Делегирање - ЛМК РСВ 16 - пролеће

2021/2022
М16 - Супер лига М16 ПЛ - А група М16 ПЛ - Б група М16 ПЛ - В група Ж16 - Супер лига Ж16 - Прва лига

М16 - Супер лига


14. коло

26/02/2022
10:30
Зрењанин
РА "Динамо"
Панчево
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 14053
12/02/2022
09:00
Руски Крстур
Црвенка
Црвенка
Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 14054
27/02/2022
13:00
Нови Сад
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Пена
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 14055
13/03/2022
10:30
Врбас
Пролетер
Зрењанин
Војводина
Нови Сад
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 14056

13. коло

13/03/2022
13:00
Шид
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Никола Бакмаз
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 13049
15/05/2022
09:30
Црвенка
Црвенка
Црвенка
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 13050
26/03/2022
13:00
Инђија
Војводина
Нови Сад
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 13051
30/04/2022
10:30
Кикинда
Кикинда Grindex
Кикинда
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 13052

12. коло

08/05/2022
10:15
Кикинда
РА "Динамо"
Панчево
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 12045
13/03/2022
14:30
Врбас
Црвенка
Црвенка
Војводина
Нови Сад
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 12046
12/02/2022
10:15
Панчево
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 12047
26/03/2022
14:30
Инђија
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 12048

11. коло

13/03/2022
09:00
Шид
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Никола Бакмаз
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 11041
08/05/2022
09:00
Кикинда
Кикинда Grindex
Кикинда
Црвенка
Црвенка
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 11042
13/03/2022
13:00
Врбас
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 11043
27/02/2022
14:30
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 11044

10. коло

15/05/2022
20:00
Црвенка
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 10037
08/05/2022
11:30
Кикинда
Црвенка
Црвенка
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 10038
13/03/2022
10:30
Шид
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Никола Бакмаз
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 10039
26/03/2022
10:30
Инђија
Војводина
Нови Сад
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 10040

9. коло

12/02/2022
09:00
Панчево
Војводина
Нови Сад
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 09033
10/04/2022
14:00
Нови Сад
Црвенка
Црвенка
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 09034
12/02/2022
14:30
Руски Крстур
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 09035
09/04/2022
14:30
Кикинда
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 09036

8. коло

26/02/2022
13:00
Зрењанин
РА "Динамо"
Панчево
Црвенка
Црвенка
Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 08029
26/03/2022
09:00
Инђија
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 08030
15/05/2022
12:30
Црвенка
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 08031
12/02/2022
11:45
Панчево
Војводина
Нови Сад
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 08032

7. коло

08/05/2022
12:45
Кикинда
Кикинда Grindex
Кикинда
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 07025
15/05/2022
17:00
Црвенка
Црвенка
Црвенка
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 07026
30/04/2022
09:00
Шид
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 07027
10/04/2022
15:30
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 07028

6. коло

09/04/2022
13:00
Кикинда
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Марко Батинић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 06021
12/02/2022
13:30
Руски Крстур
Црвенка
Црвенка
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 06022
27/02/2022
09:00
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 06023
26/02/2022
14:30
Зрењанин
Пролетер
Зрењанин
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 06024

5. коло

30/04/2022
13:00
Зрењанин
Пролетер
Зрењанин
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 05017
10/04/2022
10:00
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Црвенка
Црвенка
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 05018
15/05/2022
14:00
Црвенка
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Дејан Мартиновић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 05019
27/02/2022
10:30
Нови Сад
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 05020

4. коло

09/04/2022
10:30
Кикинда
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 04013
30/04/2022
14:30
Црвенка
Црвенка
Црвенка
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 04014
10/04/2022
11:30
Нови Сад
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Милан Репија

Број утакмице: 04015
30/04/2022
10:30
Бешка
Војводина
Нови Сад
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 04016

3. коло

12/02/2022
13:00
Панчево
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 03009
26/02/2022
09:00
Зрењанин
Пролетер
Зрењанин
Црвенка
Црвенка
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 0310
09/04/2022
09:00
Кикинда
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 03011
30/04/2022
13:00
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 03012

2. коло

15/05/2022
15:30
Црвенка
РА "Динамо"
Панчево
Војводина
Нови Сад
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 02005
13/03/2022
09:00
Врбас
Црвенка
Црвенка
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Никола Миљанић


Број утакмице: 02006
15/05/2022
11:00
Црвенка
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 02007
13/03/2022
14:30
Шид
Кикинда Grindex
Кикинда
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Никола Бакмаз
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 02008

1. коло

30/04/2022
09:00
Црвенка
Црвенка
Црвенка
РА "Динамо"
Панчево
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 01001
30/04/2022
14:30
Врбас
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 01002
12/02/2022
10:30
Руски Крстур
Пролетер
Зрењанин
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 01003
15/05/2022
18:30
Црвенка
Кикинда Grindex
Кикинда
Војводина
Нови Сад
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Дејан Мартиновић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 01004

М16 ПЛ - А група


10. коло

27/03/2022
11:00
Сивац
ПИК Пригревица
Пригревица
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Алекса Костелник
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 10019
10/04/2022
10:00
Бачка Паланка
Сомбор
Сомбор
Сивац 69
Сивац
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 10020

9. коло

03/05/2022
19:30
Апатин
Сивац 69
Сивац
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 09017
03/05/2022
18:30
Апатин
Апатин
Апатин
Сомбор
Сомбор
Судија А: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 09018

8. коло

03/05/2022
16:00
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин
Апатин
Судија А: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 08015
03/05/2022
17:00
Апатин
Лавови БП
Бачка Паланка
Сивац 69
Сивац
Судија А: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 08016

7. коло

10/04/2022
12:00
Бачка Паланка
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 07013
26/02/2022
10:00
Сомбор
Апатин
Апатин
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 07014

6. коло

12/03/2022
11:00
Пригревица
Лавови БП
Бачка Паланка
Сомбор
Сомбор
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 06011
27/03/2022
12:00
Сивац
Сивац 69
Сивац
Апатин
Апатин
Судија А: Алекса Костелник
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 06012

5. коло

10/04/2022
09:00
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 05009
12/03/2022
13:00
Пригревица
Сивац 69
Сивац
Сомбор
Сомбор
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 0510

4. коло

12/03/2022
10:00
Пригревица
ПИК Пригревица
Пригревица
Сивац 69
Сивац
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 04007
27/03/2022
10:00
Сивац
Сомбор
Сомбор
Апатин
Апатин
Судија А: Алекса Костелник
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 04008

3. коло

12/03/2022
12:00
Пригревица
Апатин
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 03005
27/03/2022
09:00
Сивац
Сивац 69
Сивац
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Алекса Костелник
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 03006

2. коло

26/02/2022
12:00
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 02003
10/04/2022
11:00
Бачка Паланка
Лавови БП
Бачка Паланка
Апатин
Апатин
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 02004

1. коло

26/02/2022
13:00
Сомбор
Сомбор
Сомбор
Лавови БП
Бачка Паланка
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 01001
26/02/2022
11:00
Сомбор
Апатин
Апатин
Сивац 69
Сивац
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 01002

М16 ПЛ - Б група


9. коло

10/04/2022
09:00
Жабаљ
Спартак (м)
Суботица
Хајдук
Чуруг
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Марија Миленковић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 09017
10/04/2022
10:00
Жабаљ
Судија А: Дуња Бранкован
Судија Б: Марија Миленковић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 09018

8. коло

30/04/2022
09:00
Суботица
Хајдук
Чуруг
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 08015
30/04/2022
10:00
Суботица
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 08016

7. коло

10/04/2022
11:45
Жабаљ
Хајдук
Чуруг
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Дуња Бранкован
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 07013
10/04/2022
12:45
Жабаљ
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Дуња Бранкован
Судија Б: Марија Миленковић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 07014

6. коло

27/03/2022
12:45
Ада
Хајдук
Чуруг
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Јована Мркшић
Судија Б: Милица Телечки
Делегат: Ненад Ристић


Број утакмице: 06011
27/03/2022
13:45
Ада
Судија А: Јована Мркшић
Судија Б: Милица Телечки
Делегат: Ненад Ристић


Број утакмице: 06012

5. коло

27/03/2022
10:00
Ада
Хајдук
Чуруг
Судија А: Јована Мркшић
Судија Б: Милица Телечки
Делегат: Ненад Ристић


Број утакмице: 05009
27/03/2022
11:00
Ада
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Јована Мркшић
Судија Б: Милица Телечки
Делегат: Ненад Ристић


Број утакмице: 0510

4. коло

12/03/2022
12:45
Каћ
Хајдук
Чуруг
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Сања Чолић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 04007
12/03/2022
13:45
Каћ
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 04008

3. коло

12/03/2022
19:00
Каћ
Спартак (м)
Суботица
Хајдук
Чуруг
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 03005
12/03/2022
11:00
Каћ
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 03006

2. коло

26/02/2022
12:45
Жабаљ
Хајдук
Чуруг
Судија А: Ана Марија Палангетић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 02003
26/02/2022
13:45
Жабаљ
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Ана Марија Палангетић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 02004

1. коло

26/02/2022
10:00
Жабаљ
Хајдук
Чуруг
Судија А: Ана Марија Палангетић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 01001
26/02/2022
11:00
Жабаљ
Спартак (м)
Суботица
Судија А: Ана Марија Палангетић
Судија Б: Зорана Јаковљевић
Контролор: Михајло Миловац

Број утакмице: 01002

М16 ПЛ - В група


12. коло

09/04/2022
16:30
Дебељача
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 12012

11. коло

09/04/2022
15:00
Дебељача
Младост
Вршац
Црепаја
Црепаја
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 11011

10. коло

09/04/2022
14:00
Дебељача
Долово
Долово
Младост
Вршац
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 1010

9. коло

02/05/2022
13:00
Долово
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 09009

8. коло

02/05/2022
11:30
Долово
Црепаја
Црепаја
Младост
Вршац
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 08008

7. коло

02/05/2022
10:00
Долово
Младост
Вршац
Долово
Долово
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 07007

6. коло

27/03/2022
12:30
Вршац
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 06006

5. коло

27/03/2022
10:45
Вршац
Младост
Вршац
Црепаја
Црепаја
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 05005

4. коло

27/03/2022
09:00
Вршац
Долово
Долово
Младост
Вршац
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Ана Марија Палангетић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 04004

3. коло

20/03/2022
12:45
Јабука
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Судија А: Кристина Горчић
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 03003

2. коло

20/03/2022
11:00
Јабука
Црепаја
Црепаја
Младост
Вршац
Судија А: Кристина Горчић
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 02002

1. коло

20/03/2022
10:00
Јабука
Младост
Вршац
Долово
Долово
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Кристина Горчић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 01001

Ж16 - Супер лига


14. коло

27/02/2022
14:00
Сремска Митровица
Војводина ж
Нови Сад
Железничар
Инђија
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 14053
13/02/2022
10:00
Руски Крстур
Раванград
Сомбор
Лаки
Црвенка
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 14054
27/02/2022
14:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Кикинда
Кикинда
Судија А: Димитрије Максимовић
Судија Б: Огњен Вукманов
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 14055
13/03/2022
14:15
Сомбор
Срем
Сремска Митровица
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 14056

13. коло

12/03/2022
11:45
Инђија
Лаки
Црвенка
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Велимир Тошковић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 13049
27/03/2022
14:00
Црвенка
Панчево (ж)
Панчево
Раднички
Бајмок
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 13051
30/04/2022
11:00
Инђија
Железничар
Инђија
Срем
Сремска Митровица
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 13052

12. коло

03/04/2022
09:30
Сремска Митровица
Војводина ж
Нови Сад
Срем
Сремска Митровица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 12045
13/03/2022
11:30
Сомбор
Раванград
Сомбор
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 12046
13/02/2022
10:30
Панчево
Раднички
Бајмок
Железничар
Инђија
Судија А: Милорад Влајнић
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 12047
27/03/2022
15:30
Црвенка
Лаки
Црвенка
Кикинда
Кикинда
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 12048

11. коло

12/03/2022
10:15
Инђија
Кикинда
Кикинда
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 11041
03/04/2022
13:45
Сремска Митровица
Железничар
Инђија
Раванград
Сомбор
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 11042
13/03/2022
12:45
Сомбор
Срем
Сремска Митровица
Раднички
Бајмок
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 11043
27/02/2022
15:30
Бајмок
Панчево (ж)
Панчево
Лаки
Црвенка
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Огњен Вукманов
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 11044

10. коло

03/04/2022
11:00
Сремска Митровица
Раванград
Сомбор
Срем
Сремска Митровица
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 10038
12/03/2022
09:00
Инђија
Лаки
Црвенка
Железничар
Инђија
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 10039
27/03/2022
11:30
Црвенка
Кикинда
Кикинда
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 10040

9. коло

13/02/2022
09:00
Панчево
Панчево (ж)
Панчево
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Кристина Горчић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 09033
09/04/2022
13:00
Панчево
Раднички
Бајмок
Раванград
Сомбор
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 09034
13/02/2022
15:30
Руски Крстур
Срем
Сремска Митровица
Лаки
Црвенка
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 09035
09/04/2022
11:30
Нови Сад
Железничар
Инђија
Кикинда
Кикинда
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 09036

8. коло

27/02/2022
11:30
Сремска Митровица
Војводина ж
Нови Сад
Раванград
Сомбор
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 08029
27/03/2022
10:00
Црвенка
Лаки
Црвенка
Раднички
Бајмок
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић


Број утакмице: 08030
13/02/2022
13:00
Панчево
Панчево (ж)
Панчево
Железничар
Инђија
Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Кристина Горчић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 08032

7. коло

03/04/2022
11:45
Сремска Митровица
Железничар
Инђија
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 07025
30/04/2022
09:00
Кикинда
Кикинда
Кикинда
Раднички
Бајмок
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Марија Миленковић
Делегат: Борис Вукашиновић


Број утакмице: 07027
09/04/2022
14:30
Панчево
Панчево (ж)
Панчево
Срем
Сремска Митровица
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 07028

6. коло

09/04/2022
10:00
Нови Сад
Војводина ж
Нови Сад
Лаки
Црвенка
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 06021
13/02/2022
14:00
Руски Крстур
Раванград
Сомбор
Кикинда
Кикинда
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 06022
27/02/2022
10:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Димитрије Максимовић
Судија Б: Огњен Вукманов
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 06023
27/02/2022
10:00
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
Железничар
Инђија
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 06024

5. коло

30/04/2022
12:30
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 05017
09/04/2022
09:00
Панчево
Панчево (ж)
Панчево
Раванград
Сомбор
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 05018
27/02/2022
11:30
Бајмок
Кикинда
Кикинда
Лаки
Црвенка
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Димитрије Максимовић
Делегат: Душан Косовић


Број утакмице: 05020

4. коло

09/04/2022
15:30
Нови Сад
Војводина ж
Нови Сад
Кикинда
Кикинда
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 04013
30/04/2022
13:30
Сомбор
Раванград
Сомбор
Железничар
Инђија
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 04014
09/04/2022
10:30
Панчево
Раднички
Бајмок
Срем
Сремска Митровица
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Милорад Влајнић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 04015
30/04/2022
10:30
Црвенка
Лаки
Црвенка
Панчево (ж)
Панчево
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Дуња Бранкован
Делегат: Борис Вукашиновић


Број утакмице: 04016

3. коло

13/02/2022
14:30
Панчево
Раднички
Бајмок
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Милорад Влајнић
Делегат: Немања Малићанин


Број утакмице: 03009
27/02/2022
15:30
Сремска Митровица
Срем
Сремска Митровица
Раванград
Сомбор
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Срђан Веселиновић


Број утакмице: 0310
09/04/2022
14:00
Нови Сад
Железничар
Инђија
Лаки
Црвенка
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 03011
30/04/2022
13:00
Панчево
Панчево (ж)
Панчево
Кикинда
Кикинда
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Марија Миленковић
Делегат: Борис Вукашиновић


Број утакмице: 03012

2. коло

13/03/2022
10:00
Сомбор
Раванград
Сомбор
Раднички
Бајмок
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 02006
12/03/2022
13:00
Инђија
Кикинда
Кикинда
Железничар
Инђија
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 02008

1. коло

30/04/2022
10:00
Сомбор
Раванград
Сомбор
Војводина ж
Нови Сад
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 01001
30/04/2022
14:30
Бајмок
Раднички
Бајмок
Лаки
Црвенка
Судија А: Дуња Бранкован
Судија Б: Марија Миленковић
Делегат: Борис Вукашиновић


Број утакмице: 01002
13/02/2022
11:30
Руски Крстур
Срем
Сремска Митровица
Кикинда
Кикинда
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Тања Обрадовић


Број утакмице: 01003

Ж16 - Прва лига


6. коло

30/04/2022
11:30
Шид
Милетић
Мошорин
Словен
Рума
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 06011
30/04/2022
12:30
Шид
Пригревица
Пригревица
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 06012

5. коло

30/04/2022
19:00
Шид
Милетић
Мошорин
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 05009
30/04/2022
10:00
Шид
Словен
Рума
Пригревица
Пригревица
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 0510

4. коло

10/04/2022
11:45
Рума
Милетић
Мошорин
Пригревица
Пригревица
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 04007
10/04/2022
12:45
Рума
Словен
Рума
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 04008

3. коло

10/04/2022
09:00
Рума
Словен
Рума
Милетић
Мошорин
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 03005
10/04/2022
10:00
Рума
Пригревица
Пригревица
Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Делегат: Тамара Ковачевић


Број утакмице: 03006

2. коло

26/03/2022
10:00
Пригревица
Милетић
Мошорин
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 02003
26/03/2022
13:30
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Словен
Рума
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 02004

1. коло

26/03/2022
12:00
Пригревица
Пригревица
Пригревица
Милетић
Мошорин
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 01001
26/03/2022
11:00
Пригревица
Словен
Рума
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 01002