Табела Друга лига ''Војводина''

2023/2024

Мушкарци група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 12 9 1 2 377 320 +57 19
2
Путинци
Путинци
12 8 2 2 336 299 +37 18
3
ПИК Пригревица
Пригревица
12 8 2 2 364 310 +54 18
4
Далматинац
Риђица
12 7 2 3 371 336 +35 16
5
Рума
Рума
12 3 0 9 351 353 -2 6
6 12 3 0 9 292 386 -94 6
7
Сомбор
Сомбор
12 0 1 11 322 409 -87 1
8
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
0 0 0 0 0 0 0 0

Мушкарци група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
РА "Динамо"
Панчево
14 13 0 1 501 320 +181 26
2
Младост
Вршац
14 10 1 3 422 339 +83 21
3
Сента
Сента
14 8 0 6 418 391 +27 16
4
Долово
Долово
14 7 2 5 354 359 -5 16
5
Будућност
Алибунар
14 6 2 6 377 372 +5 14
6
Зрењанин
Зрењанин
14 3 1 10 359 435 -76 7
7
Црепаја
Црепаја
14 3 1 10 364 448 -84 7
8
Раднички
Јаша Томић
14 2 1 11 340 470 -130 5

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Темерин 2
Темерин
18 15 0 3 554 413 +141 30
2
Беочин 1959
Беочин
18 14 0 4 547 462 +85 28
3
Петроварадин
Петроварадин
18 11 1 6 488 392 +96 23
4
Јабука (ж)
Јабука
18 11 1 6 510 413 +97 23
5
Нафтагас (ж)
Елемир
18 10 1 7 489 443 +46 21
6
Оџаци
Оџаци
18 9 1 8 522 482 +40 19
7
Мокрин
Мокрин
18 9 0 9 526 493 +33 18
8
Врбас
Врбас
18 5 0 13 419 532 -113 10
9
Сонта
Сонта
18 2 0 16 371 504 -133 4
10 18 2 0 16 255 547 -292 4

Плеј-оф мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
РА "Динамо"
Панчево
14 12 0 2 439 347 +92 24
2
Путинци
Путинци
14 9 2 3 388 366 +22 20
3 14 8 1 5 412 359 +53 17
4
Младост
Вршац
14 5 3 6 380 399 -19 13
5
Сента
Сента
14 6 0 8 407 436 -29 12
6
ПИК Пригревица
Пригревица
14 5 2 7 413 425 -12 12
7
Далматинац
Риђица
14 3 3 8 389 413 -24 9
8
Долово
Долово
14 2 1 11 327 410 -83 5

Плеј-аут

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Рума
Рума
12 8 0 4 390 357 +33 16
2
Црепаја
Црепаја
12 7 1 4 344 342 +2 15
3 12 7 0 5 382 380 +2 14
4
Будућност
Алибунар
12 5 1 6 355 348 +7 11
5
Раднички
Јаша Томић
12 5 1 6 338 332 +6 11
6
Зрењанин
Зрењанин
12 5 1 6 329 363 -34 11
7
Сомбор
Сомбор
12 3 0 9 292 308 -16 6
8
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
0 0 0 0 0 0 0 0