Резултати Друга лига ''Север''

2020/2021
(Архива)
Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

1
Будућност
Алибунар
30 - 26
(12 - 10)
Црепаја
Црепаја
10/10/2020 16:00
2
Раднички
Јаша Томић
26 - 21
(13 - 9)
ЖСК 1955
Жабаљ
10/10/2020 19:00
3
Панчево
Панчево
-
ПИК Пригревица
Пригревица
11/10/2020 20:00
4
Сомбор
Сомбор
17 - 40
(6 - 23)
Металац
Футог
11/10/2020 18:00
5
Војвода Степа
Војвода Степа
28 - 19
(16 - 9)
Нафтагас
Елемир
10/10/2020 19:00
6
Далматинац
Риђица
23 - 24
(10 - 13)
Сента
Сента
11/10/2020 15:30
7
Младост
Вршац
10 - 26
(6 - 9)
Славија
Нови Сад
11/11/2020 20:00

2. коло

8
Црепаја
Црепаја
22 - 35
(12 - 16)
Славија
Нови Сад
29/10/2020 20:00
9
Будућност
Алибунар
34 - 26
(16 - 9)
Раднички
Јаша Томић
17/10/2020 19:00
10
ЖСК 1955
Жабаљ
-
Панчево
Панчево
17/10/2020 16:00
11
ПИК Пригревица
Пригревица
51 - 25
(25 - 14)
Сомбор
Сомбор
19/10/2020 20:45
12
Металац
Футог
26 - 25
(13 - 16)
Војвода Степа
Војвода Степа
18/10/2020 18:30
13
Нафтагас
Елемир
28 - 31
(14 - 17)
Далматинац
Риђица
17/10/2020 16:00
14
Сента
Сента
31 - 23
(15 - 10)
Младост
Вршац
18/10/2020 19:00

3. коло

15
Раднички
Јаша Томић
28 - 25
(12 - 14)
Црепаја
Црепаја
25/10/2020 20:00
16
Панчево
Панчево
-
Будућност
Алибунар
25/10/2020 19:00
17
Сомбор
Сомбор
23 - 26
(7 - 16)
ЖСК 1955
Жабаљ
25/10/2020 18:00
18
Војвода Степа
Војвода Степа
25 - 22
(15 - 10)
ПИК Пригревица
Пригревица
25/10/2020 12:00
19
Далматинац
Риђица
29 - 32
(14 - 16)
Металац
Футог
25/10/2020 18:00
20
Младост
Вршац
31 - 30
(17 - 13)
Нафтагас
Елемир
25/10/2020 20:00
21
Славија
Нови Сад
35 - 19
(14 - 9)
Сента
Сента
25/10/2020 18:00

4. коло

22
Црепаја
Црепаја
27 - 26
(14 - 18)
Сента
Сента
07/02/2021 20:00
23
Будућност
Алибунар
43 - 28
(21 - 11)
Сомбор
Сомбор
07/11/2020 19:00
24
Раднички
Јаша Томић
-
Панчево
Панчево
31/10/2020 20:00
25
ЖСК 1955
Жабаљ
24 - 24
(15 - 11)
Војвода Степа
Војвода Степа
31/10/2020 15:30
26
ПИК Пригревица
Пригревица
38 - 26
(20 - 12)
Далматинац
Риђица
31/10/2020 16:00
27
Металац
Футог
35 - 19
(18 - 9)
Младост
Вршац
07/02/2021 18:30
28
Нафтагас
Елемир
29 - 38
(16 - 16)
Славија
Нови Сад
31/10/2020 16:00

5. коло

29
Панчево
Панчево
-
Црепаја
Црепаја
18/11/2020 19:30
30
Војвода Степа
Војвода Степа
33 - 21
(19 - 11)
Будућност
Алибунар
07/11/2020 19:00
31
Сомбор
Сомбор
19 - 31
(6 - 16)
Раднички
Јаша Томић
08/11/2020 12:00
32
Далматинац
Риђица
25 - 23
(16 - 13)
ЖСК 1955
Жабаљ
08/11/2020 19:30
33
Младост
Вршац
23 - 20
(15 - 10)
ПИК Пригревица
Пригревица
17/02/2021 19:30
34
Славија
Нови Сад
21 - 18
(11 - 11)
Металац
Футог
02/03/2021 21:30
35
Сента
Сента
23 - 25
(14 - 9)
Нафтагас
Елемир
10/02/2021 19:30

6. коло

36
Црепаја
Црепаја
26 - 21
(12 - 12)
Нафтагас
Елемир
15/11/2020 19:00
37
Будућност
Алибунар
39 - 21
(21 - 12)
Далматинац
Риђица
15/11/2020 15:00
38
Раднички
Јаша Томић
21 - 32
(6 - 16)
Војвода Степа
Војвода Степа
14/11/2020 18:00
39
Панчево
Панчево
-
Сомбор
Сомбор
14/02/2021 17:30
40
ЖСК 1955
Жабаљ
30 - 21
(15 - 10)
Младост
Вршац
14/11/2020 16:00
41
ПИК Пригревица
Пригревица
28 - 37
(18 - 19)
Славија
Нови Сад
14/11/2020 19:00
42
Металац
Футог
32 - 20
(19 - 7)
Сента
Сента
14/02/2021 18:30

7. коло

43
Сомбор
Сомбор
24 - 26
(10 - 16)
Црепаја
Црепаја
21/11/2020 16:00
44
Младост
Вршац
42 - 41
(17 - 21)
Будућност
Алибунар
22/11/2020 19:00
45
Далматинац
Риђица
27 - 27
(16 - 16)
Раднички
Јаша Томић
22/11/2020 19:00
46
Војвода Степа
Војвода Степа
-
Панчево
Панчево
20/11/2020 19:00
47
Славија
Нови Сад
29 - 30
(11 - 13)
ЖСК 1955
Жабаљ
14/02/2021 17:00
48
Сента
Сента
19 - 30
(12 - 15)
ПИК Пригревица
Пригревица
22/11/2020 20:00
49
Нафтагас
Елемир
22 - 31
(12 - 16)
Металац
Футог
17/02/2021 19:30

8. коло

50
Црепаја
Црепаја
28 - 32
(16 - 15)
Металац
Футог
11/02/2021 20:30
51
Будућност
Алибунар
29 - 38
(13 - 20)
Славија
Нови Сад
29/11/2020 20:00
52
Раднички
Јаша Томић
33 - 23
(15 - 10)
Младост
Вршац
28/11/2020 18:00
53
Панчево
Панчево
-
Далматинац
Риђица
28/11/2020 16:00
54
Сомбор
Сомбор
10 - 29
(5 - 16)
Војвода Степа
Војвода Степа
25/02/2021
55
ЖСК 1955
Жабаљ
26 - 27
(16 - 17)
Сента
Сента
24/02/2021 21:00
56
ПИК Пригревица
Пригревица
40 - 22
(17 - 11)
Нафтагас
Елемир
06/02/2021 19:45

9. коло

57
Војвода Степа
Војвода Степа
27 - 23
(13 - 12)
Црепаја
Црепаја
20/02/2021 19:00
58
Сента
Сента
34 - 25
(15 - 10)
Будућност
Алибунар
21/02/2021 18:30
59
Славија
Нови Сад
36 - 19
(16 - 8)
Раднички
Јаша Томић
21/02/2021 16:00
60
Младост
Вршац
-
Панчево
Панчево
21/02/2021 14:00
61
Далматинац
Риђица
40 - 24
(19 - 11)
Сомбор
Сомбор
21/02/2021 16:00
62
Нафтагас
Елемир
26 - 35
(11 - 21)
ЖСК 1955
Жабаљ
21/02/2021 19:00
63
Металац
Футог
30 - 24
(16 - 15)
ПИК Пригревица
Пригревица
21/02/2021 18:30

10. коло

64
Црепаја
Црепаја
28 - 31
(13 - 17)
ПИК Пригревица
Пригревица
28/02/2021 18:00
65
Будућност
Алибунар
31 - 32
(16 - 15)
Нафтагас
Елемир
28/02/2021 18:00
66
Раднички
Јаша Томић
27 - 22
(15 - 13)
Сента
Сента
27/02/2021 18:00
67
Панчево
Панчево
-
Славија
Нови Сад
28/02/2021 16:30
68
Сомбор
Сомбор
15 - 23
(7 - 11)
Младост
Вршац
27/02/2021 16:20
69
Војвода Степа
Војвода Степа
28 - 25
(15 - 15)
Далматинац
Риђица
28/02/2021 17:00
70
ЖСК 1955
Жабаљ
28 - 24
(15 - 15)
Металац
Футог
28/02/2021 14:30

11. коло

71
Далматинац
Риђица
29 - 30
(15 - 16)
Црепаја
Црепаја
07/03/2021 18:30
72
Металац
Футог
36 - 28
(19 - 14)
Будућност
Алибунар
07/03/2021 18:30
73
Нафтагас
Елемир
25 - 33
(12 - 15)
Раднички
Јаша Томић
07/03/2021 14:00
74
Сента
Сента
-
Панчево
Панчево
21/04/2021 19:00
75
Славија
Нови Сад
46 - 26
(23 - 10)
Сомбор
Сомбор
07/03/2021 17:00
76
Младост
Вршац
20 - 25
(8 - 12)
Војвода Степа
Војвода Степа
07/03/2021 14:00
77
ПИК Пригревица
Пригревица
40 - 22
(19 - 11)
ЖСК 1955
Жабаљ
06/03/2021 19:00

12. коло

78
Црепаја
Црепаја
30 - 30
(14 - 18)
ЖСК 1955
Жабаљ
10/03/2021 21:00
79
Будућност
Алибунар
31 - 33
(18 - 14)
ПИК Пригревица
Пригревица
10/03/2021 18:00
80
Раднички
Јаша Томић
30 - 26
(13 - 8)
Металац
Футог
11/03/2021 19:00
81
Панчево
Панчево
-
Нафтагас
Елемир
82
Сомбор
Сомбор
29 - 39
(15 - 19)
Сента
Сента
11/03/2021 18:45
83
Војвода Степа
Војвода Степа
28 - 24
(13 - 10)
Славија
Нови Сад
10/03/2021 20:00
84
Далматинац
Риђица
21 - 13
(13 - 6)
Младост
Вршац
10/03/2021 20:00

13. коло

85
Младост
Вршац
30 - 32
(15 - 17)
Црепаја
Црепаја
14/03/2021 19:00
86
ЖСК 1955
Жабаљ
35 - 24
(17 - 11)
Будућност
Алибунар
14/03/2021 15:00
87
ПИК Пригревица
Пригревица
37 - 24
(16 - 14)
Раднички
Јаша Томић
13/03/2021 20:15
88
Металац
Футог
-
Панчево
Панчево
89
Нафтагас
Елемир
28 - 17
(14 - 10)
Сомбор
Сомбор
14/03/2021 12:00
90
Сента
Сента
26 - 27
(14 - 14)
Војвода Степа
Војвода Степа
13/03/2021 19:30
91
Славија
Нови Сад
35 - 23
(16 - 12)
Далматинац
Риђица
13/03/2021 17:00

14. коло

92
Црепаја
Црепаја
28 - 28
(14 - 18)
Будућност
Алибунар
93
ЖСК 1955
Жабаљ
40 - 24
(16 - 12)
Раднички
Јаша Томић
94
ПИК Пригревица
Пригревица
-
Панчево
Панчево
20/03/2021 18:00
95
Металац
Футог
36 - 19
(17 - 8)
Сомбор
Сомбор
96
Нафтагас
Елемир
27 - 36
(11 - 22)
Војвода Степа
Војвода Степа
20/03/2021 18:00
97
Сента
Сента
22 - 26
(15 - 10)
Далматинац
Риђица
20/03/2021 20:00
98
Славија
Нови Сад
31 - 12
(17 - 6)
Младост
Вршац
20/03/2021 20:00

15. коло

99
Славија
Нови Сад
40 - 20
(19 - 6)
Црепаја
Црепаја
28/03/2021 19:00
100
Раднички
Јаша Томић
33 - 33
(19 - 18)
Будућност
Алибунар
28/03/2021 19:00
101
Панчево
Панчево
-
ЖСК 1955
Жабаљ
28/03/2021 19:00
102
Сомбор
Сомбор
20 - 48
(12 - 29)
ПИК Пригревица
Пригревица
27/03/2021 19:00
103
Војвода Степа
Војвода Степа
30 - 25
(16 - 10)
Металац
Футог
27/03/2021 19:00
104
Далматинац
Риђица
42 - 25
(23 - 12)
Нафтагас
Елемир
28/03/2021 19:00
105
Младост
Вршац
25 - 26
(15 - 15)
Сента
Сента
28/03/2021 19:00

16. коло

106
Црепаја
Црепаја
41 - 30
(19 - 15)
Раднички
Јаша Томић
04/04/2021 17:00
107
Будућност
Алибунар
-
Панчево
Панчево
108
ЖСК 1955
Жабаљ
36 - 21
(16 - 9)
Сомбор
Сомбор
01/04/2021 19:00
109
ПИК Пригревица
Пригревица
39 - 27
(17 - 13)
Војвода Степа
Војвода Степа
03/04/2021 15:00
110
Металац
Футог
41 - 21
(19 - 11)
Далматинац
Риђица
03/04/2021 19:00
111
Нафтагас
Елемир
22 - 27
(14 - 15)
Младост
Вршац
04/04/2021 17:00
112
Сента
Сента
34 - 33
(17 - 16)
Славија
Нови Сад
03/04/2021 19:00

17. коло

113
Сента
Сента
27 - 25
(18 - 14)
Црепаја
Црепаја
10/04/2021 19:30
114
Сомбор
Сомбор
24 - 43
(10 - 22)
Будућност
Алибунар
115
Панчево
Панчево
-
Раднички
Јаша Томић
10/04/2021 11:30
116
Војвода Степа
Војвода Степа
35 - 29
(15 - 13)
ЖСК 1955
Жабаљ
117
Далматинац
Риђица
28 - 32
(19 - 19)
ПИК Пригревица
Пригревица
118
Младост
Вршац
21 - 28
(10 - 15)
Металац
Футог
119
Славија
Нови Сад
52 - 19
(21 - 9)
Нафтагас
Елемир

18. коло

120
Црепаја
Црепаја
-
Панчево
Панчево
15/04/2021 19:00
121
Будућност
Алибунар
22 - 29
(15 - 15)
Војвода Степа
Војвода Степа
122
Раднички
Јаша Томић
29 - 21
(13 - 11)
Сомбор
Сомбор
14/04/2021 19:30
123
ЖСК 1955
Жабаљ
43 - 34
(19 - 13)
Далматинац
Риђица
14/04/2021 19:30
124
ПИК Пригревица
Пригревица
36 - 21
(17 - 10)
Младост
Вршац
14/04/2021 20:00
125
Металац
Футог
24 - 23
(11 - 11)
Славија
Нови Сад
126
Нафтагас
Елемир
17 - 23
(8 - 10)
Сента
Сента
14/04/2021 20:00

19. коло

127
Нафтагас
Елемир
26 - 35
(16 - 16)
Црепаја
Црепаја
18/04/2021 16:00
128
Далматинац
Риђица
48 - 33
(26 - 14)
Будућност
Алибунар
18/04/2021 11:30
129
Војвода Степа
Војвода Степа
36 - 33
(18 - 13)
Раднички
Јаша Томић
17/04/2021 20:00
130
Сомбор
Сомбор
-
Панчево
Панчево
17/04/2021 14:45
131
Младост
Вршац
26 - 34
(14 - 18)
ЖСК 1955
Жабаљ
18/04/2021 19:00
132
Славија
Нови Сад
25 - 22
(13 - 12)
ПИК Пригревица
Пригревица
18/04/2021 17:00
133
Сента
Сента
23 - 36
(12 - 19)
Металац
Футог
17/04/2021 16:00

20. коло

134
Црепаја
Црепаја
42 - 27
(23 - 14)
Сомбор
Сомбор
135
Будућност
Алибунар
28 - 24
(16 - 12)
Младост
Вршац
136
Раднички
Јаша Томић
39 - 31
(22 - 12)
Далматинац
Риђица
137
Панчево
Панчево
-
Војвода Степа
Војвода Степа
26/04/2021 19:00
138
ЖСК 1955
Жабаљ
21 - 25
(10 - 11)
Славија
Нови Сад
139
ПИК Пригревица
Пригревица
34 - 28
(14 - 11)
Сента
Сента
140
Металац
Футог
39 - 19
(23 - 4)
Нафтагас
Елемир

21. коло

141
Металац
Футог
36 - 34
(21 - 21)
Црепаја
Црепаја
05/05/2021 19:00
142
Славија
Нови Сад
28 - 21
(14 - 10)
Будућност
Алибунар
05/05/2021 21:00
143
Младост
Вршац
34 - 38
(18 - 18)
Раднички
Јаша Томић
05/05/2021 19:00
144
Далматинац
Риђица
-
Панчево
Панчево
145
Војвода Степа
Војвода Степа
32 - 22
(16 - 8)
Сомбор
Сомбор
04/05/2021 17:30
146
Сента
Сента
31 - 31
(14 - 17)
ЖСК 1955
Жабаљ
147
Нафтагас
Елемир
24 - 38
(8 - 17)
ПИК Пригревица
Пригревица
13/05/2021 19:00

22. коло

148
Црепаја
Црепаја
24 - 33
(11 - 16)
Војвода Степа
Војвода Степа
149
Будућност
Алибунар
30 - 29
(18 - 15)
Сента
Сента
150
Раднички
Јаша Томић
22 - 32
(10 - 13)
Славија
Нови Сад
151
Панчево
Панчево
-
Младост
Вршац
152
Сомбор
Сомбор
23 - 48
(11 - 20)
Далматинац
Риђица
153
ЖСК 1955
Жабаљ
29 - 24
(16 - 15)
Нафтагас
Елемир
154
ПИК Пригревица
Пригревица
31 - 32
(14 - 16)
Металац
Футог

23. коло

155
ПИК Пригревица
Пригревица
38 - 32
(19 - 15)
Црепаја
Црепаја
156
Нафтагас
Елемир
21 - 32
(9 - 14)
Будућност
Алибунар
157
Сента
Сента
36 - 28
(21 - 12)
Раднички
Јаша Томић
158
Славија
Нови Сад
-
Панчево
Панчево
159
Младост
Вршац
27 - 20
(13 - 14)
Сомбор
Сомбор
160
Далматинац
Риђица
30 - 30
(14 - 15)
Војвода Степа
Војвода Степа
161
Металац
Футог
33 - 27
(17 - 13)
ЖСК 1955
Жабаљ

24. коло

162
Црепаја
Црепаја
27 - 27
(12 - 15)
Далматинац
Риђица
163
Будућност
Алибунар
28 - 29
(14 - 17)
Металац
Футог
164
Раднички
Јаша Томић
52 - 30
(26 - 13)
Нафтагас
Елемир
165
Панчево
Панчево
-
Сента
Сента
166
Сомбор
Сомбор
20 - 40
(12 - 18)
Славија
Нови Сад
167
Војвода Степа
Војвода Степа
10 - 0
Младост
Вршац
168
ЖСК 1955
Жабаљ
30 - 36
(14 - 17)
ПИК Пригревица
Пригревица

25. коло

169
ЖСК 1955
Жабаљ
23 - 28
(8 - 11)
Црепаја
Црепаја
170
ПИК Пригревица
Пригревица
43 - 25
(21 - 11)
Будућност
Алибунар
171
Металац
Футог
10 - 0
Раднички
Јаша Томић
172
Нафтагас
Елемир
-
Панчево
Панчево
173
Сента
Сента
44 - 31
(24 - 14)
Сомбор
Сомбор
174
Славија
Нови Сад
23 - 17
(11 - 8)
Војвода Степа
Војвода Степа
175
Младост
Вршац
30 - 30
(15 - 15)
Далматинац
Риђица

26. коло

176
Црепаја
Црепаја
37 - 15
(16 - 9)
Младост
Вршац
177
Будућност
Алибунар
34 - 31
(18 - 20)
ЖСК 1955
Жабаљ
178
Раднички
Јаша Томић
34 - 32
(15 - 15)
ПИК Пригревица
Пригревица
179
Панчево
Панчево
-
Металац
Футог
180
Сомбор
Сомбор
27 - 16
(12 - 9)
Нафтагас
Елемир
181
Војвода Степа
Војвода Степа
23 - 15
(13 - 8)
Сента
Сента
182
Далматинац
Риђица
29 - 31
(11 - 14)
Славија
Нови Сад

Жене


1. коло

1
Железничар 2
Инђија
29 - 13
(14 - 8)
Беочин 1959
Беочин
12/10/2020 20:30
2
Тријумф
Србобран
-
Сента
Сента
3
Круле
Сивац
35 - 30
(15 - 12)
Нафтагас (ж)
Елемир
10/10/2020 19:00
4
Раванград
Сомбор
-
Апатин (ж)
Апатин
5
Јабука (ж)
Јабука
16 - 18
(5 - 9)
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
11/10/2020 18:00
6
Дероње
Дероње
20 - 28
(6 - 11)
Пригревица
Пригревица
11/10/2020 18:00

2. коло

7
Беочин 1959
Беочин
19 - 31
(13 - 15)
Пригревица
Пригревица
17/10/2020 16:00
8
Железничар 2
Инђија
26 - 20
(18 - 7)
Тријумф
Србобран
18/10/2020 16:30
9
Сента
Сента
-
Круле
Сивац
10
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Раванград
Сомбор
11
Апатин (ж)
Апатин
18 - 25
(8 - 10)
Јабука (ж)
Јабука
18/10/2020 12:00
12
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
26 - 15
(14 - 6)
Дероње
Дероње
18/10/2020 16:00

3. коло

13
Тријумф
Србобран
15 - 15
(6 - 10)
Беочин 1959
Беочин
24/10/2020 16:30
14
Круле
Сивац
26 - 22
(16 - 8)
Железничар 2
Инђија
24/10/2020 18:00
15
Раванград
Сомбор
-
Сента
Сента
16
Јабука (ж)
Јабука
28 - 18
(12 - 6)
Нафтагас (ж)
Елемир
26/10/2020 21:00
17
Дероње
Дероње
21 - 25
(7 - 13)
Апатин (ж)
Апатин
24/10/2020 19:00
18
Пригревица
Пригревица
19 - 20
(9 - 10)
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
24/10/2020 18:00

4. коло

19
Беочин 1959
Беочин
27 - 16
(16 - 6)
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
01/11/2020 14:30
20
Железничар 2
Инђија
-
Раванград
Сомбор
21
Тријумф
Србобран
17 - 28
(11 - 14)
Круле
Сивац
31/10/2020 18:30
22
Сента
Сента
-
Јабука (ж)
Јабука
23
Нафтагас (ж)
Елемир
29 - 11
(13 - 4)
Дероње
Дероње
31/10/2020 14:00
24
Апатин (ж)
Апатин
28 - 31
(15 - 13)
Пригревица
Пригревица
01/11/2020 16:00

5. коло

25
Круле
Сивац
37 - 20
(18 - 8)
Беочин 1959
Беочин
07/11/2020 18:00
26
Јабука (ж)
Јабука
20 - 19
(13 - 7)
Железничар 2
Инђија
09/11/2020 21:00
27
Раванград
Сомбор
-
Тријумф
Србобран
28
Дероње
Дероње
-
Сента
Сента
29
Пригревица
Пригревица
29 - 20
(14 - 10)
Нафтагас (ж)
Елемир
06/02/2021 17:30
30
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
26 - 21
(17 - 8)
Апатин (ж)
Апатин
08/11/2020 17:30

6. коло

31
Беочин 1959
Беочин
25 - 27
(12 - 14)
Апатин (ж)
Апатин
15/11/2020 14:30
32
Железничар 2
Инђија
42 - 18
(18 - 7)
Дероње
Дероње
15/11/2020 17:00
33
Тријумф
Србобран
18 - 25
(8 - 13)
Јабука (ж)
Јабука
02/12/2020 17:30
34
Круле
Сивац
-
Раванград
Сомбор
35
Сента
Сента
-
Пригревица
Пригревица
36
Нафтагас (ж)
Елемир
22 - 20
(13 - 7)
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
15/11/2020 14:00

7. коло

37
Раванград
Сомбор
-
Беочин 1959
Беочин
38
Пригревица
Пригревица
20 - 27
(8 - 14)
Железничар 2
Инђија
21/11/2020 19:00
39
Дероње
Дероње
16 - 25
(6 - 10)
Тријумф
Србобран
24/02/2021 19:30
40
Јабука (ж)
Јабука
28 - 18
(12 - 10)
Круле
Сивац
22/11/2020 18:00
41
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Сента
Сента
42
Апатин (ж)
Апатин
19 - 23
(8 - 8)
Нафтагас (ж)
Елемир
22/11/2020 16:00

8. коло

43
Беочин 1959
Беочин
27 - 32
(13 - 18)
Нафтагас (ж)
Елемир
28/11/2020 13:00
44
Железничар 2
Инђија
42 - 20
(18 - 5)
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
10/03/2021 20:30
45
Тријумф
Србобран
23 - 21
(10 - 12)
Пригревица
Пригревица
28/11/2020 16:30
46
Круле
Сивац
40 - 12
(23 - 7)
Дероње
Дероње
13/02/2021 17:30
47
Раванград
Сомбор
-
Јабука (ж)
Јабука
48
Сента
Сента
-
Апатин (ж)
Апатин

9. коло

49
Јабука (ж)
Јабука
29 - 18
(15 - 7)
Беочин 1959
Беочин
05/12/2020 18:30
50
Апатин (ж)
Апатин
17 - 32
(9 - 14)
Железничар 2
Инђија
18/03/2021 19:00
51
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
16 - 22
(8 - 12)
Тријумф
Србобран
21/02/2021 15:30
52
Пригревица
Пригревица
23 - 30
(15 - 14)
Круле
Сивац
20/02/2021 19:00
53
Дероње
Дероње
-
Раванград
Сомбор
54
Нафтагас (ж)
Елемир
-
Сента
Сента

10. коло

55
Беочин 1959
Беочин
-
Сента
Сента
56
Железничар 2
Инђија
31 - 22
(16 - 14)
Нафтагас (ж)
Елемир
13/12/2020 16:00
57
Тријумф
Србобран
20 - 22
(9 - 9)
Апатин (ж)
Апатин
13/02/2021 19:30
58
Круле
Сивац
35 - 22
(20 - 10)
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
10/02/2021 17:30
59
Раванград
Сомбор
-
Пригревица
Пригревица
60
Јабука (ж)
Јабука
30 - 9
(12 - 4)
Дероње
Дероње
07/02/2021 16:00

11. коло

61
Дероње
Дероње
24 - 24
(10 - 12)
Беочин 1959
Беочин
19/02/2021 20:00
62
Сента
Сента
-
Железничар 2
Инђија
63
Нафтагас (ж)
Елемир
22 - 17
(13 - 10)
Тријумф
Србобран
20/12/2020 12:00
64
Апатин (ж)
Апатин
18 - 32
(5 - 13)
Круле
Сивац
06/02/2021 17:00
65
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
-
Раванград
Сомбор
66
Пригревица
Пригревица
18 - 25
(9 - 14)
Јабука (ж)
Јабука
10/02/2021 20:00

12. коло

67
Беочин 1959
Беочин
17 - 28
(6 - 13)
Железничар 2
Инђија
02/03/2021 19:00
68
Сента
Сента
-
Тријумф
Србобран
69
Нафтагас (ж)
Елемир
27 - 28
(10 - 15)
Круле
Сивац
28/02/2021 10:30
70
Апатин (ж)
Апатин
-
Раванград
Сомбор
71
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
18 - 20
(8 - 9)
Јабука (ж)
Јабука
15/05/2021 18:00
72
Пригревица
Пригревица
36 - 27
(20 - 13)
Дероње
Дероње
06/04/2021 19:00

13. коло

73
Пригревица
Пригревица
30 - 19
(17 - 9)
Беочин 1959
Беочин
07/03/2021 19:00
74
Тријумф
Србобран
24 - 31
(11 - 15)
Железничар 2
Инђија
07/03/2021 17:30
75
Круле
Сивац
-
Сента
Сента
76
Раванград
Сомбор
-
Нафтагас (ж)
Елемир
77
Јабука (ж)
Јабука
28 - 16
(15 - 6)
Апатин (ж)
Апатин
17/04/2021 19:00
78
Дероње
Дероње
18 - 23
(7 - 10)
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
06/03/2021 20:15

14. коло

79
Беочин 1959
Беочин
18 - 21
(12 - 11)
Тријумф
Србобран
14/03/2021 16:00
80
Железничар 2
Инђија
18 - 26
(8 - 11)
Круле
Сивац
14/03/2021 19:00
81
Сента
Сента
-
Раванград
Сомбор
82
Нафтагас (ж)
Елемир
27 - 21
(14 - 9)
Јабука (ж)
Јабука
14/03/2021 14:00
83
Апатин (ж)
Апатин
32 - 19
(16 - 10)
Дероње
Дероње
13/03/2021 17:00
84
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
21 - 23
(13 - 12)
Пригревица
Пригревица
05/05/2021 19:00

15. коло

85
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
26 - 16
(11 - 6)
Беочин 1959
Беочин
15/04/2021 19:00
86
Раванград
Сомбор
-
Железничар 2
Инђија
87
Круле
Сивац
33 - 21
(17 - 11)
Тријумф
Србобран
88
Јабука (ж)
Јабука
-
Сента
Сента
89
Дероње
Дероње
19 - 23
(8 - 13)
Нафтагас (ж)
Елемир
90
Пригревица
Пригревица
20 - 16
(10 - 8)
Апатин (ж)
Апатин

16. коло

91
Беочин 1959
Беочин
24 - 40
(12 - 22)
Круле
Сивац
28/03/2021 19:00
92
Железничар 2
Инђија
23 - 24
(10 - 14)
Јабука (ж)
Јабука
05/05/2021 17:00
93
Тријумф
Србобран
-
Раванград
Сомбор
94
Сента
Сента
-
Дероње
Дероње
95
Нафтагас (ж)
Елемир
40 - 30
(22 - 15)
Пригревица
Пригревица
28/03/2021 19:00
96
Апатин (ж)
Апатин
15 - 11
(9 - 5)
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
08/04/2021 19:00

17. коло

97
Апатин (ж)
Апатин
27 - 24
(15 - 12)
Беочин 1959
Беочин
03/04/2021 19:00
98
Дероње
Дероње
19 - 42
(4 - 20)
Железничар 2
Инђија
03/04/2021 19:00
99
Јабука (ж)
Јабука
26 - 16
(15 - 10)
Тријумф
Србобран
28/04/2021 19:00
100
Раванград
Сомбор
-
Круле
Сивац
101
Пригревица
Пригревица
-
Сента
Сента
102
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
22 - 30
(10 - 15)
Нафтагас (ж)
Елемир
03/04/2021 15:00

18. коло

103
Беочин 1959
Беочин
-
Раванград
Сомбор
104
Железничар 2
Инђија
50 - 26
(27 - 12)
Пригревица
Пригревица
105
Тријумф
Србобран
30 - 24
(14 - 10)
Дероње
Дероње
10/04/2021 19:30
106
Круле
Сивац
23 - 18
(13 - 5)
Јабука (ж)
Јабука
10/04/2021 19:00
107
Сента
Сента
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
108
Нафтагас (ж)
Елемир
27 - 20
(17 - 6)
Апатин (ж)
Апатин
10/04/2021 17:00

19. коло

109
Нафтагас (ж)
Елемир
32 - 29
(14 - 15)
Беочин 1959
Беочин
17/04/2021 12:00
110
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
25 - 32
(12 - 15)
Железничар 2
Инђија
111
Пригревица
Пригревица
24 - 25
(10 - 12)
Тријумф
Србобран
17/04/2021 18:00
112
Дероње
Дероње
28 - 40
(12 - 23)
Круле
Сивац
18/04/2021 19:00
113
Јабука (ж)
Јабука
-
Раванград
Сомбор
114
Апатин (ж)
Апатин
-
Сента
Сента

20. коло

115
Беочин 1959
Беочин
25 - 31
(13 - 15)
Јабука (ж)
Јабука
116
Железничар 2
Инђија
33 - 22
(18 - 9)
Апатин (ж)
Апатин
117
Тријумф
Србобран
13 - 21
(7 - 10)
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
118
Круле
Сивац
33 - 24
(17 - 11)
Пригревица
Пригревица
119
Раванград
Сомбор
-
Дероње
Дероње
120
Сента
Сента
-
Нафтагас (ж)
Елемир

21. коло

121
Сента
Сента
-
Беочин 1959
Беочин
122
Нафтагас (ж)
Елемир
28 - 34
(16 - 19)
Железничар 2
Инђија
123
Апатин (ж)
Апатин
30 - 18
(16 - 10)
Тријумф
Србобран
124
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
14 - 20
(5 - 10)
Круле
Сивац
125
Пригревица
Пригревица
-
Раванград
Сомбор
126
Дероње
Дероње
18 - 23
(8 - 12)
Јабука (ж)
Јабука

22. коло

127
Беочин 1959
Беочин
28 - 24
(17 - 12)
Дероње
Дероње
128
Железничар 2
Инђија
-
Сента
Сента
129
Тријумф
Србобран
28 - 32
(13 - 18)
Нафтагас (ж)
Елемир
130
Круле
Сивац
24 - 21
(12 - 11)
Апатин (ж)
Апатин
131
Раванград
Сомбор
-
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
132
Јабука (ж)
Јабука
28 - 15
(16 - 9)
Пригревица
Пригревица