Табела ЛМК РСВ М16 / Ж16 - пролеће

2017/2018
(Архива)

M16 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
14 14 0 0 353 184 +169 28
2
Младост ТСК
Бачки Јарак
14 9 2 3 270 242 +28 20
3
Црвенка Jaffa
Црвенка
14 8 0 6 271 257 +14 16
4
Кикинда Grindex
Кикинда
14 8 0 6 230 258 -28 16
5 14 7 1 6 232 219 +13 15
6 14 6 0 8 247 291 -44 12
7
Лавови БП
Бачка Паланка
14 2 0 12 261 312 -51 4
8
Јабука
Јабука
14 0 1 13 252 353 -101 1

M16 - Прва лига А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Спартак (м)
Суботица
8 8 0 0 188 128 +60 16
2
Сомбор
Сомбор
8 4 0 4 193 172 +21 8
3
Србобран
Србобран
8 4 0 4 167 165 +2 8
4
Сента
Сента
8 3 0 5 159 176 -17 6
5
Апатин
Апатин
8 1 0 7 140 206 -66 2

M16 - Прва лига Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Бијељина
Бијељина
8 8 0 0 184 123 +61 16
2
Растимо
Нови Сад
8 6 0 2 135 103 +32 12
3
Зрењанин
Зрењанин
8 3 0 5 142 138 +4 6
4
Банатски Карловац
Банатски Карловац
8 2 0 6 112 154 -42 4
5
Цепелин
Бечеј
8 1 0 7 99 154 -55 2

M16 - Прва лига Плеј оф

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Бијељина
Бијељина
6 5 0 1 135 94 +41 10
2
Растимо
Нови Сад
6 4 0 2 109 97 +12 8
3
Спартак (м)
Суботица
6 3 0 3 131 133 -2 6
4
Србобран
Србобран
6 0 0 6 67 118 -51 0

Ж16 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Словен
Рума
10 10 0 0 202 132 +70 20
2
Срем Santa
Сремска Митровица
10 7 0 3 183 154 +29 14
3
Пролетер (ж)
Зрењанин
10 4 1 5 157 168 -11 9
4
Панчево (ж)
Панчево
10 3 2 5 144 161 -17 8
5
Лаки
Црвенка
10 3 1 6 150 158 -8 7
6
Кикинда
Кикинда
10 1 0 9 146 209 -63 2

Ж16 - Прва лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Јабука (ж)
Јабука
8 8 0 0 157 79 +78 16
2
Пригревица
Пригревица
8 5 0 3 139 108 +31 10
3
Војводина ж
Нови Сад
8 4 1 3 143 117 +26 9
4
Младост
Нова Пазова
8 2 1 5 117 124 -7 5
5
Раванград
Сомбор
8 0 0 8 59 187 -128 0