Резултати ЛМК РСВ 14 пролеће

2023/2024
(Архива)
СУПЕР ЛИГА Ж14 М14 ПЛ - ГРУПА А М14 ПЛ - ГРУПА Б М14 ПЛ - ГРУПА В М14 ПЛ - ГРУПА Г Ж14 ПЛ - ГРУПА А Ж14 ПЛ - ГРУПА Б Ж14 ПЛ - ГРУПА В СУПЕР ЛИГА М14

СУПЕР ЛИГА Ж14


18. коло

86
Кикинда
Кикинда
18 - 27
(8 - 13)
Долово (ж)
Долово
20/04/2024 09:00
87
Срем Santa
Сремска Митровица
18 - 22
(10 - 10)
14/04/2024 11:00
88
Словен
Рума
26 - 8
(15 - 1)
Оџаци
Оџаци
89
Лавови БП
Бачка Паланка
13 - 18
(7 - 10)
Апатин (ж)
Апатин
25/11/2023 11:00
90
Војводина ж
Нови Сад
16 - 22
(9 - 14)
Лехел
Мужља

17. коло

81 29 - 15
(14 - 5)
Кикинда
Кикинда
25/11/2023 09:00
82
Оџаци
Оџаци
5 - 15
(2 - 7)
Срем Santa
Сремска Митровица
07/04/2024 12:00
83
Апатин (ж)
Апатин
18 - 11
(7 - 6)
Словен
Рума
03/03/2024 10:00
84
Лехел
Мужља
22 - 17
(9 - 6)
Лавови БП
Бачка Паланка
07/04/2024 09:00
85
Долово (ж)
Долово
26 - 22
(14 - 9)
Војводина ж
Нови Сад
25/11/2023 12:00

16. коло

76
Кикинда
Кикинда
23 - 23
(13 - 14)
Војводина ж
Нови Сад
03/03/2024 09:00
77
Срем Santa
Сремска Митровица
30 - 14
(14 - 9)
Апатин (ж)
Апатин
04/02/2024 11:00
78
Словен
Рума
19 - 16
(8 - 9)
Лехел
Мужља
79
Лавови БП
Бачка Паланка
11 - 22
(6 - 12)
Долово (ж)
Долово
14/04/2024 09:00
80 35 - 6
(14 - 1)
Оџаци
Оџаци
16/03/2024 09:00

15. коло

71
Оџаци
Оџаци
0 - 10
Кикинда
Кикинда
72
Лехел
Мужља
10 - 17
(2 - 7)
Срем Santa
Сремска Митровица
07/04/2024 11:00
73
Долово (ж)
Долово
19 - 18
(11 - 10)
Словен
Рума
28/01/2024 11:00
74
Војводина ж
Нови Сад
27 - 20
(16 - 10)
Лавови БП
Бачка Паланка
25/11/2023 09:00
75
Апатин (ж)
Апатин
9 - 21
(4 - 10)
24/02/2024 13:00

14. коло

66
Кикинда
Кикинда
19 - 18
(8 - 5)
Лавови БП
Бачка Паланка
14/04/2024 10:00
67
Срем Santa
Сремска Митровица
25 - 14
(10 - 6)
Долово (ж)
Долово
25/11/2023 10:00
68
Словен
Рума
13 - 20
(6 - 8)
Војводина ж
Нови Сад
15/02/2024 09:00
69 24 - 18
(11 - 10)
Лехел
Мужља
12/11/2023 12:00
70
Оџаци
Оџаци
14 - 33
(2 - 17)
Апатин (ж)
Апатин

13. коло

61
Апатин (ж)
Апатин
19 - 14
(9 - 5)
Кикинда
Кикинда
16/03/2024 11:00
62
Војводина ж
Нови Сад
20 - 24
(10 - 12)
Срем Santa
Сремска Митровица
16/03/2024 12:00
63
Лавови БП
Бачка Паланка
18 - 16
(9 - 9)
Словен
Рума
16/03/2024 13:00
64
Долово (ж)
Долово
19 - 26
(10 - 14)
12/11/2023 10:00
65
Лехел
Мужља
27 - 6
(7 - 4)
Оџаци
Оџаци
24/02/2024 12:00

12. коло

56
Кикинда
Кикинда
15 - 13
(8 - 8)
Словен
Рума
16/03/2024 14:00
57
Срем Santa
Сремска Митровица
27 - 11
(7 - 4)
Лавови БП
Бачка Паланка
16/03/2024 10:00
58 24 - 15
(12 - 8)
Војводина ж
Нови Сад
03/03/2024 11:00
59
Оџаци
Оџаци
0 - 10
Долово (ж)
Долово
60
Апатин (ж)
Апатин
19 - 17
(10 - 7)
Лехел
Мужља
14/04/2024 10:00

11. коло

51
Лехел
Мужља
19 - 11
(10 - 3)
Кикинда
Кикинда
12/11/2023 09:00
52
Словен
Рума
11 - 22
(5 - 13)
Срем Santa
Сремска Митровица
28/01/2024 13:00
53
Лавови БП
Бачка Паланка
9 - 23
(2 - 12)
24/02/2024 11:00
54
Војводина ж
Нови Сад
27 - 13
(14 - 7)
Оџаци
Оџаци
12/11/2023 13:00
55
Долово (ж)
Долово
22 - 14
(11 - 6)
Апатин (ж)
Апатин

10. коло

46
Кикинда
Кикинда
14 - 18
(6 - 11)
Срем Santa
Сремска Митровица
47 23 - 9
(12 - 5)
Словен
Рума
20/04/2024 11:00
48
Оџаци
Оџаци
15 - 23
(8 - 9)
Лавови БП
Бачка Паланка
30/03/2024 11:00
49
Апатин (ж)
Апатин
23 - 15
(13 - 9)
Војводина ж
Нови Сад
16/03/2024 09:00
50
Лехел
Мужља
15 - 22
(7 - 11)
Долово (ж)
Долово
16/03/2024 12:00

9. коло

41
Долово (ж)
Долово
31 - 18
(17 - 13)
Кикинда
Кикинда
15/02/2024 13:00
42 15 - 14
(7 - 6)
Срем Santa
Сремска Митровица
43
Оџаци
Оџаци
6 - 13
(3 - 5)
Словен
Рума
12/11/2023 11:00
44
Апатин (ж)
Апатин
23 - 18
(9 - 7)
Лавови БП
Бачка Паланка
04/02/2024 09:00
45
Лехел
Мужља
27 - 21
(14 - 10)
Војводина ж
Нови Сад
30/03/2024 10:00

8. коло

36
Кикинда
Кикинда
14 - 24
(6 - 14)
28/01/2024 09:00
37
Срем Santa
Сремска Митровица
29 - 3
(14 - 2)
Оџаци
Оџаци
04/02/2024 13:00
38
Словен
Рума
20 - 23
(9 - 12)
Апатин (ж)
Апатин
14/04/2024 12:00
39
Лавови БП
Бачка Паланка
17 - 26
(9 - 10)
Лехел
Мужља
30/03/2024 13:00
40
Војводина ж
Нови Сад
20 - 16
(9 - 9)
Долово (ж)
Долово

7. коло

31
Војводина ж
Нови Сад
25 - 22
(10 - 9)
Кикинда
Кикинда
15/02/2024 11:00
32
Апатин (ж)
Апатин
15 - 32
(10 - 18)
Срем Santa
Сремска Митровица
25/11/2023 13:00
33
Лехел
Мужља
24 - 16
(13 - 8)
Словен
Рума
25/11/2023 10:00
34
Долово (ж)
Долово
27 - 19
(15 - 10)
Лавови БП
Бачка Паланка
07/04/2024 13:00
35
Оџаци
Оџаци
6 - 40
(3 - 21)
16/03/2024 11:00

6. коло

26
Кикинда
Кикинда
28 - 25
(17 - 13)
Оџаци
Оџаци
25/11/2023 11:00
27
Срем Santa
Сремска Митровица
26 - 16
(14 - 11)
Лехел
Мужља
14/04/2024 13:00
28
Словен
Рума
14 - 23
(8 - 14)
Долово (ж)
Долово
20/04/2024 12:00
29
Лавови БП
Бачка Паланка
16 - 28
(7 - 15)
Војводина ж
Нови Сад
04/02/2024 12:00
30 35 - 17
(19 - 10)
Апатин (ж)
Апатин
03/03/2024 13:00

5. коло

21
Лавови БП
Бачка Паланка
12 - 17
(5 - 8)
Кикинда
Кикинда
22
Долово (ж)
Долово
14 - 21
(8 - 10)
Срем Santa
Сремска Митровица
15/02/2024 10:00
23
Војводина ж
Нови Сад
25 - 11
(13 - 8)
Словен
Рума
14/04/2024 14:00
24
Лехел
Мужља
13 - 25
(5 - 13)
20/04/2024 13:00
25
Апатин (ж)
Апатин
26 - 11
(13 - 4)
Оџаци
Оџаци
30/03/2024 09:00

4. коло

16
Кикинда
Кикинда
14 - 20
(5 - 13)
Апатин (ж)
Апатин
12/11/2023 11:00
17
Срем Santa
Сремска Митровица
17 - 8
(9 - 4)
Војводина ж
Нови Сад
12/11/2023 10:00
18
Словен
Рума
11 - 10
(7 - 5)
Лавови БП
Бачка Паланка
12/11/2023 09:00
19 27 - 19
(11 - 6)
Долово (ж)
Долово
28/01/2024 10:00
20
Оџаци
Оџаци
12 - 30
(7 - 16)
Лехел
Мужља
25/11/2023 13:00

3. коло

11
Словен
Рума
18 - 18
(11 - 10)
Кикинда
Кикинда
03/03/2024 12:00
12
Лавови БП
Бачка Паланка
7 - 22
(3 - 12)
Срем Santa
Сремска Митровица
12/11/2023 12:00
13
Војводина ж
Нови Сад
12 - 18
(4 - 12)
14/04/2024 09:00
14
Долово (ж)
Долово
23 - 9
(6 - 2)
Оџаци
Оџаци
07/04/2024 10:00
15
Лехел
Мужља
18 - 23
(7 - 13)
Апатин (ж)
Апатин
24/02/2024 10:00

2. коло

6
Кикинда
Кикинда
16 - 17
(10 - 7)
Лехел
Мужља
20/04/2024 10:00
7
Срем Santa
Сремска Митровица
25 - 13
(17 - 8)
Словен
Рума
15/02/2024 12:00
8 34 - 11
(17 - 1)
Лавови БП
Бачка Паланка
9
Оџаци
Оџаци
14 - 26
(7 - 11)
Војводина ж
Нови Сад
04/02/2024 10:00
10
Апатин (ж)
Апатин
18 - 18
(8 - 11)
Долово (ж)
Долово
12/11/2023 13:00

1. коло

1
Срем Santa
Сремска Митровица
25 - 11
(13 - 5)
Кикинда
Кикинда
28/01/2024 11:00
2
Словен
Рума
13 - 27
(7 - 14)
25/11/2023 12:00
3
Лавови БП
Бачка Паланка
24 - 7
(12 - 3)
Оџаци
Оџаци
24/02/2024 09:00
4
Војводина ж
Нови Сад
18 - 19
(10 - 6)
Апатин (ж)
Апатин
30/03/2024 09:00
5
Долово (ж)
Долово
22 - 18
(10 - 8)
Лехел
Мужља
16/03/2024 10:00

М14 ПЛ - ГРУПА А


6. коло

11
Граднулица
Зрењанин
17 - 28
(10 - 13)
Кањижа
Кањижа
13/04/2024 11:00
12
Јединство
Нови Бечеј
26 - 18
(15 - 6)
Сента
Сента
16/03/2024 11:00

5. коло

9
Сента
Сента
18 - 29
(8 - 10)
Граднулица
Зрењанин
02/03/2024 10:00
10
Кањижа
Кањижа
25 - 26
(12 - 12)
Јединство
Нови Бечеј
13/04/2024 10:00

4. коло

7
Граднулица
Зрењанин
16 - 24
(8 - 12)
Јединство
Нови Бечеј
02/03/2024 12:00
8
Сента
Сента
21 - 24
(9 - 12)
Кањижа
Кањижа
02/03/2024 13:00

3. коло

5
Кањижа
Кањижа
32 - 6
(19 - 2)
Граднулица
Зрењанин
16/03/2024 10:00
6
Сента
Сента
7 - 13
(2 - 8)
Јединство
Нови Бечеј
13/04/2024 12:00

2. коло

3
Граднулица
Зрењанин
15 - 8
(6 - 3)
Сента
Сента
13/04/2024 09:00
4
Јединство
Нови Бечеј
25 - 34
(12 - 18)
Кањижа
Кањижа
02/03/2024 09:00

1. коло

1
Јединство
Нови Бечеј
24 - 15
(12 - 7)
Граднулица
Зрењанин
16/03/2024 12:00
2
Кањижа
Кањижа
27 - 19
(12 - 11)
Сента
Сента
16/03/2024 13:00

М14 ПЛ - ГРУПА Б


6. коло

11
Долово
Долово
17 - 12
(9 - 6)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
13/04/2024 11:00
12
Пролетер
Зрењанин
24 - 7
(12 - 1)
Црепаја
Црепаја
17/03/2024 11:00

5. коло

9
Црепаја
Црепаја
10 - 17
(6 - 9)
Долово
Долово
03/03/2024 10:00
10
Банатски Карловац
Банатски Карловац
10 - 21
(5 - 13)
Пролетер
Зрењанин
13/04/2024 10:00

4. коло

7
Долово
Долово
15 - 19
(7 - 11)
Пролетер
Зрењанин
03/03/2024 12:00
8
Црепаја
Црепаја
11 - 15
(5 - 6)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
03/03/2024 11:00

3. коло

5
Банатски Карловац
Банатски Карловац
16 - 18
(7 - 9)
Долово
Долово
17/03/2024 10:00
6
Црепаја
Црепаја
12 - 26
(7 - 12)
Пролетер
Зрењанин
13/04/2024 12:00

2. коло

3
Долово
Долово
22 - 12
(10 - 3)
Црепаја
Црепаја
13/04/2024 09:00
4
Пролетер
Зрењанин
22 - 13
(12 - 5)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
03/03/2024 09:00

1. коло

1
Пролетер
Зрењанин
33 - 18
(18 - 8)
Долово
Долово
17/03/2024 12:00
2
Банатски Карловац
Банатски Карловац
19 - 17
(12 - 6)
Црепаја
Црепаја
17/03/2024 13:00

М14 ПЛ - ГРУПА В


6. коло

11
Румис 2008
Сомбор
31 - 17
(16 - 6)
Далматинац
Риђица
07/04/2024 17:00
12
Сомбор
Сомбор
6 - 27
(4 - 11)
Графичар
Бездан
17/03/2024 11:00

5. коло

9
Графичар
Бездан
12 - 14
(5 - 8)
Румис 2008
Сомбор
02/03/2024 11:00
10
Далматинац
Риђица
18 - 24
(13 - 12)
Сомбор
Сомбор
07/04/2024 16:00

4. коло

7
Румис 2008
Сомбор
28 - 13
(14 - 10)
Сомбор
Сомбор
02/03/2024 13:00
8
Графичар
Бездан
18 - 9
(12 - 3)
Далматинац
Риђица
02/03/2024 12:00

3. коло

5
Далматинац
Риђица
12 - 29
(5 - 13)
Румис 2008
Сомбор
17/03/2024 10:00
6
Графичар
Бездан
16 - 11
(10 - 7)
Сомбор
Сомбор
07/04/2024 18:00

2. коло

3
Румис 2008
Сомбор
22 - 11
(9 - 6)
Графичар
Бездан
07/04/2024 19:00
4
Сомбор
Сомбор
11 - 16
(4 - 9)
Далматинац
Риђица
02/03/2024 10:00

1. коло

1
Сомбор
Сомбор
10 - 44
(6 - 19)
Румис 2008
Сомбор
17/03/2024 12:00
2
Далматинац
Риђица
11 - 20
(5 - 15)
Графичар
Бездан
17/03/2024 13:00

М14 ПЛ - ГРУПА Г


9. коло

9 8 - 26
(5 - 15)
Лавови БП
Бачка Паланка
16/03/2024 10:00

8. коло

8
Лавови БП
Бачка Паланка
20 - 15
(9 - 8)
Сивац 69
Сивац
14/04/2024 09:00

7. коло

7
Сивац 69
Сивац
32 - 14
(18 - 5)
16/03/2024 12:00

6. коло

6
Лавови БП
Бачка Паланка
22 - 3
(14 - 2)
14/04/2024 11:00

5. коло

5
Сивац 69
Сивац
17 - 16
(7 - 8)
Лавови БП
Бачка Паланка
02/03/2024 12:00

4. коло

4 11 - 24
(7 - 11)
Сивац 69
Сивац
14/04/2024 10:00

3. коло

3 7 - 21
(6 - 9)
Лавови БП
Бачка Паланка
02/03/2024 11:00

2. коло

2
Лавови БП
Бачка Паланка
19 - 9
(6 - 3)
Сивац 69
Сивац
16/03/2024 11:00

1. коло

1
Сивац 69
Сивац
24 - 6
(14 - 2)
02/03/2024 10:00

Ж14 ПЛ - ГРУПА А


6. коло

11
Дероње
Дероње
3 - 18
(0 - 11)
Пригревица
Пригревица
14/04/2024 12:00
12
Далматинац
Риђица
4 - 16
(2 - 5)
Раванград
Сомбор
16/03/2024 10:00

5. коло

9
Раванград
Сомбор
10 - 8
(6 - 3)
Дероње
Дероње
03/03/2024 12:00
10
Пригревица
Пригревица
15 - 10
(11 - 1)
Далматинац
Риђица
14/04/2024 11:00

4. коло

7
Дероње
Дероње
12 - 5
(5 - 4)
Далматинац
Риђица
03/03/2024 13:00
8
Раванград
Сомбор
4 - 22
(3 - 11)
Пригревица
Пригревица
03/03/2024 10:00

3. коло

5
Пригревица
Пригревица
19 - 2
(11 - 0)
Дероње
Дероње
16/03/2024 09:00
6
Раванград
Сомбор
9 - 3
(4 - 1)
Далматинац
Риђица
14/04/2024 10:00

2. коло

3
Дероње
Дероње
9 - 11
(4 - 6)
Раванград
Сомбор
14/04/2024 13:00
4
Далматинац
Риђица
4 - 21
(3 - 11)
Пригревица
Пригревица
03/03/2024 10:00

1. коло

1
Далматинац
Риђица
4 - 12
(4 - 3)
Дероње
Дероње
16/03/2024 11:00
2
Пригревица
Пригревица
26 - 14
(15 - 7)
Раванград
Сомбор
16/03/2024 12:00

Ж14 ПЛ - ГРУПА Б


9. коло

9 10 - 23
(8 - 12)
Јадран
Фекетић
03/03/2024 11:00

8. коло

8
Јадран
Фекетић
8 - 13
(2 - 5)
Кањижа
Кањижа
03/03/2024 10:00

7. коло

7
Кањижа
Кањижа
26 - 8
(11 - 3)
17/03/2024 10:00

6. коло

6
Јадран
Фекетић
21 - 14
(14 - 5)
14/04/2024 10:00

5. коло

5
Кањижа
Кањижа
14 - 14
(9 - 6)
Јадран
Фекетић
17/03/2024 12:00

4. коло

4 5 - 23
(4 - 12)
Кањижа
Кањижа
14/04/2024 12:00

3. коло

3 12 - 26
(5 - 15)
Јадран
Фекетић
17/03/2024 11:00

2. коло

2
Јадран
Фекетић
13 - 14
(4 - 9)
Кањижа
Кањижа
14/04/2024 11:00

1. коло

1
Кањижа
Кањижа
27 - 6
(13 - 2)
03/03/2024 11:00

Ж14 ПЛ - ГРУПА В


9. коло

9
ЛСК
Лаћарак
12 - 23
(6 - 9)
Јабука (ж)
Јабука
03/03/2024 12:00

8. коло

8
Јабука (ж)
Јабука
10 - 0
Спартак
Дебељача
03/03/2024 10:00

7. коло

7
Спартак
Дебељача
0 - 10
ЛСК
Лаћарак
03/03/2024 11:00

6. коло

6
Јабука (ж)
Јабука
13 - 13
(8 - 4)
ЛСК
Лаћарак
14/04/2024 10:00

5. коло

5
Спартак
Дебељача
0 - 10
Јабука (ж)
Јабука
16/03/2024 11:00

4. коло

4
ЛСК
Лаћарак
10 - 0
Спартак
Дебељача

3. коло

3
ЛСК
Лаћарак
12 - 27
(6 - 14)
Јабука (ж)
Јабука
16/03/2024 10:00

2. коло

2
Јабука (ж)
Јабука
10 - 0
Спартак
Дебељача

1. коло

1
Спартак
Дебељача
0 - 10
ЛСК
Лаћарак
16/03/2024 09:00

СУПЕР ЛИГА М14


1. коло

1 31 - 16
(16 - 9)
Јабука
Јабука
15/02/2024 12:00
2
Кикинда Grindex
Кикинда
16 - 24
(5 - 14)
РА "Динамо"
Панчево
13/04/2024 14:00
3 17 - 14
(9 - 7)
01/12/2023 09:00
4
Војводина
Нови Сад
10 - 19
(4 - 9)
02/03/2024 13:00
5
Црвенка Jaffa
Црвенка
24 - 17
(13 - 7)
Апатин
Апатин