Словен 2 - Војка

29/02/2020 09:00 Рума


10.коло
Словен 2 10 : 0 Војка


Играч
гол
2`
дк
мвп
Играч
гол
2`
дк
мвп


Број гледалаца:


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
2. ЛСК-Словен 2 2-14
9. Рума-Словен 2 11-2
10. Словен 2-Војка 10-0
Коло Утакмица Рез
8. Јабука (ж)-Војка 10-0
9. Војка-ЛСК 0-10
10. Словен 2-Војка 10-0