Војка - ЛСК

29/02/2020 10:20 Војка


9.коло
Војка 0 : 10 ЛСК


Играч
гол
2`
дк
мвп
Играч
гол
2`
дк
мвп


Број гледалаца:


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
8. Јабука (ж)-Војка 10-0
9. Војка-ЛСК 0-10
10. Словен 2-Војка 10-0
Коло Утакмица Рез
2. ЛСК-Словен 2 2-14
9. Војка-ЛСК 0-10