Распоред утакмица - ЛМК РСВ 14 - пролеће    Штампање

М14 - Супер лига Ж14 - Супер лига М14 ПЛ - А група М14 ПЛ - Б група Ж14 ПЛ - А група Ж14 ПЛ - Б група Ж14 ПЛ - В група

М14 - Супер лига



1. коло

1 ПИК Пригревица - Хајдук
Пригревица
30/01/2021
10:00
2 Сомборелектро - РА "Динамо"
Пригревица
30/01/2021
12:30
3 Врбас Петрол - Војводина
Врбас
4 Црвенка - Лавови БП
Црвенка
5 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
Бачка Паланка
31/01/2021
09:50

2. коло

6 Хајдук - Кикинда Grindex
Бешка
7 ПИК Пригревица - Сомборелектро
Врбас
20/02/2021
09:50
8 РА "Динамо" - Врбас Петрол
Панчево
9 Војводина - Црвенка
Ада
24/01/2021
09:50
10 Лавови БП - Потисје Плетекс
Инђија
20/02/2021
12:50

3. коло

11 Сомборелектро - Хајдук
Сомбор
12 Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
13 Црвенка - РА "Динамо"
Црвенка
14 Потисје Плетекс - Војводина
Нови Сад
06/02/2021
10:00
15 Кикинда Grindex - Лавови БП
Кикинда

4. коло

16 Хајдук - Лавови БП
Бешка
17 ПИК Пригревица - Црвенка
Пригревица
18 Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
19 РА "Динамо" - Потисје Плетекс
Панчево
20 Војводина - Кикинда Grindex
Нови Сад

5. коло

21 Врбас Петрол - Хајдук
Панчево
06/02/2021
11:30
22 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
23 Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
24 Кикинда Grindex - РА "Динамо"
Кикинда
25 Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
31/01/2021
09:00

6. коло

26 Хајдук - Војводина
Ада
24/01/2021
11:30
27 ПИК Пригревица - Кикинда Grindex
Пригревица
28 Сомборелектро - Потисје Плетекс
Сомбор
29 Врбас Петрол - Црвенка
Бачка Паланка
31/01/2021
10:40
30 РА "Динамо" - Лавови БП
Инђија
20/02/2021
10:40

7. коло

31 Црвенка - Хајдук
Црвенка
32 Лавови БП - ПИК Пригревица
Кикинда
24/01/2021
11:30
33 Кикинда Grindex - Сомборелектро
Кикинда
34 Потисје Плетекс - Врбас Петрол
Ада
35 Војводина - РА "Динамо"
Нови Сад

8. коло

36 Хајдук - РА "Динамо"
Инђија
20/02/2021
09:00
37 ПИК Пригревица - Војводина
Нови Сад
06/02/2021
11:40
38 Сомборелектро - Лавови БП
Сомбор
39 Врбас Петрол - Кикинда Grindex
Врбас
40 Црвенка - Потисје Плетекс
Инђија
20/02/2021
09:50

9. коло

41 Потисје Плетекс - Хајдук
Ада
42 РА "Динамо" - ПИК Пригревица
Панчево
43 Војводина - Сомборелектро
Врбас
20/02/2021
12:20
44 Лавови БП - Врбас Петрол
Бачка Паланка
45 Кикинда Grindex - Црвенка
Кикинда

10. коло

46 Хајдук - ПИК Пригревица
Пригревица
30/01/2021
11:40
47 РА "Динамо" - Сомборелектро
Пригревица
30/01/2021
10:50
48 Војводина - Врбас Петрол
Нови Сад
49 Лавови БП - Црвенка
Бачка Паланка
50 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
Бачка Паланка
31/01/2021
12:20

11. коло

51 Кикинда Grindex - Хајдук
Кикинда
52 Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор
53 Врбас Петрол - РА "Динамо"
Панчево
06/02/2021
09:00
54 Црвенка - Војводина
Црвенка
55 Потисје Плетекс - Лавови БП
Ада

12. коло

56 Хајдук - Сомборелектро
Бешка
57 ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Врбас
20/02/2021
11:30
58 РА "Динамо" - Црвенка
Ада
24/01/2021
12:20
59 Војводина - Потисје Плетекс
Нови Сад
60 Лавови БП - Кикинда Grindex
Панчево
06/02/2021
12:20

13. коло

61 Лавови БП - Хајдук
Панчево
06/02/2021
09:50
62 Црвенка - ПИК Пригревица
Нови Сад
06/02/2021
13:20
63 Врбас Петрол - Сомборелектро
Кикинда
24/01/2021
12:20
64 Потисје Плетекс - РА "Динамо"
Ада
24/01/2021
10:40
65 Кикинда Grindex - Војводина
Врбас
20/02/2021
10:40

14. коло

66 Хајдук - Врбас Петрол
Бешка
67 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Пригревица
68 Сомборелектро - Црвенка
Нови Сад
06/02/2021
10:50
69 РА "Динамо" - Кикинда Grindex
Панчево
06/02/2021
10:40
70 Војводина - Лавови БП
Бачка Паланка
31/01/2021
11:30

15. коло

71 Војводина - Хајдук
Нови Сад
72 Кикинда Grindex - ПИК Пригревица
Кикинда
24/01/2021
09:00
73 Потисје Плетекс - Сомборелектро
Нови Сад
06/02/2021
12:30
74 Црвенка - Врбас Петрол
Бачка Паланка
31/01/2021
13:10
75 Лавови БП - РА "Динамо"
Бачка Паланка

16. коло

76 Хајдук - Црвенка
Инђија
20/02/2021
11:30
77 ПИК Пригревица - Лавови БП
Пригревица
78 Сомборелектро - Кикинда Grindex
Кикинда
24/01/2021
10:40
79 Врбас Петрол - Потисје Плетекс
Врбас
80 РА "Динамо" - Војводина
Панчево

17. коло

81 РА "Динамо" - Хајдук
Панчево
82 Војводина - ПИК Пригревица
Нови Сад
83 Лавови БП - Сомборелектро
Бачка Паланка
84 Кикинда Grindex - Врбас Петрол
Врбас
20/02/2021
09:00
85 Потисје Плетекс - Црвенка
Ада

18. коло

86 Хајдук - Потисје Плетекс
Ада
24/01/2021
09:00
87 ПИК Пригревица - РА "Динамо"
Пригревица
88 Сомборелектро - Војводина
Сомбор
89 Врбас Петрол - Лавови БП
Кикинда
24/01/2021
09:50
90 Црвенка - Кикинда Grindex
Црвенка

Ж14 - Супер лига



1. коло

1 Лаки - Железничар
Црвенка
2 Врбас - Словен
Врбас
3 Халас Јожеф - Панчево (ж)
Ада
4 Војводина ж - Спартак
Нови Сад

2. коло

5 Железничар - Спартак
Инђија
6 Лаки - Врбас
Црвенка
7 Словен - Халас Јожеф
Рума
8 Панчево (ж) - Војводина ж
Панчево

3. коло

9 Врбас - Железничар
Црвенка
20/02/2021
12:40
10 Халас Јожеф - Лаки
Ада
11 Војводина ж - Словен
Рума
07/02/2021
09:00
12 Спартак - Панчево (ж)
Дебељача

4. коло

13 Железничар - Панчево (ж)
Инђија
14 Лаки - Војводина ж
Црвенка
15 Врбас - Халас Јожеф
Врбас
16 Словен - Спартак
Рума

5. коло

17 Халас Јожеф - Железничар
Ада
07/02/2021
09:50
18 Спартак - Лаки
Дебељача
19 Војводина ж - Врбас
Нови Сад
20 Панчево (ж) - Словен
Панчево

6. коло

21 Железничар - Словен
Инђија
22 Лаки - Панчево (ж)
Дебељача
06/02/2021
11:50
23 Врбас - Спартак
Дебељача
06/02/2021
12:40
24 Халас Јожеф - Војводина ж
Ада

7. коло

25 Војводина ж - Железничар
Рума
07/02/2021
10:40
26 Словен - Лаки
Црвенка
20/02/2021
11:50
27 Панчево (ж) - Врбас
Панчево
28 Спартак - Халас Јожеф
Дебељача

8. коло

29 Железничар - Лаки
Инђија
30 Словен - Врбас
Рума
31 Панчево (ж) - Халас Јожеф
Панчево
32 Спартак - Војводина ж
Дебељача

9. коло

33 Спартак - Железничар
Дебељача
34 Врбас - Лаки
Црвенка
20/02/2021
10:00
35 Халас Јожеф - Словен
Рума
07/02/2021
11:30
36 Војводина ж - Панчево (ж)
Нови Сад

10. коло

37 Железничар - Врбас
Инђија
38 Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
39 Словен - Војводина ж
Рума
40 Панчево (ж) - Спартак
Панчево

11. коло

41 Панчево (ж) - Железничар
Панчево
42 Војводина ж - Лаки
Нови Сад
43 Халас Јожеф - Врбас
Ада
44 Спартак - Словен
Дебељача

12. коло

45 Железничар - Халас Јожеф
Инђија
46 Лаки - Спартак
Дебељача
06/02/2021
10:00
47 Врбас - Војводина ж
Врбас
48 Словен - Панчево (ж)
Рума

13. коло

49 Словен - Железничар
Црвенка
20/02/2021
10:50
50 Панчево (ж) - Лаки
Панчево
51 Спартак - Врбас
Дебељача
52 Војводина ж - Халас Јожеф
Нови Сад

14. коло

53 Железничар - Војводина ж
Инђија
54 Лаки - Словен
Црвенка
55 Врбас - Панчево (ж)
Дебељача
06/02/2021
10:50
56 Халас Јожеф - Спартак
Ада

М14 ПЛ - А група



1. коло

1 Сивац 69 - Спартак (м)
Сивац
2 БСК 2012 - Графичар
Бачки Брестовац
3 Јединство - Кањижа
Нови Бечеј

2. коло

4 Спартак (м) - Кањижа
Суботица
5 Сивац 69 - БСК 2012
Сивац
6 Графичар - Јединство
Бездан

3. коло

7 БСК 2012 - Спартак (м)
Бачки Брестовац
8 Јединство - Сивац 69
Кањижа
21/02/2021
10:50
9 Кањижа - Графичар
Кањижа

4. коло

10 Спартак (м) - Графичар
Суботица
11 Сивац 69 - Кањижа
Сивац
12 БСК 2012 - Јединство
Бачки Брестовац

5. коло

13 Јединство - Спартак (м)
Нови Бечеј
14 Графичар - Сивац 69
Бездан
15 Кањижа - БСК 2012
Кањижа
21/02/2021
10:00

6. коло

16 Спартак (м) - Сивац 69
Суботица
17 Графичар - БСК 2012
Бездан
18 Кањижа - Јединство
Кањижа

7. коло

19 Кањижа - Спартак (м)
Кањижа
21/02/2021
14:10
20 БСК 2012 - Сивац 69
Кањижа
21/02/2021
12:30
21 Јединство - Графичар
Кањижа
21/02/2021
11:40

8. коло

22 Спартак (м) - БСК 2012
Суботица
23 Сивац 69 - Јединство
Сивац
24 Графичар - Кањижа
Бездан

9. коло

25 Графичар - Спартак (м)
Кањижа
21/02/2021
13:20
26 Кањижа - Сивац 69
Кањижа
27 Јединство - БСК 2012
Нови Бечеј

10. коло

28 Спартак (м) - Јединство
Суботица
29 Сивац 69 - Графичар
Сивац
30 БСК 2012 - Кањижа
Бачки Брестовац

М14 ПЛ - Б група



1. коло

1 Хајдук - ЖСК 1955
Чуруг
2 Пролетер - Младост
Зрењанин
3 Југовић - Младост ТСК ОРК
Каћ

2. коло

4 ЖСК 1955 - Младост ТСК ОРК
Жабаљ
5 Хајдук - Пролетер
Чуруг
6 Младост - Југовић
Вршац

3. коло

7 Пролетер - ЖСК 1955
Зрењанин
8 Југовић - Хајдук
Каћ
9 Младост ТСК ОРК - Младост
Темерин

4. коло

10 ЖСК 1955 - Младост
Жабаљ
11 Хајдук - Младост ТСК ОРК
Чуруг
12 Пролетер - Југовић
Зрењанин

5. коло

13 Југовић - ЖСК 1955
Каћ
14 Младост - Хајдук
Вршац
15 Младост ТСК ОРК - Пролетер
Темерин

6. коло

16 ЖСК 1955 - Хајдук
Жабаљ
17 Младост - Пролетер
Вршац
18 Младост ТСК ОРК - Југовић
Темерин

7. коло

19 Младост ТСК ОРК - ЖСК 1955
Темерин
20 Пролетер - Хајдук
Зрењанин
21 Југовић - Младост
Каћ

8. коло

22 ЖСК 1955 - Пролетер
Жабаљ
23 Хајдук - Југовић
Чуруг
24 Младост - Младост ТСК ОРК
Вршац

9. коло

25 Младост - ЖСК 1955
Вршац
26 Младост ТСК ОРК - Хајдук
Темерин
27 Југовић - Пролетер
Каћ

10. коло

28 ЖСК 1955 - Југовић
Жабаљ
29 Хајдук - Младост
Чуруг
30 Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин

Ж14 ПЛ - А група



1. коло

1 БСК 2012 - Апатин (ж)
Бачки Брестовац
2 Лавови БП - Раванград
Бачка Паланка

2. коло

3 Круле - БСК 2012
Сивац
4 Апатин (ж) - Лавови БП
Апатин

3. коло

5 Лавови БП - Круле
Бачка Паланка
6 Раванград - Апатин (ж)
Сомбор

4. коло

7 Круле - Раванград
Сивац
8 БСК 2012 - Лавови БП
Бачки Брестовац

5. коло

9 Апатин (ж) - Круле
Апатин
10 Раванград - БСК 2012
Сомбор

6. коло

11 Апатин (ж) - БСК 2012
Апатин
12 Раванград - Лавови БП
Сомбор

7. коло

13 БСК 2012 - Круле
Бачки Брестовац
14 Лавови БП - Апатин (ж)
Бачка Паланка

8. коло

15 Круле - Лавови БП
Сивац
16 Апатин (ж) - Раванград
Апатин

9. коло

17 Раванград - Круле
Сомбор
18 Лавови БП - БСК 2012
Бачка Паланка

10. коло

19 Круле - Апатин (ж)
Сивац
20 БСК 2012 - Раванград
Бачки Брестовац

Ж14 ПЛ - Б група



1. коло

1 Лехел - Zitzer
Мужља
2 Милетић - Кикинда
Мошорин

2. коло

3 Zitzer - Кикинда
Трешњевац
4 Лехел - Милетић
Мужља

3. коло

5 Милетић - Zitzer
Мошорин
6 Кикинда - Лехел
Кикинда

4. коло

7 Zitzer - Лехел
Трешњевац
8 Кикинда - Милетић
Кикинда

5. коло

9 Кикинда - Zitzer
Кикинда
10 Милетић - Лехел
Мошорин

6. коло

11 Zitzer - Милетић
Трешњевац
12 Лехел - Кикинда
Мужља

Ж14 ПЛ - В група



1. коло

1 Рума - Црепаја
Рума
2 Раднички - Јабука (ж)
Шид

2. коло

3 Црепаја - Јабука (ж)
Црепаја
4 Рума - Раднички
Рума

3. коло

5 Раднички - Црепаја
Шид
6 Јабука (ж) - Рума
Јабука

4. коло

7 Црепаја - Рума
Црепаја
8 Јабука (ж) - Раднички
Јабука

5. коло

9 Јабука (ж) - Црепаја
Јабука
10 Раднички - Рума
Шид

6. коло

11 Црепаја - Раднички
Црепаја
12 Рума - Јабука (ж)
Рума