У наставку реализације пројекта „Спортски таленти Војводине“, чији је циљ идентификација, праћење и...
Мини припреме јуниорске репрезентације Србије одвијају се у Новом Бечеју, након чега репрезентација путује на турнир...
Такмичарска комисија Рукометног савеза Војводине, као првостепени орган за спровођење Лиге млађих категорија...
Одлуком УО РСС од 04.01.2023. године сви клубови са територије РСВ од ове године износ годишње чланарине по...
Свако добро у новој години жели вам Рукометни савез Војводине. Срећна нова 2023....
У овогодишњим финалима Купа Војводине су се састале екипе ЖРК Срем и ЖРК Младост НП, код жена, те МРК Кикинда и РК...
Данас се играју утакмице финала Купа Војводине, најпре у женској конкуренцији, са почетком у 17.00 часова, а потом и у...
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Потисје ПлетексАда |
19 | 0 | 0 | 38 |
ЈединствоНови Бечеј |
12 | 0 | 7 | 24 |
ЈабукаЈабука |
11 | 1 | 7 | 23 |
Банатски КарловацБанатски Карловац |
11 | 1 | 7 | 23 |
СлавијаНови Сад |
10 | 1 | 8 | 21 |
Младост ТСКБачки Јарак |
8 | 3 | 8 | 19 |
АпатинАпатин |
8 | 3 | 8 | 19 |
Црвена звездаМокрин |
8 | 0 | 11 | 16 |
МеталацФутог |
7 | 1 | 11 | 15 |
ЖСК 1955Жабаљ |
5 | 2 | 12 | 12 |
ХерцеговинаСечањ |
5 | 0 | 14 | 10 |
Војвода СтепаВојвода Степа |
4 | 0 | 15 | 8 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
СловенРума |
15 | 0 | 1 | 30 |
СпартакДебељача |
10 | 0 | 5 | 20 |
РадничкиБајмок |
9 | 1 | 5 | 19 |
МладостСрпска Црња |
9 | 1 | 5 | 19 |
Халас ЈожефАда |
8 | 1 | 6 | 17 |
КрулеСивац |
6 | 1 | 8 | 13 |
Железничар 2Инђија |
4 | 1 | 10 | 9 |
Апатин (ж)Апатин |
3 | 0 | 12 | 6 |
Граднулица ОЖРКЗрењанин |
1 | 1 | 13 | 3 |
ЈадранФекетић |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Раднички 1958Шид |
9 | 1 | 2 | 19 |
ПутинциПутинци |
8 | 2 | 2 | 18 |
ПИК ПригревицаПригревица |
8 | 2 | 2 | 18 |
ДалматинацРиђица |
7 | 2 | 3 | 16 |
РумаРума |
3 | 0 | 9 | 6 |
Југовић 2Каћ |
3 | 0 | 9 | 6 |
СомборСомбор |
0 | 1 | 11 | 1 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
13 | 0 | 1 | 26 |
МладостВршац |
10 | 1 | 3 | 21 |
СентаСента |
8 | 0 | 6 | 16 |
ДоловоДолово |
7 | 2 | 5 | 16 |
БудућностАлибунар |
6 | 2 | 6 | 14 |
ЗрењанинЗрењанин |
3 | 1 | 10 | 7 |
ЦрепајаЦрепаја |
3 | 1 | 10 | 7 |
РадничкиЈаша Томић |
2 | 1 | 11 | 5 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Темерин 2Темерин |
14 | 0 | 3 | 28 |
Беочин 1959Беочин |
13 | 0 | 4 | 26 |
Јабука (ж)Јабука |
11 | 1 | 5 | 23 |
ПетроварадинПетроварадин |
11 | 1 | 5 | 23 |
Нафтагас (ж)Елемир |
9 | 1 | 7 | 19 |
МокринМокрин |
9 | 0 | 8 | 18 |
ОџациОџаци |
8 | 1 | 8 | 17 |
ВрбасВрбас |
5 | 0 | 12 | 10 |
Халас Јожеф 2Ада |
2 | 0 | 15 | 4 |
СонтаСонта |
1 | 0 | 16 | 2 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
9 | 0 | 2 | 18 |
ПутинциПутинци |
7 | 2 | 2 | 16 |
Раднички 1958Шид |
6 | 1 | 4 | 13 |
МладостВршац |
4 | 3 | 4 | 11 |
ПИК ПригревицаПригревица |
4 | 2 | 5 | 10 |
СентаСента |
4 | 0 | 7 | 8 |
ДалматинацРиђица |
2 | 3 | 6 | 7 |
ДоловоДолово |
2 | 1 | 8 | 5 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РумаРума |
6 | 0 | 3 | 12 |
Југовић 2Каћ |
6 | 0 | 3 | 12 |
БудућностАлибунар |
5 | 1 | 4 | 11 |
ЦрепајаЦрепаја |
5 | 1 | 4 | 11 |
РадничкиЈаша Томић |
4 | 1 | 5 | 9 |
ЗрењанинЗрењанин |
3 | 1 | 5 | 7 |
СомборСомбор |
2 | 0 | 7 | 4 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Don’t have an account? Register Now and enjoy all our benefits!