Резултати Прва лига “Војводина”

2021/2022
Мушкарци Жене

Мушкарци


11. коло

61
Банатски Карловац
Банатски Карловац
30 - 29
(11 - 16)
04/12/2021 19:00
62
Долово
Долово
27 - 25
(11 - 11)
Војвода Степа
Војвода Степа
05/12/2021 19:00
63 28 - 25
(14 - 10)
Јабука
Јабука
03/12/2021 20:00
64
Лавови БП
Бачка Паланка
27 - 27
(12 - 11)
Херцеговац
Гајдобра
05/12/2021 18:00
65
Славија
Нови Сад
33 - 28
(14 - 13)
04/12/2021 17:00
66
Јединство
Нови Бечеј
31 - 29
(14 - 15)
Младост ТСК
Бачки Јарак
04/12/2021 19:30

10. коло

55 31 - 28
(15 - 16)
Долово
Долово
28/11/2021 17:00
56
Војвода Степа
Војвода Степа
20 - 30
(11 - 16)
28/11/2021 19:30
57
Јабука
Јабука
20 - 23
(9 - 14)
Лавови БП
Бачка Паланка
28/11/2021 19:00
58
Херцеговац
Гајдобра
35 - 28
(16 - 16)
Славија
Нови Сад
27/11/2021 16:30
59 37 - 37
(16 - 17)
Јединство
Нови Бечеј
28/11/2021 19:00
60
Младост ТСК
Бачки Јарак
38 - 36
(19 - 19)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
28/11/2021 20:00

9. коло

49
Младост ТСК
Бачки Јарак
32 - 26
(14 - 13)
20/11/2021 18:00
50
Лавови БП
Бачка Паланка
44 - 34
(22 - 17)
Војвода Степа
Војвода Степа
19/11/2021 20:30
51
Славија
Нови Сад
33 - 27
(23 - 12)
Јабука
Јабука
20/11/2021 20:00
52
Јединство
Нови Бечеј
30 - 38
(18 - 14)
Херцеговац
Гајдобра
19/11/2021 20:00
53
Банатски Карловац
Банатски Карловац
41 - 33
(17 - 16)
20/11/2021 19:00
54 29 - 21
(13 - 11)
Долово
Долово
19/11/2021 19:00

8. коло

43 29 - 28
(12 - 11)
13/11/2021 12:00
44
Војвода Степа
Војвода Степа
25 - 26
(11 - 11)
Славија
Нови Сад
13/11/2021 19:00
45
Јабука
Јабука
29 - 25
(11 - 9)
Јединство
Нови Бечеј
13/11/2021 19:00
46
Херцеговац
Гајдобра
40 - 34
(19 - 18)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
14/11/2021 19:30
47 37 - 34
(18 - 18)
Младост ТСК
Бачки Јарак
13/11/2021 19:00
48
Долово
Долово
21 - 30
(12 - 13)
Лавови БП
Бачка Паланка
13/11/2021 16:00

7. коло

37 38 - 24
(15 - 7)
30/10/2021 19:00
38
Јединство
Нови Бечеј
24 - 20
(16 - 8)
Војвода Степа
Војвода Степа
30/10/2021 19:30
39
Банатски Карловац
Банатски Карловац
40 - 33
(20 - 12)
Јабука
Јабука
30/10/2021 19:00
40
Младост ТСК
Бачки Јарак
27 - 34
(12 - 19)
Херцеговац
Гајдобра
30/10/2021 20:00
41
Славија
Нови Сад
30 - 24
(13 - 13)
Долово
Долово
31/10/2021 17:00
42
Лавови БП
Бачка Паланка
32 - 24
(13 - 12)
29/10/2021 20:00

6. коло

31 29 - 32
(11 - 12)
Лавови БП
Бачка Паланка
24/10/2021 17:00
32
Војвода Степа
Војвода Степа
35 - 40
(17 - 17)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
24/10/2021 18:00
33
Јабука
Јабука
34 - 31
(18 - 17)
Младост ТСК
Бачки Јарак
24/10/2021 18:00
34
Херцеговац
Гајдобра
39 - 36
(24 - 20)
22/10/2021 20:30
35
Долово
Долово
26 - 29
(13 - 15)
Јединство
Нови Бечеј
23/10/2021 16:00
36 28 - 20
(16 - 10)
Славија
Нови Сад
24/10/2021 18:00

5. коло

25
Херцеговац
Гајдобра
33 - 27
(16 - 14)
16/10/2021 15:00
26
Младост ТСК
Бачки Јарак
37 - 30
(14 - 12)
Војвода Степа
Војвода Степа
16/10/2021 20:00
27 33 - 28
(19 - 11)
Јабука
Јабука
17/10/2021 19:00
28
Банатски Карловац
Банатски Карловац
28 - 27
(15 - 16)
Долово
Долово
16/10/2021 20:00
29
Јединство
Нови Бечеј
22 - 23
(9 - 12)
16/10/2021 19:30
30
Славија
Нови Сад
35 - 25
(17 - 14)
Лавови БП
Бачка Паланка
17/10/2021 17:00

4. коло

19 23 - 30
(14 - 15)
Славија
Нови Сад
10/10/2021 17:00
20
Војвода Степа
Војвода Степа
39 - 21
(20 - 11)
09/10/2021 19:00
21
Јабука
Јабука
22 - 27
(10 - 13)
Херцеговац
Гајдобра
09/10/2021 19:00
22
Долово
Долово
28 - 28
(15 - 10)
Младост ТСК
Бачки Јарак
10/10/2021 16:00
23 36 - 28
(20 - 11)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
10/10/2021 19:00
24
Лавови БП
Бачка Паланка
22 - 23
(10 - 9)
Јединство
Нови Бечеј
10/10/2021 20:30

3. коло

13
Јабука
Јабука
29 - 25
(17 - 13)
03/10/2021 18:00
14
Херцеговац
Гајдобра
33 - 27
(17 - 12)
Војвода Степа
Војвода Степа
01/10/2021 18:45
15 31 - 32
(15 - 18)
Долово
Долово
02/10/2021 19:00
16
Младост ТСК
Бачки Јарак
28 - 31
(15 - 16)
02/10/2021 18:00
17
Банатски Карловац
Банатски Карловац
29 - 32
(14 - 18)
Лавови БП
Бачка Паланка
02/10/2021 20:00
18
Јединство
Нови Бечеј
28 - 25
(17 - 13)
Славија
Нови Сад
02/10/2021 19:30

2. коло

7 27 - 25
(13 - 16)
Јединство
Нови Бечеј
25/09/2021 17:00
8
Војвода Степа
Војвода Степа
27 - 29
(14 - 11)
Јабука
Јабука
26/09/2021 16:00
9
Долово
Долово
30 - 27
(12 - 10)
Херцеговац
Гајдобра
25/09/2021 16:00
10 31 - 16
(20 - 7)
26/09/2021 19:00
11
Лавови БП
Бачка Паланка
40 - 35
(18 - 15)
Младост ТСК
Бачки Јарак
24/09/2021 19:30
12
Славија
Нови Сад
30 - 29
(16 - 12)
Банатски Карловац
Банатски Карловац
26/09/2021 17:00

1. коло

1
Војвода Степа
Војвода Степа
27 - 30
(12 - 17)
18/09/2021 17:00
2
Јабука
Јабука
30 - 29
(16 - 12)
Долово
Долово
18/09/2021 19:00
3
Херцеговац
Гајдобра
33 - 32
(15 - 15)
18/09/2021 20:00
4 33 - 33
(16 - 19)
Лавови БП
Бачка Паланка
19/09/2021 19:00
5
Младост ТСК
Бачки Јарак
30 - 29
(13 - 12)
Славија
Нови Сад
18/09/2021 19:00
6
Банатски Карловац
Банатски Карловац
39 - 28
(20 - 16)
Јединство
Нови Бечеј
29/09/2021 19:30

Жене


11. коло

61
Јадран
Фекетић
42 - 28
(19 - 13)
Мокрин
Мокрин
05/12/2021 18:00
62
Темерин
Темерин
30 - 23
(18 - 10)
Јабука (ж)
Јабука
04/12/2021 19:30
63
Раванград
Сомбор
37 - 37
(22 - 18)
Младост
Српска Црња
04/12/2021 18:00
64
Круле
Сивац
26 - 36
(11 - 17)
Спартак
Дебељача
05/12/2021 19:00
65
Лаки
Црвенка
25 - 32
(10 - 17)
Словен
Рума
04/12/2021 13:00
66
Пролетер (ж)
Зрењанин
23 - 31
(9 - 18)
Рума
Рума
05/12/2021 19:00

10. коло

55
Мокрин
Мокрин
22 - 23
(11 - 13)
Темерин
Темерин
28/11/2021 17:30
56
Јабука (ж)
Јабука
33 - 28
(18 - 12)
Раванград
Сомбор
29/11/2021 20:00
57
Младост
Српска Црња
33 - 27
(17 - 13)
Круле
Сивац
28/11/2021 17:00
58
Спартак
Дебељача
38 - 22
(20 - 11)
Лаки
Црвенка
27/11/2021 19:00
59
Словен
Рума
22 - 16
(11 - 9)
Пролетер (ж)
Зрењанин
28/11/2021 20:00
60
Рума
Рума
32 - 26
(16 - 12)
Јадран
Фекетић
28/11/2021 15:30

9. коло

49
Рума
Рума
37 - 26
(14 - 16)
Мокрин
Мокрин
21/11/2021 12:30
50
Круле
Сивац
37 - 24
(16 - 12)
Јабука (ж)
Јабука
21/11/2021 17:00
51
Лаки
Црвенка
28 - 36
(13 - 14)
Младост
Српска Црња
20/11/2021 18:00
52
Пролетер (ж)
Зрењанин
26 - 31
(13 - 19)
Спартак
Дебељача
20/11/2021 15:00
53
Јадран
Фекетић
30 - 31
(16 - 15)
Словен
Рума
11/12/2021 18:00
54
Раванград
Сомбор
19 - 33
(8 - 15)
Темерин
Темерин
12/12/2021 18:00

8. коло

43
Мокрин
Мокрин
26 - 30
(14 - 16)
Раванград
Сомбор
14/11/2021 12:00
44
Јабука (ж)
Јабука
25 - 24
(14 - 10)
Лаки
Црвенка
14/11/2021 20:00
45
Младост
Српска Црња
31 - 24
(19 - 17)
Пролетер (ж)
Зрењанин
14/11/2021 18:00
46
Спартак
Дебељача
33 - 26
(14 - 6)
Јадран
Фекетић
13/11/2021 19:00
47
Словен
Рума
20 - 28
(7 - 13)
Рума
Рума
13/11/2021 20:00
48
Темерин
Темерин
32 - 18
(17 - 7)
Круле
Сивац
13/11/2021 19:30

7. коло

37
Словен
Рума
41 - 29
(21 - 15)
Мокрин
Мокрин
06/11/2021 20:00
38
Пролетер (ж)
Зрењанин
27 - 22
(13 - 4)
Јабука (ж)
Јабука
06/11/2021 17:30
39
Јадран
Фекетић
27 - 32
(12 - 13)
Младост
Српска Црња
07/11/2021 13:30
40
Рума
Рума
25 - 20
(12 - 11)
Спартак
Дебељача
07/11/2021 15:30
41
Лаки
Црвенка
19 - 38
(9 - 22)
Темерин
Темерин
06/11/2021 19:30
42
Круле
Сивац
33 - 29
(16 - 13)
Раванград
Сомбор
07/11/2021 18:00

6. коло

31
Мокрин
Мокрин
27 - 28
(15 - 12)
Круле
Сивац
31/10/2021 18:00
32
Јабука (ж)
Јабука
22 - 18
(10 - 11)
Јадран
Фекетић
30/10/2021 12:00
33
Младост
Српска Црња
24 - 28
(15 - 16)
Рума
Рума
30/10/2021 15:30
34
Спартак
Дебељача
36 - 30
(20 - 12)
Словен
Рума
30/10/2021 19:00
35
Темерин
Темерин
29 - 16
(14 - 5)
Пролетер (ж)
Зрењанин
30/10/2021 18:00
36
Раванград
Сомбор
33 - 21
(16 - 8)
Лаки
Црвенка
31/10/2021 19:00

5. коло

25
Спартак
Дебељача
42 - 15
(24 - 7)
Мокрин
Мокрин
23/10/2021 19:00
26
Рума
Рума
39 - 18
(19 - 8)
Јабука (ж)
Јабука
24/10/2021 12:30
27
Словен
Рума
32 - 30
(18 - 14)
Младост
Српска Црња
23/10/2021 20:00
28
Јадран
Фекетић
22 - 30
(9 - 14)
Темерин
Темерин
24/10/2021 18:00
29
Пролетер (ж)
Зрењанин
28 - 26
(15 - 11)
Раванград
Сомбор
23/10/2021 15:30
30
Лаки
Црвенка
29 - 26
(16 - 13)
Круле
Сивац
25/10/2021 19:00

4. коло

19
Мокрин
Мокрин
30 - 23
(17 - 11)
Лаки
Црвенка
17/10/2021 18:00
20
Јабука (ж)
Јабука
25 - 33
(12 - 16)
Словен
Рума
16/10/2021 20:00
21
Младост
Српска Црња
22 - 32
(12 - 19)
Спартак
Дебељача
17/10/2021 17:00
22
Темерин
Темерин
24 - 24
(14 - 12)
Рума
Рума
16/10/2021 18:00
23
Раванград
Сомбор
29 - 23
(14 - 9)
Јадран
Фекетић
17/10/2021 20:00
24
Круле
Сивац
20 - 35
(7 - 15)
Пролетер (ж)
Зрењанин
17/10/2021 18:00

3. коло

13
Младост
Српска Црња
30 - 28
(14 - 16)
Мокрин
Мокрин
10/11/2021 20:30
14
Спартак
Дебељача
34 - 25
(23 - 12)
Јабука (ж)
Јабука
03/10/2021 19:00
15
Словен
Рума
21 - 33
(15 - 18)
Темерин
Темерин
02/10/2021 20:00
16
Рума
Рума
33 - 19
(18 - 11)
Раванград
Сомбор
30/09/2021 18:30
17
Јадран
Фекетић
27 - 27
(16 - 14)
Круле
Сивац
02/10/2021 20:00
18
Пролетер (ж)
Зрењанин
30 - 23
(18 - 7)
Лаки
Црвенка
02/10/2021 17:00

2. коло

7
Мокрин
Мокрин
18 - 28
(7 - 12)
Пролетер (ж)
Зрењанин
26/09/2021 16:00
8
Јабука (ж)
Јабука
31 - 17
(18 - 7)
Младост
Српска Црња
25/09/2021 19:00
9
Темерин
Темерин
25 - 20
(12 - 13)
Спартак
Дебељача
26/09/2021 13:00
10
Раванград
Сомбор
22 - 29
(11 - 16)
Словен
Рума
26/09/2021 19:00
11
Круле
Сивац
22 - 29
(10 - 13)
Рума
Рума
26/09/2021 18:00
12
Лаки
Црвенка
27 - 34
(9 - 16)
Јадран
Фекетић
25/09/2021 20:00

1. коло

1
Јабука (ж)
Јабука
34 - 20
(17 - 8)
Мокрин
Мокрин
19/09/2021 16:30
2
Младост
Српска Црња
19 - 20
(9 - 10)
Темерин
Темерин
03/11/2021 21:00
3
Спартак
Дебељача
40 - 19
(22 - 13)
Раванград
Сомбор
18/09/2021 19:00
4
Словен
Рума
30 - 23
(14 - 10)
Круле
Сивац
18/09/2021 20:00
5
Рума
Рума
39 - 20
(21 - 9)
Лаки
Црвенка
17/09/2021 19:15
6
Јадран
Фекетић
22 - 25
(10 - 14)
Пролетер (ж)
Зрењанин
22/09/2021 20:00