Резултати ЛМК РСВ М14 / Ж14 - јесен

2017/2018
(Архива)
М14 - А група М14 - Б група М14 - В група М14 - Г група М14 - Д група Ж14 - А група Ж14 - Б група Ж14 - В група Ж14 - Г група

М14 - А група


10. коло

10 - 0
Далматинац
Риђица
11/11/2017 11:27
Апатин
Апатин
10 - 0
Сомбор
Сомбор
11/11/2017 11:28
Графичар
Бездан
11 - 19
ПИК Пригревица
Пригревица
11/11/2017 11:25

9. коло

Сомбор
Сомбор
0 - 10 11/11/2017 11:30
ПИК Пригревица
Пригревица
22 - 8
Апатин
Апатин
11/11/2017 11:27
Далматинац
Риђица
0 - 10
Графичар
Бездан
11/11/2017 11:29

8. коло

14 - 17
Графичар
Бездан
28/10/2017 12:44
Апатин
Апатин
10 - 0
Далматинац
Риђица
28/10/2017 12:43
Сомбор
Сомбор
9 - 22
ПИК Пригревица
Пригревица
28/10/2017 12:42

7. коло

ПИК Пригревица
Пригревица
17 - 15 28/10/2017 12:40
Графичар
Бездан
16 - 12
Апатин
Апатин
28/10/2017 12:41
Далматинац
Риђица
0 - 10
Сомбор
Сомбор
28/10/2017 12:38

6. коло

17 - 9
Апатин
Апатин
14/10/2017 15:16
Сомбор
Сомбор
14 - 26
Графичар
Бездан
14/10/2017 15:16
ПИК Пригревица
Пригревица
10 - 0
Далматинац
Риђица
14/10/2017 15:19

5. коло

Далматинац
Риђица
0 - 10 14/10/2017 15:13
Сомбор
Сомбор
11 - 25
Апатин
Апатин
14/10/2017 15:12
ПИК Пригревица
Пригревица
18 - 16
Графичар
Бездан
14/10/2017 15:14

4. коло

31 - 10
Сомбор
Сомбор
01/10/2017 15:36
Апатин
Апатин
14 - 29
ПИК Пригревица
Пригревица
01/10/2017 15:35
Графичар
Бездан
10 - 0
Далматинац
Риђица
01/10/2017 15:34

3. коло

Графичар
Бездан
17 - 20 01/10/2017 15:33
Далматинац
Риђица
0 - 10
Апатин
Апатин
01/10/2017 15:32
ПИК Пригревица
Пригревица
35 - 4
Сомбор
Сомбор
01/10/2017 15:33

2. коло

12 - 17
ПИК Пригревица
Пригревица
17/09/2017 17:53
Апатин
Апатин
12 - 13
Графичар
Бездан
17/09/2017 17:52
Сомбор
Сомбор
10 - 0
Далматинац
Риђица
17/09/2017 17:53

1. коло

Апатин
Апатин
9 - 16 17/09/2017 17:51
Графичар
Бездан
19 - 7
Сомбор
Сомбор
17/09/2017 17:52
Далматинац
Риђица
0 - 10
ПИК Пригревица
Пригревица
17/09/2017 17:52

М14 - Б група


15. коло

15 - 10
Обилић (м)
Нови Кнежевац
14/10/2017 13:30
Спартак (м)
Суботица
15 - 23 29/10/2017 19:58

14. коло

Обилић (м)
Нови Кнежевац
15 - 23
Спартак (м)
Суботица
11/11/2017 11:43
23 - 2
Сента
Сента
11/11/2017 11:49

13. коло

Спартак (м)
Суботица
9 - 18 11/11/2017 11:48
Сента
Сента
11 - 21
Обилић (м)
Нови Кнежевац
11/11/2017 11:47

12. коло

26 - 4
Сента
Сента
11/11/2017 11:42
Обилић (м)
Нови Кнежевац
15 - 19 29/10/2017 20:01

11. коло

Сента
Сента
8 - 25
Спартак (м)
Суботица
29/10/2017 20:02
18 - 11 29/10/2017 20:02

10. коло

Обилић (м)
Нови Кнежевац
10 - 12 30/09/2017 10:02
19 - 16
Спартак (м)
Суботица
14/10/2017 13:26

9. коло

Спартак (м)
Суботица
20 - 12
Обилић (м)
Нови Кнежевац
14/10/2017 13:33
Сента
Сента
4 - 23 14/10/2017 13:28

8. коло

16 - 14
Спартак (м)
Суботица
29/10/2017 20:00
Обилић (м)
Нови Кнежевац
27 - 6
Сента
Сента
29/10/2017 19:59

7. коло

Сента
Сента
8 - 27 14/10/2017 13:32
20 - 11
Обилић (м)
Нови Кнежевац
30/09/2017 10:28

6. коло

Спартак (м)
Суботица
19 - 9
Сента
Сента
14/10/2017 13:35
12 - 21 11/11/2017 11:47

5. коло

31 - 15
Обилић (м)
Нови Кнежевац
17/09/2017 17:39
Спартак (м)
Суботица
11 - 20 17/09/2017 17:39

4. коло

Обилић (м)
Нови Кнежевац
9 - 13
Спартак (м)
Суботица
17/09/2017 17:38
30 - 5
Сента
Сента
17/09/2017 17:38

3. коло

Спартак (м)
Суботица
14 - 12 30/09/2017 10:26
Сента
Сента
9 - 23
Обилић (м)
Нови Кнежевац
30/09/2017 10:24

2. коло

30 - 6
Сента
Сента
17/09/2017 17:37
Обилић (м)
Нови Кнежевац
3 - 27 17/09/2017 17:35

1. коло

14 - 13 30/09/2017 10:05
Сента
Сента
3 - 30
Спартак (м)
Суботица
30/09/2017 10:04

М14 - В група


10. коло

Црвенка
Црвенка
15 - 14 11/11/2017 12:26
БСК 2012
Бачки Брестовац
0 - 10
Русин
Руски Крстур
11/11/2017 12:30
17 - 12 28/10/2017 13:16

9. коло

Русин
Руски Крстур
9 - 19
Црвенка
Црвенка
28/10/2017 13:13
16 - 4
БСК 2012
Бачки Брестовац
28/10/2017 13:20
10 - 22 11/11/2017 12:30

8. коло

Црвенка
Црвенка
16 - 13 28/10/2017 13:18
БСК 2012
Бачки Брестовац
12 - 22 28/10/2017 13:17
Русин
Руски Крстур
11 - 13 14/10/2017 14:28

7. коло

13 - 17
Црвенка
Црвенка
11/11/2017 12:31
10 - 0
БСК 2012
Бачки Брестовац
11/11/2017 12:25
8 - 8
Русин
Руски Крстур
28/10/2017 13:19

6. коло

Црвенка
Црвенка
25 - 10
БСК 2012
Бачки Брестовац
14/10/2017 14:32
Русин
Руски Крстур
11 - 29 14/10/2017 14:33
12 - 12 14/10/2017 14:31

5. коло

9 - 17
Црвенка
Црвенка
14/10/2017 14:24
Русин
Руски Крстур
11 - 11
БСК 2012
Бачки Брестовац
30/09/2017 11:19
9 - 24 16/09/2017 13:43

4. коло

Црвенка
Црвенка
21 - 13
Русин
Руски Крстур
16/09/2017 13:44
БСК 2012
Бачки Брестовац
3 - 14 30/09/2017 11:18
10 - 0 30/09/2017 11:20

3. коло

21 - 13
Црвенка
Црвенка
30/09/2017 11:19
23 - 9
БСК 2012
Бачки Брестовац
16/09/2017 13:42
5 - 11
Русин
Руски Крстур
11/11/2017 12:27

2. коло

Црвенка
Црвенка
13 - 12 30/09/2017 11:21
БСК 2012
Бачки Брестовац
4 - 23 14/10/2017 14:29
Русин
Руски Крстур
10 - 0 30/09/2017 11:17

1. коло

БСК 2012
Бачки Брестовац
7 - 20
Црвенка
Црвенка
16/09/2017 13:41
22 - 14
Русин
Руски Крстур
16/09/2017 13:42
15 - 16 16/09/2017 13:41

М14 - Г група


10. коло

Рума
Рума
5 - 25
Лавови БП
Бачка Паланка
28/10/2017 13:28
Војводина
Нови Сад
30 - 19
Растимо
Нови Сад
12/11/2017 19:31
Инђија
Инђија
3 - 21 12/11/2017 19:27

9. коло

Растимо
Нови Сад
20 - 19
Рума
Рума
12/11/2017 19:28
4 - 27
Војводина
Нови Сад
28/10/2017 13:31
Лавови БП
Бачка Паланка
31 - 5
Инђија
Инђија
12/11/2017 19:31

8. коло

Рума
Рума
15 - 8
Инђија
Инђија
28/10/2017 13:30
Војводина
Нови Сад
17 - 13
Лавови БП
Бачка Паланка
12/11/2017 19:29
Растимо
Нови Сад
25 - 12 28/10/2017 13:29

7. коло

10 - 14
Рума
Рума
14/10/2017 15:00
Инђија
Инђија
1 - 33
Војводина
Нови Сад
28/10/2017 13:26
Лавови БП
Бачка Паланка
23 - 12
Растимо
Нови Сад
28/10/2017 13:32

6. коло

Рума
Рума
3 - 33
Војводина
Нови Сад
14/10/2017 15:01
Растимо
Нови Сад
31 - 5
Инђија
Инђија
14/10/2017 15:01
4 - 19
Лавови БП
Бачка Паланка
14/10/2017 14:59

5. коло

Лавови БП
Бачка Паланка
19 - 12
Рума
Рума
01/10/2017 15:49
Растимо
Нови Сад
8 - 28
Војводина
Нови Сад
14/10/2017 15:03
19 - 5
Инђија
Инђија
01/10/2017 15:53

4. коло

Рума
Рума
15 - 17
Растимо
Нови Сад
01/10/2017 15:51
Војводина
Нови Сад
24 - 7 16/09/2017 10:57
Инђија
Инђија
6 - 33
Лавови БП
Бачка Паланка
14/10/2017 15:03

3. коло

Инђија
Инђија
10 - 19
Рума
Рума
16/09/2017 10:58
Лавови БП
Бачка Паланка
12 - 19
Војводина
Нови Сад
01/10/2017 15:52
12 - 14
Растимо
Нови Сад
01/10/2017 15:50

2. коло

Рума
Рума
15 - 12 12/11/2017 19:30
Војводина
Нови Сад
36 - 1
Инђија
Инђија
01/10/2017 15:50
Растимо
Нови Сад
11 - 22
Лавови БП
Бачка Паланка
16/09/2017 10:57

1. коло

Војводина
Нови Сад
25 - 12
Рума
Рума
16/09/2017 10:56
Инђија
Инђија
4 - 27
Растимо
Нови Сад
16/09/2017 10:55
Лавови БП
Бачка Паланка
19 - 6 16/09/2017 10:54

М14 - Д група


15. коло

Пролетер
Зрењанин
7 - 16
Динамо
Панчево
29/10/2017 20:19
Младост
Вршац
19 - 12
Раднички
Јаша Томић
14/10/2017 14:46

14. коло

Динамо
Панчево
17 - 11
Младост
Вршац
11/11/2017 16:52
Раднички
Јаша Томић
12 - 18
Јабука
Јабука
11/11/2017 16:51

13. коло

Младост
Вршац
25 - 3
Пролетер
Зрењанин
11/11/2017 16:51
Јабука
Јабука
9 - 15
Динамо
Панчево
11/11/2017 16:54

12. коло

Пролетер
Зрењанин
7 - 24
Јабука
Јабука
29/10/2017 20:16
Динамо
Панчево
21 - 12
Раднички
Јаша Томић
11/11/2017 16:49

11. коло

Раднички
Јаша Томић
19 - 7
Пролетер
Зрењанин
11/11/2017 16:53
Јабука
Јабука
18 - 11
Младост
Вршац
29/10/2017 20:20

10. коло

Динамо
Панчево
19 - 8
Пролетер
Зрењанин
14/10/2017 14:44
Раднички
Јаша Томић
15 - 18
Младост
Вршац
30/09/2017 10:55

9. коло

Младост
Вршац
14 - 16
Динамо
Панчево
29/10/2017 20:17
Јабука
Јабука
24 - 15
Раднички
Јаша Томић
29/10/2017 20:18

8. коло

Пролетер
Зрењанин
6 - 21
Младост
Вршац
14/10/2017 14:48
Динамо
Панчево
14 - 11
Јабука
Јабука
14/10/2017 14:49

7. коло

Раднички
Јаша Томић
10 - 22
Динамо
Панчево
14/10/2017 14:47
Јабука
Јабука
15 - 5
Пролетер
Зрењанин
14/10/2017 14:46

6. коло

Пролетер
Зрењанин
8 - 17
Раднички
Јаша Томић
29/10/2017 20:21
Младост
Вршац
17 - 17
Јабука
Јабука
30/09/2017 10:49

5. коло

Пролетер
Зрењанин
9 - 18
Динамо
Панчево
30/09/2017 10:54
Младост
Вршац
28 - 12
Раднички
Јаша Томић
16/09/2017 13:54

4. коло

Динамо
Панчево
17 - 11
Младост
Вршац
30/09/2017 10:52
Раднички
Јаша Томић
14 - 26
Јабука
Јабука
30/09/2017 10:53

3. коло

Младост
Вршац
22 - 4
Пролетер
Зрењанин
16/09/2017 13:53
Јабука
Јабука
13 - 13
Динамо
Панчево
16/09/2017 13:53

2. коло

Динамо
Панчево
21 - 6
Раднички
Јаша Томић
16/09/2017 13:52
Пролетер
Зрењанин
7 - 19
Јабука
Јабука
16/09/2017 13:54

1. коло

Раднички
Јаша Томић
12 - 10
Пролетер
Зрењанин
30/09/2017 10:50
Јабука
Јабука
15 - 7
Младост
Вршац
16/09/2017 13:52

Ж14 - А група


9. коло

Лаки
Црвенка
29 - 9
Раднички
Бајмок
15/10/2017 18:32
Пригревица
Пригревица
9 - 21
БСК 2012
Бачки Брестовац
15/10/2017 18:31

8. коло

Раднички
Бајмок
20 - 14
Пригревица
Пригревица
29/10/2017 20:26
БСК 2012
Бачки Брестовац
5 - 31
Лаки
Црвенка
29/10/2017 20:25

7. коло

БСК 2012
Бачки Брестовац
20 - 18
Раднички
Бајмок
29/10/2017 20:26
Лаки
Црвенка
31 - 10
Пригревица
Пригревица
29/10/2017 20:27

6. коло

Раднички
Бајмок
12 - 32
Лаки
Црвенка
30/09/2017 09:46
БСК 2012
Бачки Брестовац
17 - 15
Пригревица
Пригревица
30/09/2017 09:47

5. коло

Пригревица
Пригревица
5 - 12
Раднички
Бајмок
15/10/2017 18:33
Лаки
Црвенка
21 - 6
БСК 2012
Бачки Брестовац
15/10/2017 18:32

4. коло

Раднички
Бајмок
6 - 9
БСК 2012
Бачки Брестовац
30/09/2017 09:44
Пригревица
Пригревица
9 - 25
Лаки
Црвенка
30/09/2017 09:42

3. коло

Лаки
Црвенка
26 - 4
Раднички
Бајмок
16/09/2017 14:09
Пригревица
Пригревица
7 - 13
БСК 2012
Бачки Брестовац
16/09/2017 14:09

2. коло

Раднички
Бајмок
14 - 9
Пригревица
Пригревица
16/09/2017 14:10
БСК 2012
Бачки Брестовац
5 - 27
Лаки
Црвенка
16/09/2017 14:10

1. коло

БСК 2012
Бачки Брестовац
17 - 9
Раднички
Бајмок
16/09/2017 14:11
Лаки
Црвенка
28 - 7
Пригревица
Пригревица
15/10/2017 18:30

Ж14 - Б група


9. коло

Јадран
Фекетић
19 - 26 28/10/2017 13:40
Мокрин
Мокрин
20 - 12
Врбас
Врбас
28/10/2017 13:41

8. коло

13 - 14
Мокрин
Мокрин
14/10/2017 15:49
Врбас
Врбас
13 - 22
Јадран
Фекетић
14/10/2017 15:50

7. коло

Врбас
Врбас
6 - 18 28/10/2017 13:38
Јадран
Фекетић
15 - 24
Мокрин
Мокрин
28/10/2017 13:39

6. коло

19 - 13
Јадран
Фекетић
01/10/2017 16:14
Врбас
Врбас
10 - 17
Мокрин
Мокрин
14/10/2017 15:49

5. коло

Мокрин
Мокрин
16 - 22 01/10/2017 16:16
Јадран
Фекетић
21 - 8
Врбас
Врбас
01/10/2017 16:15

4. коло

22 - 11
Врбас
Врбас
14/10/2017 15:51
Мокрин
Мокрин
21 - 15
Јадран
Фекетић
14/10/2017 15:52

3. коло

Јадран
Фекетић
11 - 15 16/09/2017 17:45
Мокрин
Мокрин
19 - 9
Врбас
Врбас
01/10/2017 16:15

2. коло

10 - 8
Мокрин
Мокрин
16/09/2017 17:44
Врбас
Врбас
15 - 23
Јадран
Фекетић

1. коло

Врбас
Врбас
11 - 16 16/09/2017 17:44
Јадран
Фекетић
10 - 10
Мокрин
Мокрин
16/09/2017 17:45

Ж14 - В група


9. коло

Младост
Нова Пазова
5 - 25
Словен
Рума
15/10/2017 18:20
Пролетер (ж)
Зрењанин
25 - 2
Железничар
Инђија
15/10/2017 18:21

8. коло

Словен
Рума
14 - 13
Пролетер (ж)
Зрењанин
29/10/2017 20:33
Железничар
Инђија
6 - 12
Младост
Нова Пазова
29/10/2017 20:35

7. коло

Железничар
Инђија
4 - 25
Словен
Рума
29/10/2017 20:37
Младост
Нова Пазова
7 - 21
Пролетер (ж)
Зрењанин
29/10/2017 20:36

6. коло

Словен
Рума
26 - 5
Младост
Нова Пазова
01/10/2017 16:02
Железничар
Инђија
7 - 19
Пролетер (ж)
Зрењанин
01/10/2017 16:02

5. коло

Пролетер (ж)
Зрењанин
7 - 11
Словен
Рума
15/10/2017 18:19
Младост
Нова Пазова
6 - 2
Железничар
Инђија
17/09/2017 21:32

4. коло

Словен
Рума
22 - 2
Железничар
Инђија
15/10/2017 18:22
Пролетер (ж)
Зрењанин
21 - 7
Младост
Нова Пазова
01/10/2017 16:03

3. коло

Младост
Нова Пазова
3 - 15
Словен
Рума
17/09/2017 21:30
Пролетер (ж)
Зрењанин
19 - 7
Железничар
Инђија
17/09/2017 21:31

2. коло

Словен
Рума
11 - 16
Пролетер (ж)
Зрењанин
17/09/2017 21:32
Железничар
Инђија
7 - 11
Младост
Нова Пазова
15/10/2017 18:17

1. коло

Железничар
Инђија
1 - 26
Словен
Рума
01/10/2017 16:01
Младост
Нова Пазова
6 - 20
Пролетер (ж)
Зрењанин
01/10/2017 15:59

Ж14 - Г група


9. коло

Јабука (ж)
Јабука
6 - 16
Панчево (ж)
Панчево
15/10/2017 16:07
Младост
Вршац
0 - 10
Долово (ж)
Долово
15/10/2017 16:05

8. коло

Панчево (ж)
Панчево
10 - 0
Младост
Вршац
29/10/2017 20:41
Долово (ж)
Долово
14 - 12
Јабука (ж)
Јабука
29/10/2017 20:40

7. коло

Долово (ж)
Долово
7 - 16
Панчево (ж)
Панчево
29/10/2017 20:42
Јабука (ж)
Јабука
10 - 0
Младост
Вршац
29/10/2017 20:42

6. коло

Панчево (ж)
Панчево
14 - 7
Јабука (ж)
Јабука
01/10/2017 16:09
Долово (ж)
Долово
10 - 0
Младост
Вршац
01/10/2017 16:09

5. коло

Младост
Вршац
0 - 10
Панчево (ж)
Панчево
15/10/2017 16:08
Јабука (ж)
Јабука
17 - 13
Долово (ж)
Долово
15/10/2017 16:07

4. коло

Панчево (ж)
Панчево
23 - 7
Долово (ж)
Долово
01/10/2017 16:08
Младост
Вршац
0 - 10
Јабука (ж)
Јабука
15/10/2017 16:02

3. коло

Јабука (ж)
Јабука
8 - 18
Панчево (ж)
Панчево
16/09/2017 14:19
Младост
Вршац
0 - 10
Долово (ж)
Долово
16/09/2017 14:19

2. коло

Панчево (ж)
Панчево
10 - 0
Младост
Вршац
16/09/2017 14:20
Долово (ж)
Долово
12 - 15
Јабука (ж)
Јабука
16/09/2017 14:20

1. коло

Долово (ж)
Долово
12 - 17
Панчево (ж)
Панчево
16/09/2017 14:21
Јабука (ж)
Јабука
10 - 0
Младост
Вршац
01/10/2017 16:08