Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16 - јесен

2021/2022
(Архива)
М16 - А М16 - Б М16 - В М16 - Г Ж16 - А Ж16 - Б Ж16 - В Ж16 - Г

М16 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Црвенка
Црвенка
Сивац 06/11/2021
10:50
2
Сомбор
Сомбор
Сивац 69
Сивац
Црвенка 25/09/2021
12:20
3
Апатин
Апатин
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин 10/10/2021
13:10

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Црвенка
Црвенка
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 24/10/2021
09:00
5
Сомбор
Сомбор
Пригревица 24/10/2021
10:50
6
Сивац 69
Сивац
Апатин
Апатин
Црвенка 25/09/2021
09:50

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Сомбор
Сомбор
Црвенка
Црвенка
Апатин 10/10/2021
10:40
8
Апатин
Апатин
Црвенка 25/09/2021
11:30
9
ПИК Пригревица
Пригревица
Сивац 69
Сивац
Врбас 21/11/2021
11:40

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Црвенка
Црвенка
Сивац 69
Сивац
Апатин 10/10/2021
12:30
11
ПИК Пригревица
Пригревица
Врбас 21/11/2021
13:10
12
Сомбор
Сомбор
Апатин
Апатин
Апатин 10/10/2021
09:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Апатин
Апатин
Црвенка
Црвенка
Пригревица 24/10/2021
11:40
14
Сивац 69
Сивац
Сивац 06/11/2021
13:10
15
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Црвенка 25/09/2021
10:40

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Црвенка
Црвенка
Црвенка 25/09/2021
13:10
17
Сивац 69
Сивац
Сомбор
Сомбор
Пригревица 24/10/2021
12:20
18
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин
Апатин
Сивац 06/11/2021
11:40

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
ПИК Пригревица
Пригревица
Црвенка
Црвенка
Црвенка 25/09/2021
09:00
20
Сомбор
Сомбор
Врбас 21/11/2021
09:00
21
Апатин
Апатин
Сивац 69
Сивац
Сивац 06/11/2021
09:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Црвенка
Црвенка
Сомбор
Сомбор
Сивац 06/11/2021
12:20
23
Апатин
Апатин
Пригревица 24/10/2021
09:50
24
Сивац 69
Сивац
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 24/10/2021
13:10

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Сивац 69
Сивац
Црвенка
Црвенка
Врбас 21/11/2021
09:50
26
ПИК Пригревица
Пригревица
Апатин 10/10/2021
11:30
27
Апатин
Апатин
Сомбор
Сомбор
Врбас 21/11/2021
10:50

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Црвенка
Црвенка
Апатин
Апатин
Врбас 21/11/2021
12:20
29
Сивац 69
Сивац
Апатин 10/10/2021
09:50
30
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Сивац 06/11/2021
09:50

М16 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Јединство
Нови Бечеј
Ада 09/10/2021
09:00
2
Кикинда Grindex
Кикинда
Хајдук
Чуруг
Нови Бечеј 20/11/2021
13:10
3
Пролетер
Зрењанин
Спартак (м)
Суботица
Нови Бечеј 20/11/2021
12:20

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Јединство
Нови Бечеј
Спартак (м)
Суботица
Ада 24/10/2021
09:50
5
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 06/11/2021
09:00
6
Хајдук
Чуруг
Пролетер
Зрењанин
Ада 09/10/2021
09:50

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Кикинда Grindex
Кикинда
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда 06/11/2021
14:00
8
Пролетер
Зрењанин
Ада 24/10/2021
09:00
9
Спартак (м)
Суботица
Хајдук
Чуруг
Нови Бечеј 20/11/2021
10:40

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Јединство
Нови Бечеј
Хајдук
Чуруг
Ада 24/10/2021
10:50
11
Спартак (м)
Суботица
Кикинда 06/11/2021
13:10
12
Кикинда Grindex
Кикинда
Пролетер
Зрењанин
Нови Бечеј 20/11/2021
09:50

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Пролетер
Зрењанин
Јединство
Нови Бечеј
Зрењанин 17/10/2021
08:30
14
Хајдук
Чуруг
Кикинда 06/11/2021
10:50
15
Спартак (м)
Суботица
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 06/11/2021
11:40

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј 20/11/2021
14:00
17
Хајдук
Чуруг
Кикинда Grindex
Кикинда
Зрењанин 17/10/2021
09:20
18
Спартак (м)
Суботица
Пролетер
Зрењанин
Ада 24/10/2021
11:40

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Спартак (м)
Суботица
Јединство
Нови Бечеј
Зрењанин 17/10/2021
10:10
20
Кикинда Grindex
Кикинда
Нови Бечеј 20/11/2021
11:30
21
Пролетер
Зрењанин
Хајдук
Чуруг
Кикинда 06/11/2021
12:20

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Јединство
Нови Бечеј
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада 09/10/2021
10:40
23
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин 17/10/2021
11:00
24
Хајдук
Чуруг
Спартак (м)
Суботица
Ада 09/10/2021
11:30

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Хајдук
Чуруг
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј 20/11/2021
09:00
26
Спартак (м)
Суботица
Ада 09/10/2021
13:10
27
Пролетер
Зрењанин
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада 09/10/2021
12:20

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Јединство
Нови Бечеј
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 06/11/2021
09:50
29
Хајдук
Чуруг
Зрењанин 17/10/2021
12:40
30
Кикинда Grindex
Кикинда
Спартак (м)
Суботица
Зрењанин 17/10/2021
11:50

М16 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Лавови БП
Бачка Паланка
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 21/11/2021
09:00
2
ЖСК 1955
Жабаљ
Нови Сад 21/11/2021
09:50

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Лавови БП
Бачка Паланка
Нови Сад 21/11/2021
10:40
4
Војводина
Нови Сад
Бачка Паланка 07/11/2021
10:50

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5 Жабаљ 24/10/2021
10:40
6
ЖСК 1955
Жабаљ
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 21/11/2021
11:30

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
ЖСК 1955
Жабаљ
Шид 10/10/2021
10:00
8
Лавови БП
Бачка Паланка
Шид 10/10/2021
13:20

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Војводина
Нови Сад
Бачка Паланка 07/11/2021
12:20
10
ЖСК 1955
Жабаљ
Лавови БП
Бачка Паланка
Шид 10/10/2021
11:40

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Војводина
Нови Сад
Лавови БП
Бачка Паланка
Жабаљ 24/10/2021
09:50
12
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ 24/10/2021
09:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Лавови БП
Бачка Паланка
Жабаљ 24/10/2021
12:20
14
Војводина
Нови Сад
Шид 10/10/2021
10:50

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15 Нови Сад 21/11/2021
12:20
16
Војводина
Нови Сад
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ 24/10/2021
11:30

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
ЖСК 1955
Жабаљ
Бачка Паланка 07/11/2021
09:50
18
Лавови БП
Бачка Паланка
Бачка Паланка 07/11/2021
09:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Војводина
Нови Сад
Шид 10/10/2021
12:30
20
Лавови БП
Бачка Паланка
ЖСК 1955
Жабаљ
Бачка Паланка 07/11/2021
11:40

М16 - Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Долово
Долово
Панчево 24/10/2021
11:30
2
Младост
Вршац
Динамо
Панчево
Вршац 31/10/2021
10:40
3
Црепаја
Црепаја
Јабука
Јабука
Црепаја

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Долово
Долово
Јабука
Јабука
Долово
5
Младост
Вршац
Јабука 25/09/2021
12:20
6
Динамо
Панчево
Црепаја
Црепаја
Вршац 31/10/2021
09:50

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Младост
Вршац
Долово
Долово
Панчево 20/11/2021
09:50
8
Црепаја
Црепаја
Вршац 31/10/2021
11:30
9
Јабука
Јабука
Динамо
Панчево
Јабука 25/09/2021
09:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Долово
Долово
Динамо
Панчево
Инђија 06/11/2021
09:50
11
Јабука
Јабука
Бешка
12
Младост
Вршац
Црепаја
Црепаја
Јабука 25/09/2021
10:40

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Црепаја
Црепаја
Долово
Долово
Панчево 23/10/2021
09:50
14
Динамо
Панчево
Панчево 20/11/2021
09:00
15
Јабука
Јабука
Младост
Вршац
Јабука

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Долово
Долово
Јабука 25/09/2021
09:50
17
Динамо
Панчево
Младост
Вршац
Инђија 06/11/2021
11:40
18
Јабука
Јабука
Црепаја
Црепаја
Јабука 25/09/2021
13:10

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Јабука
Јабука
Долово
Долово
Јабука
20
Младост
Вршац
Инђија 06/11/2021
09:00
21
Црепаја
Црепаја
Динамо
Панчево
Панчево 20/11/2021
11:40

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Долово
Долово
Младост
Вршац
Вршац 31/10/2021
09:00
23
Црепаја
Црепаја
Инђија 06/11/2021
10:50
24
Динамо
Панчево
Јабука
Јабука
Панчево 23/10/2021
09:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Динамо
Панчево
Долово
Долово
Јабука 25/09/2021
11:30
26
Јабука
Јабука
Јабука
27
Црепаја
Црепаја
Младост
Вршац
Панчево 23/10/2021
12:20

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Долово
Долово
Црепаја
Црепаја
Панчево 20/11/2021
10:50
29
Динамо
Панчево
Панчево 23/10/2021
13:10
30
Младост
Вршац
Јабука
Јабука
Панчево 23/10/2021
10:40

Ж16 - А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Раднички
Бајмок
Пригревица
Пригревица
Пригревица 05/12/2021
13:10
2
Апатин (ж)
Апатин
Раванград
Сомбор
Пригревица 05/12/2021
12:10

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Пригревица
Пригревица
Раванград
Сомбор
Пригревица 05/12/2021
10:00
4
Раднички
Бајмок
Апатин (ж)
Апатин
Пригревица 05/12/2021
11:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Апатин (ж)
Апатин
Пригревица
Пригревица
Сомбор 12/12/2021
12:10
6
Раванград
Сомбор
Раднички
Бајмок
Сомбор 12/12/2021
13:10

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Пригревица
Пригревица
Раднички
Бајмок
Сомбор 12/12/2021
11:00
8
Раванград
Сомбор
Апатин (ж)
Апатин
Сомбор 12/12/2021
10:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Раванград
Сомбор
Пригревица
Пригревица
Бајмок 19/12/2021
12:10
10
Апатин (ж)
Апатин
Раднички
Бајмок
Бајмок 19/12/2021
13:10

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Пригревица
Пригревица
Апатин (ж)
Апатин
Бајмок 19/12/2021
11:00
12
Раднички
Бајмок
Раванград
Сомбор
Бајмок 19/12/2021
10:00

Ж16 - Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Железничар
Инђија
Сремска Митровица 05/12/2021
11:10
2
Словен
Рума
Срем
Сремска Митровица
Сремска Митровица 05/12/2021
12:10

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Срем
Сремска Митровица
Сремска Митровица 05/12/2021
09:00
4
Железничар
Инђија
Словен
Рума
Сремска Митровица 05/12/2021
10:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Словен
Рума
Иђија 15/01/2022
11:00
6
Срем
Сремска Митровица
Железничар
Инђија
Иђија 15/01/2022
10:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Железничар
Инђија
Иђија 15/01/2022
13:10
8
Срем
Сремска Митровица
Словен
Рума
Иђија 15/01/2022
12:10

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Срем
Сремска Митровица
Рума 19/01/2022
11:00
10
Словен
Рума
Железничар
Инђија
Рума 19/01/2022
12:10

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Словен
Рума
Рума 19/01/2022
09:00
12
Железничар
Инђија
Срем
Сремска Митровица
Рума 19/01/2022
10:00

Ж16 - В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Панчево (ж)
Панчево
Дебељача 04/12/2021
11:10
2
Спартак
Дебељача
Кикинда
Кикинда
Дебељача 04/12/2021
12:10

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Кикинда
Кикинда
Дебељача 04/12/2021
10:00
4
Панчево (ж)
Панчево
Спартак
Дебељача
Дебељача 04/12/2021
09:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Спартак
Дебељача
Кикинда 12/12/2021
10:00
6
Кикинда
Кикинда
Панчево (ж)
Панчево
Кикинда 12/12/2021
09:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Панчево (ж)
Панчево
Кикинда 12/12/2021
11:10
8
Кикинда
Кикинда
Спартак
Дебељача
Кикинда 12/12/2021
12:10

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Кикинда
Кикинда
Панчево 18/12/2021
10:00
10
Спартак
Дебељача
Панчево (ж)
Панчево
Панчево 18/12/2021
09:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Спартак
Дебељача
Панчево 18/12/2021
11:10
12
Панчево (ж)
Панчево
Кикинда
Кикинда
Панчево 18/12/2021
12:10

Ж16 - Г


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина ж
Нови Сад
Милетић
Мошорин
Нови Сад 05/12/2021
10:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
2
Лаки
Црвенка
Војводина ж
Нови Сад
Нови Сад 05/12/2021
12:10

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Милетић
Мошорин
Лаки
Црвенка
Нови Сад 05/12/2021
11:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Милетић
Мошорин
Војводина ж
Нови Сад
Руски Крстур 12/12/2021
11:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Војводина ж
Нови Сад
Лаки
Црвенка
Руски Крстур 12/12/2021
10:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Лаки
Црвенка
Милетић
Мошорин
Руски Крстур 12/12/2021
12:10