Facebook
Instagram
Позовите нас!
021/423936
Контактирајте нас
office@rsv.co.rs
Контактирајте нас
rsvns@mts.rs
Вести
Све вести
Лига млађих категорија
Сениорска такмичења
Селекције РСВ
Мини рукомет
Тренери
Службена лица
Органи РСВ
Пројекти
Остале вести
Рукометна сећања
Турнири и кампови
In memoriam
Архива вести
РСВ
Скупштина
Управни одбор
Комисије
Надзорни одбор
Историја
Освајачи медаља
Прописи
Чланови
Службено гласило
Контакт
Такмичења
Прва лига ''Војводина''
Друга лига ''Војводина''
Трећа лига Војводина
Архива
ЛМК РСВ
ЛМК РСВ 12 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 12 пролеће
ЛМК РСВ 14 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 14 пролеће
ЛМК РСВ 16 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 16 пролеће
Струковне заједнице
Тренери
Делегати
Судије и контролори
Адресар
Селекције
Вести
Архива
Галерија
Фото галерија
Видео галерија
РЦ Војводине
ЛМК РСВ М14 / Ж14 М14 - Супер лига (2016/2017)
Потисје Плетекс
(Архива такмичења)
ЛМК РСВ М14 / Ж14 М14 - Супер лига (2016/2017)
Потисје Плетекс
(Архива такмичења)
Место
Ада
Адреса хале
Контакт особа лиге
Владимир Кнежић
Телефон
0638313403
Резултати
Подаци о екипи
Распоред утакмица
Распоред утакмица
Коло
Време одигравања
Домаћин
Гост
1. коло
Потисје Плетекс
Ада
Пролетер
Зрењанин
2. коло
Срем СМ
Сремска Митровица
Потисје Плетекс
Ада
3. коло
Потисје Плетекс
Ада
Цепелин
Бечеј
4. коло
Војводина
Нови Сад
Потисје Плетекс
Ада
5. коло
Потисје Плетекс
Ада
Лавови БП
Бачка Паланка
6. коло
Црвенка Jaffa
Црвенка
Потисје Плетекс
Ада
7. коло
Потисје Плетекс
Ада
Јабука
Јабука
8. коло
Потисје Плетекс
Ада
Долово
Долово
9. коло
Младост ТСК ОРК
Темерин
Потисје Плетекс
Ада
10. коло
Потисје Плетекс
Ада
Суботица Унит
Суботица
11. коло
Сомборелектро
Сомбор
Потисје Плетекс
Ада
12. коло
Пролетер
Зрењанин
Потисје Плетекс
Ада
13. коло
Потисје Плетекс
Ада
Срем СМ
Сремска Митровица
14. коло
Цепелин
Бечеј
Потисје Плетекс
Ада
15. коло
Потисје Плетекс
Ада
Војводина
Нови Сад
16. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Потисје Плетекс
Ада
17. коло
Потисје Плетекс
Ада
Црвенка Jaffa
Црвенка
18. коло
Јабука
Јабука
Потисје Плетекс
Ада
19. коло
Долово
Долово
Потисје Плетекс
Ада
20. коло
Потисје Плетекс
Ада
Младост ТСК ОРК
Темерин
21. коло
Суботица Унит
Суботица
Потисје Плетекс
Ада
22. коло
Потисје Плетекс
Ада
Сомборелектро
Сомбор
×
Don’t have an account?
Register Now
and enjoy all our benefits!
Login to your account
Remember Me
Forgot your password?
Enter to your account
or Login with your social profile:
Register Now!
Create Your Account
You’ll receive a confirmation email in your inbox with a link to activate your account.
Login
Register