Војка - Јабука

23/02/2020 13:37 Војка


9.коло
Војка 18 : 26 Јабука


Играч
гол
2`
дк
мвп
Играч
гол
2`
дк
мвп


Број гледалаца:


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
9. Војка-Јабука 18-26
10. Црепаја-Војка 25-12
Коло Утакмица Рез
2. Јабука-Црепаја 13-12
5. Долово-Јабука 13-20
9. Војка-Јабука 18-26