Табела ТРЛ "Бачка"

2014/2015
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Графичар
Бездан
17 16 0 1 575 437 +138 32
2
ПИК Пригревица
Пригревица
17 13 0 4 529 399 +130 26
3
Далматинац
Риђица
17 13 0 4 532 430 +102 26
4 17 9 1 7 457 475 -18 19
5
Борац
Бачки Грачац
17 8 1 8 456 457 -1 17
6
Русин
Руски Крстур
17 7 0 10 504 505 -1 14
7
Граничар
Гаково
17 7 0 10 428 466 -38 14
8
Чонопља 1947
Чонопља
9 2 1 6 220 250 -30 5
9
Сомбор
Сомбор
17 2 1 14 422 533 -111 5
10
Сонта
Сонта
17 2 0 15 411 582 -171 4