Распоред утакмица - ЛМК РСВ 12 - јесен

2019/2020
(Архива)
М12 - А М12 - Б М12 - В М12 - Г Ж12 - А Ж12 - Б Ж12 - В Ж12 - Г

М12 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1 Врбас
2
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка
Црвенка
Пригревица 12/10/2019
11:20
3
Спартак (м)
Суботица
Сомбор 12/10/2019
12:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Спартак (м)
Суботица
5
ПИК Пригревица
Пригревица
Врбас 29/09/2019
13:20
6
Црвенка
Црвенка
Црвенка 29/09/2019
12:40

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица
8 Сомбор 29/09/2019
11:20
9
Спартак (м)
Суботица
Црвенка
Црвенка
Суботица 29/09/2019
10:40

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Црвенка
Црвенка
11
Спартак (м)
Суботица
Врбас 12/10/2019
10:40
12
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 29/09/2019
10:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13 Сомбор
14
Црвенка
Црвенка
Црвенка 12/10/2019
12:40
15
Спартак (м)
Суботица
ПИК Пригревица
Пригревица
Суботица 29/09/2019
12:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
17
Црвенка
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка 10/11/2019
12:20
18
Спартак (м)
Суботица
Суботица 10/11/2019
09:40

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Спартак (м)
Суботица
Суботица
20
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 26/10/2019
10:20
21
Црвенка
Црвенка
Сомбор 26/10/2019
09:40

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
ПИК Пригревица
Пригревица
23 Врбас 26/10/2019
11:40
24
Црвенка
Црвенка
Спартак (м)
Суботица
Црвенка 26/10/2019
11:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Црвенка
Црвенка
Црвенка
26
Спартак (м)
Суботица
Суботица 10/11/2019
11:40
27
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор 10/11/2019
11:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
29
Црвенка
Црвенка
Врбас 23/11/2019
11:40
30
ПИК Пригревица
Пригревица
Спартак (м)
Суботица
Пригревица 26/10/2019
12:20

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31 Врбас
32
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка
Црвенка
Пригревица 23/11/2019
10:20
33
Спартак (м)
Суботица
Сомбор 23/11/2019
11:00

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
34
Спартак (м)
Суботица
35
ПИК Пригревица
Пригревица
Врбас 10/11/2019
09:00
36
Црвенка
Црвенка
Црвенка 12/10/2019
10:00

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица
38 Сомбор 23/11/2019
09:40
39
Спартак (м)
Суботица
Црвенка
Црвенка
Суботица 23/11/2019
09:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
40
Црвенка
Црвенка
41
Спартак (м)
Суботица
Врбас 26/10/2019
09:00
42
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 12/10/2019
13:20

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43 Сомбор
44
Црвенка
Црвенка
Црвенка 10/11/2019
10:20
45
Спартак (м)
Суботица
ПИК Пригревица
Пригревица
Суботица 23/11/2019
12:20

М12 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Кањижа
Кањижа
Кањижа
2
Кикинда Grindex
Кикинда
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 29/09/2019
12:20
3 Темерин 29/09/2019
09:40

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
5
Кањижа
Кањижа
Кикинда Grindex
Кикинда
Кањижа 29/09/2019
10:20
6
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин 26/10/2019
12:20

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда
8
Кањижа
Кањижа
Темерин 09/11/2019
09:40
9
Пролетер
Зрењанин
Ада 09/11/2019
12:20

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Пролетер
Зрењанин
11
Кањижа
Кањижа
Кањижа 12/10/2019
09:00
12
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 12/10/2019
09:40

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13 Темерин
14
Пролетер
Зрењанин
Кањижа
Кањижа
Зрењанин 29/09/2019
09:00
15
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада 12/10/2019
11:40

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Кањижа
Кањижа
17
Пролетер
Зрењанин
Кикинда Grindex
Кикинда
Зрењанин 26/10/2019
10:30
18 Ада 26/10/2019
11:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19 Ада
20
Кикинда Grindex
Кикинда
Кањижа
Кањижа
Кикинда 26/10/2019
11:40
21
Пролетер
Зрењанин
Темерин 29/09/2019
11:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Кикинда Grindex
Кикинда
23
Кањижа
Кањижа
Кањижа 12/10/2019
11:00
24
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин 12/10/2019
10:20

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин
26
Кањижа
Кањижа
Ада 29/09/2019
11:40
27
Кикинда Grindex
Кикинда
Темерин 09/11/2019
10:20

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
29
Кањижа
Кањижа
Пролетер
Зрењанин
Кањижа 09/11/2019
11:00
30
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 23/11/2019
11:40

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Кањижа
Кањижа
Кањижа
32
Кикинда Grindex
Кикинда
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 09/11/2019
09:00
33 Темерин 23/11/2019
09:00

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
34
35
Кањижа
Кањижа
Кикинда Grindex
Кикинда
Кањижа 23/11/2019
09:40
36
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин 23/11/2019
12:20

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда
38
Кањижа
Кањижа
Темерин 23/11/2019
11:00
39
Пролетер
Зрењанин
Ада 23/11/2019
10:20

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
40
Пролетер
Зрењанин
41
Кањижа
Кањижа
Кањижа 26/10/2019
09:40
42
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 26/10/2019
09:00

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43 Темерин
44
Пролетер
Зрењанин
Кањижа
Кањижа
Зрењанин 12/10/2019
12:20
45
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада 09/11/2019
11:40

М12 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Војводина
Нови Сад
Нови Сад
1
Лавови БП
Бачка Паланка
Растимо
Нови Сад
Бачка Паланка 03/11/2019
06:32
2
Младост ТСК
Бачки Јарак
Брчко 03/11/2019
06:33

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Младост ТСК
Бачки Јарак
6
Војводина
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Сад 12/10/2019
10:20
4
Растимо
Нови Сад
Нови Сад 03/11/2019
06:29

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
8
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка
9
Војводина
Нови Сад
Брчко 28/09/2019
13:20
7
Младост ТСК
Бачки Јарак
Растимо
Нови Сад
Бачки Јарак 12/10/2019
11:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Растимо
Нови Сад
12
Војводина
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад 28/09/2019
10:00
10
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 12/10/2019
11:40

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15 Брчко
13
Растимо
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 28/09/2019
12:00
14
Младост ТСК
Бачки Јарак
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачки Јарак 12/10/2019
09:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
18
Војводина
Нови Сад
16
Растимо
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Сад 28/09/2019
10:40
17
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак 28/09/2019
11:20

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
20
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак
21
Лавови БП
Бачка Паланка
Војводина
Нови Сад
Бачка Паланка 09/11/2019
13:20
19
Растимо
Нови Сад
Брчко 12/10/2019
09:40

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
23
Лавови БП
Бачка Паланка
24
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 03/11/2019
06:32
22
Растимо
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад 09/11/2019
10:40

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
27
Растимо
Нови Сад
Нови Сад
25
Младост ТСК
Бачки Јарак
Војводина
Нови Сад
Бачки Јарак 09/11/2019
12:00
26
Лавови БП
Бачка Паланка
Брчко 09/11/2019
11:20

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
30
28
Војводина
Нови Сад
Растимо
Нови Сад
Нови Сад 03/11/2019
06:33
29
Лавови БП
Бачка Паланка
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачка Паланка 28/09/2019
12:40

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
33
Војводина
Нови Сад
Нови Сад
31
Лавови БП
Бачка Паланка
Растимо
Нови Сад
Бачка Паланка 24/11/2019
09:00
32
Младост ТСК
Бачки Јарак
Брчко 24/11/2019
09:40

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
35
Младост ТСК
Бачки Јарак
36
Војводина
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Сад 24/11/2019
10:20
34
Растимо
Нови Сад
Нови Сад 09/11/2019
12:40

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
38
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка
39
Војводина
Нови Сад
Брчко 09/11/2019
10:00
37
Младост ТСК
Бачки Јарак
Растимо
Нови Сад
Бачки Јарак 24/11/2019
11:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
42
Растимо
Нови Сад
40
Војводина
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад 12/10/2019
12:20
41
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 24/11/2019
11:40

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
45 Брчко
43
Растимо
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 24/11/2019
12:20
44
Младост ТСК
Бачки Јарак
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачки Јарак 03/11/2019
06:30

М12 - Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Бијељина
Бијељина
Бијељина
2
РА "Динамо"
Панчево
Панчево 12/10/2019
11:00
3
Динамо
Панчево
Срем СМ
Сремска Митровица
Панчево 09/11/2019
12:20

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Срем СМ
Сремска Митровица
5
Бијељина
Бијељина
РА "Динамо"
Панчево
Бијељина 26/10/2019
10:40
6
Динамо
Панчево
Бешка 29/09/2019
08:40

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
РА "Динамо"
Панчево
Панчево
8
Динамо
Панчево
Бијељина
Бијељина
Панчево 12/10/2019
11:40
9
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица 26/10/2019
11:20

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
11
Бијељина
Бијељина
Срем СМ
Сремска Митровица
Бијељина 29/09/2019
08:00
12
РА "Динамо"
Панчево
Динамо
Панчево
Панчево 12/10/2019
09:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Динамо
Панчево
Панчево
14
Бијељина
Бијељина
Бешка 26/10/2019
08:00
15
Срем СМ
Сремска Митровица
РА "Динамо"
Панчево
Сремска Митровица 29/09/2019
11:20

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Бијељина
Бијељина
17
РА "Динамо"
Панчево
Бешка 09/11/2019
09:40
18
Срем СМ
Сремска Митровица
Динамо
Панчево
Сремска Митровица 12/10/2019
10:20

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица
20
РА "Динамо"
Панчево
Бијељина
Бијељина
Панчево 29/09/2019
09:20
21
Динамо
Панчево
Панчево 26/10/2019
10:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
РА "Динамо"
Панчево
23
Бијељина
Бијељина
Динамо
Панчево
Бијељина 09/11/2019
10:20
24
Срем СМ
Сремска Митровица
Бешка 29/09/2019
10:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25 Бешка
26
Срем СМ
Сремска Митровица
Бијељина
Бијељина
Сремска Митровица 26/10/2019
09:20
27
Динамо
Панчево
РА "Динамо"
Панчево
Панчево 29/09/2019
10:40

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Динамо
Панчево
29
Бијељина
Бијељина
Бијељина 12/10/2019
09:40
30
РА "Динамо"
Панчево
Срем СМ
Сремска Митровица
Панчево 09/11/2019
11:00

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Бијељина
Бијељина
Бијељина
32
РА "Динамо"
Панчево
Панчево 23/11/2019
12:00
33
Динамо
Панчево
Срем СМ
Сремска Митровица
Панчево 23/11/2019
11:20

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
34
Срем СМ
Сремска Митровица
35
Бијељина
Бијељина
РА "Динамо"
Панчево
Бијељина 23/11/2019
10:40
36
Динамо
Панчево
Бешка 23/11/2019
10:00

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
РА "Динамо"
Панчево
Панчево
38
Динамо
Панчево
Бијељина
Бијељина
Панчево 23/11/2019
12:40
39
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица 23/11/2019
13:20

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
40
41
Бијељина
Бијељина
Срем СМ
Сремска Митровица
Бијељина 09/11/2019
09:00
42
РА "Динамо"
Панчево
Динамо
Панчево
Панчево 26/10/2019
08:40

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
Динамо
Панчево
Панчево
44
Бијељина
Бијељина
Бешка 09/11/2019
11:40
45
Срем СМ
Сремска Митровица
РА "Динамо"
Панчево
Сремска Митровица 12/10/2019
12:20

Ж12 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
БСК 2012
Бачки Брестовац
Бачки Брестовац
2
Лаки
Црвенка
Црвенка 27/10/2019
11:20

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
4
БСК 2012
Бачки Брестовац
Лаки
Црвенка
Бачки Брестовац 27/10/2019
10:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Лаки
Црвенка
Црвенка
6
БСК 2012
Бачки Брестовац
Сомбор 27/10/2019
10:40

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
БСК 2012
Бачки Брестовац
8
Лаки
Црвенка
Сомбор 13/10/2019
10:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9 Сомбор
10
Лаки
Црвенка
БСК 2012
Бачки Брестовац
Црвенка 13/10/2019
10:40

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Лаки
Црвенка
12
БСК 2012
Бачки Брестовац
Бачки Брестовац 13/10/2019
11:20

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
БСК 2012
Бачки Брестовац
Бачки Брестовац
14
Лаки
Црвенка
Црвенка 10/11/2019
10:40

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
16
БСК 2012
Бачки Брестовац
Лаки
Црвенка
Бачки Брестовац 10/11/2019
11:20

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Лаки
Црвенка
Црвенка
18
БСК 2012
Бачки Брестовац
Сомбор 10/11/2019
10:00

Ж12 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Кањижа
Кањижа
Кањижа
2
Мокрин
Мокрин
Мокрин 27/10/2019
10:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
4
Кањижа
Кањижа
Мокрин
Мокрин
Кањижа 27/10/2019
10:40

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Мокрин
Мокрин
Мокрин
6
Кањижа
Кањижа
Ада 27/10/2019
11:20

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Кањижа
Кањижа
8
Мокрин
Мокрин
Ада 13/10/2019
10:40

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9 Ада
10
Мокрин
Мокрин
Кањижа
Кањижа
Мокрин 13/10/2019
11:20

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Мокрин
Мокрин
12
Кањижа
Кањижа
Кањижа 13/10/2019
10:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Кањижа
Кањижа
Кањижа
14
Мокрин
Мокрин
Мокрин 10/11/2019
11:20

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
16
Кањижа
Кањижа
Мокрин
Мокрин
Кањижа 10/11/2019
10:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Мокрин
Мокрин
Мокрин
18
Кањижа
Кањижа
Ада 10/11/2019
10:40

Ж12 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина ж
Нови Сад
Словен
Рума
Нови Сад 12/10/2019
11:00
2
Војка
Војка
Рума
Рума
Војка 12/10/2019
10:20

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Словен
Рума
Рума
Рума
Рума 27/10/2019
10:00
4
Војводина ж
Нови Сад
Војка
Војка
Нови Сад 27/10/2019
10:40

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Војка
Војка
Словен
Рума
Војка 27/10/2019
11:20
6
Рума
Рума
Војводина ж
Нови Сад
Рума 12/10/2019
09:40

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Словен
Рума
Војводина ж
Нови Сад
Рума 09/11/2019
09:40
8
Рума
Рума
Војка
Војка
Рума 09/11/2019
09:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Рума
Рума
Словен
Рума
Рума 09/11/2019
10:20
10
Војка
Војка
Војводина ж
Нови Сад
Војка 09/11/2019
11:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Словен
Рума
Војка
Војка
Рума 12/10/2019
09:00
12
Војводина ж
Нови Сад
Рума
Рума
Нови Сад 27/10/2019
12:00

Ж12 - Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Јабука (ж)
Јабука
Јабука
2
Панчево (ж)
Панчево
Црепаја
Црепаја
Панчево 10/11/2019
11:20

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Црепаја
Црепаја
4
Јабука (ж)
Јабука
Панчево (ж)
Панчево
Јабука 13/10/2019
10:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Панчево (ж)
Панчево
Панчево
6
Црепаја
Црепаја
Јабука (ж)
Јабука
Црепаја 13/10/2019
11:20

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Јабука (ж)
Јабука
8
Црепаја
Црепаја
Панчево (ж)
Панчево
Црепаја 26/10/2019
09:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Црепаја
Црепаја
Црепаја
10
Панчево (ж)
Панчево
Јабука (ж)
Јабука
Панчево 26/10/2019
10:10

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Панчево (ж)
Панчево
12
Јабука (ж)
Јабука
Црепаја
Црепаја
Јабука 26/10/2019
10:50

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Јабука (ж)
Јабука
Јабука
14
Панчево (ж)
Панчево
Црепаја
Црепаја
Панчево 13/10/2019
10:40

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Црепаја
Црепаја
16
Јабука (ж)
Јабука
Панчево (ж)
Панчево
Јабука 10/11/2019
10:40

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Панчево (ж)
Панчево
Панчево
18
Црепаја
Црепаја
Јабука (ж)
Јабука
Црепаја 10/11/2019
10:00