Табела ТРЛ "Срем - Јужна Бачка"

2014/2015
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Беочин
Беочин
18 13 4 1 568 453 +115 30
2
Славија
Нови Сад
18 13 0 5 558 451 +107 26
3
Путинци
Путинци
18 12 1 5 534 425 +109 25
4
Бачка Паланка
Бачка Паланка
18 12 1 5 594 507 +87 25
5
Слога
Хртковци
18 10 1 7 480 458 +22 21
6
Раднички
Нови Сад
18 8 1 9 547 505 +42 17
7
Партизан
Будисава
18 7 2 9 564 517 +47 16
8
Рума
Рума
18 7 0 11 489 536 -47 14
9
ЖСК 1955
Жабаљ
18 3 0 15 471 546 -75 6
10
Војводина 2
Нови Сад
0 0 0 0 0 0 0 0
11
Војка
Војка
18 0 0 18 345 752 -407 0

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кленак 09
Кленак
20 18 2 0 627 383 +244 38
2 20 16 1 3 683 434 +249 33
3
Темерин 2
Темерин
20 14 2 4 625 449 +176 30
4
Младост НП 2
Нова Пазова
20 14 2 4 579 404 +175 30
5
Дероње
Дероње
20 11 0 9 436 413 +23 22
6
Сонта
Сонта
20 10 1 9 506 424 +82 21
7
Цепелин
Бечеј
20 9 2 9 466 466 0 20
8 20 7 0 13 424 518 -94 14
9
Железничар 2
Инђија
20 4 0 16 350 606 -256 8
10
Оџаци
Оџаци
20 1 1 18 331 606 -275 3
11
Русин
Руски Крстур
20 0 1 19 280 604 -324 1
12
Ерет
Бач
0 0 0 0 0 0 0 0