Табела Трећа лига Војводина ''Исток''

2021/2022

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
РА "Динамо"
Панчево
6 6 0 0 215 95 +120 12
2
Младост
Вршац
6 5 0 1 147 114 +33 10
3
Раднички
Ковин
6 4 0 2 188 146 +42 8
4 6 3 0 3 159 164 -5 6
5
Нафтагас
Елемир
6 2 0 4 134 203 -69 4
6
Униреа (м)
Уздин
6 1 0 5 144 200 -56 2
7
Владимировац
Владимировац
6 0 0 6 131 196 -65 0