Facebook
Instagram
Позовите нас!
021/423936
Контактирајте нас
office@rsv.co.rs
Контактирајте нас
rsvns@mts.rs
Вести
Све вести
Лига млађих категорија
Сениорска такмичења
Селекције РСВ
Мини рукомет
Тренери
Службена лица
Органи РСВ
Пројекти
Остале вести
Рукометна сећања
Турнири и кампови
In memoriam
Архива вести
РСВ
Скупштина
Управни одбор
Комисије
Надзорни одбор
Историја
Освајачи медаља
Прописи
Чланови
Службено гласило
Контакт
Такмичења
Прва лига ''Војводина''
Друга лига ''Војводина''
Трећа лига Војводина
Архива
ЛМК РСВ
ЛМК РСВ 12 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 12 пролеће
ЛМК РСВ 14 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 14 пролеће
ЛМК РСВ 16 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 16 пролеће
Струковне заједнице
Тренери
Делегати
Судије и контролори
Адресар
Селекције
Вести
Архива
Галерија
Фото галерија
Видео галерија
РЦ Војводине
Куп Војводине (Ж)
2017/2018
(Архива)
Шема такмичења
Резултати
Делегирање
Распоред
Органи лиге
Документи
Шема такмичења
2. коло
Сонта
Сонта
21
Раванград
Сомбор
28
Сента
Сента
12
Темерин
Темерин
33
Русин
Руски Крстур
10
Апатин (ж)
Апатин
28
Кленак 09
Кленак
20
Срем Santa
Сремска Митровица
32
Милетић
Мошорин
13
Југовић
Каћ
36
Нафтагас (ж)
Елемир
31
Жеља
Жабаљ
15
Долово (ж)
Долово
18
Спартак
Дебељача
38
Обилић (м)
Нови Кнежевац
21
Партизан (ж)
Иђош
36
Лехел
Мужља
31
Граднулица ОЖРК
Зрењанин
44
Јабука (ж)
Јабука
27
Младост
Опово
19
Шеснаестина финала
Раванград
Сомбор
29
Јадран
Фекетић
37
Темерин
Темерин
22
Пролетер (ж)
Зрењанин
24
Апатин (ж)
Апатин
33
Раднички
Бајмок
22
Срем Santa
Сремска Митровица
32
Лаки
Црвенка
44
Југовић
Каћ
40
Дероње
Дероње
20
Нафтагас (ж)
Елемир
23
Младост
Српска Црња
36
Спартак
Дебељача
17
Панчево (ж)
Панчево
19
Партизан (ж)
Иђош
19
Мокрин
Мокрин
40
Граднулица ОЖРК
Зрењанин
11
Словен
Рума
43
Јабука (ж)
Јабука
27
Петроварадин
Петроварадин
25
Осмина финала
Јадран
Фекетић
44
Пролетер (ж)
Зрењанин
13
Апатин (ж)
Апатин
16
Врбас
Врбас
51
Лаки
Црвенка
31
Халас Јожеф
Ада
26
Југовић
Каћ
20
Кикинда
Кикинда
26
Младост
Српска Црња
26
Панчево (ж)
Панчево
33
Мокрин
Мокрин
15
Војводина ж
Нови Сад
34
Словен
Рума
30
Железничар
Инђија
25
Јабука (ж)
Јабука
10
Младост
Нова Пазова
40
Четвртфинале
Јадран
Фекетић
27
Врбас
Врбас
45
Лаки
Црвенка
34
Кикинда
Кикинда
23
Панчево (ж)
Панчево
23
Војводина ж
Нови Сад
26
Словен
Рума
24
Младост
Нова Пазова
28
Полуфинале
Врбас
Врбас
38
Лаки
Црвенка
21
Војводина ж
Нови Сад
29
Младост
Нова Пазова
27
Финале
Врбас
Врбас
27
Војводина ж
Нови Сад
26
Победник купа
Врбас
Врбас
×
Don’t have an account?
Register Now
and enjoy all our benefits!
Login to your account
Remember Me
Forgot your password?
Enter to your account
or Login with your social profile:
Register Now!
Create Your Account
You’ll receive a confirmation email in your inbox with a link to activate your account.
Login
Register