Facebook
Instagram
Позовите нас!
021/423936
Контактирајте нас
office@rsv.co.rs
Контактирајте нас
rsvns@mts.rs
Вести
Све вести
Лига млађих категорија
Сениорска такмичења
Селекције РСВ
Мини рукомет
Тренери
Службена лица
Органи РСВ
Пројекти
Остале вести
Рукометна сећања
Турнири и кампови
In memoriam
Архива вести
РСВ
Скупштина
Управни одбор
Комисије
Надзорни одбор
Историја
Освајачи медаља
Прописи
Чланови
Службено гласило
Контакт
Такмичења
Прва лига ''Војводина''
Друга лига ''Војводина''
Трећа лига Војводина
Архива
ЛМК РСВ
ЛМК РСВ 12 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 12 пролеће
ЛМК РСВ 14 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 14 пролеће
ЛМК РСВ 16 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 16 пролеће
Струковне заједнице
Тренери
Делегати
Судије и контролори
Адресар
Селекције
Вести
Архива
Галерија
Фото галерија
Видео галерија
РЦ Војводине
ЛМК РСВ М14 / Ж14 М14 - Супер лига (2016/2017)
Лавови БП
(Архива такмичења)
ЛМК РСВ М14 / Ж14 М14 - Супер лига (2016/2017)
Лавови БП
(Архива такмичења)
Место
Бачка Паланка
Адреса хале
Контакт особа лиге
Владимир Кнежић
Телефон
0638313403
Резултати
Подаци о екипи
Распоред утакмица
Распоред утакмица
Коло
Време одигравања
Домаћин
Гост
1. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Цепелин
Бечеј
2. коло
Војводина
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
3. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Јабука
Јабука
4. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Црвенка Jaffa
Црвенка
5. коло
Потисје Плетекс
Ада
Лавови БП
Бачка Паланка
6. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Долово
Долово
7. коло
Младост ТСК ОРК
Темерин
Лавови БП
Бачка Паланка
8. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Суботица Унит
Суботица
9. коло
Сомборелектро
Сомбор
Лавови БП
Бачка Паланка
10. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Пролетер
Зрењанин
11. коло
Срем СМ
Сремска Митровица
Лавови БП
Бачка Паланка
12. коло
Цепелин
Бечеј
Лавови БП
Бачка Паланка
13. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Војводина
Нови Сад
14. коло
Јабука
Јабука
Лавови БП
Бачка Паланка
15. коло
Црвенка Jaffa
Црвенка
Лавови БП
Бачка Паланка
16. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Потисје Плетекс
Ада
17. коло
Долово
Долово
Лавови БП
Бачка Паланка
18. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Младост ТСК ОРК
Темерин
19. коло
Суботица Унит
Суботица
Лавови БП
Бачка Паланка
20. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Сомборелектро
Сомбор
21. коло
Пролетер
Зрењанин
Лавови БП
Бачка Паланка
22. коло
Лавови БП
Бачка Паланка
Срем СМ
Сремска Митровица
×
Don’t have an account?
Register Now
and enjoy all our benefits!
Login to your account
Remember Me
Forgot your password?
Enter to your account
or Login with your social profile:
Register Now!
Create Your Account
You’ll receive a confirmation email in your inbox with a link to activate your account.
Login
Register