Распоред утакмица - Трећа лига Војводина ''Исток''

2021/2022
Мушкарци

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
2
РА "Динамо"
Панчево
Нови Бечеј 26/09/2021
15:00
3
Младост
Вршац
Владимировац
Владимировац
Вршац 26/09/2021
18:00
1
Раднички
Ковин
Нафтагас
Елемир
Ковин 26/09/2021
19:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Униреа (м)
Уздин
Уздин 03/10/2021
15:30
4
РА "Динамо"
Панчево
Младост
Вршац
Панчево 02/10/2021
15:00
5
Владимировац
Владимировац
Раднички
Ковин
Банатски Карловац 03/10/2021
17:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Младост
Вршац
Униреа (м)
Уздин
Вршац 10/10/2021
20:00
7
Раднички
Ковин
РА "Динамо"
Панчево
Ковин 10/10/2021
19:00
8
Нафтагас
Елемир
Владимировац
Владимировац
Елемир 10/10/2021
14:30

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Униреа (м)
Уздин
Раднички
Ковин
Дебељача 16/10/2021
21:00
12
Младост
Вршац
Нови Бечеј 04/11/2021
16:45
10
РА "Динамо"
Панчево
Нафтагас
Елемир
Панчево 17/10/2021
15:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
14
Нафтагас
Елемир
Униреа (м)
Уздин
Зрењанин - Медисон 23/10/2021
15:00
15
Раднички
Ковин
Ковин 24/10/2021
19:00
13
Владимировац
Владимировац
РА "Динамо"
Панчево
Банатски Карловац 24/10/2021
17:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Униреа (м)
Уздин
Владимировац
Владимировац
Дебељача 31/10/2021
15:30
17
Нафтагас
Елемир
Нови Бечеј 31/10/2021
16:00
18
Младост
Вршац
Раднички
Ковин
Вршац 31/10/2021
18:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
РА "Динамо"
Панчево
Униреа (м)
Уздин
Панчево
20
Владимировац
Владимировац
Владимировац
21
Нафтагас
Елемир
Младост
Вршац
Елемир

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
23
РА "Динамо"
Панчево
Панчево
24
Владимировац
Владимировац
Младост
Вршац
Владимировац
22
Нафтагас
Елемир
Раднички
Ковин
Елемир

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
27
Униреа (м)
Уздин
Бочар
25
Младост
Вршац
РА "Динамо"
Панчево
Вршац
26
Раднички
Ковин
Владимировац
Владимировац
Ковин

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
30
Униреа (м)
Уздин
Младост
Вршац
Уздин
28
РА "Динамо"
Панчево
Раднички
Ковин
Панчево
29
Владимировац
Владимировац
Нафтагас
Елемир
Владимировац

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
32
Раднички
Ковин
Униреа (м)
Уздин
Ковин
33
Младост
Вршац
Вршац
31
Нафтагас
Елемир
РА "Динамо"
Панчево
Елемир

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
35
Униреа (м)
Уздин
Нафтагас
Елемир
Уздин
36
Раднички
Ковин
Бочар
34
РА "Динамо"
Панчево
Владимировац
Владимировац
Панчево

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Владимировац
Владимировац
Униреа (м)
Уздин
Владимировац
38
Нафтагас
Елемир
Елемир
39
Раднички
Ковин
Младост
Вршац
Ковин

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
40
Униреа (м)
Уздин
РА "Динамо"
Панчево
Уздин
41
Владимировац
Владимировац
Бочар
42
Младост
Вршац
Нафтагас
Елемир
Вршац