Табела Прва лига “Војводина”

2021/2022

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Херцеговац
Гајдобра
11 9 1 1 366 320 +46 19
2 11 8 0 3 320 274 +46 16
3
Лавови БП
Бачка Паланка
11 7 2 2 340 310 +30 16
4
Славија
Нови Сад
11 7 0 4 319 302 +17 14
5
Банатски Карловац
Банатски Карловац
11 6 0 5 374 361 +13 12
6
Јединство
Нови Бечеј
11 5 1 5 302 315 -13 11
7
Јабука
Јабука
11 5 0 6 306 321 -15 10
8
Младост ТСК
Бачки Јарак
11 4 1 6 349 356 -7 9
9 11 3 2 6 343 371 -28 8
10 11 4 0 7 300 332 -32 8
11
Долово
Долово
11 3 1 7 293 318 -25 7
12
Војвода Степа
Војвода Степа
11 1 0 10 309 341 -32 2

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Рума
Рума
11 10 1 0 345 242 +103 21
2
Темерин
Темерин
11 10 1 0 317 223 +94 21
3
Спартак
Дебељача
11 9 0 2 362 261 +101 18
4
Словен
Рума
11 8 0 3 321 297 +24 16
5
Пролетер (ж)
Зрењанин
11 6 0 5 278 275 +3 12
6
Младост
Српска Црња
11 5 1 5 311 314 -3 11
7
Јабука (ж)
Јабука
11 5 0 6 282 307 -25 10
8
Круле
Сивац
11 3 1 7 287 331 -44 7
9
Раванград
Сомбор
11 3 1 7 291 336 -45 7
10
Јадран
Фекетић
11 2 1 8 297 316 -19 5
11
Мокрин
Мокрин
11 1 0 10 269 358 -89 2
12
Лаки
Црвенка
11 1 0 10 261 361 -100 2