Делегирање - Друга лига ''Север''

2020/2021
(Архива)
Мушкарци Жене

Мушкарци


26. коло

Црепаја
Црепаја
Црепаја
Младост
Вршац
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 026176
Алибунар
Будућност
Алибунар
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 026177
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 026178
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Нафтагас
Елемир
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 026180
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Сента
Сента
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 026181
Риђица
Далматинац
Риђица
Славија
Нови Сад
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 026182

25. коло

Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Црепаја
Црепаја
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 025169
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Будућност
Алибунар
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 025170
Футог
Металац
Футог
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Александар Медурић


Број утакмице: 025171
Сента
Сента
Сента
Сомбор
Сомбор
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 025173
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 025174
Вршац
Младост
Вршац
Далматинац
Риђица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 025175

24. коло

Црепаја
Црепаја
Црепаја
Далматинац
Риђица
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 024162
Алибунар
Будућност
Алибунар
Металац
Футог
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 024163
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Нафтагас
Елемир
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 024164
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Славија
Нови Сад
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 024166
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Младост
Вршац
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Александар Медурић


Број утакмице: 024167
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 024168

23. коло

Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 023155
Елемир
Нафтагас
Елемир
Будућност
Алибунар
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 023156
Сента
Сента
Сента
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 023157
Вршац
Младост
Вршац
Сомбор
Сомбор
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 023159
Риђица
Далматинац
Риђица
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 023160
Футог
Металац
Футог
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 023161

22. коло

Црепаја
Црепаја
Црепаја
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 022148
Алибунар
Будућност
Алибунар
Сента
Сента
Судија А: Сретен Аврамовић
Судија Б: Велимир Тошковић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 022149
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Славија
Нови Сад
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 022150
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Далматинац
Риђица
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 022152
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Нафтагас
Елемир
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 022153
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Металац
Футог
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 022154

21. коло

05/05/2021
19:00
Футог
Металац
Футог
Црепаја
Црепаја
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 021141
05/05/2021
21:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Будућност
Алибунар
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 021142
05/05/2021
19:00
Вршац
Младост
Вршац
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 021143
Риђица
Далматинац
Риђица
Панчево
Панчево
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 021144
04/05/2021
17:30
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Сомбор
Сомбор
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 021145
Сента
Сента
Сента
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 021146
13/05/2021
19:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 021147

20. коло

Црепаја
Црепаја
Црепаја
Сомбор
Сомбор
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 020134
Алибунар
Будућност
Алибунар
Младост
Вршац
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 020135
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Далматинац
Риђица
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 020136
26/04/2021
19:00
Панчево
Панчево
Панчево
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 020137
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Славија
Нови Сад
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 020138
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Сента
Сента
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 020139
Футог
Металац
Футог
Нафтагас
Елемир
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 020140

19. коло

18/04/2021
16:00
Дебељача
Нафтагас
Елемир
Црепаја
Црепаја
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 019127
18/04/2021
11:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Будућност
Алибунар
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 019128
17/04/2021
20:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 019129
17/04/2021
14:45
Риђица
Сомбор
Сомбор
Панчево
Панчево
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 019130
18/04/2021
19:00
Вршац
Младост
Вршац
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 019131
18/04/2021
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 019132
17/04/2021
16:00
Сента
Сента
Сента
Металац
Футог
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 019133

18. коло

15/04/2021
19:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Панчево
Панчево
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 018120
Алибунар
Будућност
Алибунар
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 018121
14/04/2021
19:30
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Сомбор
Сомбор
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 018122
14/04/2021
19:30
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Далматинац
Риђица
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 018123
14/04/2021
20:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Младост
Вршац
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 018124
Футог
Металац
Футог
Славија
Нови Сад
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 018125
14/04/2021
20:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Сента
Сента
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 018126

17. коло

10/04/2021
19:30
Сента
Сента
Сента
Црепаја
Црепаја
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 017113
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Будућност
Алибунар
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 017114
10/04/2021
11:30
Панчево
Панчево
Панчево
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 017115
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 017116
Риђица
Далматинац
Риђица
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 017117
Вршац
Младост
Вршац
Металац
Футог
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 017118
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Нафтагас
Елемир
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 017119

16. коло

04/04/2021
17:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 016106
Алибунар
Будућност
Алибунар
Панчево
Панчево
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 016107
01/04/2021
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Сомбор
Сомбор
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 016108
03/04/2021
15:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 016109
03/04/2021
19:00
Футог
Металац
Футог
Далматинац
Риђица
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 016110
04/04/2021
17:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Младост
Вршац
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 016111
03/04/2021
19:00
Сента
Сента
Сента
Славија
Нови Сад
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 016112

15. коло

28/03/2021
19:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Црепаја
Црепаја
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 015099
28/03/2021
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Будућност
Алибунар
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 015100
28/03/2021
19:00
Панчево
Панчево
Панчево
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 015101
27/03/2021
19:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 015102
27/03/2021
19:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Металац
Футог
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 015103
28/03/2021
19:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Нафтагас
Елемир
Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Марко Пена
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 015104
28/03/2021
19:00
Вршац
Младост
Вршац
Сента
Сента
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 015105

14. коло

Црепаја
Црепаја
Црепаја
Будућност
Алибунар
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 014092
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 014093
20/03/2021
18:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Панчево
Панчево
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 014094
Футог
Металац
Футог
Сомбор
Сомбор
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 014095
20/03/2021
18:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Александар Медурић


Број утакмице: 014096
20/03/2021
20:00
Сента
Сента
Сента
Далматинац
Риђица
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 014097
20/03/2021
20:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Младост
Вршац
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 014098

13. коло

14/03/2021
19:00
Вршац
Младост
Вршац
Црепаја
Црепаја
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 013085
14/03/2021
15:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Будућност
Алибунар
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Александар Медурић


Број утакмице: 013086
13/03/2021
20:15
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 013087
14/03/2021
12:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Сомбор
Сомбор
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Саша Јандрић

Број утакмице: 013089
13/03/2021
19:30
Сента
Сента
Сента
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 013090
13/03/2021
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Далматинац
Риђица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 013091

12. коло

10/03/2021
21:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Мирела Николић


Број утакмице: 012078
10/03/2021
18:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 012079
11/03/2021
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Металац
Футог
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 012080
11/03/2021
18:45
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Сента
Сента
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 012082
10/03/2021
20:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Славија
Нови Сад
Судија А: Сретен Аврамовић
Судија Б: Велимир Тошковић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 012083
10/03/2021
20:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Младост
Вршац
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 012084

11. коло

07/03/2021
18:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Црепаја
Црепаја
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 011071
07/03/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Будућност
Алибунар
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Александар Медурић


Број утакмице: 011072
07/03/2021
14:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Мирела Николић


Број утакмице: 011073
21/04/2021
19:00
Сента
Сента
Сента
Панчево
Панчево
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 011074
07/03/2021
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Сомбор
Сомбор
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 011075
07/03/2021
14:00
Вршац
Младост
Вршац
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 011076
06/03/2021
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 011077

10. коло

28/02/2021
18:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 010064
28/02/2021
18:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Нафтагас
Елемир
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 010065
27/02/2021
18:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Сента
Сента
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Александар Медурић


Број утакмице: 010066
28/02/2021
16:30
Панчево
Панчево
Панчево
Славија
Нови Сад
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 010067
27/02/2021
16:20
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Младост
Вршац
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 010068
28/02/2021
17:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Далматинац
Риђица
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 010069
28/02/2021
14:30
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Металац
Футог
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 010070

9. коло

20/02/2021
19:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Црепаја
Црепаја
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 009057
21/02/2021
18:30
Сента
Сента
Сента
Будућност
Алибунар
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 009058
21/02/2021
16:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Мирела Николић


Број утакмице: 009059
21/02/2021
14:00
Вршац
Младост
Вршац
Панчево
Панчево
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 009060
21/02/2021
16:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Сомбор
Сомбор
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 009061
21/02/2021
19:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 009062
21/02/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 009063

8. коло

11/02/2021
20:30
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Металац
Футог
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 008050
29/11/2020
20:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Славија
Нови Сад
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 008051
28/11/2020
18:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Младост
Вршац
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 008052
28/11/2020
16:00
Панчево
Панчево
Панчево
Далматинац
Риђица
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 008053
25/02/2021
00:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 008054
24/02/2021
21:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Сента
Сента
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 008055
06/02/2021
19:45
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Нафтагас
Елемир
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 008056

7. коло

21/11/2020
16:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Црепаја
Црепаја
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 007043
22/11/2020
19:00
Вршац
Младост
Вршац
Будућност
Алибунар
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 007044
22/11/2020
19:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 007045
20/11/2020
19:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Панчево
Панчево
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 007046
14/02/2021
17:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 007047
22/11/2020
20:00
Сента
Сента
Сента
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 007048
17/02/2021
19:30
Елемир
Нафтагас
Елемир
Металац
Футог
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 007049

6. коло

15/11/2020
19:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Нафтагас
Елемир
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 006036
15/11/2020
15:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Далматинац
Риђица
Судија А: Дени Вукмановић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 006037
14/11/2020
18:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 006038
14/02/2021
17:30
Панчево
Панчево
Панчево
Сомбор
Сомбор
Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 006039
14/11/2020
16:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Младост
Вршац
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 006040
14/11/2020
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Славија
Нови Сад
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 006041
14/02/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Сента
Сента
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 006042

5. коло

18/11/2020
19:30
Панчево
Панчево
Панчево
Црепаја
Црепаја
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 005029
07/11/2020
19:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Будућност
Алибунар
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 005030
08/11/2020
12:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 005031
08/11/2020
19:30
Риђица
Далматинац
Риђица
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 005032
17/02/2021
19:30
Вршац
Младост
Вршац
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 005033
02/03/2021
21:30
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Металац
Футог
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 005034
10/02/2021
19:30
Сента
Сента
Сента
Нафтагас
Елемир
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 005035

4. коло

07/02/2021
20:00
Црепаја
Црепаја
Црепаја
Сента
Сента
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 004022
07/11/2020
19:00
Алибунар
Будућност
Алибунар
Сомбор
Сомбор
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 004023
31/10/2020
20:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Панчево
Панчево
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 004024
31/10/2020
15:30
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 004025
31/10/2020
16:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Далматинац
Риђица
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 004026
07/02/2021
18:30
Футог
Металац
Футог
Младост
Вршац
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Мирела Николић


Број утакмице: 004027
31/10/2020
16:00
Елемир
Нафтагас
Елемир
Славија
Нови Сад
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 004028

3. коло

25/10/2020
20:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
Црепаја
Црепаја
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 003015
25/10/2020
19:00
Панчево
Панчево
Панчево
Будућност
Алибунар
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Срђан Лазовић


Број утакмице: 003016
25/10/2020
18:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 003017
25/10/2020
12:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Мирјана Галин


Број утакмице: 003018
25/10/2020
18:00
Риђица
Далматинац
Риђица
Металац
Футог
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 003019
25/10/2020
20:00
Вршац
Младост
Вршац
Нафтагас
Елемир
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 003020
25/10/2020
18:00
Нови Сад
Славија
Нови Сад
Сента
Сента
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 003021

2. коло

29/10/2020
20:00
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Славија
Нови Сад
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 002008
17/10/2020
19:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Раднички
Јаша Томић
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 002009
17/10/2020
16:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Панчево
Панчево
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 00210
19/10/2020
20:45
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 002011
18/10/2020
18:30
Футог
Металац
Футог
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Радомир Остојић

Број утакмице: 002012
17/10/2020
16:00
Зрењанин
Нафтагас
Елемир
Далматинац
Риђица
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 002013
18/10/2020
19:00
Сента
Сента
Сента
Младост
Вршац
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 002014

1. коло

10/10/2020
16:00
Банатски Карловац
Будућност
Алибунар
Црепаја
Црепаја
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 001001
10/10/2020
19:00
Јаша Томић
Раднички
Јаша Томић
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 001002
11/10/2020
20:00
Панчево
Панчево
Панчево
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 001003
11/10/2020
18:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Металац
Футог
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 001004
10/10/2020
19:00
Војвода Степа
Војвода Степа
Војвода Степа
Нафтагас
Елемир
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 001005
11/10/2020
15:30
Риђица
Далматинац
Риђица
Сента
Сента
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 001006
11/11/2020
20:00
Вршац
Младост
Вршац
Славија
Нови Сад
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 001007

Жене


22. коло

Беочин
Беочин 1959
Беочин
Дероње
Дероње
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 022127
Србобран
Тријумф
Србобран
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 022129
Сивац
Круле
Сивац
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 022130
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 022132

21. коло

Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Железничар 2
Инђија
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 021122
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Тријумф
Србобран
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 021123
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Круле
Сивац
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 021124
Дероње
Дероње
Дероње
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 021126

20. коло

Беочин
Беочин 1959
Беочин
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 020115
Инђија
Железничар 2
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 020116
Србобран
Тријумф
Србобран
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 020117
Сивац
Круле
Сивац
Пригревица
Пригревица
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 020118

19. коло

17/04/2021
12:00
Зрењанин
Нафтагас (ж)
Елемир
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 019109
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Железничар 2
Инђија
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 019110
17/04/2021
18:00
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Тријумф
Србобран
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 019111
18/04/2021
19:00
Оџаци
Дероње
Дероње
Круле
Сивац
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 019112

18. коло

Инђија
Железничар 2
Инђија
Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 018104
10/04/2021
19:30
Оџаци
Тријумф
Србобран
Дероње
Дероње
Судија А: Павле Новаковић
Судија Б: Ђорђе Ивић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 018105
10/04/2021
19:00
Сивац
Круле
Сивац
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 018106
10/04/2021
17:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 018108

17. коло

03/04/2021
19:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 017097
03/04/2021
19:00
Дероње
Дероње
Дероње
Железничар 2
Инђија
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 017098
28/04/2021
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Тријумф
Србобран
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 017099
03/04/2021
15:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 017102

16. коло

28/03/2021
19:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Круле
Сивац
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Мирела Николић


Број утакмице: 016091
05/05/2021
17:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 016092
28/03/2021
19:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Пригревица
Пригревица
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 016095
08/04/2021
19:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 016096

15. коло

15/04/2021
19:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Павле Новаковић
Судија Б: Ђорђе Ивић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 015085
Сивац
Круле
Сивац
Тријумф
Србобран
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 015087
Дероње
Дероње
Дероње
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 015089
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 015090

14. коло

14/03/2021
16:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Тријумф
Србобран
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 014079
14/03/2021
19:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Круле
Сивац
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 014080
14/03/2021
14:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 014082
13/03/2021
17:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Дероње
Дероње
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 014083
05/05/2021
19:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Пригревица
Пригревица
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 014084

13. коло

07/03/2021
19:00
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Ђорђе Ивић
Судија Б: Павле Новаковић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 013073
07/03/2021
17:30
Србобран
Тријумф
Србобран
Железничар 2
Инђија
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 013074
17/04/2021
19:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 013077
06/03/2021
20:15
Оџаци
Дероње
Дероње
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Георгије Гибуловић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 013078

12. коло

02/03/2021
19:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Железничар 2
Инђија
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 012067
28/02/2021
10:30
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Круле
Сивац
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 012069
15/05/2021
18:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 012071
06/04/2021
19:00
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Дероње
Дероње
Судија А: Ана Мокан
Судија Б: Нађа Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 012072

11. коло

19/02/2021
20:00
Дероње
Дероње
Дероње
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Алекса Костелник
Судија Б: Вељко Десница
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 011061
20/12/2020
12:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Тријумф
Србобран
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 011063
06/02/2021
17:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Круле
Сивац
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 011064
10/02/2021
20:00
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 011066

10. коло

13/12/2020
16:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 010056
13/02/2021
19:30
Србобран
Тријумф
Србобран
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 010057
10/02/2021
17:30
Сивац
Круле
Сивац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 010058
07/02/2021
16:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Дероње
Дероње
Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Делегат: Светлана Ничевски


Број утакмице: 010060

9. коло

05/12/2020
18:30
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 009049
18/03/2021
19:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Железничар 2
Инђија
Судија А: Ђорђе Ивић
Судија Б: Павле Новаковић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 009050
21/02/2021
15:30
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Тријумф
Србобран
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 009051
20/02/2021
19:00
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Круле
Сивац
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 009052

8. коло

28/11/2020
13:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Мирела Николић


Број утакмице: 008043
10/03/2021
20:30
Инђија
Железничар 2
Инђија
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 008044
28/11/2020
16:30
Србобран
Тријумф
Србобран
Пригревица
Пригревица
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 008045
13/02/2021
17:30
Сивац
Круле
Сивац
Дероње
Дероње
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 008046

7. коло

21/11/2020
19:00
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Железничар 2
Инђија
Судија А: Георгије Гибуловић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Дамир Миљевић


Број утакмице: 007038
24/02/2021
19:30
Дероње
Дероње
Дероње
Тријумф
Србобран
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Игор Ивић


Број утакмице: 007039
22/11/2020
18:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Круле
Сивац
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 007040
22/11/2020
16:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Павле Новаковић
Судија Б: Ђорђе Ивић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 007042

6. коло

15/11/2020
14:30
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 006031
15/11/2020
17:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Дероње
Дероње
Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Марко Пена
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 006032
02/12/2020
17:30
Србобран
Тријумф
Србобран
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 006033
15/11/2020
14:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Зоран Марјановић

Број утакмице: 006036

5. коло

07/11/2020
18:00
Сивац
Круле
Сивац
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 005025
09/11/2020
21:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Железничар 2
Инђија
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 005026
06/02/2021
17:30
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 005029
08/11/2020
17:30
Нови Кнежевац
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Ана Мокан
Судија Б: Нађа Тодоровић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 005030

4. коло

01/11/2020
14:30
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Ана Мокан
Судија Б: Нађа Тодоровић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 004019
31/10/2020
18:30
Србобран
Тријумф
Србобран
Круле
Сивац
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 004021
31/10/2020
14:00
Елемир
Нафтагас (ж)
Елемир
Дероње
Дероње
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Стевица Јевремов


Број утакмице: 004023
01/11/2020
16:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 004024

3. коло

24/10/2020
16:30
Србобран
Тријумф
Србобран
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Павле Новаковић
Судија Б: Ђорђе Ивић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 003013
24/10/2020
18:00
Сивац
Круле
Сивац
Железничар 2
Инђија
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић


Број утакмице: 003014
26/10/2020
21:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 003016
24/10/2020
19:00
Оџаци
Дероње
Дероње
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Ана Мокан
Судија Б: Нађа Тодоровић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 003017
24/10/2020
18:00
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 003018

2. коло

17/10/2020
16:00
Беочин
Беочин 1959
Беочин
Пригревица
Пригревица
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ирена Анђушић

Број утакмице: 002007
18/10/2020
16:30
Инђија
Железничар 2
Инђија
Тријумф
Србобран
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 002008
18/10/2020
12:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Јабука (ж)
Јабука
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 002011
18/10/2020
16:00
Кањижа
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Дероње
Дероње
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 002012

1. коло

12/10/2020
20:30
Инђија
Железничар 2
Инђија
Беочин 1959
Беочин
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Мирела Николић


Број утакмице: 001001
10/10/2020
19:00
Сивац
Круле
Сивац
Нафтагас (ж)
Елемир
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 001003
11/10/2020
18:00
Јабука
Јабука (ж)
Јабука
Обилић (ж)
Нови Кнежевац
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 001005
11/10/2020
18:00
Оџаци
Дероње
Дероње
Пригревица
Пригревица
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 001006