Резултати ЛМК РСВ М16 / Ж16 - јесен

2017/2018
(Архива)
М16 - А група М16 - Б група М16 - В група М16 - Г група Ж16 - А група Ж16 - Б група Ж16 - В група

М16 - А група


10. коло

Сента
Сента
14 - 26
Црвенка
Црвенка
22/10/2017 18:38
Сомбор
Сомбор
24 - 26
Спартак (м)
Суботица
05/11/2017 21:36

9. коло

Спартак (м)
Суботица
30 - 10
Сента
Сента
22/10/2017 18:36
31 - 20
Сомбор
Сомбор
22/10/2017 18:37

8. коло

Сента
Сента
14 - 29 05/11/2017 21:37
Црвенка
Црвенка
20 - 13
Спартак (м)
Суботица
05/11/2017 21:38

7. коло

Сомбор
Сомбор
23 - 24
Сента
Сента
05/11/2017 21:39
21 - 14
Црвенка
Црвенка
05/11/2017 21:40

6. коло

Црвенка
Црвенка
23 - 15
Сомбор
Сомбор
22/10/2017 18:35
Спартак (м)
Суботица
11 - 33 22/10/2017 18:39

5. коло

Црвенка
Црвенка
24 - 11
Сента
Сента
24/09/2017 14:22
Спартак (м)
Суботица
31 - 22
Сомбор
Сомбор
08/10/2017 18:48

4. коло

Сента
Сента
18 - 21
Спартак (м)
Суботица
24/09/2017 14:24
Сомбор
Сомбор
13 - 31 24/09/2017 14:25

3. коло

33 - 15
Сента
Сента
08/10/2017 19:35
Спартак (м)
Суботица
13 - 15
Црвенка
Црвенка
08/10/2017 18:50

2. коло

Сента
Сента
17 - 27
Сомбор
Сомбор
08/10/2017 18:50
Црвенка
Црвенка
15 - 24 08/10/2017 18:47

1. коло

Сомбор
Сомбор
20 - 17
Црвенка
Црвенка
24/09/2017 14:18
22 - 13
Спартак (м)
Суботица
24/09/2017 14:19

М16 - Б група


10. коло

Војводина
Нови Сад
22 - 6
Цепелин
Бечеј
04/11/2017 21:42
17 - 14
Србобран
Србобран
21/10/2017 18:16

9. коло

Србобран
Србобран
10 - 36
Војводина
Нови Сад
21/10/2017 18:19
Кикинда Grindex
Кикинда
21 - 17 04/11/2017 21:41

8. коло

Војводина
Нови Сад
25 - 4
Кикинда Grindex
Кикинда
21/10/2017 18:15
Цепелин
Бечеј
18 - 21
Србобран
Србобран
04/11/2017 21:44

7. коло

10 - 29
Војводина
Нови Сад
04/11/2017 21:43
Кикинда Grindex
Кикинда
22 - 17
Цепелин
Бечеј
21/10/2017 18:17

6. коло

Цепелин
Бечеј
13 - 27 21/10/2017 18:13
Србобран
Србобран
19 - 17
Кикинда Grindex
Кикинда
04/11/2017 21:42

5. коло

Цепелин
Бечеј
7 - 35
Војводина
Нови Сад
08/10/2017 18:56
Србобран
Србобран
17 - 27 24/09/2017 14:29

4. коло

Војводина
Нови Сад
34 - 9
Србобран
Србобран
24/09/2017 14:28
7 - 17
Кикинда Grindex
Кикинда
08/10/2017 18:55

3. коло

Кикинда Grindex
Кикинда
9 - 33
Војводина
Нови Сад
24/09/2017 14:27
Србобран
Србобран
9 - 7
Цепелин
Бечеј
08/10/2017 18:55

2. коло

Војводина
Нови Сад
28 - 5 08/10/2017 18:54
Цепелин
Бечеј
16 - 25
Кикинда Grindex
Кикинда
24/09/2017 14:26

1. коло

19 - 15
Цепелин
Бечеј
17/09/2017 14:25
Кикинда Grindex
Кикинда
14 - 11
Србобран
Србобран
08/10/2017 18:53

М16 - В група


10. коло

Бијељина
Бијељина
26 - 27
Срем СМ
Сремска Митровица
21/10/2017 18:31
Лавови БП
Бачка Паланка
26 - 21
Растимо
Нови Сад
21/10/2017 18:32

9. коло

Растимо
Нови Сад
21 - 22
Бијељина
Бијељина
05/11/2017 21:54
Младост ТСК
Бачки Јарак
24 - 14
Лавови БП
Бачка Паланка
05/11/2017 21:51

8. коло

Бијељина
Бијељина
13 - 27
Младост ТСК
Бачки Јарак
05/11/2017 21:53
Срем СМ
Сремска Митровица
21 - 25
Растимо
Нови Сад
05/11/2017 21:52

7. коло

Лавови БП
Бачка Паланка
18 - 15
Бијељина
Бијељина
21/10/2017 18:29
Младост ТСК
Бачки Јарак
26 - 13
Срем СМ
Сремска Митровица
21/10/2017 18:28

6. коло

Срем СМ
Сремска Митровица
15 - 26
Лавови БП
Бачка Паланка
05/11/2017 21:54
Растимо
Нови Сад
10 - 29
Младост ТСК
Бачки Јарак
21/10/2017 18:30

5. коло

Срем СМ
Сремска Митровица
23 - 34
Бијељина
Бијељина
23/09/2017 17:25
Растимо
Нови Сад
16 - 20
Лавови БП
Бачка Паланка
23/09/2017 17:27

4. коло

Бијељина
Бијељина
20 - 22
Растимо
Нови Сад
07/10/2017 18:37
Лавови БП
Бачка Паланка
16 - 28
Младост ТСК
Бачки Јарак
07/10/2017 18:39

3. коло

Младост ТСК
Бачки Јарак
28 - 14
Бијељина
Бијељина
07/10/2017 18:40
Растимо
Нови Сад
22 - 22
Срем СМ
Сремска Митровица
07/10/2017 18:39

2. коло

Бијељина
Бијељина
20 - 16
Лавови БП
Бачка Паланка
23/09/2017 17:22
Срем СМ
Сремска Митровица
10 - 27
Младост ТСК
Бачки Јарак
23/09/2017 17:24

1. коло

Лавови БП
Бачка Паланка
26 - 23
Срем СМ
Сремска Митровица
07/10/2017 18:36
Младост ТСК
Бачки Јарак
18 - 9
Растимо
Нови Сад
23/09/2017 16:40

М16 - Г група


10. коло

Банатски Карловац
Банатски Карловац
16 - 12
Динамо
Панчево
04/11/2017 21:46
Зрењанин
Зрењанин
20 - 21 04/11/2017 21:46

9. коло

19 - 14
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22/10/2017 18:44
Јабука
Јабука
27 - 18
Зрењанин
Зрењанин
22/10/2017 18:45

8. коло

Банатски Карловац
Банатски Карловац
24 - 24
Јабука
Јабука
04/11/2017 21:47
Динамо
Панчево
16 - 23 22/10/2017 18:40

7. коло

Зрењанин
Зрењанин
16 - 21
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22/10/2017 18:41
Јабука
Јабука
16 - 19
Динамо
Панчево
22/10/2017 18:42

6. коло

Динамо
Панчево
17 - 14
Зрењанин
Зрењанин
04/11/2017 21:48
20 - 22
Јабука
Јабука
04/11/2017 21:48

5. коло

Динамо
Панчево
20 - 16
Банатски Карловац
Банатски Карловац
07/10/2017 18:43
16 - 15
Зрењанин
Зрењанин
07/10/2017 18:43

4. коло

Банатски Карловац
Банатски Карловац
20 - 26 24/09/2017 20:42
Зрењанин
Зрењанин
19 - 20
Јабука
Јабука
24/09/2017 20:41

3. коло

Јабука
Јабука
18 - 21
Банатски Карловац
Банатски Карловац
07/10/2017 18:44
16 - 10
Динамо
Панчево
24/09/2017 20:41

2. коло

Банатски Карловац
Банатски Карловац
20 - 17
Зрењанин
Зрењанин
24/09/2017 20:42
Динамо
Панчево
17 - 21
Јабука
Јабука
24/09/2017 20:34

1. коло

Зрењанин
Зрењанин
13 - 18
Динамо
Панчево
07/10/2017 18:45
Јабука
Јабука
19 - 22 07/10/2017 18:42

Ж16 - А група


6. коло

Раванград
Сомбор
13 - 35
Лаки
Црвенка
03/12/2017 13:25
Кикинда
Кикинда
27 - 9
Пригревица
Пригревица
03/12/2017 13:24

5. коло

Пригревица
Пригревица
12 - 27
Раванград
Сомбор
26/11/2017 19:10
Лаки
Црвенка
19 - 16
Кикинда
Кикинда
26/11/2017 19:10

4. коло

Раванград
Сомбор
8 - 27
Кикинда
Кикинда
03/12/2017 13:26
Пригревица
Пригревица
18 - 27
Лаки
Црвенка
03/12/2017 13:28

3. коло

Лаки
Црвенка
17 - 11
Раванград
Сомбор
26/11/2017 19:08
Пригревица
Пригревица
17 - 28
Кикинда
Кикинда
26/11/2017 19:08

2. коло

Раванград
Сомбор
7 - 13
Пригревица
Пригревица
19/11/2017 22:30
Кикинда
Кикинда
15 - 21
Лаки
Црвенка
19/11/2017 22:29

1. коло

Кикинда
Кикинда
22 - 10
Раванград
Сомбор
19/11/2017 22:32
Лаки
Црвенка
20 - 9
Пригревица
Пригревица
19/11/2017 22:31

Ж16 - Б група


6. коло

Петроварадин
Петроварадин
6 - 27
Срем
Сремска Митровица
03/12/2017 14:25

5. коло

Словен
Рума
33 - 7
Петроварадин
Петроварадин
03/12/2017 14:24

4. коло

Срем
Сремска Митровица
15 - 20
Словен
Рума
03/12/2017 14:25

3. коло

Срем
Сремска Митровица
31 - 18
Петроварадин
Петроварадин
25/11/2017 19:13

2. коло

Петроварадин
Петроварадин
15 - 25
Словен
Рума
25/11/2017 19:11

1. коло

Словен
Рума
22 - 19
Срем
Сремска Митровица
25/11/2017 19:12

Ж16 - В група


6. коло

Пролетер (ж)
Зрењанин
17 - 13
Младост
Нова Пазова
03/12/2017 13:32
Јабука (ж)
Јабука
8 - 10
Панчево (ж)
Панчево
03/12/2017 13:28

5. коло

Панчево (ж)
Панчево
14 - 14
Пролетер (ж)
Зрењанин
03/12/2017 13:30
Младост
Нова Пазова
6 - 12
Јабука (ж)
Јабука
03/12/2017 13:29

4. коло

Пролетер (ж)
Зрењанин
24 - 12
Јабука (ж)
Јабука
25/11/2017 19:06
Панчево (ж)
Панчево
19 - 6
Младост
Нова Пазова
25/11/2017 19:07

3. коло

Младост
Нова Пазова
8 - 17
Пролетер (ж)
Зрењанин
25/11/2017 19:05
Панчево (ж)
Панчево
12 - 7
Јабука (ж)
Јабука
25/11/2017 19:04

2. коло

Пролетер (ж)
Зрењанин
19 - 15
Панчево (ж)
Панчево
19/11/2017 22:33
Јабука (ж)
Јабука
15 - 11
Младост
Нова Пазова
19/11/2017 22:32

1. коло

Јабука (ж)
Јабука
13 - 16
Пролетер (ж)
Зрењанин
19/11/2017 22:34
Младост
Нова Пазова
9 - 20
Панчево (ж)
Панчево
19/11/2017 22:34