Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16 - пролеће

2021/2022
М16 - Супер лига М16 ПЛ - А група М16 ПЛ - Б група М16 ПЛ - В група Ж16 - Супер лига Ж16 - Прва лига

М16 - Супер лига


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Црвенка
Црвенка
РА "Динамо"
Панчево
Црвенка 30/04/2022
09:00
2 Врбас 30/04/2022
14:30
3
Пролетер
Зрењанин
Руски Крстур 12/02/2022
10:30
4
Кикинда Grindex
Кикинда
Војводина
Нови Сад
Црвенка 15/05/2022
18:30

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
РА "Динамо"
Панчево
Војводина
Нови Сад
Црвенка 15/05/2022
15:30
6
Црвенка
Црвенка
Врбас 13/03/2022
09:00
7
Пролетер
Зрењанин
Црвенка 15/05/2022
11:00
8
Кикинда Grindex
Кикинда
Шид 13/03/2022
14:30

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
РА "Динамо"
Панчево
Панчево 12/02/2022
13:00
10
Пролетер
Зрењанин
Црвенка
Црвенка
Зрењанин 26/02/2022
09:00
11
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 09/04/2022
09:00
12
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 30/04/2022
13:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
РА "Динамо"
Панчево
Кикинда 09/04/2022
10:30
14
Црвенка
Црвенка
Кикинда Grindex
Кикинда
Црвенка 30/04/2022
14:30
15
Пролетер
Зрењанин
Нови Сад 10/04/2022
11:30
16
Војводина
Нови Сад
Бешка 30/04/2022
10:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Пролетер
Зрењанин
РА "Динамо"
Панчево
Зрењанин 30/04/2022
13:00
18
Војводина
Нови Сад
Црвенка
Црвенка
Нови Сад 10/04/2022
10:00
19
Кикинда Grindex
Кикинда
Црвенка 15/05/2022
14:00
20 Нови Сад 27/02/2022
10:30

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
21
РА "Динамо"
Панчево
Кикинда 09/04/2022
13:00
22
Црвенка
Црвенка
Руски Крстур 12/02/2022
13:30
23
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 27/02/2022
09:00
24
Пролетер
Зрењанин
Кикинда Grindex
Кикинда
Зрењанин 26/02/2022
14:30

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Кикинда Grindex
Кикинда
РА "Динамо"
Панчево
Кикинда 08/05/2022
12:45
26
Црвенка
Црвенка
Црвенка 15/05/2022
17:00
27 Шид 30/04/2022
09:00
28
Војводина
Нови Сад
Пролетер
Зрењанин
Нови Сад 10/04/2022
15:30

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
29
РА "Динамо"
Панчево
Црвенка
Црвенка
Зрењанин 26/02/2022
13:00
30 Инђија 26/03/2022
09:00
31
Пролетер
Зрењанин
Црвенка 15/05/2022
12:30
32
Војводина
Нови Сад
Кикинда Grindex
Кикинда
Панчево 12/02/2022
11:45

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
33
Војводина
Нови Сад
РА "Динамо"
Панчево
Панчево 12/02/2022
09:00
34
Црвенка
Црвенка
Нови Сад 10/04/2022
14:00
35
Пролетер
Зрењанин
Руски Крстур 12/02/2022
14:30
36
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 09/04/2022
14:30

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
РА "Динамо"
Панчево
Црвенка 15/05/2022
20:00
38
Црвенка
Црвенка
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 08/05/2022
11:30
39
Кикинда Grindex
Кикинда
Шид 13/03/2022
10:30
40
Војводина
Нови Сад
Инђија 26/03/2022
10:30

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
41
РА "Динамо"
Панчево
Шид 13/03/2022
09:00
42
Кикинда Grindex
Кикинда
Црвенка
Црвенка
Кикинда 08/05/2022
09:00
43
Пролетер
Зрењанин
Врбас 13/03/2022
13:00
44
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 27/02/2022
14:30

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
45
РА "Динамо"
Панчево
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 08/05/2022
10:15
46
Црвенка
Црвенка
Војводина
Нови Сад
Врбас 13/03/2022
14:30
47
Кикинда Grindex
Кикинда
Панчево 12/02/2022
10:15
48 Инђија 26/03/2022
14:30

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
РА "Динамо"
Панчево
Шид 13/03/2022
13:00
50
Црвенка
Црвенка
Црвенка 15/05/2022
09:30
51
Војводина
Нови Сад
Инђија 26/03/2022
13:00
52
Кикинда Grindex
Кикинда
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 30/04/2022
10:30

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
53
РА "Динамо"
Панчево
Кикинда Grindex
Кикинда
Зрењанин 26/02/2022
10:30
54
Црвенка
Црвенка
Руски Крстур 12/02/2022
09:00
55 Нови Сад 27/02/2022
13:00
56
Пролетер
Зрењанин
Војводина
Нови Сад
Врбас 13/03/2022
10:30

М16 ПЛ - А група


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Сомбор
Сомбор
Лавови БП
Бачка Паланка
Сомбор 26/02/2022
13:00
2
Апатин
Апатин
Сивац 69
Сивац
Сомбор 26/02/2022
11:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Сомбор 26/02/2022
12:00
4
Лавови БП
Бачка Паланка
Апатин
Апатин
Бачка Паланка 10/04/2022
11:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Апатин
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 12/03/2022
12:00
6
Сивац 69
Сивац
Лавови БП
Бачка Паланка
Сивац 27/03/2022
09:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
ПИК Пригревица
Пригревица
Сивац 69
Сивац
Пригревица 12/03/2022
10:00
8
Сомбор
Сомбор
Апатин
Апатин
Сивац 27/03/2022
10:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Лавови БП
Бачка Паланка
ПИК Пригревица
Пригревица
Бачка Паланка 10/04/2022
09:00
10
Сивац 69
Сивац
Сомбор
Сомбор
Пригревица 12/03/2022
13:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Лавови БП
Бачка Паланка
Сомбор
Сомбор
Пригревица 12/03/2022
11:00
12
Сивац 69
Сивац
Апатин
Апатин
Сивац 27/03/2022
12:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Бачка Паланка 10/04/2022
12:00
14
Апатин
Апатин
Лавови БП
Бачка Паланка
Сомбор 26/02/2022
10:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин
Апатин
Апатин 03/05/2022
16:00
16
Лавови БП
Бачка Паланка
Сивац 69
Сивац
Апатин 03/05/2022
17:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Сивац 69
Сивац
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин 03/05/2022
19:30
18
Апатин
Апатин
Сомбор
Сомбор
Апатин 03/05/2022
18:30

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
ПИК Пригревица
Пригревица
Лавови БП
Бачка Паланка
Сивац 27/03/2022
11:00
20
Сомбор
Сомбор
Сивац 69
Сивац
Бачка Паланка 10/04/2022
10:00

М16 ПЛ - Б група


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Хајдук
Чуруг
Жабаљ 26/02/2022
10:00
2
Спартак (м)
Суботица
Жабаљ 26/02/2022
11:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Хајдук
Чуруг
Жабаљ 26/02/2022
12:45
4
Спартак (м)
Суботица
Жабаљ 26/02/2022
13:45

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Спартак (м)
Суботица
Хајдук
Чуруг
Каћ 12/03/2022
19:00
6 Каћ 12/03/2022
11:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Хајдук
Чуруг
Каћ 12/03/2022
12:45
8
Спартак (м)
Суботица
Каћ 12/03/2022
13:45

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Хајдук
Чуруг
Ада 27/03/2022
10:00
10
Спартак (м)
Суботица
Ада 27/03/2022
11:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Хајдук
Чуруг
Спартак (м)
Суботица
Ада 27/03/2022
12:45
12 Ада 27/03/2022
13:45

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Хајдук
Чуруг
Жабаљ 10/04/2022
11:45
14
Спартак (м)
Суботица
Жабаљ 10/04/2022
12:45

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Хајдук
Чуруг
Суботица 30/04/2022
09:00
16
Спартак (м)
Суботица
Суботица 30/04/2022
10:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Спартак (м)
Суботица
Хајдук
Чуруг
Жабаљ 10/04/2022
09:00
18 Жабаљ 10/04/2022
10:00

М16 ПЛ - В група


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Младост
Вршац
Долово
Долово
Јабука 20/03/2022
10:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
2
Црепаја
Црепаја
Младост
Вршац
Јабука 20/03/2022
11:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Јабука 20/03/2022
12:45

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Долово
Долово
Младост
Вршац
Вршац 27/03/2022
09:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Младост
Вршац
Црепаја
Црепаја
Вршац 27/03/2022
10:45

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Вршац 27/03/2022
12:30

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Младост
Вршац
Долово
Долово
Долово 02/05/2022
10:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
8
Црепаја
Црепаја
Младост
Вршац
Долово 02/05/2022
11:30

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Долово 02/05/2022
13:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Долово
Долово
Младост
Вршац
Дебељача 09/04/2022
14:00

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Младост
Вршац
Црепаја
Црепаја
Дебељача 09/04/2022
15:00

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
12
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Дебељача 09/04/2022
16:30

Ж16 - Супер лига


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Раванград
Сомбор
Војводина ж
Нови Сад
Сомбор 30/04/2022
10:00
2
Раднички
Бајмок
Лаки
Црвенка
Бајмок 30/04/2022
14:30
3
Срем
Сремска Митровица
Кикинда
Кикинда
Руски Крстур 13/02/2022
11:30
4
Железничар
Инђија
Панчево (ж)
Панчево
Нови Сад 15/05/2022
18:30

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Војводина ж
Нови Сад
Панчево (ж)
Панчево
Нови Сад 15/05/2022
12:30
6
Раванград
Сомбор
Раднички
Бајмок
Сомбор 13/03/2022
10:00
7
Лаки
Црвенка
Срем
Сремска Митровица
Нови Сад 15/05/2022
17:00
8
Кикинда
Кикинда
Железничар
Инђија
Инђија 12/03/2022
13:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Раднички
Бајмок
Војводина ж
Нови Сад
Панчево 13/02/2022
14:30
10
Срем
Сремска Митровица
Раванград
Сомбор
Сремска Митровица 27/02/2022
15:30
11
Железничар
Инђија
Лаки
Црвенка
Нови Сад 09/04/2022
14:00
12
Панчево (ж)
Панчево
Кикинда
Кикинда
Панчево 30/04/2022
13:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Војводина ж
Нови Сад
Кикинда
Кикинда
Нови Сад 09/04/2022
15:30
14
Раванград
Сомбор
Железничар
Инђија
Сомбор 30/04/2022
13:30
15
Раднички
Бајмок
Срем
Сремска Митровица
Панчево 09/04/2022
10:30
16
Лаки
Црвенка
Панчево (ж)
Панчево
Црвенка 30/04/2022
10:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Срем
Сремска Митровица
Војводина ж
Нови Сад
Сремска Митровица 30/04/2022
12:30
18
Панчево (ж)
Панчево
Раванград
Сомбор
Панчево 09/04/2022
09:00
19
Железничар
Инђија
Раднички
Бајмок
Нови Сад 15/05/2022
14:00
20
Кикинда
Кикинда
Лаки
Црвенка
Бајмок 27/02/2022
11:30

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
21
Војводина ж
Нови Сад
Лаки
Црвенка
Нови Сад 09/04/2022
10:00
22
Раванград
Сомбор
Кикинда
Кикинда
Руски Крстур 13/02/2022
14:00
23
Раднички
Бајмок
Панчево (ж)
Панчево
Бајмок 27/02/2022
10:00
24
Срем
Сремска Митровица
Железничар
Инђија
Сремска Митровица 27/02/2022
10:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Железничар
Инђија
Војводина ж
Нови Сад
Сремска Митровица 03/04/2022
11:45
26
Лаки
Црвенка
Раванград
Сомбор
Нови Сад 15/05/2022
09:30
27
Кикинда
Кикинда
Раднички
Бајмок
Кикинда 30/04/2022
09:00
28
Панчево (ж)
Панчево
Срем
Сремска Митровица
Панчево 09/04/2022
14:30

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
29
Војводина ж
Нови Сад
Раванград
Сомбор
Сремска Митровица 27/02/2022
11:30
30
Лаки
Црвенка
Раднички
Бајмок
Црвенка 27/03/2022
10:00
31
Кикинда
Кикинда
Срем
Сремска Митровица
Нови Сад 15/05/2022
11:00
32
Панчево (ж)
Панчево
Железничар
Инђија
Панчево 13/02/2022
13:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
33
Панчево (ж)
Панчево
Војводина ж
Нови Сад
Панчево 13/02/2022
09:00
34
Раднички
Бајмок
Раванград
Сомбор
Панчево 09/04/2022
13:00
35
Срем
Сремска Митровица
Лаки
Црвенка
Руски Крстур 13/02/2022
15:30
36
Железничар
Инђија
Кикинда
Кикинда
Нови Сад 09/04/2022
11:30

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Војводина ж
Нови Сад
Раднички
Бајмок
Нови Сад 15/05/2022
18:00
38
Раванград
Сомбор
Срем
Сремска Митровица
Сремска Митровица 03/04/2022
11:00
39
Лаки
Црвенка
Железничар
Инђија
Инђија 12/03/2022
09:00
40
Кикинда
Кикинда
Панчево (ж)
Панчево
Црвенка 27/03/2022
11:30

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
41
Кикинда
Кикинда
Војводина ж
Нови Сад
Инђија 12/03/2022
10:15
42
Железничар
Инђија
Раванград
Сомбор
Сремска Митровица 03/04/2022
13:45
43
Срем
Сремска Митровица
Раднички
Бајмок
Сомбор 13/03/2022
12:45
44
Панчево (ж)
Панчево
Лаки
Црвенка
Бајмок 27/02/2022
15:30

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
45
Војводина ж
Нови Сад
Срем
Сремска Митровица
Сремска Митровица 03/04/2022
09:30
46
Раванград
Сомбор
Панчево (ж)
Панчево
Сомбор 13/03/2022
11:30
47
Раднички
Бајмок
Железничар
Инђија
Панчево 13/02/2022
10:30
48
Лаки
Црвенка
Кикинда
Кикинда
Црвенка 27/03/2022
15:30

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
Лаки
Црвенка
Војводина ж
Нови Сад
Инђија 12/03/2022
11:45
50
Кикинда
Кикинда
Раванград
Сомбор
Нови Сад 15/05/2022
15:30
51
Панчево (ж)
Панчево
Раднички
Бајмок
Црвенка 27/03/2022
14:00
52
Железничар
Инђија
Срем
Сремска Митровица
Инђија 30/04/2022
11:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
53
Војводина ж
Нови Сад
Железничар
Инђија
Сремска Митровица 27/02/2022
14:00
54
Раванград
Сомбор
Лаки
Црвенка
Руски Крстур 13/02/2022
10:00
55
Раднички
Бајмок
Кикинда
Кикинда
Бајмок 27/02/2022
14:00
56
Срем
Сремска Митровица
Панчево (ж)
Панчево
Сомбор 13/03/2022
14:15

Ж16 - Прва лига


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Пригревица
Пригревица
Милетић
Мошорин
Пригревица 26/03/2022
12:00
2
Словен
Рума
Пригревица 26/03/2022
11:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Милетић
Мошорин
Пригревица 26/03/2022
10:00
4
Пригревица
Пригревица
Словен
Рума
Пригревица 26/03/2022
13:30

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Словен
Рума
Милетић
Мошорин
Рума 10/04/2022
09:00
6
Пригревица
Пригревица
Рума 10/04/2022
10:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Милетић
Мошорин
Пригревица
Пригревица
Рума 10/04/2022
11:45
8
Словен
Рума
Рума 10/04/2022
12:45

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Милетић
Мошорин
Шид 30/04/2022
19:00
10
Словен
Рума
Пригревица
Пригревица
Шид 30/04/2022
10:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Милетић
Мошорин
Словен
Рума
Шид 30/04/2022
11:30
12
Пригревица
Пригревица
Шид 30/04/2022
12:30