Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16

2022/2023
М16 - ГРУПА А М16 - ГРУПА Б М16 - ГРУПА В М16 - ГРУПА Г Ж16 - ГРУПА А Ж16 - ГРУПА Б

М16 - ГРУПА А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Спартак (м)
Суботица
Сомбор
Сомбор
Сомбор 08/10/2022
09:00
2
ПИК Пригревица
Пригревица
Сивац 69
Сивац
Сомбор 08/10/2022
10:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Црвенка
Црвенка
Спартак (м)
Суботица
Сомбор 08/10/2022
11:00
4
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор 08/10/2022
12:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка
Црвенка
Пригревица 05/11/2022
09:00
6
Сивац 69
Сивац
Сомбор
Сомбор
Сивац

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Црвенка
Црвенка
Сивац 69
Сивац
Сомбор 08/10/2022
13:00
8
Спартак (м)
Суботица
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 05/11/2022
12:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Сомбор
Сомбор
Црвенка
Црвенка
Пригревица 05/11/2022
11:00
10
Сивац 69
Сивац
Спартак (м)
Суботица
Сивац

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Сомбор
Сомбор
Спартак (м)
Суботица
Пригревица 05/11/2022
10:00
12
Сивац 69
Сивац
ПИК Пригревица
Пригревица
Сивац

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Спартак (м)
Суботица
Црвенка
Црвенка
Црвенка 26/11/2022
13:00
14
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Црвенка 26/11/2022
12:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Црвенка
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка 26/11/2022
09:00
16
Сомбор
Сомбор
Сивац 69
Сивац
Сомбор

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Црвенка
Сивац
18
ПИК Пригревица
Пригревица
Спартак (м)
Суботица
Црвенка 26/11/2022
11:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Црвенка
Црвенка
Сомбор
Сомбор
Црвенка 26/11/2022
10:00
20
Спартак (м)
Суботица
Сивац 69
Сивац
Суботица

М16 - ГРУПА Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина
Нови Сад
Хртковци 08/10/2022
09:00
2
Растимо
Нови Сад
Нови Сад

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3 Хртковци 08/10/2022
11:00
4
Војводина
Нови Сад
Растимо
Нови Сад
Нови Сад 05/11/2022
11:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Растимо
Нови Сад
Нови Сад 27/11/2022
12:00
6
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 27/11/2022
11:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 27/11/2022
10:00
8
Растимо
Нови Сад
Нови Сад 27/11/2022
09:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9 Врбас 05/11/2022
12:00
10
Растимо
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Хртковци 08/10/2022
10:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Растимо
Нови Сад
Врбас 05/11/2022
10:00
12
Војводина
Нови Сад
Врбас 05/11/2022
09:00

М16 - ГРУПА В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Црепаја
2
РА "Динамо"
Панчево
Пролетер
Зрењанин
Панчево 26/11/2022
09:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Младост
Вршац
Црепаја
Црепаја
Панчево 26/11/2022
10:00
3
Долово
Долово
РА "Динамо"
Панчево
Долово

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
РА "Динамо"
Панчево
Младост
Вршац
Вршац 08/10/2022
09:00
5
Пролетер
Зрењанин
Долово
Долово
Вршац 08/10/2022
10:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Младост
Вршац
Пролетер
Зрењанин
Вршац 26/11/2022
11:00
8
Црепаја
Црепаја
РА "Динамо"
Панчево
Вршац 08/10/2022
11:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Долово
Долово
Младост
Вршац
Вршац 08/10/2022
12:00
10
Пролетер
Зрењанин
Црепаја
Црепаја
Вршац 08/10/2022
13:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Долово
12
Пролетер
Зрењанин
РА "Динамо"
Панчево
Зрењанин 05/11/2022
09:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
14
Црепаја
Црепаја
Младост
Вршац
Зрењанин 05/11/2022
10:00
13
РА "Динамо"
Панчево
Долово
Долово
Панчево

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Младост
Вршац
РА "Динамо"
Панчево
Зрењанин 05/11/2022
13:00
15
Долово
Долово
Пролетер
Зрењанин
Долово

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Пролетер
Зрењанин
Младост
Вршац
Вршац 26/11/2022
13:00
18
РА "Динамо"
Панчево
Црепаја
Црепаја
Панчево 26/11/2022
12:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Младост
Вршац
Долово
Долово
Вршац
20
Црепаја
Црепаја
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин 05/11/2022
11:00

М16 - ГРУПА Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Нафтагас
Елемир
Младост ТСК
Бачки Јарак
Инђија 08/10/2022
10:00
2 Инђија 08/10/2022
09:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
ЖСК 1955
Жабаљ
Нафтагас
Елемир
Инђија 08/10/2022
13:00
4
Младост ТСК
Бачки Јарак
Инђија 08/10/2022
12:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
ЖСК 1955
Жабаљ
Темерин 05/11/2022
09:00
6
Младост ТСК
Бачки Јарак
Темерин 05/11/2022
10:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
ЖСК 1955
Жабаљ
Инђија 08/10/2022
11:00
8
Нафтагас
Елемир
Елемир

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Младост ТСК
Бачки Јарак
ЖСК 1955
Жабаљ
Темерин 05/11/2022
11:00
10
Нафтагас
Елемир
Каћ

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нафтагас
Елемир
Бачки Јарак
12 Темерин 05/11/2022
12:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Нафтагас
Елемир
ЖСК 1955
Жабаљ
Елемир
14
Младост ТСК
Бачки Јарак
Каћ 26/11/2022
12:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
ЖСК 1955
Жабаљ
Каћ 26/11/2022
10:00
16
Младост ТСК
Бачки Јарак
Каћ 26/11/2022
09:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
ЖСК 1955
Жабаљ
Каћ 26/11/2022
13:00
18
Нафтагас
Елемир
Бешка

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
ЖСК 1955
Жабаљ
Младост ТСК
Бачки Јарак
Каћ 26/11/2022
11:00
20
Нафтагас
Елемир
Елемир

Ж16 - ГРУПА А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Кикинда
Кикинда
Младост
Вршац
Вршац 27/11/2022
11:00
2
Срем
Сремска Митровица
Словен
Рума
Вршац

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Панчево (ж)
Панчево
Кикинда
Кикинда
Вршац 27/11/2022
13:00
4
Младост
Вршац
Срем
Сремска Митровица
Вршац 27/11/2022
14:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Срем
Сремска Митровица
Панчево (ж)
Панчево
Сремска Митровица
6
Словен
Рума
Младост
Вршац
Рума

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Панчево (ж)
Панчево
Словен
Рума
Вршац 27/11/2022
15:00
8
Кикинда
Кикинда
Срем
Сремска Митровица
Кикинда

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Младост
Вршац
Панчево (ж)
Панчево
Вршац
10
Словен
Рума
Кикинда
Кикинда
Рума

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Младост
Вршац
Кикинда
Кикинда
Вршац
12
Словен
Рума
Срем
Сремска Митровица
Рума

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Кикинда
Кикинда
Панчево (ж)
Панчево
Кикинда
14
Срем
Сремска Митровица
Младост
Вршац
Сремска Митровица

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Панчево (ж)
Панчево
Срем
Сремска Митровица
Панчево
16
Младост
Вршац
Словен
Рума
Вршац

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Словен
Рума
Панчево (ж)
Панчево
Рума
18
Срем
Сремска Митровица
Кикинда
Кикинда
Сремска Митровица

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Панчево (ж)
Панчево
Младост
Вршац
Панчево
20
Кикинда
Кикинда
Словен
Рума
Кикинда

Ж16 - ГРУПА Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Апатин (ж)
Апатин
Железничар
Инђија
Апатин 26/11/2022
09:00
2
Лаки
Црвенка
Темерин
Темерин
Апатин 26/11/2022
10:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Пригревица
Пригревица
Апатин (ж)
Апатин
Апатин 26/11/2022
11:00
4
Железничар
Инђија
Лаки
Црвенка
Апатин 26/11/2022
12:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Лаки
Црвенка
Пригревица
Пригревица
Црвенка
6
Темерин
Темерин
Железничар
Инђија
Темерин

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Пригревица
Пригревица
Темерин
Темерин
Апатин 26/11/2022
13:00
8
Апатин (ж)
Апатин
Лаки
Црвенка
Апатин

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Железничар
Инђија
Пригревица
Пригревица
Инђија
10
Темерин
Темерин
Апатин (ж)
Апатин
Темерин

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Железничар
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Инђија
12
Темерин
Темерин
Лаки
Црвенка
Темерин

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Апатин (ж)
Апатин
Пригревица
Пригревица
Апатин
14
Лаки
Црвенка
Железничар
Инђија
Црвенка

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Пригревица
Пригревица
Лаки
Црвенка
Пригревица
16
Железничар
Инђија
Темерин
Темерин
Инђија

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Темерин
Темерин
Пригревица
Пригревица
Темерин
18
Лаки
Црвенка
Апатин (ж)
Апатин
Црвенка

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Пригревица
Пригревица
Железничар
Инђија
Пригревица
20
Апатин (ж)
Апатин
Темерин
Темерин
Апатин