Табела Прва лига ''Војводина''

2023/2024

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 11 11 0 0 359 278 +81 22
2
Јединство
Нови Бечеј
11 9 0 2 356 312 +44 18
3
Славија
Нови Сад
12 8 1 3 407 359 +48 17
4
Јабука
Јабука
11 6 1 4 336 330 +6 13
5
Младост ТСК
Бачки Јарак
12 5 1 6 330 337 -7 11
6
Металац
Футог
12 5 0 7 321 327 -6 10
7
Банатски Карловац
Банатски Карловац
12 5 0 7 352 377 -25 10
8
Апатин
Апатин
12 4 2 6 302 329 -27 10
9 12 4 0 8 357 378 -21 8
10 12 4 0 8 337 373 -36 8
11
ЖСК 1955
Жабаљ
12 3 1 8 346 334 +12 7
12
Војвода Степа
Војвода Степа
11 3 0 8 255 324 -69 6

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Словен
Рума
9 8 0 1 274 193 +81 16
2
Раднички
Бајмок
9 6 1 2 283 261 +22 13
3
Младост
Српска Црња
9 6 1 2 261 255 +6 13
4
Спартак
Дебељача
9 5 0 4 271 220 +51 10
5 9 4 1 4 257 227 +30 9
6
Круле
Сивац
8 3 1 4 224 237 -13 7
7
Железничар 2
Инђија
9 3 1 5 241 257 -16 7
8 9 1 1 7 209 303 -94 3
9
Апатин (ж)
Апатин
9 1 0 8 214 281 -67 2
10
Јадран
Фекетић
0 0 0 0 0 0 0 0