Распоред утакмица - Трећа лига Војводина

2023/2024
Трећа лига Војводина - А Трећа лига Војводина - Б

Трећа лига Војводина - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Јединство
Бочар
Русин
Руски Крстур
Бочар 23/09/2023
16:00
2
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Србобран
Србобран
Црвенка 23/09/2023
18:00
3
Борац
Бачки Грачац
Графичар
Бездан
Бачки Грачац 04/10/2023
17:00
4
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Нови Кнежевац 23/09/2023
16:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Русин
Руски Крстур
Руски Крстур 01/10/2023
17:00
6
Јединство
Бочар
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Бочар 30/09/2023
16:00
7
Србобран
Србобран
Борац
Бачки Грачац
Србобран 01/10/2023
17:30
8
Графичар
Бездан
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Бездан 30/09/2023
16:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Русин
Руски Крстур
Црвенка 08/10/2023
18:00
10
Борац
Бачки Грачац
Јединство
Бочар
Нови Бечеј 12/11/2023
15:30
11
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Србобран
Србобран
Нови Кнежевац 07/10/2023
16:00
12
Графичар
Бездан
Чонопља 07/10/2023
11:30

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Русин
Руски Крстур
Графичар
Бездан
Руски Крстур 15/10/2023
18:00
14
Јединство
Бочар
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Бочар 15/10/2023
16:00
15
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Борац
Бачки Грачац
Црвенка 15/10/2023
13:00
16
Србобран
Србобран
Србобран 15/10/2023
16:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Борац
Бачки Грачац
Русин
Руски Крстур
Бачки Грачац 22/10/2023
16:00
18
Јединство
Бочар
Кљајићево 22/10/2023
14:00
19
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Бања Кањижа 22/10/2023
18:00
20
Графичар
Бездан
Србобран
Србобран
Бездан 21/10/2023
16:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
21
Русин
Руски Крстур
Србобран
Србобран
Руски Крстур 29/10/2023
17:30
22
Јединство
Бочар
Графичар
Бездан
Нови Бечеј 27/10/2023
21:00
23
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Црвенка 29/10/2023
18:00
24
Борац
Бачки Грачац
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Оџаци 28/10/2023
15:30

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Русин
Руски Крстур
Бања Кањижа 05/11/2023
19:00
26
Србобран
Србобран
Јединство
Бочар
Србобран 05/11/2023
16:00
27
Графичар
Бездан
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Црвенка 02/11/2023
20:30
28
Борац
Бачки Грачац
Риђица 05/11/2023
16:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
29
Русин
Руски Крстур
Јединство
Бочар
Руски Крстур 17/03/2024
18:00
30
Србобран
Србобран
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Србобран 17/03/2024
16:30
31
Графичар
Бездан
Борац
Бачки Грачац
Сомбор 17/03/2024
17:45
32
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Кљајићево 16/03/2024
14:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
33
Русин
Руски Крстур
Риђица 24/03/2024
14:00
34
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Јединство
Бочар
Црвенка 24/03/2024
18:00
35
Борац
Бачки Грачац
Србобран
Србобран
Бачки Грачац 23/03/2024
16:00
36
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Графичар
Бездан
Бања Кањижа 23/03/2024
19:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Русин
Руски Крстур
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Руски Крстур 30/03/2024
18:00
38
Јединство
Бочар
Борац
Бачки Грачац
Бочар 30/03/2024
16:00
39
Србобран
Србобран
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Србобран 30/03/2024
19:00
40
Графичар
Бездан
Бездан 30/03/2024
16:00

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
41
Графичар
Бездан
Русин
Руски Крстур
Бездан 06/04/2024
17:00
42
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Јединство
Бочар
Нови Кнежевац, отворено игралиште 07/04/2024
17:00
43
Борац
Бачки Грачац
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Бачки Грачац 07/04/2024
16:00
44
Србобран
Србобран
Чонопља 07/04/2024
15:00

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
45
Русин
Руски Крстур
Борац
Бачки Грачац
Руски Крстур 14/04/2024
15:00
46
Јединство
Бочар
Бочар 13/04/2024
17:30
47
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Црвенка 13/04/2024
19:00
48
Србобран
Србобран
Графичар
Бездан
Србобран 12/04/2024
20:45

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
Србобран
Србобран
Русин
Руски Крстур
Србобран 19/04/2024
19:30
50
Графичар
Бездан
Јединство
Бочар
Бездан
51
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Кљајићево 21/04/2024
17:00
52
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Борац
Бачки Грачац
Бања Кањижа 21/04/2024
19:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
53
Русин
Руски Крстур
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Руски Крстур
54
Јединство
Бочар
Србобран
Србобран
Бочар
55
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Графичар
Бездан
Црвенка
56
Борац
Бачки Грачац
Бачки Грачац

Трећа лига Војводина - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Униреа (м)
Уздин
Тител
Тител
Дебељача 24/09/2023
17:00
2
Умчари
Умчари
Умчари 03/10/2023
19:00
3
Срем СМ
Сремска Митровица
Хајдук
Чуруг
Сремска Митровица 22/11/2023
19:30
4
Нафтагас
Елемир
Елемир 28/09/2023
20:00
5
Раднички
Ковин
Раднички
Нови Сад
Ковин 27/09/2023
21:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Тител
Тител
Раднички
Нови Сад
Тител 01/10/2023
19:00
7
Униреа (м)
Уздин
Умчари
Умчари
Уздин 30/09/2023
16:00
8
Срем СМ
Сремска Митровица
Шабац 30/09/2023
18:00
9
Хајдук
Чуруг
Нафтагас
Елемир
Чуруг 01/10/2023
16:00
10
Раднички
Ковин
Инђија 01/10/2023
17:30

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Умчари
Умчари
Тител
Тител
Умчари 07/10/2023
18:00
12
Срем СМ
Сремска Митровица
Униреа (м)
Уздин
Сремска Митровица 07/10/2023
15:00
13
Нафтагас
Елемир
Елемир 08/10/2023
15:00
14
Раднички
Ковин
Хајдук
Чуруг
Ковин 09/10/2023
19:30
15
Раднички
Нови Сад
Нови Сад 08/10/2023
17:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Тител
Тител
Тител 14/10/2023
17:00
17
Униреа (м)
Уздин
Нафтагас
Елемир
Уздин 14/10/2023
16:30
18
Умчари
Умчари
Срем СМ
Сремска Митровица
Умчари 02/11/2023
19:00
19
Раднички
Ковин
Шабац 14/10/2023
17:00
20
Хајдук
Чуруг
Раднички
Нови Сад
Чуруг 14/10/2023
19:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
21
Срем СМ
Сремска Митровица
Тител
Тител
Тител - замена домаћинства 20/10/2023
19:30
22
Раднички
Ковин
Униреа (м)
Уздин
Ковин 22/10/2023
18:00
23
Нафтагас
Елемир
Умчари
Умчари
Зрењанин - Медисон 22/10/2023
15:30
24
Раднички
Нови Сад
Нови Сад 22/10/2023
16:00
25
Хајдук
Чуруг
Бешка 21/10/2023
14:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
26
Тител
Тител
Хајдук
Чуруг
Тител 29/10/2023
15:00
27
Униреа (м)
Уздин
Раднички
Нови Сад
Уздин 28/10/2023
12:00
28
Умчари
Умчари
Раднички
Ковин
Умчари 29/10/2023
18:00
29
Срем СМ
Сремска Митровица
Нафтагас
Елемир
Сремска Митровица 29/10/2023
19:30
30 Шабац, хала Зорка 28/10/2023
16:30

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Нафтагас
Елемир
Тител
Тител
Зрењанин, Медисон 04/11/2023
16:00
32
Униреа (м)
Уздин
Дебељача, замена домаћинства 05/11/2023
17:00
33
Раднички
Нови Сад
Умчари
Умчари
Нови Сад, Слана Бара 05/11/2023
20:00
34
Раднички
Ковин
Срем СМ
Сремска Митровица
Ковин 06/11/2023
20:00
35
Хајдук
Чуруг
Жабаљ 03/11/2023
18:30

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
36
Тител
Тител
Будисава 11/11/2023
14:30
37
Униреа (м)
Уздин
Хајдук
Чуруг
Дебељача 12/11/2023
16:00
38
Умчари
Умчари
Младеновац, СЦ Љубомир Ивановић Геџа 12/11/2023
17:30
39
Срем СМ
Сремска Митровица
Раднички
Нови Сад
Сремска Митровица 12/11/2023
19:30
40
Нафтагас
Елемир
Раднички
Ковин
Зрењанин - Медисон 12/11/2023
17:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
41
Раднички
Ковин
Тител
Тител
Ковин 19/11/2023
20:00
42
Униреа (м)
Уздин
Шабац 18/11/2023
11:00
43
Хајдук
Чуруг
Умчари
Умчари
Жабаљ 18/11/2023
17:00
44
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица - замена домаћинства 18/11/2023
16:00
45
Раднички
Нови Сад
Нафтагас
Елемир
Петроварадин 18/11/2023
18:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
46
Тител
Тител
Униреа (м)
Уздин
Будисава 17/03/2024
14:30
47
Умчари
Умчари
Шабац, хала Зорка 17/03/2024
18:30
48
Хајдук
Чуруг
Срем СМ
Сремска Митровица
Чуруг
49
Нафтагас
Елемир
Бешка
50
Раднички
Нови Сад
Раднички
Ковин
Нови Сад, Слана Бара 17/03/2024
17:00

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
51
Раднички
Нови Сад
Тител
Тител
Нови Сад, Слана Бара 24/03/2024
15:30
52
Умчари
Умчари
Униреа (м)
Уздин
Умчари 24/03/2024
15:00
53
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица 25/03/2024
19:30
54
Нафтагас
Елемир
Хајдук
Чуруг
Елемир 24/03/2024
16:00
55
Раднички
Ковин
Ковин 24/03/2024
20:30

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
56
Тител
Тител
Умчари
Умчари
Тител 30/03/2024
17:30
57
Униреа (м)
Уздин
Срем СМ
Сремска Митровица
Дебељача 30/03/2024
17:30
58
Нафтагас
Елемир
Шабац 30/03/2024
16:00
59
Хајдук
Чуруг
Раднички
Ковин
Чуруг 30/03/2024
19:00
60
Раднички
Нови Сад
Нови Сад, Слана Бара 31/03/2024
18:00

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Тител
Тител
Инђија 07/04/2024
19:30
62
Нафтагас
Елемир
Униреа (м)
Уздин
Елемир 06/04/2024
15:00
63
Срем СМ
Сремска Митровица
Умчари
Умчари
Сремска Митровица 06/04/2024
16:00
64
Раднички
Ковин
Ковин 06/04/2024
18:00
65
Раднички
Нови Сад
Хајдук
Чуруг
Нови Сад, Слана Бара 07/04/2024
17:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
66
Тител
Тител
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица - замена домаћинства 17/04/2024
19:30
67
Униреа (м)
Уздин
Раднички
Ковин
Уздин 14/04/2024
17:00
68
Умчари
Умчари
Нафтагас
Елемир
Умчари
69
Раднички
Нови Сад
Шабац 13/04/2024
20:00
70
Хајдук
Чуруг
Чуруг 13/04/2024
18:00

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
71
Хајдук
Чуруг
Тител
Тител
Чуруг 22/04/2024
18:00
72
Раднички
Нови Сад
Униреа (м)
Уздин
Нови Сад, Клиса 20/04/2024
21:00
73
Раднички
Ковин
Умчари
Умчари
Ковин 20/04/2024
19:00
74
Нафтагас
Елемир
Срем СМ
Сремска Митровица
Елемир 21/04/2024
18:00
75 Шабац, хала Зорка 24/04/2024
21:00

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
76
Тител
Тител
Нафтагас
Елемир
Тител
77
Униреа (м)
Уздин
Уздин
78
Умчари
Умчари
Раднички
Нови Сад
Умчари
79
Срем СМ
Сремска Митровица
Раднички
Ковин
Сремска Митровица
80
Хајдук
Чуруг
Кленак

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
81
Тител
Тител
Кленак
82
Хајдук
Чуруг
Униреа (м)
Уздин
Чуруг
83
Умчари
Умчари
Бешка
84
Раднички
Нови Сад
Срем СМ
Сремска Митровица
Нови Сад
85
Раднички
Ковин
Нафтагас
Елемир
Ковин

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
86
Тител
Тител
Раднички
Ковин
Тител
87
Униреа (м)
Уздин
Уздин
88
Умчари
Умчари
Хајдук
Чуруг
Умчари
89
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица
90
Нафтагас
Елемир
Раднички
Нови Сад
Елемир