Делегирање - Трећа лига Војводина

2023/2024
Трећа лига Војводина - А Трећа лига Војводина - Б

Трећа лига Војводина - А


13. коло

19/04/2024
19:30
Србобран
Србобран
Србобран
Русин
Руски Крстур
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 13049
Бездан
Графичар
Бездан
Јединство
Бочар
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 13050
21/04/2024
17:00
Кљајићево
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 13051
21/04/2024
19:00
Бања Кањижа
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Борац
Бачки Грачац
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Димитрије Максимовић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 13052

12. коло

14/04/2024
15:00
Руски Крстур
Русин
Руски Крстур
Борац
Бачки Грачац
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 12045
13/04/2024
17:30
Бочар
Јединство
Бочар
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 12046
13/04/2024
19:00
Црвенка
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 12047
12/04/2024
20:45
Србобран
Србобран
Србобран
Графичар
Бездан
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Тања Андрић


Број утакмице: 12048

11. коло

06/04/2024
17:00
Бездан
Графичар
Бездан
Русин
Руски Крстур
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 11041
07/04/2024
17:00
Нови Кнежевац, отворено игралиште
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Јединство
Бочар
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Јована Мркшић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 11042
07/04/2024
16:00
Бачки Грачац
Борац
Бачки Грачац
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 11043
07/04/2024
15:00
Чонопља
Србобран
Србобран
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 11044

10. коло

30/03/2024
18:00
Руски Крстур
Русин
Руски Крстур
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 10037
30/03/2024
16:00
Бочар
Јединство
Бочар
Борац
Бачки Грачац
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 10038
30/03/2024
19:00
Србобран
Србобран
Србобран
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Судија А: Бранислав Ћирковић
Судија Б: Дејан Мартиновић
Делегат: Милош Каран


Број утакмице: 10039
30/03/2024
16:00
Бездан
Графичар
Бездан
Судија А: Димитрије Максимовић
Судија Б: Данијела Латас
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 10040

9. коло

24/03/2024
14:00
Риђица
Русин
Руски Крстур
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 09033
24/03/2024
18:00
Црвенка
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Јединство
Бочар
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 09034
23/03/2024
16:00
Бачки Грачац
Борац
Бачки Грачац
Србобран
Србобран
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 09035
23/03/2024
19:00
Бања Кањижа
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Графичар
Бездан
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Тања Андрић


Број утакмице: 09036

8. коло

17/03/2024
18:00
Руски Крстур
Русин
Руски Крстур
Јединство
Бочар
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Тања Андрић


Број утакмице: 08029
17/03/2024
16:30
Србобран
Србобран
Србобран
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Судија А: Ђорђе Урошев
Судија Б: Лука Лажетић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 08030
17/03/2024
17:45
Сомбор
Графичар
Бездан
Борац
Бачки Грачац
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 08031
16/03/2024
14:00
Кљајићево
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 08032

7. коло

05/11/2023
19:00
Бања Кањижа
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Русин
Руски Крстур
Судија А: Ђорђе Урошев
Судија Б: Лука Лажетић
Делегат: Тања Андрић


Број утакмице: 07025
05/11/2023
16:00
Србобран
Србобран
Србобран
Јединство
Бочар
Судија А: Горан Ристић
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 07026
02/11/2023
20:30
Црвенка
Графичар
Бездан
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 07027
05/11/2023
16:00
Риђица
Борац
Бачки Грачац
Судија А: Стеван Ђурашиновић
Судија Б: Димитрије Максимовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 07028

6. коло

29/10/2023
17:30
Руски Крстур
Русин
Руски Крстур
Србобран
Србобран
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 06021
27/10/2023
21:00
Нови Бечеј
Јединство
Бочар
Графичар
Бездан
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 06022
29/10/2023
18:00
Црвенка
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Тања Андрић


Број утакмице: 06023
28/10/2023
15:30
Оџаци
Борац
Бачки Грачац
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 06024

5. коло

22/10/2023
16:00
Бачки Грачац
Борац
Бачки Грачац
Русин
Руски Крстур
Судија А: Стеван Ђурашиновић
Судија Б: Димитрије Максимовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 05017
22/10/2023
14:00
Кљајићево
Јединство
Бочар
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 05018
22/10/2023
18:00
Бања Кањижа
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Делегат: Милош Каран


Број утакмице: 05019
21/10/2023
16:00
Бездан
Графичар
Бездан
Србобран
Србобран
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 05020

4. коло

15/10/2023
18:00
Руски Крстур
Русин
Руски Крстур
Графичар
Бездан
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 04013
15/10/2023
16:00
Бочар
Јединство
Бочар
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Јована Мркшић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 04014
15/10/2023
13:00
Црвенка
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Борац
Бачки Грачац
Судија А: Никола Бакмаз
Судија Б: Лука Лажетић
Делегат: Тања Андрић


Број утакмице: 04015
15/10/2023
16:30
Србобран
Србобран
Србобран
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 04016

3. коло

08/10/2023
18:00
Црвенка
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Русин
Руски Крстур
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Јована Мркшић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 03009
12/11/2023
15:30
Нови Бечеј
Борац
Бачки Грачац
Јединство
Бочар
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 0310
07/10/2023
16:00
Нови Кнежевац
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Србобран
Србобран
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 03011
07/10/2023
11:30
Чонопља
Графичар
Бездан
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 03012

2. коло

01/10/2023
17:00
Руски Крстур
Русин
Руски Крстур
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 02005
30/09/2023
16:00
Бочар
Јединство
Бочар
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 02006
01/10/2023
17:30
Србобран
Србобран
Србобран
Борац
Бачки Грачац
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 02007
30/09/2023
16:00
Бездан
Графичар
Бездан
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 02008

1. коло

23/09/2023
16:00
Бочар
Јединство
Бочар
Русин
Руски Крстур
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 01001
23/09/2023
18:00
Црвенка
Црвенка Jaffa 2
Црвенка
Србобран
Србобран
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 01002
04/10/2023
17:00
Бачки Грачац
Борац
Бачки Грачац
Графичар
Бездан
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 01003
23/09/2023
16:00
Нови Кнежевац
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 01004

Трећа лига Војводина - Б


15. коло

22/04/2024
18:00
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Тител
Тител
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 15071
20/04/2024
21:00
Нови Сад, Клиса
Раднички
Нови Сад
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 15072
20/04/2024
19:00
Ковин
Раднички
Ковин
Умчари
Умчари
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 15073
21/04/2024
18:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 15074
24/04/2024
21:00
Шабац, хала Зорка
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Вера Вранеш


Број утакмице: 15075

14. коло

17/04/2024
19:30
Сремска Митровица - замена домаћинства
Тител
Тител
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 14066
14/04/2024
17:00
Уздин
Униреа (м)
Уздин
Раднички
Ковин
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 14067
Умчари
Умчари
Умчари
Нафтагас
Елемир
Судија А: Драгана Петковић
Судија Б: Данијела Петковић
Контролор: Срђан Лончаревић

Број утакмице: 14068
13/04/2024
20:00
Шабац
Раднички
Нови Сад
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 14069
13/04/2024
18:00
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 14070

13. коло

07/04/2024
19:30
Инђија
Тител
Тител
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Немања Теслић

Број утакмице: 13061
06/04/2024
15:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Младен Крстић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 13062
06/04/2024
16:00
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Умчари
Умчари
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Делегат: Милош Каран


Број утакмице: 13063
06/04/2024
18:00
Ковин
Раднички
Ковин
Судија А: Стефан Поповић
Судија Б: Филип Чорто
Контролор: Милан Станисављевић

Број утакмице: 13064
07/04/2024
17:00
Нови Сад, Слана Бара
Раднички
Нови Сад
Хајдук
Чуруг
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 13065

12. коло

30/03/2024
17:30
Тител
Тител
Тител
Умчари
Умчари
Судија А: Лука Лазовић
Судија Б: Вељко Ђорђевић
Контролор: Ненад Базић

Број утакмице: 12056
30/03/2024
17:30
Дебељача
Униреа (м)
Уздин
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Александра Милошевић
Судија Б: Милица Дондић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 12057
30/03/2024
16:00
Шабац
Нафтагас
Елемир
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 12058
30/03/2024
19:00
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Раднички
Ковин
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 12059
31/03/2024
18:00
Нови Сад, Слана Бара
Раднички
Нови Сад
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 12060

11. коло

24/03/2024
15:30
Нови Сад, Слана Бара
Раднички
Нови Сад
Тител
Тител
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 11051
24/03/2024
15:00
Умчари
Умчари
Умчари
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Владимир Јовандић
Судија Б: Младен Крстић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 11052
25/03/2024
19:30
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Немања Теслић

Број утакмице: 11053
24/03/2024
16:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Хајдук
Чуруг
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 11054
24/03/2024
20:30
Ковин
Раднички
Ковин
Судија А: Владимир Јовандић
Судија Б: Младен Крстић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 11055

10. коло

17/03/2024
14:30
Будисава
Тител
Тител
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Димитрије Максимовић
Делегат: Милош Каран


Број утакмице: 10046
17/03/2024
18:30
Шабац, хала Зорка
Умчари
Умчари
Судија А: Бранислав Ћирковић
Судија Б: Дејан Мартиновић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 10047
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Немања Теслић

Број утакмице: 10048
Бешка
Нафтагас
Елемир
Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 10049
17/03/2024
17:00
Нови Сад, Слана Бара
Раднички
Нови Сад
Раднички
Ковин
Судија А: Бранко Радаковић
Судија Б: Никола Бакмаз
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 10050

9. коло

19/11/2023
20:00
Ковин
Раднички
Ковин
Тител
Тител
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 09041
18/11/2023
11:00
Шабац
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Милош Каран


Број утакмице: 09042
18/11/2023
17:00
Жабаљ
Хајдук
Чуруг
Умчари
Умчари
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 09043
18/11/2023
16:00
Сремска Митровица - замена домаћинства
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Марко Рачић

Број утакмице: 09044
18/11/2023
18:00
Петроварадин
Раднички
Нови Сад
Нафтагас
Елемир
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Лука Лажетић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 09045

8. коло

11/11/2023
14:30
Будисава
Тител
Тител
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 08036
12/11/2023
16:00
Дебељача
Униреа (м)
Уздин
Хајдук
Чуруг
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 08037
12/11/2023
17:30
Младеновац, СЦ Љубомир Ивановић Геџа
Умчари
Умчари
Судија А: Лука Лазовић
Судија Б: Вељко Ђорђевић
Контролор: Милан Станисављевић

Број утакмице: 08038
12/11/2023
19:30
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Раднички
Нови Сад
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 08039
12/11/2023
17:00
Зрењанин - Медисон
Нафтагас
Елемир
Раднички
Ковин
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 08040

7. коло

04/11/2023
16:00
Зрењанин, Медисон
Нафтагас
Елемир
Тител
Тител
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Немања Ковачић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 07031
05/11/2023
17:00
Дебељача, замена домаћинства
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 07032
05/11/2023
20:00
Нови Сад, Слана Бара
Раднички
Нови Сад
Умчари
Умчари
Судија А: Зоран Попов
Судија Б: Горан Ристић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 07033
06/11/2023
20:00
Ковин
Раднички
Ковин
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Стефан Поповић
Судија Б: Филип Чорто
Контролор: Игор Ешкенази

Број утакмице: 07034
03/11/2023
18:30
Жабаљ
Хајдук
Чуруг
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марија Радоичић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 07035

6. коло

29/10/2023
15:00
Тител
Тител
Тител
Хајдук
Чуруг
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 06026
28/10/2023
12:00
Уздин
Униреа (м)
Уздин
Раднички
Нови Сад
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 06027
29/10/2023
18:00
Умчари
Умчари
Умчари
Раднички
Ковин
Судија А: Стефан Поповић
Судија Б: Филип Чорто
Контролор: Милан Станисављевић

Број утакмице: 06028
29/10/2023
19:30
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Нафтагас
Елемир
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 06029
28/10/2023
16:30
Шабац, хала Зорка
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 06030

5. коло

20/10/2023
19:30
Тител - замена домаћинства
Срем СМ
Сремска Митровица
Тител
Тител
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 05021
22/10/2023
18:00
Ковин
Раднички
Ковин
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Горан Микић
Судија Б: Мирослав Лаловић
Делегат: Марија Поповић


Број утакмице: 05022
22/10/2023
15:30
Зрењанин - Медисон
Нафтагас
Елемир
Умчари
Умчари
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 05023
22/10/2023
16:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 05024
21/10/2023
14:00
Бешка
Хајдук
Чуруг
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 05025

4. коло

14/10/2023
17:00
Тител
Тител
Тител
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 04016
14/10/2023
16:30
Уздин
Униреа (м)
Уздин
Нафтагас
Елемир
Судија А: Димитрије Максимовић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 04017
02/11/2023
19:00
Умчари
Умчари
Умчари
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Контролор: Немања Теслић

Број утакмице: 04018
14/10/2023
17:00
Шабац
Раднички
Ковин
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Милош Каран


Број утакмице: 04019
14/10/2023
19:00
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Раднички
Нови Сад
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 04020

3. коло

07/10/2023
18:00
Умчари
Умчари
Умчари
Тител
Тител
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 03011
07/10/2023
15:00
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Униреа (м)
Уздин
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 03012
08/10/2023
15:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Судија А: Ђорђе Урошев
Судија Б: Лука Лажетић
Делегат: Милош Каран


Број утакмице: 03013
09/10/2023
19:30
Ковин
Раднички
Ковин
Хајдук
Чуруг
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 03014
08/10/2023
17:00
Нови Сад
Раднички
Нови Сад
Судија А: Зоран Попов
Судија Б: Горан Ристић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 03015

2. коло

01/10/2023
19:00
Тител
Тител
Тител
Раднички
Нови Сад
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 02006
30/09/2023
16:00
Уздин
Униреа (м)
Уздин
Умчари
Умчари
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 02007
30/09/2023
18:00
Шабац
Срем СМ
Сремска Митровица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Милош Каран


Број утакмице: 02008
01/10/2023
16:00
Чуруг
Хајдук
Чуруг
Нафтагас
Елемир
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 02009
01/10/2023
17:30
Инђија
Раднички
Ковин
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Далибор Иванков

Број утакмице: 0210

1. коло

24/09/2023
17:00
Дебељача
Униреа (м)
Уздин
Тител
Тител
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 01001
03/10/2023
19:00
Умчари
Умчари
Умчари
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 01002
22/11/2023
19:30
Сремска Митровица
Срем СМ
Сремска Митровица
Хајдук
Чуруг
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 01003
28/09/2023
20:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Тања Андрић


Број утакмице: 01004
27/09/2023
21:00
Ковин
Раднички
Ковин
Раднички
Нови Сад
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 01005