У Сремској Митровици јуче је одржан завршни турнир за девојчице до 16 година, на којем су учествовале 4 најбоље екипе у...
Захваљујући подршци Покрајинског секретаријата за спорт и омладину, на челу са господином Баста Данетом, Рукометни...
Такмичарска комисија Рукометног савеза Војводине, као првостепени орган за спровођење Лиге млађих категорија...
Пред нама је почетак нове такмичарске сезоне у лиги млађих категорија, 14. по реду, у формату регионалног и државног...
Протеклог викенда у Бору је одиграно државно првенство за девојчице до 16 година, а трофеј намењен шампиону Србије...
Овог викенда завршено је првенство Војводине за девојчице узраста до 16 година, а завршни турнир одигран је у...
У Лиги млађих категорија Војводине, у конкуренцији девојчица рођених 2006. и млађе, одигран је завршни турнир у...
Такмичарска комисија Рукометног савеза Војводине, као првостепени орган за спровођење Лиге млађих категорија...
Након пристиглих пријава за такмичење Лиге млађих категорија Војводине, овим путем вас обавештавамо о формираним...
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Потисје ПлетексАда |
19 | 0 | 0 | 38 |
ЈабукаЈабука |
12 | 1 | 7 | 25 |
ЈединствоНови Бечеј |
12 | 0 | 7 | 24 |
Банатски КарловацБанатски Карловац |
11 | 1 | 7 | 23 |
СлавијаНови Сад |
10 | 1 | 8 | 21 |
Младост ТСКБачки Јарак |
8 | 3 | 8 | 19 |
АпатинАпатин |
8 | 3 | 8 | 19 |
Црвена звездаМокрин |
8 | 0 | 11 | 16 |
МеталацФутог |
7 | 1 | 12 | 15 |
ЖСК 1955Жабаљ |
5 | 2 | 12 | 12 |
ХерцеговинаСечањ |
5 | 0 | 14 | 10 |
Војвода СтепаВојвода Степа |
4 | 0 | 15 | 8 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
СловенРума |
15 | 0 | 1 | 30 |
СпартакДебељача |
11 | 0 | 5 | 22 |
Халас ЈожефАда |
9 | 1 | 6 | 19 |
РадничкиБајмок |
9 | 1 | 6 | 19 |
МладостСрпска Црња |
9 | 1 | 5 | 19 |
КрулеСивац |
7 | 1 | 8 | 15 |
Железничар 2Инђија |
4 | 1 | 10 | 9 |
Апатин (ж)Апатин |
3 | 0 | 13 | 6 |
Граднулица ОЖРКЗрењанин |
1 | 1 | 14 | 3 |
ЈадранФекетић |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Раднички 1958Шид |
9 | 1 | 2 | 19 |
ПутинциПутинци |
8 | 2 | 2 | 18 |
ПИК ПригревицаПригревица |
8 | 2 | 2 | 18 |
ДалматинацРиђица |
7 | 2 | 3 | 16 |
РумаРума |
3 | 0 | 9 | 6 |
Југовић 2Каћ |
3 | 0 | 9 | 6 |
СомборСомбор |
0 | 1 | 11 | 1 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
13 | 0 | 1 | 26 |
МладостВршац |
10 | 1 | 3 | 21 |
СентаСента |
8 | 0 | 6 | 16 |
ДоловоДолово |
7 | 2 | 5 | 16 |
БудућностАлибунар |
6 | 2 | 6 | 14 |
ЗрењанинЗрењанин |
3 | 1 | 10 | 7 |
ЦрепајаЦрепаја |
3 | 1 | 10 | 7 |
РадничкиЈаша Томић |
2 | 1 | 11 | 5 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Темерин 2Темерин |
14 | 0 | 3 | 28 |
Беочин 1959Беочин |
13 | 0 | 4 | 26 |
Јабука (ж)Јабука |
11 | 1 | 5 | 23 |
ПетроварадинПетроварадин |
11 | 1 | 5 | 23 |
Нафтагас (ж)Елемир |
9 | 1 | 7 | 19 |
МокринМокрин |
9 | 0 | 8 | 18 |
ОџациОџаци |
8 | 1 | 8 | 17 |
ВрбасВрбас |
5 | 0 | 12 | 10 |
Халас Јожеф 2Ада |
2 | 0 | 15 | 4 |
СонтаСонта |
1 | 0 | 16 | 2 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
9 | 0 | 2 | 18 |
ПутинциПутинци |
7 | 2 | 2 | 16 |
Раднички 1958Шид |
6 | 1 | 4 | 13 |
ПИК ПригревицаПригревица |
5 | 2 | 5 | 12 |
МладостВршац |
4 | 3 | 4 | 11 |
СентаСента |
4 | 0 | 7 | 8 |
ДалматинацРиђица |
2 | 3 | 6 | 7 |
ДоловоДолово |
2 | 1 | 9 | 5 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РумаРума |
6 | 0 | 3 | 12 |
Југовић 2Каћ |
6 | 0 | 3 | 12 |
БудућностАлибунар |
5 | 1 | 4 | 11 |
ЦрепајаЦрепаја |
5 | 1 | 4 | 11 |
РадничкиЈаша Томић |
4 | 1 | 5 | 9 |
ЗрењанинЗрењанин |
3 | 1 | 5 | 7 |
СомборСомбор |
2 | 0 | 7 | 4 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Don’t have an account? Register Now and enjoy all our benefits!