Делегирање - ЛМК РСВ 14 - пролеће

М14 - Супер лига Ж14 - Супер лига М14 ПЛ - А група М14 ПЛ - Б група Ж14 ПЛ - А група Ж14 ПЛ - Б група Ж14 ПЛ - В група

М14 - Супер лига


18. коло

24/01/2021
09:00
Ада
Хајдук - Потисје Плетекс
29 : 18
Судија А: Бранко Радаковић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Вукашин Вујичић
24/01/2021
09:50
Кикинда
Врбас Петрол - Лавови БП
6 : 22
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

17. коло

20/02/2021
09:00
Врбас
Кикинда Grindex - Врбас Петрол
25 : 11
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић

16. коло

24/01/2021
10:40
Кикинда
Сомборелектро - Кикинда Grindex
19 : 27
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић
20/02/2021
11:30
Инђија
Хајдук - Црвенка
23 : 9
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ирена Анђушић

15. коло

24/01/2021
09:00
Кикинда
Кикинда Grindex - ПИК Пригревица
15 : 19
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић
31/01/2021
13:10
Бачка Паланка
Црвенка - Врбас Петрол
21 : 16
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић
06/02/2021
12:30
Нови Сад
Потисје Плетекс - Сомборелектро
31 : 20
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић

14. коло

31/01/2021
11:30
Бачка Паланка
Војводина - Лавови БП
26 : 15
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Бранислав Гргуревић
06/02/2021
10:40
Панчево
РА "Динамо" - Кикинда Grindex
20 : 14
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Мирослав Мартић
Контролор: Небојша Марковић
06/02/2021
10:50
Нови Сад
Сомборелектро - Црвенка
27 : 12
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић

13. коло

24/01/2021
10:40
Ада
Потисје Плетекс - РА "Динамо"
14 : 27
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Вукашин Вујичић
24/01/2021
12:20
Кикинда
Врбас Петрол - Сомборелектро
18 : 19
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић
06/02/2021
09:50
Панчево
Лавови БП - Хајдук
10 : 15
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Небојша Марковић
06/02/2021
13:20
Нови Сад
Црвенка - ПИК Пригревица
16 : 28
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Никола Миљанић
20/02/2021
10:40
Врбас
Кикинда Grindex - Војводина
11 : 21
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић

12. коло

24/01/2021
12:20
Ада
РА "Динамо" - Црвенка
27 : 14
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Вукашин Вујичић
06/02/2021
12:20
Панчево
Лавови БП - Кикинда Grindex
18 : 13
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Небојша Марковић
20/02/2021
11:30
Врбас
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
21 : 7
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић

11. коло

06/02/2021
09:00
Панчево
Врбас Петрол - РА "Динамо"
10 : 29
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

10. коло

30/01/2021
10:50
Пригревица
РА "Динамо" - Сомборелектро
22 : 15
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Јован Мјеримачка
30/01/2021
11:40
Пригревица
Хајдук - ПИК Пригревица
23 : 24
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Јован Мјеримачка
31/01/2021
12:20
Бачка Паланка
Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
16 : 29
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић

9. коло

20/02/2021
12:20
Врбас
Војводина - Сомборелектро
30 : 15
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић

8. коло

06/02/2021
11:40
Нови Сад
ПИК Пригревица - Војводина
17 : 19
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Никола Миљанић
20/02/2021
09:00
Инђија
Хајдук - РА "Динамо"
14 : 19
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ирена Анђушић
20/02/2021
09:50
Инђија
Црвенка - Потисје Плетекс
17 : 17
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ирена Анђушић

7. коло

24/01/2021
11:30
Кикинда
Лавови БП - ПИК Пригревица
27 : 23
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

6. коло

24/01/2021
11:30
Ада
Хајдук - Војводина
19 : 19
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић
31/01/2021
10:40
Бачка Паланка
Врбас Петрол - Црвенка
13 : 23
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бранислав Гргуревић
20/02/2021
10:40
Инђија
РА "Динамо" - Лавови БП
21 : 17
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ирена Анђушић

5. коло

31/01/2021
09:00
Бачка Паланка
Лавови БП - Војводина
23 : 20
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Бранислав Гргуревић
06/02/2021
11:30
Панчево
Врбас Петрол - Хајдук
9 : 25
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

3. коло

06/02/2021
10:00
Нови Сад
Потисје Плетекс - Војводина
14 : 27
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Никола Миљанић

2. коло

24/01/2021
09:50
Ада
Војводина - Црвенка
28 : 3
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић
20/02/2021
09:50
Врбас
ПИК Пригревица - Сомборелектро
27 : 14
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић
20/02/2021
12:50
Инђија
Лавови БП - Потисје Плетекс
23 : 16
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ирена Анђушић

1. коло

30/01/2021
10:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Хајдук
19 : 25
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Јован Мјеримачка
30/01/2021
12:30
Пригревица
Сомборелектро - РА "Динамо"
15 : 23
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Јован Мјеримачка
31/01/2021
09:50
Бачка Паланка
Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
18 : 22
Судија А: Бранко Радаковић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Ж14 - Супер лига


14. коло

06/02/2021
10:50
Дебељача
Врбас - Панчево (ж)
9 : 13
Судија А: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

13. коло

20/02/2021
10:50
Црвенка
Словен - Железничар
17 : 19
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић

12. коло

06/02/2021
10:00
Дебељача
Лаки - Спартак
15 : 17
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић

9. коло

07/02/2021
11:30
Рума
Халас Јожеф - Словен
12 : 15
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ирена Анђушић
20/02/2021
10:00
Црвенка
Врбас - Лаки
8 : 25
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Сања Дроњаковић

7. коло

07/02/2021
10:40
Рума
Војводина ж - Железничар
15 : 21
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ирена Анђушић
20/02/2021
11:50
Црвенка
Словен - Лаки
21 : 15
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић

6. коло

06/02/2021
11:50
Дебељача
Лаки - Панчево (ж)
20 : 12
Судија А: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић
06/02/2021
12:40
Дебељача
Врбас - Спартак
9 : 22
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић

5. коло

07/02/2021
09:50
Ада
Халас Јожеф - Железничар
18 : 20
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ирена Анђушић

3. коло

07/02/2021
09:00
Рума
Војводина ж - Словен
9 : 18
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ирена Анђушић
20/02/2021
12:40
Црвенка
Врбас - Железничар
7 : 16
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Сања Дроњаковић

М14 ПЛ - А група


9. коло

21/02/2021
13:20
Кањижа
Графичар - Спартак (м)
21 : 20
Судија А: Ана Мокан
Судија Б: Нађа Тодоровић
Делегат: Вукашин Вујичић

7. коло

21/02/2021
11:40
Кањижа
Јединство - Графичар
0 : 10
Судија А: Ана Мокан
Судија Б: Нађа Тодоровић
Делегат: Вукашин Вујичић
21/02/2021
12:30
Кањижа
БСК 2012 - Сивац 69
17 : 30
Судија А: Павле Новаковић
Судија Б: Ђорђе Ивић
Делегат: Вукашин Вујичић
21/02/2021
14:10
Кањижа
Кањижа - Спартак (м)
19 : 29
Судија А: Павле Новаковић
Судија Б: Ђорђе Ивић
Делегат: Вукашин Вујичић

5. коло

21/02/2021
10:00
Кањижа
Кањижа - БСК 2012
29 : 14
Судија А: Ана Мокан
Судија Б: Нађа Тодоровић
Делегат: Вукашин Вујичић

3. коло

21/02/2021
10:50
Кањижа
Јединство - Сивац 69
0 : 10
Судија А: Павле Новаковић
Судија Б: Ђорђе Ивић
Делегат: Вукашин Вујичић