/2019 10:00
4
Војводина ж
Нови Сад
10 - 0
Војка
Војка
27/10/2019 10:40

3. коло

5
Војка
Војка
0 - 10
Словен
Рума
27/10/2019 11:20
6
Рума
Рума
3 - 19
Војводина ж
Нови Сад
12/10/2019 09:40

4. коло

7
Словен
Рума
9 - 10
Војводина ж
Нови Сад
09/11/2019 09:40
8
Рума
Рума
10 - 0
Војка
Војка
09/11/2019 09:00

5. коло

9
Рума
Рума
3 - 26
Словен
Рума
09/11/2019 10:20
10
Војка
Војка
0 - 10
Војводина ж
Нови Сад
09/11/2019 11:00

6. коло

11
Словен
Рума
10 - 0
Војка
Војка
12/10/2019 09:00
12
Војводина ж
Нови Сад
16 - 7
Рума
Рума
27/10/2019 12:00

Ж12 - Г


1. коло

1
Јабука (ж)
Јабука
-
2
Панчево (ж)
Панчево
7 - 10
Црепаја
Црепаја
10/11/2019 11:20

2. коло

3 -
Црепаја
Црепаја
4
Јабука (ж)
Јабука
5 - 13
Панчево (ж)
Панчево
13/10/2019 10:00

3. коло

5
Панчево (ж)
Панчево
-
6
Црепаја
Црепаја
9 - 3
Јабука (ж)
Јабука
13/10/2019 11:20

4. коло

7 -
Јабука (ж)
Јабука
8
Црепаја
Црепаја
10 - 8
Панчево (ж)
Панчево
26/10/2019 09:30

5. коло

9
Црепаја
Црепаја
-
10
Панчево (ж)
Панчево
10 - 6
Јабука (ж)
Јабука
26/10/2019 10:10

6. коло

11 -
Панчево (ж)
Панчево
12
Јабука (ж)
Јабука
1 - 12
Црепаја
Црепаја
26/10/2019 10:50

7. коло

13
Јабука (ж)
Јабука
-
14
Панчево (ж)
Панчево
3 - 9
Црепаја
Црепаја
13/10/2019 10:40

8. коло

15 -
Црепаја
Црепаја
16
Јабука (ж)
Јабука
3 - 8
Панчево (ж)
Панчево
10/11/2019 10:40

9. коло

17
Панчево (ж)
Панчево
-
18
Црепаја
Црепаја
6 - 5
Јабука (ж)
Јабука
10/11/2019 10:00