ЛМК РСВ 12 - јесен
М12 - А 2021/2022

Сомборелектро

Сомбор
11
(3)

Црвенка

Црвенка
(8)
14
4.коло Сомбор 09/10/2021 10:30

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Алекса Костелник
Б судија: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
2.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
4-18
4.
Сомборелектро-Црвенка
11-14
5.
Спартак (м)-Сомборелектро
14-6
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
17-8
9.
Црвенка-Сомборелектро
10-0
10.
Сомборелектро-Спартак (м)
0-10
Коло Утакмица Рез
3.
Црвенка-Спартак (м)
15-8
4.
Сомборелектро-Црвенка
11-14
5.
Црвенка-ПИК Пригревица
16-11
8.
Спартак (м)-Црвенка
11-12
9.
Црвенка-Сомборелектро
10-0
10.
ПИК Пригревица-Црвенка
13-12